Newsy PHL

Terminesi odchodzi z Ciarko PBS Bank

2013-11-21 19:27:38 13 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Jeff Terminesi nie jest już zawodnikiem Ciarko PBS Bank KH Sanok. Klub rozwiązał umowę z zawodnikiem za porozumieniem stron.

Adam Rzehak zastąpił Josefa Fojtika

2013-11-21 16:10:55 7 Autor: skh Źródło hokej.net/cracovia.pl

Przebywający ostatnio na testach 21-letni Adam Řehák został nowym zawodnikiem Comarch Cracovii. Czeski napastnik zastąpił rodaka Josefa Fojtika z którym klub rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

1

Komunikat Wydziału Sędziowskiego PZHL

2013-11-21 15:56:46 20 Autor: skh Źródło sedziahokeja.org

W wyniku zaistniałych zdarzeń na lodowisku podczas meczy hokeja na lodzie, oraz wątpliwości dotyczących zasad postępowania ustala się następujące procedury:

2

Sam na sam z... Filipem Drzewieckim

2013-11-21 14:13:25 7 Autor: Darko Źródło Hokej.Net

O tym, na co nie wystarczyłaby główna wygrana w Lotto, o byciu domatorem, a także o następcach Martina Dudasza, w kolejnym odcinku cyklu "Sam na sam z..." opowiada Filip Drzewiecki, napastnik HC GKS-u Katowice.

3

22. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2013-11-20 23:15:53 20 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Michał Krokosz (HC GKS Katowice), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Kolusz (1928 KTH Krynica) - to szóstka najlepszych graczy 22. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

4

Murray nie zagra w tym roku?

2013-11-20 13:46:20 38 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Wszystko wskazuje, że po pechowej interwencji we wczorajszym meczu w Katowicach John Murray może w tym roku już nie zagrać w barwach Ciarko PBS Bank KH Sanok. - John ma naderwany mięsień przywodziciela lewej nogi - informuje Bartłomiej Klimkowski, wiceprezes klubu.

5

Rękoczyny trenera Zacharkina (WIDEO)

2013-11-19 23:03:49 39 Autor: Maciej Zubek Źródło podhaleregion.pl

Do skandalicznych wydarzeń doszło po ligowym meczu hokeistów MMKS Podhala Nowy Targ z drużyną KTH Krynica (1:6). Trener gości, a zarazem selekcjoner reprezentacji Igor Zacharkin, z niewiadomych przyczyn zaatakował grupę dziennikarzy, jednego z nich uderzając.

6

Wymiana ciosów w Katowicach (WIDEO)

2013-11-19 22:52:37 7 Autor: kofi Źródło Hokej.Net

Dogrywka musiała wyłonić zwycięzcę pojedynku HC GKS Katowice - Ciarko PBS Bank KH Sanok. W dzisiejszym spotkaniu występujący w roli faworyta goście stracili nie tylko punkt, ale również Johna Murray’a, który w 54 minucie z powodu kontuzji musiał zjechać z lodu.

7

GKS Tychy pokonał Aksam Unię... po staremu (WIDEO)

2013-11-19 22:02:17 44

W meczu 22. kolejki PHL Aksam Unia Oświęcim przegrała na własnym lodzie z GKS Tychy 1:3. Tyszanie

Mistrzowie polegli w Jastrzębiu (WIDEO)

2013-11-19 20:12:35 39

W końcu dobry mecz w wykonaniu zawodników JKH GKS Jastrzębie obejrzeli kibice na Jastorze. Jastrzębianie,

Relacje tekstowe i "Na Żywo" z PHL

2013-11-19 16:31:31 1

Przed nami kolejna dawka hokejowych emocji, dlatego zapraszamy wszystkich naszych czytelników na tekstowe

21. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2013-11-19 00:39:37 0

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kasperczyk (Aksam Unia Oświęcim), Rafał Dutka (1928

Tabaczek: To był dla nas udany weekend

2013-11-18 23:10:11 4

O wygranej na Jastorze, koleżeństwie na lodzie i specyfice spotkań z GKS Tychy rozmawiamy z Peterem

Sobecki: To sztab trenerski decyduje, kto stanie między słupkami

2013-11-18 19:30:15 3

Rozmowa z 33-letnim golkiperem tyskiej drużyny Arkadiuszem Sobeckim. Przez lata niekwestionowanym bramkarzem

Bramka z dedykacją

2013-11-18 12:41:24 4

- Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Byliśmy zespołem bardziej konsekwentnym i lepiej poukładanym

Kontrowersje po kontuzji Michała Piotrowskiego (WIDEO)

2013-11-18 00:29:29 58

W 53. minucie po akcji na środku lodowiska wytrącony z równowagi Michał Piotrowski wpadł na Roberta

Zgodnie z planem (WIDEO)

2013-11-17 23:28:15 8

Po efektywnych wygranych tyszan z drużynami z Krynicy czy Bytomia na drodze brązowych medalistów ubiegłego

Pewne zwycięstwo Sanoka, Rohaczek wyrzucony z boksu (WIDEO)

2013-11-17 22:27:23 42

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali wysoko Comarch Cracovię 6:1 po emocjonujący do ostatnich

Unia wygrywa w Jastrzębiu (WIDEO)

2013-11-17 21:34:26 30

Po dwóch zwycięstwach nad Podhalem i Polonią, kibice w Jastrzębiu liczyli, że ich zespół powrócił

Polonia postraszyła kryniczan (WIDEO)

2013-11-17 21:20:37 7

Do 30 minuty Polonia Bytom w Krynicy utrzymywała korzystny rezultat z miejscowym 1928 KTH. Zdekompletowani

2013-11-17 13:31:55 3

20. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2013-11-16 22:45:16 5

Przemysław Witek (Aksam Unia Oświęcim), Szymon Marzec (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch

Wysoka porażka Polonii z Tychami

2013-11-15 23:14:09 14

Kolejną porażkę na swoim lodowisku ponieśli hokeiści Polonii Bytom. Tym razem trzy punkty w Bytomiu

Wypunktowane "Szarotki" (WIDEO)

2013-11-15 22:08:26 12

JKH GKS Jastrzębie pomimo osłabionego składu, pewnie pokonało na wyjeździe MMKS Podhale Nowy Targ

Zabójcze kontrataki (WIDEO)

2013-11-15 20:51:54 45

W meczu 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi Aksam Unia Oświęcim pokonała Ciarko PBS Bank KH Sanok 4:1,

Katowice bez szans. Comarch Cracovia zwycięska! (WIDEO)

2013-11-15 20:49:37 39

Comarch Cracovia nie dała najmniejszych szans HC GKS-owi Katowice pewnie wygrywając 9:3. Hokeiści

"Wołodia" powiedział "nie" (aktualizacja)

2013-11-15 14:24:10 113

Sprawdził się najczarniejszy scenariusz związany z utworzonym na kanwie reprezentantów 1928 KTH Krynica.

2013-11-15 13:14:43 2

19. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2013-11-14 23:04:46 2

Bartłomiej Niesłuchowski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jacob Milovanovic (1928 KTH Krynica), Pavel Mojżisz

Sam na sam z... Adrianem Labrygą

2013-11-14 10:14:58 19

- O twardej ręce Andrieja Sidorienki, o tym ile czasu potrzeba polskiemu hokejowi, aby wzrósł jego

Nie żyje Marek Wieruszewski

2013-11-14 09:35:34 16

Z przykrością informujemy, że we wtorek wieczorem zmarł Marek Wieruszewski, były zawodnik Zagłębia

Jirzi Zdenek zostaje, Maciej Rompkowski odchodzi

2013-11-13 23:29:41 9

Czeski napastnik, Jirzi Zdenek zostaje w JKH GKS Jastrzębie. Świętujący we wtorek 31 urodziny środkowy

Grad bramek i grad emocji (WIDEO)

2013-11-12 23:34:36 34

Aż dziewięć goli padło na lodowisku w Tychach, gdzie miejscowy GKS podejmował lidera tabeli zespół

Do trzech razy sztuka (WIDEO)

2013-11-12 23:00:55 16

W meczu 19. kolejki PHL HC GKS Katowice pokonał na własnym lodzie Aksam Unię Oświęcim 3:2. Podopieczni

W trzeciej tercji pękł worek z bramkami (WIDEO, FOTO)

2013-11-12 22:38:46 11

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali ambitnie grający MMKS Podhale Nowy Targ 5:0. Worek z bramkami

Przerwali złą passę (WIDEO)

2013-11-12 21:11:37 21

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przerwali passę trzech porażek z rzędu, pewnie zwyciężając z Polonią