Newsy PHL

Przebadani

2017-10-16 19:51:45 1 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Przedstawiciele Polskiej Agencji Antydopingowej pojawili się na meczu 11. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Po zakończeniu spotkania Unii Oświęcim z PGE Orlikiem Opole przeprowadzili rutynową kontrolę.

Dutka: Jak podejdziesz do meczu, tak go zagrasz

2017-10-16 18:48:51 0 Autor: ŁP Źródło cracovia.pl

Defensor "Pasów" Rafał Dutka zdobył w niedzielę swoje pierwsze dwie bramki w sezonie w meczu przeciwko SMS-owi Katowice. - Ktokolwiek strzeli, cieszymy się tak samo - mówi Dutka.

1

Szóstka Hokej.Netu - 10. kolejka PHL

2017-10-16 18:16:34 0 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Maksim Haradziecki (MH Automatyka Gdańsk), Jakub Grof (Tauron KH GKS Katowice), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Karol Kisielewski (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Kapica (Comarch Cracovia) – to szóstka najlepszych graczy 10. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

2

Zwycięstwo tyszan w Janowie

2017-10-15 21:11:32 48 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

Hokeiści Anteo Naprzodu Janów przegrali z GKSem Tychy 3:6. Decydująca była druga tercja w której lider tabeli PHL zdobył cztery bramki.

3

Gra w przewadze kluczem do zwycięstwa

2017-10-15 20:12:00 47 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

W coraz lepszej dyspozycji są hokeiści PGE Orlika Opole. Dziś podopieczni Jacka Szopińskiego pokonali na wyjeździe Unię Oświęcim 5:2, odnosząc tym samym drugie zwycięstwo z rzędu. Warto podkreślić, że opolanie wykorzystali trzy z czterech okresów gier w przewadze.

4

Mecz błędów dla GieKSy (WIDEO)

2017-10-15 19:30:29 10 Autor: Maciej Zubek Źródło Hokej.Net/podhaleregion.pl

To był istny rollercoaster w wykonaniu obu drużyn. Każda z trzech tercji tego meczu miała swoją wyjątkową historię. Fatalne błędy "GieKSy" przyćmiły piękne gole Andreja Themára i Jakuba Grofa, które przesądziły ostatecznie o wygranej 5:4 z "Szarotkami".

5

Wesoły hokej w gdańskiej Olivii

2017-10-15 19:15:33 5 Autor: Mikołaj Pachniewski Źródło Hokej.Net

Hokeiści MH Automatyki Gdańsk kontynuują ostatnio dobrą dyspozycję. W gdańskiej Olivii pokonali TMH Polonię Bytom 7:4 a dwie bramki i trzy asysty odnotował Petr Polodna.

6

Nerwy na początku, na koniec dwucyfrówka

2017-10-15 15:09:49 5 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

Mistrzowie Polski dwukrotnie przegrywali z SMS PZHL Katowice jednak wszystko wróciło na właściwe tory gdy worek z bramkami się rozwiązał w drugiej tercji. Comarch Cracovia ostatecznie pokonała "Szkółkę" 10:3.

7

11. kolejka PHL - zapowiedź (linki do transmisji)

2017-10-15 10:50:25 2

Przed nami 11. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Które spotkanie zapowiada się najciekawiej? Oczywiście

Czyste konto i asysta

2017-10-14 23:03:17 0

Rezerwowy bramkarz Comarch Cracovii Michael Łuba z pewnością będzie miło wspominał piątkowe starcie

Kotlorz: Nic nie pokazaliśmy, rywal był lepszy

2017-10-14 19:18:48 1

W piątkowym spotkaniu hokeiści GKSu Tychy przegrywając po rzutach karnych 1-2 z MH Automatyką Gdańsk

Wronka: Z Podhalem nie będzie taryfy ulgowej

2017-10-14 17:34:50 10

GieKSa pewnie ograła w piątek na wyjeździe Polonię Bytom. Już w niedzielę w „Satelicie” starcie

Piątek trzynastego dniem Kisielewskiego (WIDEO)

2017-10-13 22:33:03 5

Hokeiści PGE Orlika Opole pokonali w 10. kolejce Polskiej Hokej Ligi JKH GKS Jastrzębie 2:1 po rzutach

Pogrom w Stodole i 94 minuty kar (WIDEO)

2017-10-13 21:07:53 3

Tauron KH GKS Katowice wygrał w 10. kolejce PHL z TMH Polonią Bytom aż 8:3. Po dwie bramki dla gości

Wygrana "Szarotek" po zaciętym boju z odwiecznym rywalem (WIDEO)

2017-10-13 21:06:16 23

Hokeiści Podhala Nowy Targ zwycięsko wyszli w pierwszej w tym sezonie konfrontacji z odwiecznym rywalem

Pogrom w Krakowie i show Kapicy

2017-10-13 21:02:34 7

Nie było niespodzianki w starciu mistrza Polski z beniaminkiem Polskiej Hokej Ligi. Comarch Cracovia

Niespodzianka w Tychach. Gdańszczanie lepsi w karnych (WIDEO)

2017-10-13 20:58:36 29

Hokeiści GKS Tychy doznali pierwszej porażki w tegorocznych rozgrywkach PHL. Passę tyszan przerwali

Dawny klasyk

2017-10-12 23:08:03 8

Kiedyś zaciekli wrogowie, dziś sąsiedzi z tabeli. Jednym z najciekawszych spotkań 10. kolejki Polskiej

Zabolotny odszedł z JKH. Ma już nowy klub

2017-10-12 22:06:17 3

David Zabolotny nie jest już bramkarzem JKH GKS Jastrzębie. Umowa, która miała obowiązywać do końca

Oficjalnie. Höög zawodnikiem Orlika

2017-10-12 22:04:56 3

Szwedzki napastnik Jonas Höög podpisał kontrakt z drużyną PGE Orlika Opole. W nowych barwach zadebiutuje

Wysoka wygrana z SMS

2017-10-12 21:54:15 0

Zgodnie z oczekiwaniami zawodnicy MH Automatyki Gdańsk nie mieli problemu z odniesieniem zwycięstwa

Radziszewski: Osiągnęliśmy lepsze wyniki

2017-10-12 17:11:45 0

Meczem z IFK Helsinki Comarch Cracovia zakończyła występy w tegorocznej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów.

Maliník ma nowy klub

2017-10-12 13:26:47 0

Potwierdziły się nasze informacje. Roman Maliník opuścił Polonię Bytom i przeniósł się na Wyspy

Korekty personalne w Orliku

2017-10-12 12:46:42 5

Václav Meidl i Kamil Sikora nie są już zawodnikami PGE Orlika Opole. Kontrakty z oboma napastnikami

10 konfrontacji w 19 dni

2017-10-12 11:08:31 0

To będzie prawdziwy maraton meczowy. Hokeiści MH Automatyki Gdańsk po dwutygodniowej przerwie wracają

Roháček: Mam nadzieję, że występy w Hokejowej Lidze Mistrzów zaprocentują

2017-10-12 10:52:22 0

Comarch Cracovia zakończyła przygodę z Hokejową Ligą Mistrzów. Jak zmagania zawodników ocenia

Odnieść upragnione zwycięstwo

2017-10-11 22:12:58 0

Serię sześciu porażek z rzędu mają na swoim koncie hokeiści Polonii Bytom. Niebiesko-czerwoni chcą

Kruczek: Każdy mecz jest dla nas tak samo ważny

2017-10-11 21:24:13 0

- Lepsze w tym roku były zarówno wyniki, jak i postawa drużyny - podsumował występy Comarch Cracovii

Krys Kolanos: Udało mi się wykorzystać swoje pięć minut

2017-10-10 22:55:00 0

W Polskiej Hokej Lidze nie było jeszcze zawodnika, który został wybrany do NHL z tak wysokim numerem

Szóstka Hokej.Netu - 8. kolejka PHL

2017-10-10 20:04:34 0

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Damian Tomasik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Pociecha (GKS

Naprzód bez obrońcy

2017-10-10 19:04:28 6

Michaił Potiechin nie jest już zawodnikiem Anteo Naprzodu Janów. Czeski obrońca, rosyjskiego pochodzenia,

Pasjonaci hokeja w Canal+ Discovery

2017-10-10 18:41:39 0

Już w środę 11 października o godzinie 22:40 na Canal+ Discovery wyemitowany będzie odcinek o pasjonatach