Wyświetleń: 11864

Lider dalej wygrywa (WIDEO)

2013-11-29 21:05:43

Świadkami dobrego widowiska byli zgromadzeni kibice na Jastorze. Oba zespoły stoczyły zacięty i wyrównany pojedynek, a o wyniku końcowym zadecydował gol strzelony przez Łukasza Sokoła na sześć sekund przed końcem dogrywki.

Początek spotkania był dość spokojny i żadna ze stron nie stwarzała większego zagrożenia. Tak naprawdę dopiero w 14. minucie jastrzębianie bardziej zagrozili bramce gości i od razu padł gol. Obronę gości rozpracowali nowi zawodnicy JKH – Leszek Laszkiewicz i Grzegorz Pasiut, który pokonał na raty Żigardiego. Trzy minuty później doskonałą okazję miał Urbanowicz, ale świetnie zachował się Żigardy.

Pierwsze minuty drugiej tercji to nieznaczna inicjatywa po stronie gospodarzy, z której niewiele jednak wynikło. W 27. minucie ładną dwójkową akcję przeprowadzili Laszkiewicz z Pasiutem, ale ten drugi minimalnie przestrzelił. Chwilę później dwoma dobrymi interwencjami po strzałach z dystansu Zatki popisał się Żigardy.

W 34. Minucie ładnie pod bramkę Odrobnego wjechał Łopuski, ale bramkarz JKH okazał się lepszy. W odpowiedzi Labryga miał odsłoniętą całą bramkę, ale uderzył wysoko nad poprzeczką. Trzy minuty przed zakończeniem drugiej tercji padł drugi gol dla gospodarzy. Pasiut ładnie przymierzył z dystansu i pokonał Żigardiego. W końcówce tyszanie grali w podwójnej przewadze, co szybko zdołali wykorzystać. Z dystansu ładnie przy słupku uderzył Kotlorz i Odrobny skapitulował.

Przed meczem Miroslav Zaťko otrzymał od redakcji hokej.net statuetkę za tytuł Najlepszego obrońcy PLH w sezonie 2012/13

Trzecia tercja rozpoczęła się od kontrowersyjnej decyzji sędziego. Laszkiewicz jechał sam na sam z Żigardym i został sfaulowany przez Kolusza, ale arbiter nie podyktował rzutu karnego. Chwilę później Zatko z dystansu trafił w słupek. W tym okresie gry tyszanie mieli sporo szczęścia, że nie stracili gola. W 48. minucie po błędzie defensywy JKH sam na sam z Odrobnym wyszedł Malasiński, ale przegrał ten pojedynek.

W kolejnych minutach jastrzębianie mogli zdobyć kolejne gole, ale Zdenek i Laszkiewicz, będący w dobrych sytuacjach, nie zdołali pokonać Żigardiego. W 59. minucie do remisu doprowadził Malasiński, pokonując Odrobnego płaskim strzałem w sytuacji jeden na jednego i kibice na Jastorze byli świadkami dogrywki.

W drugiej minucie dogrywki przed szansą stanął Vitek, ale ponownie klasę pokazał Odrobny. W 64. minucie bramkarz JKH niepewnie interweniował na przedpolu, ale Łopuski nie trafił do bramki z ostrego kąta. Na sześć sekund przed końcem dogrywki na strzał z dystansu zdecydował się Sokół, a krążek znalazł drogę do bramki i to tyszanie wywieźli z Jastrzębia-Zdroju dwa punkty.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2:3 d. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
1:0 - Grzegorz Pasiut - Leszek Laszkiewicz, Maciej Urbanowicz (13:24, 5/4)
2:0 - Grzegorz Pasiut - Mateusz Bryk, Maciej Urbanowicz (36:35)
2:1 - Michał Kotlorz - Marcin Kolusz, Tomasz Malasiński (39:32, 5/3)
2:2 - Tomasz Malasiński - Ladislav Havlik, Michał Kotlorz (58:34)
2:3 - Łukasz Sokół - Tomasz Malasiński, Marcin Kolusz (64:54)

Sędziowali: Machał Baca (główny) oraz Marcin Polak i Mariusz Smura (liniowi).
Kary: JKH - 10 min., Tychy - 14 min.
Strzały: 39:33.
Widzów: 1500.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Zatko, Górny, Danieluk, Kral, Bordowski - Bryk, Labryga, Urbanowicz, Pasiut, Laszkiewicz - Flaszar, Marzec, Zdenek, Prochazka, Kulas - Kostek, Nalewajka R., Kogut, Nalewajka Ł.

GKS Tychy: Żigardy - Kotlorz, Sulka, Woźnica, Bagiński, Vitek - Mojżisz, Wanacki, Łopuski, Galant, Steber - Havlik, Sokół, Baranyk, Parzyszek, Witecki - Gwiżdż, Durak, Kolusz, Malasiński, Guzik.

zupełnie jak w poprzednim sezonie,
choć miło by było wygrać z Tychami w zasadniczym
do boju GKSie Jastrzębie
JKH wygrywa w tym sezonie z Sanokiem, a przegrywa z Tychami hehehe. Świetny mecz, oby takich więcej.
To jest hokej kolego. Po prostu Sanok bardziej im "leży". Tyle tylko ,że w PO może być rożnie.
Baca kto dal ci licencję sędziowską.To wola o pomstę.JKH stanęło na wysokości zadania i pokazali to na co wszyscy od początku sezonu czekali czyli świetną postawę i zaangażowanie.Wzmocnienia odniosły pożądany skutek.Brawo dla Pasiuta i wspaniale ze Zatko wrócił do gry.Dla nas sezon jeszcze się nie skończył i dopiero teraz JKH pokaże na co je stać.Odrobny swietna postawa dobrze mieć cie w naszych szeregach.HEJ HEJ JASTRZĘBIE!!!
Fajny meczyk - nasi przegrali końcówkami- chyba brak koncentracji. Bardzo dobrze bronili obydwaj bramkarze . oby więcej takich meczy. pozdro.... dla kibiców hokeja.
Byłem na meczu ...Świetna walka od początku do końca...Tychy drużyna z charakterem i widać w niej ogromny potencjał na ten sezon:) Brawo...Gratulacje za świetne widowisko dla JKH
Atrakcyjni spokojnie siedzieli miedzy kibicami Jastrzebia i nikt nikogo nie obrażał wiec można Normalnie :)
Pod jakim względem uważacie że ten mecz był dobry ? Ja oglądałem cały mecz i według mnie to spotkanie im dużej trwało tym było coraz bardziej nieudolne :( Powiedzmy sobie szczerze ten "HIT" był słaby i wiało nudą. Jak Wy uważacie że to był super mecz to ja Wam gratuluje poczucia humoru !!!
To miałeś kiepski sen!!!
jak na polskie warunki to mecz był dobry, chyba że oglądasz tylko NHL i KHL i porównujesz
Walka to nie wszystko :( Dla mnie liczy się poziom sportowy no ale jak Was coś takiego zadowala to muszę pogratulować
W naszej PHL liczą się tylko emocje, a nie poziom. I to dotyczy nie tylko PHL!!!Poziom jest jaki jest!!! Dlatego byłem i zostane wielkim przeciwnikiem tworzenia jakichś DT!!! Od 3. kolejek PHL widać jak podniósł się poziom EMOCJI!!! Kto temu zaprzeczy?! A wiem jak było wcześniej!!!
Mecz bajka. Bardzo ciekawy. Dawno nie widziałem tak dobrego meczu.
Jakby wszystkie mecze tak wyglądały to by było na co zaglądać.I Polska by nie byla 1B
bajka to nie była , mecze naszych(jkh) bywały lepsze - choćby w PO w zeszłym sezonie w Tychach - no ale dziś było dużo lepiej niż na początku sezonu.
No bywałe Wasze lepsze mecze z nami, ale teraz Tychy to nie ta sama drużyna!!!
przy pierwszej bramce dla tyszan ewidentnie widać jak malasinski podaje do mojzisza ten do kotlorza wiec w debiucie MALAS 3 punkty dla siebie i 2 dla DRUZYNY w debiucie to chyba dużo BRAWO
e/ nawet fan nie mają pożądnych
aleś ty bercik ubogi, że aż cię szkoda....
Heh to mnie rozbawiles jezeli dla ciebie mecze hokeja sa tylko dla wybranych to fajnie ale sport obojetnie jaki powinien laczyc ludzi a nie polegac na wyzywaniu badz jak to okresliles napi erda laniu kibicow druzyny przeciwnej hokej jest dla wszystkich starszych mlodszych kobiet czy dzieci niestety na niektorych lodowiskach w Polsce nawet kobieta z dzieckiem czy starszy kibic nie moze czuc sie bezpiecznie
na temat fan to się dzieciaku lepiej nie wypowiadaj po tym co od*iście we wtorek
f/ Jesteśmy mało atrakcyjni, by wejść na lodowisko w Tychach
JotKaHa...chyba masz jakieś kompleksy!? Ja tam ich nie mam i jeżdżę regularnie do Was na mecze!
Bercik. Po co napinasz ty najdalej byłes na meczu na TVP SPORT wiec nic nie pisz *stw . Pozdrowienia dla normalnych kibiców .
Bercik dej se synek spokój, po co ta napinka?
Hokej jest dla kibiców, a nie kiboli i chuliganów, mam tylko nadzieje że kiedyś mecze będą z udziałem kibiców gości, co podnosi frekwencję,wpływy z biletów a przede wszystkim atrakcyjność meczu.
Bercik pilnuj lepiej swoich fan .Pozdrawiam kibiców hokeja i zapraszam do nas na mecze jak widać u Nas przyjazna atmosfera dla wszystkich.Żadnych zaczepek czy przepychanek.Ja również bym sobie życzył żeby hokej był dla kibiców a nie kiboli. Co do meczu to dobry meczyk od początku akcja za akcje ,gratulacje dla Tychów nasi jak zwykle niestety nie wytrzymali końcówki.Ale widać że zmierza ku lepszemu.
bercik- takimi jak ty - gardzę!Jesteś daremny!
Byłem na meczu no cóż stwierdzam..jak się Tychy rozchulają no to meczu już nie przegrają!Reasumując najróżniejszym przeciwnikiem Tychów są Tychy jeżeli Jastrzębie myśli o skutecznej walce z Tyszanami, musi wzmocnić skład.
bardziej chyba zgrać, może z jeden obrońca by im sie przydał i to wszystko
Dobrze widzę że pod koniec 3 tercji pod bramką Odrobnego Pasiut z nr.18 odpycha Bagińskiego?
było tak...bez krążka
Miedzy Pasiutem ,a Bagisiem iskrzyło w trakcie meczu :) Grzesiek jakiś nerwowy się zrobił.
No to Tyszanie pokazali charakter:),nieoglądałem meczu ale ze stanu 2-0 wygrać 3-2 to jest sztuka,Zigardy znów świetnie bronił taaa...a Kolusz,Malaśiński w czwartej piątce świadczy o naszym potencjale, więc dalej jestem tego zdania jak nie teraz to kiedy?!,oczywiście jedna wzmianka musi być!moim zdaniem Pan RZESZUTKO powinien grać bynajmniej z całym szacunkiem za A.Parzyszka(każdemu sportowcowi czas świetności się kończy) niema sentymentów i niemoże być jeśli dąży się do tak upragnionego celu.!!!każdy tyski kibic mam nadzieje to rozumie hheee pozdrawiam:) BYŁ BĘDZIE JEST TYSKI GKS!!!
Już zapomniał że razem grali w Tychach?
No właśnie nie zapomniał. Za Bagisiem nawet w szatni nie wszyscy przepadają i to już nie od dzisiaj.
Obejrzałem jeszcze meczyk na video... nic się nie zmieniło! Mamy naprawdę drużynę z charakterem!!! Az się chce oglądać ostatnie mecze w naszym wykonaniu! WRESZCIE!!! Widać wyraźnie, w naszej drużynie jest "duch" walki. Wyprzedzamy, nadajemy tempo, gonimy. No i mamy świetnego bramkarza. To cieszy i napawa optymizmem:)
zmienilo się zmienilo na lepsze
Jest tak samo:)
kibicgkstychy nie jest tak samo,kiedys chłopaki z gks tychy graly BARDZO DOBRZE DLA PODHALA a teraz chłopaki z Podhala GRAJA BARDZO DOBRZE DLA TYCHOW
O to już wiem co przez Ciebie przemawia. Ale to się wyrównało!!!!
dokładnie tak samo mysle,no i ciesze się ze nasi graja tam gdzie tyskie się leje
piwo nie po lbach się leje tak miało być....he he
Dzięki za reklamę!!!
Rzeszut wróć do Aksam Uni! Potrzebujemy Cię!!!
Najpierw musi zdobyć medal...złoty, a potem może....
*?!
Moje credo!!!W naszej PHL liczą się dla mnie głównie emocje. Sam poziom jest jaki jest i to już dla mnie nie jest takie ważne. I nie dotyczy to tylko PHL!!!Dlatego byłem i zostane wielkim przeciwnikiem tworzenia jakichś DT!!! Od 3. kolejek PHL widać jak podniósł się poziom EMOCJI!!! Kto temu zaprzeczy?! A wiem jak było wcześniej w tym sezonie!!
Wydaje mi się że jest trochę racji w tym co mówisz.
Nie tylko zwiększyły się emocje, ale podniósł poziom ligi, gdyż zawodnicy DT solidarnie wzmocnili trzy zespoły, aby nie odstawać wzmacnia się Cracovia a nawet Unia i pomiędzy tymi drużynami czeka nas wiele emocjonujących meczy. Każda drużyna z czołówki ma 3 silne formacje, Tychy nawet 4 co podnosi poziom gry.
Dokładnie tak!!!
Szkoda, że tylko trochę, ale dzięki:) Pozdrawiam
Fajny meczyk, gratulacje dla zwycięzców ale i dla pokonanych. Widać że byli gracze DT są ważną częścią zespołów w których grają. LL i Pasiut w JKH oraz Kolusz i Malaś w Tychach. Mam nadzieję że trener Sejba przejrzy na oczy i Rzeszut wróci do składu bo na pewno słabszy na lodzie jest od początku sezonu Parzych.
Byłem dziś na meczu w J.Z. i obserwowałem zachowania się drużyny naszej. Parzyszek dzisiaj i w ostatnich meczach jest bardzo aktywny i całkiem nieźle gra. Wychodzi na lód szczególnie w sytuacjach zagrożenia. Nie wiem czy to dobre. Ale...jest rywalizacja... bardzo widoczna i tak powinno być. Oby już tak zostało do końca sezonu!!!
barciak07 specjalnie dla ciebie twój tekst z przed kilku dni
barcak07 (2013-11-26 17:53:18) zgłoś do moderacji!

1 -2

Nie wiem po co nam Malasiński?
Gdyby był młodzieżowcem to ok, a tak albo na ławie siądzie Steber lub Baranyk a to chyba nienormalne?!
Nam potrzeba dobrej klasy obrońcy!

cocktail(2013-11-26 18:03:59)
Co ma piernik do wiatraka?
Wolałem aby ściągnąć dobrego obrońcę a nie kolejnego napastnika.
Malaś już jest w Tychach i teraz ktoś musi wylecieć ze składu. Parzyszek może się trochę ostatnio obudził, ale poczatek sezonu miał tragiczny.
barcak co ty pie...isz. Czemu ma ktoś wylecieć??? Znasz coś takiego jak rywalizacja?? Gwarantuje ci że Jizi wyciągnie jeszcze dużo z Rzeszuta.
Rzeszut nie zastanawiaj się .Wiej do Aksam Uni!!!
Nie daj się poniżać!Robimy pakę na medal.U nas bedziesz miał szacun!
O jakim poniżaniu mówisz.... Może..?! oznacza, ze może zdecydować co ...dalej?!
Rzeszut nie jest taki miętki, żeby uciekać z podkulonym ogonem, a Unia to był dla niego przystanek, z Łopuskiego wniosków nie wyciągnęliście jeszcze? Jak w Oświęcimiu będą aspiracje, wtedy powalczycie o Rzeszuta. Po co on ma tam wracać? Nabierać doświadczenia? To już jest dojrzały hokeista, który chce coś wygrać, a w tym sezonie w Oświęcimiu mu to nie grozi.
Demon ty wierzysz w to ze w przyszłym meczu nie zagra ktoś inny? Przeciez wiadomo jest ze w Tychach niektórych posadzic nie wolno pewnie Jarek nie ma nic przeciwko zdrowej rywalizacji jeśli ona rzeczywiście jest zdrowa.
Gratulacje dla Tychów za wyciągnięcie wyniku, transfery na plus po obu stronach, zapowiada się ciekawa 2 połowa zasadniczego i walka o medale,
pozdro dla normalnych

ps.Demonbrandt ciekawy nik zwłaszcza jego druga część :) pozdro
No przekonamy się, prawda? Byli już tacy, których nie można było się z klubu pozbyć, a teraz robią na kopalni. Przy takim składzie Sejba może się pozbyć każdego. Już prędzej widzę Rzeszuta w Sanoku, czy JKH niż Oświęcimiu, to by dla niego miało jeszcze sens, ale przede wszystkim...chłop ma ważny kontrakt i nie ma podstaw do jego zerwania, bo pieniądze ma na czas. Nigdzie się nie wybiera.
"Początek spotkania był dość spokojny i żadna ze stron nie stwarzała większego zagrożenia. Tak naprawdę dopiero w 14. minucie jastrzębianie bardziej zagrozili bramce gośc" - jeżeli wg autora tekstu coś zaczęło się dziać w 14 minucie to chyba nie oglądał meczu,
Ojj cieszy bardzo kolejne zwyciestwo..Oby tak dalej
Tylko Tyski GKS
pikniki co wy wiycie co wpadnijcie do nas a sie przekonacie najlepiej wescie jeszcze dwa bebny ha ha
Wolę, żeby u nas był jeden piknik niż jakby miało być tak jak u was - czyli jedno wielkie chamstwo.

*Wiem, że nie wszyscy są tacy, kiedyś jak byłem w Tychach (chyba 2 lata temu to było) to usiadłem koło Tyszan i było spoko, nawet z można było porozmawiać :O.
Ale niestety większość waszych "kibiców" zapracawała na opinię dla całych Tychów,
tak jak napisałem, wolę żeby u nas byli pikniki niż jakbyśmy mieli każdego wyzywać od uji i innych urew, do tego jeszcze startować do kobiet i dzieci ...
wolimy swój Jastor -nawet bez bębna,a Ty pilnuj swojej flagi haha zamiast pisać głupoty-czyżbyś miał kompleksy sądząc po nicku ?

A teraz na poważnie -gratuluję zwycięstwa Tychom,co prawda się nie udało ale osobiscie jestem zadowolona,ze gra naszej drużyny już jakoś wygląda.Cieszę się ,ze wrócił w końcu Zatko,nawet sobie Jego kartę kolekcjonerską kupiłam :)))
Dlaczego jak się strzeli bercikowi w głowę to umiera dopiero po 5 minutach?
- Bo kula szuka mózgu.
Beta, po kim jak po kim, ale po Tobie nie spodziewałbym się haseł na temat flagi. A jesli juz o tym mowa, to Wy o flagi nie musicie się obawiac, bo z tego co widzialem, po prostu ich nie macie.
blehh -jak Cię lubię tak teraz się zastanawiam,byłes dla mnie zawsze wzorem inteligentnych postów,nawet tych krytykujacych,czy Ty nie widzisz mojego...' haha" i" a teraz na powaznie"?
Beta a ty jesteś moderatorem czy napinaczem? Piszesz o waszej kulturze a nie dalej jak w tamtym sezonie w 1 meczu półfinałowym "kulturalni" goście z Jastrzębia wyrzucali mnie z sektora "nie młynowego". Od dwóch lat jestem na waszym lodowisku i słyszę te same teksty w stosunku do gości, co w Sosnowcu, Katowicach, Janowie i Oświęcimiu. Jest mała różnica w pozostałych jestem anonim i nie oglądam "fuck-ów" od pętaków. Jako moderator, po co te napinki – od Ciebie wymagam więcej tzn. nie reagowanie na zaczepki!!! Pozdrawiam.
Beto, własnie to "haha" było nie na miejscu... sama rozumiesz, że ciężko odgadnąć intencję kogoś po drugiej stronie "kabelka"
Nie wiem gdzie lojziku widzisz moją napinkę ? Ale rozumiem,ze od jakiegoś czasu iskrzy między kibicami GKS-ów.Nigdzie nie napisałam ,ze ktoś jest ....tu się powstrzymam.Jestem kibicem więc chyba mogę się wypowiedzieć pod meczem swojej druzyny.Większość postów jest o wiele gorszych od mojego,ale tłumacz to sobie jak chcesz-a "fana" to fakt,więc nie rozumiem co jest w tym niestosownego ? Pisano o tym na sb -wklejano teksty z forum klubowego.
Beto a co ma wspólnego flaga z meczem GKS-ów? Byłaś, widziałaś, że komentujesz? Z Twoich komentarzy wynika, że Tychy to bydło a u was na Jastorze jest cacy a ja Ci mówię, że tak jak w Tychach tak i na Jastorze spotyka się człowiek z chamstwem i szowinizmem - przyznam, że w Jastrzębiu jest tego mniej i za to szacunek, ale też jest. Kończąc ten temat pozdrawiam i życzę DUUUUUŻO emocji w następnych meczach swoich drużyn.
oczywiscie nie ma sensu dalszego komentowania,bo kazdy ma swoje racje
ale co wobec tego wywody bercika miały wspolnego z wczorajszym meczem ?

Nawiasem mowiąc -mecz mogł się podobać-szkoda,ze JKH nie wystąpi w PP
można jeszcze dodać do wyzwisk i prób pobicia rzucanie słonecznikiem ...
Tychom gratuluję zwycięstwa :D
i pozdrawiam normalnych :D
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.Nasza gra z meczu na mecz zaczyna wyglądać coraz lepiej Jeśli by udało się Panu Frysztackiemu pozyskać jeszcze dwóch obrońców za południowej granicy to juz by było git .Pragnę tylko przypomnieć ,że w zeszłym sezonie jak przyjechał lider z Sanoka to dostaliśmy lanie 8-2.To był zimny prysznic ,który pozwolił nam ,tylko pnąc się w górę Patrząc realnie dziś to Tyszanie mają skład ,który jest najlepszy na majstra Jednak mam nadzieję ,że nasze JKH troszkę im to pokrzyżuje Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców hokeja
hokej?ok nie chce nakręcać tematu, ale siedząc wśród waszych nie raz słyszałem k...y i h..e jakie leciały z trybyn na zawodników i sędziów więc nie pisz bzdur o kulturze na "piknikach" a to że nie słychać tego na sektorze obok to tylko dlatego że nie macie jaj krzyknąć głośniej tego co myślicie o innych. pozdrawiam normalnych :)
Ja nie pisałem o jednostkach, bo takich znajdzie się wszędzie kilku co , krzykną pare razy to czy tamto, ale pisałem o tym, że całe trybuny nagle wyzywają klub, zawodników, kibiców ...

I zapewniam Cię, że nie ma to nic wspólnego z brakiem odwagi.
Czego niby mielibyśmy się bać u siebie ?
Witam
Tychy zaczynają grać z meczu na mecz coraz lepiej.Stefan też fajnie zabezpiecza tyły.Jedynie co mnie martwi to gra Woźnicy słaby oj słaby jak narazie.
ZATKO-może i dobry obrońca ale ile to hokeistów przez jego brutalną gre pauzowało.
np.Woźnica ale do niego nikt nić nie ma... tylko do BAGISIA! dlaczego ?!
Bo prawdopodobnie zakończył karierę innego hokeisty? Atakował gracza bez krążka?
Patrzac po opisie meczu to JKH raczej optycznie przewazalo, za to 3 tercja i dogrywka dla nas. Czy tak bylo faktycznie ?

Utwierdza mnie to w przekonaniu ,ze Sejba rewelacyjnie przygotowal naszych kondycyjnie. Widac, ze w tym sezonie mamy przewage fizyczna nad rywalami i procentuje to wlasnie w koncowych fazach meczu.

Ostatnie lata w Tychach sklad byl, ale nie bylo bramkarza..zarowno Sobecki jak i Witek to byl co najwyzej poziom przecietny. A bramkarz jak wiemy to polowa druzyny. Teraz jest Zigardy ktory daje pewnosc w grze i wyrasta na topowego goalkeapera PLH.

Brawa za kolejna wygrana nad bardzo trudnym rywalem. JKH jak zawsze bedzie baaaardzo grozne.
wczoraj po pierwszej tercji pisałem, ze jesli wygramy to dzięki lepszej kondycji a pod koniec meczu, jeszcze przy 1:2, pisałem że fizycznie jestesmy na chwile obecną, górujemy nad JKH. I słowa nie zmieniam. Tak samo jak to, ze mecze wygrywa nam Zigardy, bo nasza obrona po prostu jest przeciętna.
JEST JAKIŚ SKRÓT ?!

:D
Dzięki jastrząb :D
Uwielbiam taką radość po bramce jaką zaprezentował Malaś. Brawo brawo brawo. Tak Ślusar kupił tyską publiczność!!
A co do bramki Malasia to po prostu mistrzostwo!!!! siateczka na minute przed końcem robi różnice. Wiedźmin 3 bramka Twoja
czy to Beta wreczała nagrode?
nie
ciekawe-szedł Grześ przez wieś worek piasku/kaski niesie...,że za klasykiem powtarzam..ups a dziura Pasiucie w Tychach ? Ja Ci Grzesiu dobrze życzę tam gdzie Laszka twoje życie...
Hokej?ok u Was na trybunach siedzą tylko jednostki. Nie licząc garstki młodocianych to doping ogranicza się do pisków jak JKH ma wmiare klarowną akcję i gwizdów jak przeciwnik strzeli gola.
Obrona!? Obrona!? Obrona!? Ja się pytam gdzie jest obrona???? A Panu Mateuszowi B. na miejscu włodarzy bym już dawno podziękował.