Wyświetleń: 4486

Nowe stroje szczęścia nie przyniosły

2017-08-24 21:11:06

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali z Polonią Bytom 3:6 w swoim kolejnym meczu sparingowym. Gospodarze wystąpili już w nowych strojach, które w debiucie szczęścia im nie przyniosły.

- Oprócz pierwszej tercji, dwie kolejne były słabe w naszym wykonaniu. We wtorek graliśmy mecz na trzy piątki, więc dziś może brakło nam sił. Jesteśmy sami sobie winni, bo w pierwszej tercji mieliśmy mecz pod kontrolą. W ostatniej minucie zrobiliśmy głupi faul w tercji ataku i Bytom, mimo, że wcześniej nie miał większej szansy na gola, zdołał wyrównać. W drugiej tercji zaraz na początku dostaliśmy gola i na koniec znów straciliśmy bramkę. Ogólnie to początki i końcówki tercji dzisiaj mieliśmy fatalne - mówił po meczu Rafał Bernacki, drugi trener JKH GKS Jastrzębie.

JKH GKS Jastrzębie - Polonia Bytom 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
1:0 Krzysztof Bryk - Kamil Wróbel, Patryk Pelaczyk (9:22),
1:1 Tomasz Kozłowski - Błażej Salamon, Mateusz Danieluk (19:51, 5/4),
1:2 Filip Stoklasa - Richard Bordowski (20:53),
2:2 Kamil Wróbel (25:56),
2:3 Tomasz Kozłowski - Mateusz Danieluk (37:43),
2:4 Filip Stoklasa - Matej Cunik, Richard Bordowski (45:09),
2:5 Marcin Frączek - Tomasz Kozłowski (57:12),