Wyświetleń: 6476

Pewne trzy punkty (WIDEO)

2015-10-11 20:18:34

Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przełamali serię ostatnich niepowodzeń i pokonali Zagłębie Sosnowiec 3:0. - Kontrolowaliśmy krążek przez cały czas, dzięki temu stworzyliśmy sporo okazji bramkowych. Graliśmy zdyscyplinowanie z czego jestem zadowolony - mówił po meczu Kari Rauhanen, trener Sanoka.

Mecz nie był najwyższych lotów. Zagłębie starało się rozbijać ataki przeciwnika, rzadko atakując bramkę gospodarzy. Sanoczanie długo nie mogli zdobyć bramki pomimo wielu sytuacji bramkowych. Dopiero w połowie meczu podczas gry w przewadze Benjamin Breault strzałem z pierwszego krążka rozwiązał worek z bramkami. Drugiego gola zdobył w 36 minucie Travis Ouellete po błędzie defensywy Zagłębia i dokładnym wyłożeniu gumy przez Toniego Dahlmana. Fiński napastnik ustalił wynik spotkania w 47 minucie gdy dobił strzał do pustej bramki Sama Robertsa.

Ciarko PBS Bank STS Sanok - HK Zagłębie Sosnowiec 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
1:0 Breault - Roberts (29:30, 5/4)
2:0 Ouellete - Dahlman (36:27)
3:0 Dahlman - Roberts (46:45, 5/4)

Sędziowali: Włodzimierz Marczuk - Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz.
Minuty karne: 12 - 14
Strzały: 46 - 23
Widzów: 1000

Ciarko PBS Bank: Skrabalak - Roberts, Sproule; Ouellette, Dahlman, Strzyżowski - Salija, Rąpała; Sliwinski, Breault, Danton - Olearczyk, Demkowicz; Biały, Kostecki, Naparło - Wilusz, Bielec.

Zagłębie: Kieler - Keckes, Krawczyk; Sikora, T. Kozłowski, M. Kozłowski - Horzelski, Kowalówka; Bernat, Rutkowski, Jaros - J. Jaskólski, Andrejkiw; Nahunko,  Czerniadiew, Bułanowski - Kafel; A. Jaskólski, Stojek, Wąsiński.

STS mistrz.
W końcu musi być przełamanie formy.

O mój stsie rozwijaj się (x2)
Wielu Cię zdradziło, wielu porzuciło,
ale nie my (x2)
Nadal brakuje nam skuteczności ale ważne trzy punkty są :) Wykupiłem dziś PPV... i prawdopodobnie zrobiłem to ostatni raz. Jakość relacji była fatalna, obraz rwał (występowały dziwne mikroprzycięcia, które skutecznie zniechęcały do dalszego oglądania). Z dzwiękiem o dziwo było wszystko okej. Mam nadzieję, że zarząd się opamięta. Żeby nie było - jestem w stanie płacić te 15 złotych ale niech idzie za tym konkretna jakość. Teraz jedziemy do Torunia po kolejne punkty. STS
Trener-OUT! i to jak najszybciej. 1.38 punktow srednio na mecz- BEZ KOMENTARZA! Balagan w druzynie jakiego dawno nie bylo widac. Zero schematow taktycznych. Jak to kiedys Sawicki w slynnym komentarzu powiadal- takie "ura bura"! Ciagla gra "dump and chase" i moze cos z tego wyniknie. Brak strzalow z pierwszego krazka, niedokladne podania, ciagle przekombinowania, chaos w rozegraniu, wystarczy tylko ze nas przy-pressuja to nie mozemy wybic krazka z wlasnej tercji. O klepie z niebieskiej juz nie bede wspominal! Przewagi? Lipa! Gramy co wyjdzie. Jednym slowem wielka ch...nia! Czas pozegnac trenera
rewelacji nie odkryles od poczatku sezonu jest caly czas to samo... Benjamin i wszystko jasne gdyby mial w ataku takich zawodnikow jak Vozdek i Sinagl to mysle ze jego punkty byly by x2 niesamowity koles jego uderzenia sa tak precyzyjne tylko takich wiecej w PLH
a czy ta telewizja z Podkarpacia nie moźe dać aktualnego herbu Zagłebia?
Gramy któryś mecz z rzędu na 2 obrony i 3 ataki... tak się nie da... Olearczyk powąchał lód na ostatnie 5 minut, Bielec na ostatnie 10... powinni grać od początku, mecz i tak już był o pietruszkę... znowu 40 strzałów i 3 bramki, skuteczność dramat... Skokan powinien regularnie grać w pierwszej drużynie, ale nie ma kim go zastąpić w CLJ - tak też gramy na 2,5 piątki... 3 lata szkolenia juniorów poszło w piach... brawa dla ludzi odpowiedzialnych za to !!
Pamiętajcie trener Rauhanen nie przyjechał tu wprowadzać takich zawodników jak Bielec czy Naparło tylko ściągać śmiesznych grajków z za oceanu z którymi jest w jednej ekipie (znający temat wiedzą o co chodzi). Teraz przewidzę przyszłość - jeszcze przez chwilę będą wymieniali tych słabeuszy co już się dzieje natomiast nie mają innego ruchu bo po juniorach mogących zastąpić tych słabiutkich "zawodników" już w Sanoku dawno nie ma
Rauchanen widzę że popadłeś samozachyt ja bym się na twoim miejscu nie zachwycał bo nie imponujesz mi jako trener z klasą jesteś taki sam marny jak ci twoi podopieczni to grają to nie można nazwać Hokejem przez duże H i ty mówisz że wreszcie zagrali zdycyplinowany hokej ale chyba na tle słabego przeciwnika czym jest się w ogóle szczyćić że dopiero zwycięstwo po słabej grze nic z tych rzeczy dla mnie jesteś dalej na wylocie.