Newsy PHL

Sobecki: To sztab trenerski decyduje, kto stanie między słupkami

2013-11-18 19:30:15 3 Autor: Jacek Kopciński Źródło Hokej.Net

Rozmowa z 33-letnim golkiperem tyskiej drużyny Arkadiuszem Sobeckim. Przez lata niekwestionowanym bramkarzem numer 1 w GKS Tychy, a obecnie zaledwie zmiennikiem Czecha Stefana Żigardiego.

Bramka z dedykacją

2013-11-18 12:41:24 4 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

- Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Byliśmy zespołem bardziej konsekwentnym i lepiej poukładanym - powiedział po wygranym 4:2 wyjazdowym spotkaniu z JKH GKS Jastrzębie środkowy Aksam Unii Kamil Kalinowski.

1

Kontrowersje po kontuzji Michała Piotrowskiego (WIDEO)

2013-11-18 00:29:29 58 Autor: Sebastian Królicki Źródło Hokej.Net

W 53. minucie po akcji na środku lodowiska wytrącony z równowagi Michał Piotrowski wpadł na Roberta Kosteckiego, który przewrócił się na zawodnika Comarch Cracovii. Zawodnika gości przydusił upadający Kostecki powodując niebezpiecznie wygięcie szyi.

2

Zgodnie z planem (WIDEO)

2013-11-17 23:28:15 8 Autor: Jacek Kopciński Źródło Hokej.Net

Po efektywnych wygranych tyszan z drużynami z Krynicy czy Bytomia na drodze brązowych medalistów ubiegłego sezonu stanęła drużyna Podhala Nowy Targ. Mimo ogromnych ambicji nowotarżan młodzi zawodnicy musieli uznać wyższość rywala przegrywając na wyjeździe 3:6.

3

Pewne zwycięstwo Sanoka, Rohaczek wyrzucony z boksu (WIDEO)

2013-11-17 22:27:23 42 Autor: skh Źródło Hokej.Net

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali wysoko Comarch Cracovię 6:1 po emocjonujący do ostatnich minut meczu. Na 7 minut przed końcem miało miejsce groźne starcie po którym ucierpiał Michał Piotrowski, a trener Rudolf Rohaczek został po przepychankach na lodzie wyproszony z boksu.

4

Unia wygrywa w Jastrzębiu (WIDEO)

2013-11-17 21:34:26 30 Autor: ws Źródło Hokej.net

Po dwóch zwycięstwach nad Podhalem i Polonią, kibice w Jastrzębiu liczyli, że ich zespół powrócił na zwycięski szlak na dłużej. W spotkaniu z Unią Oświęcim musieli jednak przełknąć gorzką pigułkę, podobnie jak i sami zawodnicy, bowiem to oświęcimianie po tym meczu mogą dopisać sobie trzy punkty.

5

Polonia postraszyła kryniczan (WIDEO)

2013-11-17 21:20:37 7 Autor: skh Źródło Hokej.Net

Do 30 minuty Polonia Bytom w Krynicy utrzymywała korzystny rezultat z miejscowym 1928 KTH. Zdekompletowani Kateheci włączyli jednak piąty bieg i pokonali bytomian 7:4.

6

Relacje tekstowe i "Na Żywo" z PHL

2013-11-17 13:31:55 3 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Przed nami kolejna dawka hokejowych emocji, dlatego zapraszamy wszystkich naszych czytelników na tekstowe relacje z meczów 21. kolejki PHL.

7

20. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2013-11-16 22:45:16 5

Przemysław Witek (Aksam Unia Oświęcim), Szymon Marzec (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch

Wysoka porażka Polonii z Tychami

2013-11-15 23:14:09 14

Kolejną porażkę na swoim lodowisku ponieśli hokeiści Polonii Bytom. Tym razem trzy punkty w Bytomiu

Wypunktowane "Szarotki" (WIDEO)

2013-11-15 22:08:26 12

JKH GKS Jastrzębie pomimo osłabionego składu, pewnie pokonało na wyjeździe MMKS Podhale Nowy Targ

Zabójcze kontrataki (WIDEO)

2013-11-15 20:51:54 45

W meczu 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi Aksam Unia Oświęcim pokonała Ciarko PBS Bank KH Sanok 4:1,

Katowice bez szans. Comarch Cracovia zwycięska! (WIDEO)

2013-11-15 20:49:37 39

Comarch Cracovia nie dała najmniejszych szans HC GKS-owi Katowice pewnie wygrywając 9:3. Hokeiści

"Wołodia" powiedział "nie" (aktualizacja)

2013-11-15 14:24:10 113

Sprawdził się najczarniejszy scenariusz związany z utworzonym na kanwie reprezentantów 1928 KTH Krynica.

2013-11-15 13:14:43 2

19. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2013-11-14 23:04:46 2

Bartłomiej Niesłuchowski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jacob Milovanovic (1928 KTH Krynica), Pavel Mojżisz

Sam na sam z... Adrianem Labrygą

2013-11-14 10:14:58 19

- O twardej ręce Andrieja Sidorienki, o tym ile czasu potrzeba polskiemu hokejowi, aby wzrósł jego

Nie żyje Marek Wieruszewski

2013-11-14 09:35:34 16

Z przykrością informujemy, że we wtorek wieczorem zmarł Marek Wieruszewski, były zawodnik Zagłębia

Jirzi Zdenek zostaje, Maciej Rompkowski odchodzi

2013-11-13 23:29:41 9

Czeski napastnik, Jirzi Zdenek zostaje w JKH GKS Jastrzębie. Świętujący we wtorek 31 urodziny środkowy

Grad bramek i grad emocji (WIDEO)

2013-11-12 23:34:36 34

Aż dziewięć goli padło na lodowisku w Tychach, gdzie miejscowy GKS podejmował lidera tabeli zespół

Do trzech razy sztuka (WIDEO)

2013-11-12 23:00:55 16

W meczu 19. kolejki PHL HC GKS Katowice pokonał na własnym lodzie Aksam Unię Oświęcim 3:2. Podopieczni

W trzeciej tercji pękł worek z bramkami (WIDEO, FOTO)

2013-11-12 22:38:46 11

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali ambitnie grający MMKS Podhale Nowy Targ 5:0. Worek z bramkami

Przerwali złą passę (WIDEO)

2013-11-12 21:11:37 21

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przerwali passę trzech porażek z rzędu, pewnie zwyciężając z Polonią

2013-11-12 14:40:25 2

"Kazek" kontuzjowany

2013-11-12 14:34:44 12

Napastnik Ciarko PBS Bank KH Sanok Krzysztof Zapała podczas meczu reprezentacji Polski doznał kontuzji

Peter Mikula: Największy problem moich graczy? Mentalność

2013-11-11 18:00:00 7

O celach na sezon 2013/2014, o słabościach polskich zawodników i o wadze przygotowania mentalnego

Kieca: Miejsce jest dla mnie zaskoczeniem, ale styl gry już nie

2013-11-11 17:46:00 10

Hokeiści HC GKS-u Katowice po dwóch rundach dość nieoczekiwanie zajmują piąte miejsce w ligowej

Uchwała zarządu ws. NWZ PZHL

2013-11-11 12:21:10 10

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o uchwale Zarządu PZHL nr 1/11/11/2013 z dnia 11 listopada

"Szarotki" już bez Piotra Ziętary

2013-11-08 14:45:08 15

Zespół MMKS Podhale Nowy Targ w dalszej części sezonu będzie sobie musiał radzić bez Piotra Ziętary.

Druga runda PHL oczami ojca i syna

2013-11-08 13:12:00 10

- Polska Liga to w sporej części taki misz-masz. Tutaj każdy może z każdym wygrać i przegrać.

Czas na zmiany

2013-11-07 14:35:40 16

Zbigniew Szydłowski, David Hoda, Patrik Flaszar, Mateusz Strużyk i Colin McIntosh nie są już zawodnikami