Newsy PHL

Derby dla Polonii

2014-01-05 21:45:30 0 Autor: Michmat Źródło Hokej.Net

Pewnym zwycięstwem hokeistów Polonii Bytom z HC GKS Katowice zakończyło się derbowe spotkanie Polskiej Hokej Ligi. Tym samym bytomianie po raz pierwszy w bieżącym sezonie okazali się lepsi od zespołu Mariusza Kiecy. Trzy bramki dla niebiesko-czerwonych zdobył drugi atak w składzie Branislav Fabry - Drew Akins - Radek Meidl.

Hit dla tyszan (WIDEO)

2014-01-05 20:44:31 134 Autor: Jacek Kopciński Źródło Hokej.Net

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 35. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy pokonał JKH GKS Jastrzębie 5:3. W całym spotkaniu nie zabrakło twardej gry, często na granicy przepisów.

1

Pewne zwycięstwo Sanoka w Krynicy (WIDEO)

2014-01-05 20:34:19 32 Autor: skh Źródło Hokej.Net

Nie było niespodzianki w Krynicy. Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok przetrzebieni kontuzjami i chorobami pokonali pewnie 1928 KTH 7:1.

2

Doświadczenie wzięło górę nad młodością (WIDEO)

2014-01-05 20:15:31 8 Autor: Maciej Zubek Źródło podhaleregion.pl

Hokeiści Comarch Cracovii bez większych problemów pokonali w Nowym Targu miejscowy MMKS Podhale 6:1. Dzięki temu zwycięstwu Pasy umocniły się na drugim miejscu w tabeli Polskiej Hokej Ligi.

3

Relacje tekstowe i "Na Żywo" z PHL

2014-01-05 13:10:44 11 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Przed nami kolejna dawka hokejowych emocji, dlatego zapraszamy wszystkich naszych czytelników na tekstowe relacje z meczów 35. kolejki PHL.

4

Gimiński: W każdym meczu będziemy grać z sercem

2014-01-05 08:30:00 2 Autor: Jacek Kopciński Źródło Hokej.Net

Rozmowa z 19-letnim obrońcą 1928 KTH Krynica oraz reprezentacji Polski U-20. W pierwszym spotkaniu po miesięcznej przerwie kryniczanie musieli uznać wyższość rywala z Katowic przegrywając 4:2.

5

34. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2014-01-04 20:15:38 1 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Łukasz Podsiadło (HC GKS Katowice), Marcin Jaros (Aksam Unia Oświęcim), Milan Kostourek (Comarch Cracovia), Marcin Kolusz (GKS Tychy) - to szóstka najlepszych graczy 34. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

6

Lider lepszy od wicelidera (WIDEO)

2014-01-03 22:30:18 81 Autor: skh Źródło Hokej.Net

Nie udał się powrót po przerwie spowodowanej lokautem drużynie z Sanoka. Lider rozgrywek GKS Tychy wypunktował Ciarko PBS Bank KH Sanok wygrywając 6:2. Gospodarze mimo wielu przewag i sytuacji zagrali nieskutecznie. Obie drużyny nie unikały ostrej gry, często na granicy przepisów.

7

Noworoczne punkty (WIDEO)

2014-01-03 22:17:20 12

Po trzech tygodniach przerwy hokeiści wrócili na lód. W piątkowym pojedynku w ramach 34 kolejki PHL

Skuteczność do poprawy (WIDEO)

2014-01-03 21:03:21 19

W meczu 34. kolejki Polskiej Hokej Ligi Aksam Unia Oświęcim pokonała na własnym lodzie MMKS Podhale

Grad goli w Krakowie

2014-01-03 20:47:09 0

Aż jedenaście goli obejrzeli kibice zgromadzeni na lodowisku w Krakowie. Osiem z nich zdobyli gospodarze,

2014-01-03 15:05:56 0

Po trzytygodniowej przerwie czas na dawkę hokejowych emocji. Zapraszamy więc wszystkich naszych czytelników

Gramy! (aktualizacja)

2014-01-02 18:02:32 44

Dzisiejsze spotkanie hokejowych działaczy z ministrem sportu i turystyki Andrzejem Biernatem przyniosło

Sam na sam z... Aronem Chmielewskim

2014-01-02 17:28:45 25

O hartowaniu charakteru w szatni, o zakończonych bardzo dobrych dwunastu miesiącach, a także o nieodpowiedzialnych

Kontuzja Dornicza, powrót Gabrysia

2014-01-01 10:30:11 13

Hokeiści i trenerzy Aksam Unii Oświęcim wyczekują końca lokautu. – Ostatni mecz o punkty zagraliśmy

2013-12-30 20:55:47 2

Polski Związek Hokeja na Lodzie ogłosił konkurs na stanowisko sekretarza generalnego. Oznacza to,

Radziszewski: W 2013 roku zdobyliśmy wszystko, co w kraju było do zdobycia

2013-12-30 19:31:38 14

- Chcieliśmy zrobić wszystko, aby wryć się choć trochę w historię Cracovii. Nawet nie zdawałem

Sparing dla biało-niebieskich

2013-12-29 21:53:43 16

Hokeiści Aksam Unii Oświęcim pokonali w sparingowym meczu JKH GKS Jastrzębie 5:4. Do wyłonienia

Sam na sam z... Milanem Baranykiem

2013-12-26 23:13:20 4

O zamiłowaniu do szybkiej jazdy, o kilku poświątecznych dniach, pozwalających dojść do siebie,

Wesołych Świąt!

2013-12-24 15:00:17 2

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć całemu środowisku hokejowemu

Kmiecik: Organizacja polskiego hokeja lubi zaskakiwać

2013-12-21 15:29:07 1

Nie widzieliśmy go w grze od 21 listopada, kiedy to doznał urazu szczęki. Po świętach znów zobaczymy

Sam na sam z... Marcinem Jarosem

2013-12-19 17:00:00 16

O trudnych momentach w karierze, niewykorzystanym do końca talencie, a także o genezie swojego pseudonimu

Puchar Polski zgodnie z planem, decyzja w sprawie ligi w styczniu

2013-12-19 13:39:29 44

Na prośbę ministra sportu Andrzeja Biernata zostanie rozegrany turniej finałowy Pucharu Polski. -

Hokeiści: Zarówno my, jak i kibice, cierpimy na tych przepychankach

2013-12-18 14:48:02 23

Polskich hokeistów, tych najbardziej doświadczonych i najdłużej występujących na krajowych lodowiskach,

8 lutego - data Walnego Zjazdu

2013-12-17 23:10:00 15

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Lodzie zwołał - zgodnie z dnia 11.11.2013 r. - Nadzwyczajny Walny

Ministerstwo Sportu chce kompromisu. Kluby czekają do czwartku

2013-12-17 13:51:43 17

Wczoraj w Ministerstwie Sportu i Turystyki odbyło się spotkanie Andrzeja Biernata z prezesem PZHL Piotrem

Komunikat PZHL po spotkaniu z klubami PHL

2013-12-16 11:54:41 13

W niedzielne popołudnie w hotelu Bona w Sanoku przedstawiciele klubów PHL (JKH GKS, Comarch Cracovia,

Komunikat klubów po spotkaniu z szefem hokejowej centrali

2013-12-15 23:31:00 22

Przedstawiamy komunikat klubów po dzisiejszym spotkaniu z Piotrem Hałasikiem, prezesem Polskiego Związku

Nietypowy "wywiad" - Hałasik otoczony przez kibiców (WIDEO)

2013-12-15 23:05:20 90

W przerwie meczu Polska-Łotwa blisko 100 kibiców otoczyło prezesa Piotra Hałasika i... zasypało

Prezes nie ulegnie szantażowi?

2013-12-13 23:10:00 25

- Na pewno nie ulegnę szantażowi. Skoro prezesi klubów uważają, że w takim momencie nie trzeba

Posiedzenie zarządu PZHL w Sanoku

2013-12-13 19:58:20 26

Prezes PZHL zwołał na niedzielę 15 grudnia posiedzenie zarządu PZHL, na które zaprosił prezesów

Jobczyk: Prezes Hałasik powinien zrobić ukłon w stronę całej dyscypliny

2013-12-12 21:45:41 17

Sytuacja w polskim hokeju staje się coraz bardziej napięta. Przedstawiciele części polskich klubów

Zawadzki: Związek czeka na oficjalną notę ze strony klubów

2013-12-12 17:28:49 29

Protestujące przeciwko działaniom zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie kluby zapowiedziały