Newsy PHL

Na bakier ze skutecznością

2015-09-18 20:53:30 37 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

W meczu 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi Unia Oświęcim pokonała po dogrywce Nestę Mires Toruń 3:2. Złotego gola dla biało-niebieskich zdobył Radim Haas. – Prawda jest taka, że powinniśmy dziś wygrać w regulaminowym czasie gry. Niestety zabrakło nam skuteczności – stwierdził 25-letni Czech.

Budzowski: Chcę się rozwijać

2015-09-18 14:06:05 0 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

O pierwszych trafieniach w Polskiej Hokej Lidze, rzuceniu na głęboką wodę i sile wychowanków rozmawiamy z Arturem Budzowskim, niespełna 20-letnim napastnikiem Unii Oświęcim.

1

5. kolejka PHL - zapowiedź

2015-09-18 12:28:11 0 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Już za kilka godzin kolejne ligowe emocje. Najciekawiej powinno być w Krakowie, gdzie dojdzie do konfrontacji dwóch zdecydowanie najsilniejszych ekip w Polsce. Comarch Cracovia podejmie GKS Tychy.

2

Na transfer Fraszki fundusze zbierają kibice. Kantor wzmocnił obronę

2015-09-18 11:13:18 10 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net/Nowości

Podczas meczu Nesty Mires Toruń z Comarch Cracovią kibice zbierali pieniądze na wykupienie Bartosza Fraszko. Część kwoty z 23 tys. złotych udało się zebrać, klub z Małopolski zgodził się rozłożyć transfer na raty. Do Torunia dołączył natomiast testowany Krzysztof Kantor.

3

Cierpliwie do celu

2015-09-18 10:02:32 4 Autor: ŁP Źródło jkh.pl

Na Podkarpacie udadzą się w piątek hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy w ramach 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi zmierzą się z Ciarko PBS Bank STS Sanok. To trudny teren dla aktualnego wicemistrza Polski, który zwyciężył w Sanoku 6 z 25 spotkań.

4

Starcie gigantów

2015-09-17 23:44:02 19 Autor: Radosław Kozłowski, Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

Choć kibice obu klubów żyją w przyjaźni, to na lodzie o uprzejmościach nie będzie już mowy. Przed nami pierwsze w tym sezonie ligowe starcie dwóch głównych faworytów do mistrzowskiego tytułu. Comarch Cracovia podejmuje GKS Tychy.

5

4. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-17 22:51:52 3 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Bartosz Bichta (SMS U20 Sosnowiec), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Marcin Kolusz (GKS Tychy) - to szóstka najlepszych graczy 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

6

Poważna kontuzja obrońcy

2015-09-17 19:27:18 4 Autor: Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

Nowy nabytek Comarch Cracovii Peter Novajovský doznał ciężkiego urazu i prawdopodobnie wypadnie z gry na dłuższy okres.

7

Trwają poszukiwania realnych wzmocnień

2015-09-17 19:11:39 4

Bracia Patrick i Sylvester Bzdyl, testowani przez Zagłębie Sosnowiec, z którym ostatecznie się nie porozumieli - nie zagrają również w Sanoku.

Zagłębie zamyka tabele

2015-09-17 17:36:59 0

Zagłębie przegrało czwarty mecz z rzędu i podobnie jak Naprzód Janów pozostaje w lidze z zerowym dorobkiem punktowym. Dodatkowo kontuzje wyeliminowały z gry czterech zawodników co wpływa na postawę całej drużyny.

Słowackie wzmocnienie opolskiej defensywy

2015-09-17 15:01:14 1

Działacze Orlika Opole poważnie myślą o awansie do czołowej szóstki. W tym właśnie celu podpisali kontrakt ze słowackim obrońcą Michalem Korenką.

Były trener Naprzodu wyjaśnia

2015-09-17 13:59:44 4

Waldemar Klisiak po wtorkowej porażce z SMS U20 Sosnowiec 0:2 zrezygnował z prowadzenia Naprzodu Janów. W krótkiej rozmowie z naszym portalem zdradził okoliczności takiej decyzji.

Noga wciąż boli

2015-09-16 22:24:16 3

Wciąż nie wiadomo kiedy do gry wróci Krzysztof Zapała. Środkowy pierwszej formacji „Szarotek" jest w trakcie leczenia jak się okazało nie naciągniętego, a naderwanego mięśnia dwugłowego.

Smeták nowym trenerem Naprzodu?

2015-09-16 20:51:37 4

Martin Smeták pojawił się w siedzibie Naprzodu Janów. Czy to on przejmie drużynę z Nałkowskiej po Waldemarze Klisiaku?

Powiało optymizmem

2015-09-16 18:40:53 14

Sytuacja finansowa Unii Oświęcim wciąż jest bardzo trudna. Dziś doszło do spotkania prezydenta Oświęcimia Janusza Chwieruta z prezesem spółki Oświęcimski Sport Ryszardem Skórką. Obaj panowie długo debatowali na temat dalszego funkcjonowania klubu.

T. Kozłowski: Jest nas mało

2015-09-16 15:52:27 6

Tomasz Kozłowski zdobył pierwszego gola dla drużyny Zagłębia Sosnowiec w sezonie 2015/2016. Młodszy z „Koziołków” dokonał tego w czwartej kolejce po prawie 199 minutach regularnej gry.

Naprzód bez trenera. Waldemar Klisiak złożył dymisję

2015-09-16 12:53:46 17

Waldemar Klisiak nie jest już trenerem Naprzodu Janów. 48-letni szkoleniowiec po wczorajszej przegranej z SMS U20 Sosnowiec 0:2 podał się do dymisji.

Drzewiecki: Zwycięstwa scalają zespół

2015-09-16 12:45:09 5

Filip Drzewiecki był jednym z bohaterów wygranego 6:2 spotkania z Nestą Mires Toruń. Skrzydłowy trzeciej formacji zdobył dwie bramki dla krakowian. Popularny „Drzewko” jest zadowolony z gry swoich partnerów z ataku i sądzi, że zwycięstwa integrują zespół.

Zwycięstwo tyszan po ciężkim boju (WIDEO)

2015-09-15 23:17:11 40

We wtorkowym meczu 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy podejmował drużynę Ciarko PBS Bank STS Sanok. Od początku dało się wyczuć spory ciężar gatunkowy meczu, a dodatkowym utrudnieniem dla obu ekip była słaba widoczność spowodowana mgłą, która unosiła się nad taflą lodowiska. Ostatecznie górą byli gospodarze, którzy pokonali sanoczan 4:2.

Mglisty mecz w Bytomiu

2015-09-15 23:01:28 13

Niespełna 48 minut trwało spotkanie 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi w Bytomiu, gdzie miejscowa Polonia podejmowała Orlik Opole. Dokładnie w 47:26 sędzia główny Patryk Pyrskała postanowił przerwać pojedynek z powodu całkowitego pokrycia lodowiska mgłą. Do tego momentu lepsi byli hokeiści z Opola, którzy prowadzili 5-2. O dalszych losach meczu zadecyduje Wydział Gier i Dyscypliny PZHL.

Zagłębie nadal bez punktów

2015-09-15 22:53:44 11

199 – tyle minut musiało upłynąć podczas ligowych spotkań, by hokeiści Zagłębia Sosnowiec strzelili

Cracovia kontynuuje zwycięską serię (WIDEO)

2015-09-15 22:41:33 4

Udał się wyjazd na północ kraju graczom Comarch Cracovii. Podopieczni Rudolfa Rohaćka pokonali Nestę Mires Toruń 6:2 i dopisują na swym koncie kolejne trzy punkty. Po dwie bramki zdobyli Filip Drzewiecki i Maciej Kruczek.

Naprzód nadal bez punktów

2015-09-15 21:44:03 32

Bardzo słabe spotkanie rozegrali podopieczni Waldemara Klisiaka, którzy na własnym lodzie ulegli drużynie SMS U20 Sosnowiec 0:2. Tym samym hokeiści Naprzodu nadal muszą czekać na swoje pierwsze ligowe punkty.

Wicemistrz lepszy od Podhala (WIDEO)

2015-09-15 20:56:54 5

Po bardzo zaciętym meczu wicemistrz Polski, JKH GKS Jastrzębie, pokonał TatrySki Podhale Nowy Targ 3:2. Decydująca była pierwsza tercja, bardzo słaba w wykonaniu Podhala, w której gospodarze już po czterech minutach wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

4. kolejka PHL - zapowiedź

2015-09-15 11:56:59 9

Już dzisiaj zostanie rozegrana 4. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Jedno jest pewne, emocji w niej z pewnością nie zabraknie.

Trzymiesięczna pauza

2015-09-15 10:17:53 2

Łukasz Sokół nie zagra przez trzy miesiące. To efekt kontuzji obojczyka, której nabawił się w meczu o Superpuchar Polski.

Tendencja odwrócona

2015-09-15 08:51:45 0

Polonia Bytom sprawiła niespodziankę, pokonując na wyjeździe Unię Oświęcim 4:3. Do wyłonienia zwycięzcy niezbędna okazała się dogrywka.

Danton: W tym sezonie nie będzie żadnych łatwych meczów

2015-09-14 23:07:18 20

- Musimy zagrać kompletny mecz i kontrolować grę w defensywie. Mamy inny zespół niż w poprzednim sezonie, więc nie możemy grać otwartego hokeja z mocniejszymi zespołami - mówi Michael Danton, napastnik Ciarko PBS Bank STS Sanok.

3. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-14 22:28:24 2

Ondřej Raszka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole), Mike Danton (Ciarko PBS STS Sanok), Marcin Frączek (Polonia Bytom), Adam Domogała (Comarch Cracovia) – to szóstka najlepszych graczy 3. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

W Krakowie przeszkadzają mu tylko korki

2015-09-14 21:42:34 1

Adam Domogała w niedzielnym meczu z Zagłębiem Sosnowiec zdobył swoje premierowe punkty w Comarch Cracovii. Nowy napastnik krakowskiej drużyny strzelił trzy gole i dwa razy asystował, dzięki czemu zapisał na swym koncie aż pięć „oczek” w punktacji kanadyjskiej.

2. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-14 17:31:36 0

Kamil Kosowski (GKS Tychy), Matej Cunik (Polonia Bytom), Maciej Sulka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Radosław Galant (GKS Tychy), Maciej Szewczyk (Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 2. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Orlik Opole podniósł się po trzech nokdaunach

2015-09-13 22:32:59 15

Niezły horror zafundowali kibicom hokeiści Orlika Opole, którzy po 13 minutach przegrywali z Naprzodem Janów 0:3. Jednak skuteczna pogoń obróciła losy spotkania i to gospodarze ostatecznie cieszyli się ze zwycięstwa 5:3.

Grad goli i dwa hat-tricki w Krakowie

2015-09-13 22:17:11 6

Aż 9 goli zaaplikowali Zagłębiu Sosnowiec gracze Comarch Cracovii. Po trzy trafienia zanotowali Adam Domogała i Maciej Urbanowicz. Beniaminek jest jedyną drużyną, która jeszcze nie zdobyła w tym sezonie bramki.

"Szarotki" biją mistrza!

2015-09-13 21:51:52 35

Trwa zwycięska passa hokeistów TatrySki Podhale Nowy Targ, którzy odnieśli trzecią ligową wygraną w trzecim meczu. Tym razem o sile jaką na starcie sezonu prezentują nowotarżanie przekonał się mistrz Polski z Tychów.

Danton w dogrywce zrobił różnice (WIDEO)

2015-09-13 20:54:47 36

Nie przyszło łatwo trzecie zwycięstwo hokeistom Ciarko PBS Bank STS Sanok. Sanoczanie pewnie prowadzili 2:0, ale w ciągu 12 sekund trzeciej tercji torunianie doprowadzili do wyrównania. Ostatecznie sprawy w swoje ręce wziął Mike Danton, który indywidualną akcją w dogrywce dał zwycięstwo gospodarzom.

Pierwsze zwycięstwo Polonii i pierwsza porażka Unii

2015-09-13 20:01:09 29

W meczu 3. kolejki Polskiej Hokej Ligi Unia Oświęcim przegrała po dogrywce z Polonią Bytom 3:4. Złotego gola dla niebiesko-czerwonych zdobył Marcin Słodczyk.