Newsy PHL

Pograli na chwałę rywali

2010-01-12 21:25:52 10 Autor: Marcin Kyć Źródło Hokej.Net

Cracovia bez żadnych trudności wygrała dziś z Zagłębiem Sosnowiec 4:1. Dla mistrzów Polski była to chyba najłatwiejsza zdobycz punktowa w 2010 roku, zaś dla Zagłębia – najgorszy z tegorocznych występów.

Zwycięska passa trwa

2010-01-12 21:08:19 41 Autor: skh Źródło hokej-nowytarg.pl

W 37. kolejce Polskiej Ligi Hokejowej Wojas Podhale pokonał 4:2 GKS Tychy. Szarotki są jedyną drużyną, która w nowy roku wygrała wszystkie mecze, natomiast GKS ostatnią porażkę zaliczył 13grudnia!

1

Fatalny stan toalet na lodowisku w Oświęcimiu

2010-01-12 00:52:33 18 Autor: skh Źródło uniaoswiecim.pl

Znudzeni meczami z jednymi i tymi samymi przeciwnikami fani „biało-niebieskich” ostatnio coraz rzadziej przychodzą na trybuny. Przyczyna zapewne leży w atrakcyjności rywala, ale także stanu niektórych miejsc odwiedzanych w przerwach, m.im toalet, które odstraszają – ale o tym później...

2

Jak się przegrywa wygrany mecz

2010-01-11 17:31:45 5 Autor: Aleksander Nowaczek Źródło Hokej.Net

Zawodnicy Energii Stoczniowca Gdańsk już w 4 minucie spotkania wygrywali pojedynek z Aksam Unią Oświęcim 2-0 - i z takim wynikiem schodzili do szatni po pierwszej tercji. Jednak konsekwentnie grający unici szybko dostrzegli, że gdańszczanie nad grę zespołową postawili indywidualizm i "wożenie" krążka po lodzie - i szybko skarcili Stoczniowców, wygrywając kolejne tercje 0-2 i 0-3.

3

Strzelecka niemoc

2010-01-10 23:49:39 5 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

Czyste konto bramkowe zachował w wyjazdowym meczu Cracovii z Naprzodem Marek Rączka. Gospodarze nie znaleźli recepty na krakowskiego bramkarza ulegając gościom 0:5. – Najważniejsze w meczu jest stracenie jak najmniejszej liczby bramek, cieszymy się, że dziś zachowaliśmy czyste konto – powiedział po meczu zdobywca ostatniej bramki, Martin Dudas.

4

Wymęczone zwycięstwo Podhala

2010-01-10 23:48:19 2 Autor: skh Źródło hokej-nowytarg.pl

Drużyna Wojasa Podhale Nowy Targ po zaciętym i szybkim meczu nie bez problemów pokonała JKH Jastrzębie, było to jednocześnie czwarte z rzędu zwycięstwo nowotarżan.

5

Walczyli do samego końca

2010-01-10 23:39:22 63 Autor: K@milos Źródło kateheci.pl

Po wysokiej porażce w Oświęcimiu kibice KTH, nie mogli do końca być pewni dyspozycji swoich ulubieńców. Wskazywane przed meczem na zdecydowanego faworyta Ciarko KH Sanok, wygrało z Katehetami dopiero w dogrywce. Mimo, iż od początku zawodów prowadziło. Nie wiele brakło, by „faworyci” z Uzdrowiska wyjechali z niczym. Jednak skuteczność w końcowych minutach trzeciej tercji była grzechem miejscowych.

6

Wykorzystali atut własnej tafli

2010-01-10 21:15:22 55 Autor: Kvap Źródło Hokej.net

W tym sezonie rywalizacja pomiędzy GKS Tychy i Zagłębiem Sosnowiec jest bardzo ciekawa. Wszystkie spotkania stoją na wysokim poziomie, a do dzisiejszego spotkania żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać atutu własnej tafli. Tym razem było jednak inaczej i tyscy hokeiści wygrali po karnych 5:4.

7

Stocznia po raz piąty lepsza od TKH

2010-01-09 00:01:06 6

Mecz w Gdańsku rozpoczął i zakończył się radośnie dla kibiców Stoczniowca, choć utrata 3 bramek

Bezapelacyjne zwycięstwo "Szarotek" !

2010-01-08 22:02:48 2

Nowotarżanie po bardzo dobrej drugiej tercji pewnie pokonali hokeistów Naprzodu Janów, bardzo dobrą

Wysoko i efektownie, czyli jak Zagłębie pokonało JKH

2010-01-08 22:01:31 9

Zagłębie inkasuje punkty za efektowne zwycięstwo nad GKS-em Jastrzębie. Sosnowiczanie wygrali dziś

Wysokie zwycięstwo Aksam Unii

2010-01-08 21:46:05 29

W dzisiejszym meczu pomiędzy liderem grupy B Aksam Unią Oświęcim a zajmującą ostatnie miejsce KTH

Tyski patent na krakowskie lodowisko

2010-01-08 21:19:39 40

Hokeiści Cracovii po raz trzeci w tym sezonie przegrali na własnym lodowisku z GKS Tychy! W tej chwili

Nowy Targ: Obskurne szatnie i zdewastowane sanitariaty-wstyd!

2010-01-08 15:29:32 36

Przez dwa tygodnie władze miasta skutecznie broniły się przed propozycjami radnych opozycji dotyczącymi

Zapowiedź 17. kolejki Grupy "A" i "B"

2010-01-08 09:25:50 4

Przed nami 17. kolejka drugiego etapu rozgrywek. Czeka nas kolejna, solidna dawka emocji. Bezsprzecznym

Vitek poważnie kontuzjowany, wraca Furo

2010-01-07 20:47:29 4

Najskuteczniejszy napastnik gdańskiego Stoczniowca, Josef Vitek doznał kontuzji podczas wyjazdowego

Stoczniowiec górą, pod Górą Parkową

2010-01-06 21:17:24 5

W zaległym spotkaniu grupy B, KS KTH Krynica – Zdrój przegrało z gdańskim Stoczniowcem 3:5. Podopieczni

Kulawik w miejsce Lehockiego

2010-01-06 17:12:55 17

W dniu dzisiejszym Zarząd Klubu KKS Akuna Naprzód Janów zakończył współpracę z dotychczasowym

Akuna Naprzód Janów vs GKS Tychy 0:2

2010-01-05 22:09:23 36

W pierwszej kolejce czwartej rundy rozgrywek PLH Naprzód Janów podejmował GKS Tychy. Zawodnicy nie

"Szarotki" ponownie silniejsze od Zagłębia

2010-01-05 21:22:31 14

Podhale znów poza zasięgiem Zagłębia. Drużyna Milana Jancuski zwyciężyła dziś w Sosnowcu 3:2,

Ciarko KH nokautuje Aksam Unię

2010-01-05 21:17:21 69

Bardzo dobry mecz obejrzeli kibice zgromadzeni na sanockiej arenie. Nie brakowało pięknych goli czy

W Jastrzębiu hokej przegrał z siatkówką

2010-01-05 20:48:00 7

Miejską halę w Jastrzębiu włodarze oddali we władanie Jastrzębskiego Węgla, który rozegra dwa

Krynica wygrywa po karnych z Toruniem

2010-01-04 22:44:13 24

To było ciekawe i emocjonujące widowisko pod Górą Parkową. W rozgrywanym awansem meczu KS KTH Krynica-

Ciarko KH Sanok vs Plaskiewicz 3:0

2010-01-03 21:44:10 44

Pewne zwycięstwo odnieśli hokeiści Ciarko KH Sanok z TKH Nesta Toruń. Sanoczanie strzelili trzy gole

Nowy rok rozpoczęli od porażki

2010-01-03 21:18:40 5

W potyczce dwóch GKS-ów z Jastrzębia i Tychów po raz kolejny lepsi okazali się wicemistrzowie Polski.

Mistrz na kolanach

2010-01-03 21:06:05 63

Po bardzo dobrym meczu nowotarżanie pewnie pokonali mistrza Polski - drużynę Cracovii Kraków, dzięki

Zagłębie wygrało z Naprzodem

2010-01-03 20:12:31 5

Zagłębie Sosnowiec oraz Naprzód Janów rozegrały pierwsze po świąteczno-noworocznej przewie spotkanie

PZHL: Sześć klubów z zakazem transferowym

2009-12-30 21:21:47 8

W środę (30.12) w Tychach odbyło się posiedzenie Wydziału Gier i Dyscypliny PZHL. Zapraszamy do

Cracovia nie do zatrzymania. Objęli fotel lidera PLH

2009-12-29 20:17:26 56

Nie ma mocnych w ostatnim czasie na Comarch Cracovię! Mistrzowie Polski wygrali dziewiąte spotkanie

Cracovia zwycięża w Jastrzębiu

2009-12-27 23:16:58 10

Tuż po świętach podopieczni Wojciecha Matczaka zmierzyli się w zaległym spotkaniu z Cracovią. Po

Łatwe zwycięstwo

2009-12-22 22:14:27 31

GKS Tychy nadspodziewanie łatwo rozprawił się z Podhalem Nowy Targ. Do składu gospodarzy wrócili

Przedświąteczne zwycięstwo Naprzodu.

2009-12-22 21:47:41 17

Prezent na gwiazdkę zrobili swoim kibicom gracze Naprzodu Janów pokonując w ostatnim w tym roku meczu

Ciarko KH Sanok ciągle w grze

2009-12-22 21:37:05 46

Sanoczanie zdecydowanie pokonali Stoczniowiec Gdańsk 6-2 rehabilitując się za kompromitującą piątkową

Mariusz Jakubik zrobił różnicę

2009-12-22 21:24:54 36

Hokeiści TKH Nesta Toruń nie sprawili swoim kibicom świątecznego prezentu. Po dwóch tercjach wszystko

ComArch Cracovia znów ze zwycięstwem

2009-12-22 20:54:16 3

Siódme zwycięstwo z rzędu zanotowali dziś hokeiści Comarch Cracovii! Tym razem podopieczni trenera

Zapowiedź 14. kolejki Grupy "A" i "B"

2009-12-22 12:05:46 9

Po krótkiej przerwie wracamy na lodowiska, gdzie będziemy świadkami kolejnych pojedynków o punkty.