Newsy PHL

Skutecznie w przewagach

2010-02-08 00:27:13 0 Autor: NK Źródło Hokej.Net

- Zagraliśmy źle zarówno w obronie, jak i w ataku - nie krył niezadowolenia z postawy swoich podopiecznych Krzysztof Kulawik. Jastrzębianie wykorzystując błędy rywali w końcu skutecznie zagrali w przewagach, co pozwoliło im na zwycięstwo w tym pojedynku.

Zwycięstwo na koniec rundy, kontuzja Jakubika

2010-02-07 21:43:03 18 Autor: skh Źródło unia.aksam.pl

Oświęcimianie zakończyli rundę zasadniczą na pierwszym miejscu w grupie B. W ostatnim spotkaniu pokonali na własnym lodzie TKH Nestę Toruń 5:2.- Mecz był czystą formalnością. To pierwsze miejsce prawdę mówiąc niewiele nam daje, bo rywala poznamy dopiero po losowaniu - powiedział po meczu Wojciech Wojtarowicz, napastnik Aksam Unii.

1

Bonus na półfinał zdobyty

2010-02-07 20:52:50 18 Autor: skh Źródło hokej-nowytarg.pl

Szarotki w przedostatnim meczu sezonu zasadniczego, a ostatnim w Nowym Targu pokonali 4:2 swojego potencjalnego rywala z półfinału Play-Off GKS Tychy. Było to 5 zwycięstwo nowotarżan nad tyszanami, tym samym zapewnili sobie z nimi bonus.

2

Przegrana w oczekiwaniu na play-off

2010-02-07 20:32:29 4 Autor: Marcin Kyć Źródło Hokej.Net

Ekipa Cracovii Kraków – zwycięzcy zasadniczej części tegorocznych rozgrywek – była w meczu z Zagłębiem zbyt wyluzowana. W przedostaniej kolejce sezonu regularnego, obrońcy mistrzowskiego tytułu dali sobie wbić aż siedem goli, sami do siatki rywali trafili tylko raz, ale o tym za chwilę nikt nie będzie pamiętał. Przed nami bowiem najważniejsza część sezonu – play-offy!

3

Jak przegrać wygrany mecz

2010-02-07 19:31:43 52 Autor: Aleksander Nowaczek Źródło Hokej.Net

Drużyna Ciarko KH Sanok jeszcze na 39 sekund przed końcem meczu prowadziła z Energą Stoczniowcem Gdańsk 5-6. Najwyżej w trakcie spotkania - w 24 minucie - goście prowadzili w Gdańsku 1-5. Sanoczanie chcieli udowodnić, że zasługiwali na grę w play-offach - ale 3 bramki zdobyte przez Skutchana w ciągu ostatnich 8 minut III tercji pozbawiły ich złudzeń. W dogrywce goście zagrali bez wiary w zwycięstwo - a decydującą bramkę dla Stoczniowców zdobył Jan Steber - który wcześniej był współautorem 3 trafień Skutchana.

4

Mimo wygranej w Krynicy play-off nie dla Sanoka (VIDEO)

2010-02-06 04:50:13 56 Autor: skh Źródło Nowiny

Sanoccy hokeiści kolejny sezon mogą spisać na straty. Znów nie udało im się awansować do play-off, znów muszą walczyć o utrzymanie.

5

Piąte miejsce dla Janowa

2010-02-06 04:45:18 4 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

- Danym meczem już przygotowujemy się do następnego. Chłopcy zagrali ambitnie oraz dobrze taktycznie – powiedział szkoleniowiec Naprzodu, Krzysztof Kulawik po wygranym meczu z mistrzem Polski. Naprzód Janów pokonał Cracovię Kraków 3-0.

6

Stoczniowcy wywalczyli play-off

2010-02-06 00:33:43 24 Autor: Aleksander Nowaczek Źródło Hokej.Net

Zawodnicy Energii Stoczniowca Gdańsk w spotkaniu z Aksam Unią Oświęcim musieli zdobyć komplet punktów, żeby zapewnić sobie awans do play-off. W przeciwnym przypadku o awansie miał decydować niedzielny mecz z bezpośrednim konkurentem do awansu - zespołem Ciarko KH Sanok, który w piątkowy wieczór walczył z Katehetami z Krynicy.

7

JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ 4:6

2010-02-06 00:02:40 2

Dwie pierwsze tercje piątkowego pojedynku należały do nowotarskich "Szarotek", które po upływie

Festiwal kar

2010-02-05 23:44:15 4

Po serii wyjazdowych występów tyszanie mieli wreszcie okazję zaprezentować się na własnej tafli..

Komunikat WGiD PZHL

2010-02-05 19:25:15 16

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Wydział Gier i Dyscyplin. Spotkanie odbyło się 5 lutego

Pomóżmy rodzinie Ciesielskich

2010-02-04 14:42:59 4

Wszyscy, którzy bywają na lodowisku Tor-Tor, doskonale znają rodzinę Ciesielskich. Ewę i Jarka oraz

Aksam Unia zagra w play-off

2010-02-02 22:34:48 24

Wygraną w dzisiejszym meczu z KTH Krynica 7:0 Aksam Unia Oświęcim zapewniła sobie awans do fazy play-off.

Z bonusem w tle

2010-02-02 22:13:32 25

Szarotki w 45. kolejce Polskiej Ligi Hokejowej pokonały na własnym lodzie 5:1 Naprzód Janów, tym

Stoczniowiec bliżej awansu do play-off

2010-02-02 22:00:19 20

Siódme derbowe spotkanie przegrali hokeiści TKH Nesta Toruń ze Stoczniowcem Gdańsk. We wtorkowy wieczór

Jastrzębie oddało bonus Zagłębiu

2010-02-02 21:31:49 13

Hokeiści Zagłębia pokonali na własnym lodzie JKH Jastrzębie (4:1). Spotkanie przeciągnęło się,

Cracovia pierwsza po sezonie zasadniczym

2010-02-02 21:12:01 18

Hokeiści Cracovii wygrali z GKS Tychy 5-1 i to oznacza, że już nikt nie może odebrać "Pasom" pozycji

Za 5 złotych do końca sezonu

2010-02-01 19:47:29 38

Wygrana po dogrywce!

2010-01-31 22:04:19 25

Dopiero po dogrywce hokeiści nowotarskiego Podhala zapewnili sobie zwycięstwo w spotkaniu z Zagłębiem

Najlepsza tercja w sezonie.

2010-01-31 22:02:55 7

- Parę razy udało nam się precyzyjnie wymienić krążek, co mogło się spodobać kibicom powiedział

Zwycięstwo Sanoka w cieniu bójek hokeistów

2010-01-31 21:22:33 219

106 minut kar nałożyli sędziowie na drużny z Sanoka i Oświęcimia to efekt bójek zawodników w

JKH GKS nie znalazł sposobu na Cracovię

2010-01-31 20:58:05 2

Podopieczni Rudolfa Rohacka po raz kolejny opuszczają Jastrzębie Zdrój z kompletem punktów. - To

Halny na krynickim lodowisku!

2010-01-31 00:35:57 19

Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli hokeiści KS KTH Krynica - Zdrój. W meczu awansem, na własnym

"Przegraliśmy spotkanie po indywidualnych błędach"

2010-01-30 01:21:00 4

- Przegraliśmy dzisiejsze spotkanie po indywidualnych błędach. Musimy eliminować takie niepotrzebne,

Ciarko KH wygrywa z Toruniem

2010-01-29 22:08:45 45

Spotkanie Ciarko KH Sanok z TKH Nesta Toruń nie był porywającym widowiskiem. Ekipa gospodarzy bez

Zabójczy pierwszy atak

2010-01-29 22:07:49 26

Po bardzo ciekawym spotkaniu nowotarżanie musieli uznać wyższość krakowskiej drużyny ostatecznie

Tak się gra KTH!

2010-01-27 22:35:45 56

Świadkami emocjonującego widowiska byli dziś kibice, którzy środowy, mroźny wieczór postanowili

Poważna kontuzja Banaszczaka

2010-01-27 20:49:06 15

Defensor sosnowieckiego Zagłębia – Andrzej Banaszczak w tym sezonie najprawdopodobniej nie wyjedzie

Sarnik zostaje w Zagłębiu

2010-01-27 11:10:22 7

Koniec telenoweli pt. "Odejście Sarnika". Zarząd sosnowieckiego Zagłębia zgodził się na powrót

7 minut wystarczyło, by wygrać

2010-01-27 00:49:04 6

- Przegraliśmy mecz w ciągu siedmiu minut - powiedział Krzysztof Kulawik, trener Naprzodu Janów.

Podhale wygrywa rzutem na taśmę

2010-01-26 22:17:52 8

W spotkaniu pomiędzy GKS Tychy i Podhale Nowy Targ goście prowadzili tylko przez trzy sekundy. Wystarczyło,

Play-off nie dla Sanoka, przegrali na własne życzenie

2010-01-26 22:09:32 131

Koniec marzeń sanockich kibiców na awans do fazy play-off (szanse tylko czysto teoretyczne). Hokeiści

Po walce, ale kolejna porażka

2010-01-26 22:06:12 29

Kolejnej porażki doznali hokeiści TKH Nesta Toruń. Lepsi na Tor-Torze okazali się zawodnicy lidera