PHL: Wstępny terminarz na sezon 2013/2014
Wczoraj otrzymaliśmy wstępny terminarz na sezon 2013/2014, który został sporządzony dla 10 zespołów. Według przesłanej nam rozpiski sezon 2013/2014 rozpocząłby się 6 września i potrwałby do 5 kwietnia.
Faza zasadnicza obejmowałaby 54 kolejek, a mecze rozgrywane byłyby we wtorki, piątki i niedziele. Zaplanowano także dwie przerwy w rozgrywkach: od 1 do 14 listopada i od 16 grudnia do 2 stycznia, które byłyby przeznaczone na zgrupowanie reprezentacji oraz Turniej Finałowy Pucharu Polski.
Play-offy rozpoczęłyby się 1 marca.
TERMINARZROZGRYWEK PHL
Sezon : 2013/2014
WARIANT ,,10 zespołów’’
1. Runda – sezonzasadniczy
06.09.2013 – Piątek (1kolejka)
1. COMARCH Cracovia–KTH Krynica
2. JKH GKSJastrzębie–MMKSPODHALE Nowy Targ
3. GKS Tychy –TMH POLONIA Bytom
4. CIARKO PBS Bank KH Sanok – ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
5. HC GKS Katowice–AKSAM UNIA Oświęcim
08.09.2013 – Niedziela (2kolejka)
6. KTH Krynica–AKSAM UNIA Oświęcim
7. ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.–HC GKS Katowice
8. TMH POLONIABytom–CIARKO PBS BANK KH Sanok
9. MMKSPODHALE Nowy Targ–GKS Tychy
10. COMARCH Cracovia–JKH GKS Jastrzębie
10.09.2013 – Wtorek (3kolejka)
11. JKH GKS Jastrzębie– KTHKrynica
12. GKS Tychy– COMARCH Cracovia
13. CIARKO PBS BANKKH Sanok – MMKS PODHALE Nowy Targ
14. HC GKSKatowice– TMH POLONIA Bytom
15. AKSAM UNIAOświęcim– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
13.09.2013 – Piątek (4kolejka)
16. KTH Krynica– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
17. TMH POLONIA Bytom– AKSAM UNIA Oświęcim
18. MMKS PODHALE Nowy Targ–HC GKS Katowice
19. COMARCH Cracovia– CIARKO PBS BANK KH Sanok
20. JKH GKS Jastrzębie–GKS Tychy
15.09.2013 – Niedziela (5kolejka)
21. GKS Tychy– KTH Krynica
22. CIARKO PBS BANK KH Sanok –JKH GKS Jastrzębie
23. HC GKS Katowice– COMARCHCracovia
24. AKSAM UNIA Oświęcim– MMKS PODHALE NowyTarg
25. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– TMHPOLONIA Bytom
17.09.2013– Wtorek (16 kolejka)
79.* COMARCH Cracovia–ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
* meczprzełożony z dnia 18.10.2013
20.09.2013 – Piątek (6kolejka)
26. KTH Krynica–TMH POLONIA Bytom
27. MMKS PODHALE NowyTarg – ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
28. COMARCHCracovia– AKSAM UNIA Oświęcim
29. JKH GKS Jastrzębie– HC GKS Katowice
30. GKS Tychy– CIARKO PBS BANK KH Sanok
22.09.2013 – Niedziela (7kolejka)
31. CIARKO PBS BANK KH Sanok – KTHKrynica
32. HC GKS Katowice– GKS Tychy
33. AKSAM UNIA Oświęcim– JKHGKS Jastrzębie
34. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.–COMARCH Cracovia
35. TMH POLONIA Bytom– MMKS PODHALE Nowy Targ
24.09.2013 – Wtorek (8 kolejka)
36. KTH Krynica–MMKS PODHALE Nowy Targ
37. COMARCHCracovia– TMH POLONIA Bytom
38. JKH GKSJastrzębie– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
39. GKS Tychy– AKSAMUNIA Oświęcim
40. CIARKO PBS BANK KH Sanok –HC GKS Katowice
27.09.2013 – Piątek (9kolejka)
41. HC GKS Katowice– KTH Krynica
42.AKSAM UNIA Oświęcim– CIARKO PBS BANK KH Sanok
43.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– GKS Tychy
44. TMHPOLONIA Bytom– JKH GKS Jastrzębie
45. MMKS PODHALE Nowy Targ–COMARCH Cracovia
2. Runda – sezonzasadniczy
29.09.2013 –Niedziela (10kolejka)
46. KTH Krynica– COMARCH Cracovia
47. MMKS PODHALE NowyTarg– JKH GKS Jastrzębie
48. TMH POLONIA Bytom– GKS Tychy
49. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.–CIARKO PBS BANK KH Sanok
50. AKSAM UNIA Oświęcim– HC GKS Katowice
01.10.2013– Wtorek (17 kolejka)
79.* TMH POLONIA Bytom– COMARCH Cracovia
* meczprzełożony z dnia 20.10.2013
04.10.2013 – Piątek (11kolejka)
51. AKSAM UNIA Oświęcim– KTH Krynica
52. HCGKS Katowice– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
53. CIARKO PBS BANK KH Sanok – TMH POLONIA Bytom
54. GKS Tychy–MMKS PODHALE Nowy Targ
55. JKH GKS Jastrzębie– COMARCH Cracovia
06.10.2013 – Niedziela (12kolejka)
56. KTH Krynica– JKH GKS Jastrzębie
57. COMARCH Cracovia–GKS Tychy
58. MMKS PODHALE Nowy Targ– CIARKO PBS BANKKH Sanok
59. TMH POLONIA Bytom– HC GKSKatowice
60. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– AKSAM UNIAOświęcim
08.10.2013 – Wtorek (13kolejka)
61. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.–KTH Krynica
62. AKSAM UNIAOświęcim– TMH POLONIA Bytom
63.HC GKS Katowice– MMKS PODHALE Nowy Targ
64. CIARKO PBS BANK KH Sanok – COMARCH Cracovia
65.GKS Tychy– JKH GKS Jastrzębie
11.10.2013 – Piątek (14kolejka)
66. KTH Krynica–GKS Tychy
67. JKH GKSJastrzębie– CIARKO PBS BANK KH Sanok
68.COMARCH Cracovia– HC GKS Katowice
69.MMKS PODHALE Nowy Targ– AKSAM UNIA Oświęcim
70. TMHPOLONIA Bytom– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
13.10.2013 – Niedziela (15kolejka)
71. TMH POLONIA Bytom– KTH Krynica
72. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.–MMKS PODHALE Nowy Targ
73. AKSAM UNIA Oświęcim– COMARCH Cracovia
74. HC GKS Katowice– JKH GKS Jastrzębie
75. CIARKO PBS BANK KH Sanok –GKS Tychy
18.10.2013 – Piątek (16kolejka)
76. KTH Krynica– CIARKO PBS BANK KH Sanok
77.GKS Tychy– HC GKSKatowice
78. JKH GKS Jastrzębie–AKSAM UNIA Oświęcim
79. * COMARCH Cracovia– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
80. MMKS PODHALE Nowy Targ–TMH POLONIA Bytom
* meczprzełożony na dzień 17.09.2013
20.10.2013 – Niedziela (17kolejka)
81. MMKS PODHALE Nowy Targ– KTHKrynica
82.* TMH POLONIA Bytom– COMARCH Cracovia
83.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– JKH GKS Jastrzębie
84.AKSAM UNIA Oświęcim– GKS Tychy
85. HC GKS Katowice– CIARKO PBS BANK KH Sanok
* meczprzełożony na dzień 01.10.2013
22.10.2013 – Wtorek (18kolejka)
86. KTH Krynica– HC GKS Katowice
87.CIARKO PBS BANK KH Sanok – AKSAM UNIA Oświęcim
88.GKS Tychy– ZAGŁĘBIE SosnowiecS.A.
89. JKH GKS Jastrzębie– TMH POLONIA Bytom
90. COMARCH Cracovia– MMKS PODHALE Nowy Targ
3. Runda – sezonzasadniczy
25.10.2013 – Piątek (19kolejka)
91. COMARCH Cracovia– KTH Krynica
92. JKH GKSJastrzębie– MMKS PODHALE Nowy Targ
93. GKS Tychy–TMH POLONIA Bytom
94. CIARKO PBS Bank KHSanok –ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
95. HC GKSKatowice–AKSAM UNIA Oświęcim
27.10.2013 – Niedziela (20kolejka)
96. KTH Krynica– AKSAM UNIA Oświęcim
97.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.–HC GKS Katowice
98.TMH POLONIA Bytom–CIARKO PBS BANK KH Sanok
99. MMKS PODHALE Nowy Targ–GKS Tychy
100. COMARCH Cracovia– JKH GKS Jastrzębie
29.10.2013 – Wtorek(21 kolejka)
101. JKH GKS Jastrzębie– KTH Krynica
102. GKS Tychy– COMARCH Cracovia
103. CIARKO PBS BANK KH Sanok –MMKS PODHALE Nowy Targ
104. HC GKS Katowice– TMH POLONIA Bytom
105. AKSAMUNIA Oświęcim– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
31.10.2013 – Czwartek (22kolejka)
106. KTH Krynica– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
107. TMHPOLONIA Bytom– AKSAM UNIA Oświęcim
108.MMKS PODHALE Nowy Targ – HC GKS Katowice
109. COMARCHCracovia–CIARKO PBS BANK KH Sanok
110. JKHGKS Jastrzębie–GKS Tychy
12.11.2013 – Wtorek
**Termin dla COMARCH Cracovii – w przypadku awansu do II rundyPucharu
Kontynentalnego
15.11.2013 – Piątek (23 kolejka)
111.GKS Tychy– KTH Krynica
112. CIARKO PBS BANK KH Sanok –JKH GKS Jastrzębie
113. HC GKS Katowice–COMARCH Cracovia
114. AKSAM UNIA Oświęcim– MMKSPODHALE Nowy Targ
115. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– TMH POLONIA Bytom
17.11.2013 – Niedziela (24kolejka)
116. KTH Krynica– TMH POLONIA Bytom
117. MMKS PODHALE Nowy Targ –ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
118. COMARCHCracovia– AKSAM UNIA Oświęcim
119. JKH GKS Jastrzębie– HC GKS Katowice
120. GKS Tychy– CIARKO PBS BANK KH Sanok
19.11.2013 – Wtorek (25kolejka)
121. CIARKO PBS BANK KH Sanok –KTH Krynica
122. HC GKS Katowice– GKS Tychy
123.AKSAM UNIA Oświęcim– JKH GKS Jastrzębie
124.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– COMARCH Cracovia
125. TMH POLONIA Bytom– MMKS PODHALE Nowy Targ
22.11.2013 – Piątek (26kolejka)
126. KTH Krynica– MMKS PODHALE Nowy Targ
127.COMARCH Cracovia– TMH POLONIA Bytom
128. JKH GKS Jastrzębie– ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.
129. GKS Tychy– AKSAM UNIA Oświęcim
130. CIARKO PBS BANK KH Sanok –HC GKS Katowice
24.11.2013 – Niedziela (27kolejka)
131. HC GKS Katowice– KTH Krynica
132. AKSAM UNIA Oświęcim– CIARKO PBS BANK KH Sanok
133. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– GKS Tychy
134. TMHPOLONIA Bytom– JKH GKS Jastrzębie
135. MMKS PODHALE Nowy Targ –COMARCH Cracovia
4. Runda – sezonzasadniczy
26.11.2013 – Wtorek (28kolejka)
136. KTH Krynica– COMARCH Cracovia
137.MMKS PODHALE Nowy Targ– JKH GKS Jastrzębie
138. TMHPOLONIA Bytom– GKS Tychy
139. ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– CIARKO PBS BANK KH Sanok
140.AKSAM UNIA Oświęcim– HC GKS Katowice
29.11.2013 – Piątek (29kolejka)
141. AKSAM UNIA Oświęcim– KTH Krynica
142. HCGKS Katowice– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
143. CIARKO PBS BANK KH Sanok – TMH POLONIA Bytom
144. GKS Tychy– MMKS PODHALE Nowy Targ
145. JKH GKS Jastrzębie– COMARCH Cracovia
01.12.2013 – Niedziela (30kolejka)
146. KTH Krynica– JKH GKS Jastrzębie
147. COMARCHCracovia– GKS Tychy
148. MMKS PODHALENowy Targ – CIARKO PBS BANK KH Sanok
149. TMH POLONIABytom– HC GKS Katowice
150. ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– AKSAM UNIA Oświęcim
03.12.2013 – Wtorek (31kolejka)
151. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.–KTH Krynica
152. AKSAM UNIAOświęcim– TMH POLONIA Bytom
153.HC GKS Katowice– MMKS PODHALE Nowy Targ
154. CIARKO PBS BANK KH Sanok – COMARCH Cracovia
155.GKS Tychy– JKH GKS Jastrzębie
06.12.2013 – Piątek (32kolejka)
156. KTH Krynica– GKS Tychy
157.JKH GKS Jastrzębie– CIARKO PBS BANK KHSanok
158. COMARCH Cracovia– HC GKSKatowice
159. MMKS PODHALE Nowy Targ– AKSAM UNIAOświęcim
160. TMH POLONIA Bytom–ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
08.12.2013 – Niedziela (33kolejka)
161. TMH POLONIA Bytom– KTH Krynica
162.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– MMKS PODHALE Nowy Targ
163. AKSAM UNIA Oświęcim– COMARCH Cracovia
164. HC GKS Katowice– JKH GKS Jastrzębie
165. CIARKO PBS BANK KH Sanok –GKS Tychy
10.12.2013 – Wtorek (34kolejka)
166. KTH Krynica– CIARKO PBS BANK KH Sanok
167.GKS Tychy– HC GKS Katowice
168. JKH GKS Jastrzębie– AKSAM UNIAOświęcim
169. COMARCH Cracovia–ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
170. MMKS PODHALE Nowy Targ–TMH POLONIA Bytom
13.12.2014 – Piątek (35kolejka)
171. MMKS PODHALE Nowy Targ– KTHKrynica
172.TMH POLONIA Bytom– COMARCH Cracovia
173.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– JKH GKS Jastrzębie
174.AKSAM UNIA Oświęcim– GKS Tychy
175. HC GKS Katowice– CIARKO PBS BANK KH Sanok
15.12.2014 – Niedziela (36kolejka)
176. KTH Krynica– HC GKSKatowice
177.CIARKO PBS BANK KH Sanok – AKSAM UNIA Oświęcim
178.GKS Tychy– ZAGŁĘBIE SosnowiecS.A.
179. JKH GKS Jastrzębie– TMH POLONIA Bytom
180. COMARCH Cracovia– MMKS PODHALE Nowy Targ
5. Runda – sezonzasadniczy
03.01.2014 – Piątek (37kolejka)
181. COMARCH Cracovia–KTH Krynica
182. JKH GKSJastrzębie–MMKSPODHALE Nowy Targ
183. GKS Tychy–TMH POLONIA Bytom
184. CIARKO PBS Bank KH Sanok – ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
185. HC GKS Katowice–AKSAM UNIA Oświęcim
05.01.2014 – Niedziela (38kolejka)
186. KTH Krynica–AKSAM UNIA Oświęcim
187.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.–HC GKS Katowice
188. TMHPOLONIA Bytom–CIARKO PBS BANK KH Sanok
189.MMKS PODHALE Nowy Targ–GKS Tychy
190. COMARCHCracovia–JKH GKS Jastrzębie
07.01.2014 – Wtorek (39kolejka)
191. JKH GKS Jastrzębie– KTHKrynica
192. GKS Tychy– COMARCH Cracovia
193. CIARKO PBSBANK KH Sanok – MMKS PODHALE Nowy Targ
194. HC GKSKatowice– TMH POLONIA Bytom
195. AKSAMUNIA Oświęcim– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
10.01.2014 – Piątek (40kolejka)
196. KTH Krynica–ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
197. TMHPOLONIA Bytom– AKSAM UNIA Oświęcim
198.MMKS PODHALE Nowy Targ–HC GKS Katowice
199. COMARCHCracovia–CIARKO PBS BANK KH Sanok
200. JKHGKS Jastrzębie–GKS Tychy
12.01.2014 – Niedziela (41kolejka)
201. GKS Tychy– KTH Krynica
202.CIARKO PBS BANK KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
203. HCGKS Katowice– COMARCH Cracovia
204. AKSAM UNIAOświęcim– MMKS PODHALE Nowy Targ
205. ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– TMH POLONIA Bytom
14.01.2014 – Wtorek
**Termin dla COMARCH Cracovii – w przypadku awansu do II rundyPucharu
Kontynentalnego
17.01.2014 – Piątek (42kolejka)
206. KTH Krynica– TMH POLONIA Bytom
207. MMKS PODHALE Nowy Targ–ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
208. COMARCH Cracovia– AKSAM UNIA Oświęcim
209. JKH GKS Jastrzębie– HC GKS Katowice
210. GKS Tychy– CIARKO PBS BANK KH Sanok
19.01.2014 – Niedziela (43kolejka)
211. CIARKO PBS BANK KH Sanok – KTHKrynica
212.HC GKS Katowice– GKS Tychy
213. AKSAMUNIA Oświęcim– JKH GKS Jastrzębie
214.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– COMARCH Cracovia
215. TMH POLONIA Bytom– MMKS PODHALE Nowy Targ
21.01.2014 – Wtorek (44kolejka)
216. KTH Krynica– MMKS PODHALE Nowy Targ
217.COMARCH Cracovia– TMH POLONIA Bytom
218. JKH GKS Jastrzębie–ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
219. GKS Tychy– AKSAM UNIA Oświęcim
220. CIARKO PBS BANK KH Sanok –HC GKS Katowice
24.01.2014 – Piątek (45kolejka)
211. HC GKS Katowice– KTH Krynica
222.AKSAM UNIA Oświęcim– CIARKO PBS BANK KH Sanok
223.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– GKS Tychy
224. TMHPOLONIA Bytom– JKH GKS Jastrzębie
225. MMKS PODHALE Nowy Targ–COMARCH Cracovia
6. Runda – sezonzasadniczy
26.01.2014 – Niedziela (46kolejka)
226. KTH Krynica– COMARCH Cracovia
227. MMKSPODHALE Nowy Targ– JKH GKS Jastrzębie
228. TMHPOLONIA Bytom– GKS Tychy
229. ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– CIARKO PBS BANK KH Sanok
230.AKSAM UNIA Oświęcim– HC GKS Katowice
28.01.2014 – Wtorek (47kolejka)
231. AKSAM UNIA Oświęcim– KTH Krynica
232. HCGKS Katowice– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
233. CIARKO PBS BANK KH Sanok – TMH POLONIA Bytom
234. GKS Tychy–MMKS PODHALE Nowy Targ
235. JKH GKS Jastrzębie– COMARCH Cracovia
31.01.2014 – Piątek (48kolejka)
236. KTH Krynica– JKH GKS Jastrzębie
237. COMARCHCracovia– GKS Tychy
238. MMKS PODHALENowy Targ– CIARKO PBS BANK KH Sanok
239. TMH POLONIABytom– HC GKS Katowice
240. ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– AKSAM UNIA Oświęcim
11.02.2014– Wtorek (49 kolejka)
241. ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– KTH Krynica
242. AKSAM UNIA Oświęcim– TMH POLONIABytom
243. HC GKS Katowice– MMKS PODHALE Nowy Targ
244. CIARKO PBS BANK KHSanok– COMARCH Cracovia
245. GKS Tychy– JKH GKS Jastrzębie
14.02.2014– Piątek (50 kolejka)
246. KTH Krynica– GKS Tychy
247. JKH GKS Jastrzębie– CIARKOPBS BANK KH Sanok
248. COMARCH Cracovia–HC GKS Katowice
249. MMKS PODHALE Nowy Targ– AKSAMUNIA Oświęcim
250. TMH POLONIA Bytom–ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
16.02.2014– Niedziela (51 kolejka)
251. TMH POLONIA Bytom– KTH Krynica
252.ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– MMKS PODHALE Nowy Targ
253. AKSAM UNIA Oświęcim– COMARCH Cracovia
254. HC GKS Katowice– JKH GKS Jastrzębie
255. CIARKO PBS BANK KH Sanok –GKS Tychy
18.02.2014– Wtorek (52 kolejka)
256. KTH Krynica– CIARKO PBS BANK KH Sanok
257.GKS Tychy– HC GKSKatowice
258. JKH GKS Jastrzębie–AKSAM UNIA Oświęcim
259. COMARCH Cracovia– ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
260. MMKS PODHALE Nowy Targ–TMH POLONIA Bytom
21.02.2014– Piątek (53 kolejka)
261.MMKS PODHALE Nowy Targ– KTH Krynica
262. TMH POLONIA Bytom– COMARCH Cracovia
263. ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– JKH GKS Jastrzębie
264. AKSAM UNIA Oświęcim– GKS Tychy
265. HC GKS Katowice– CIARKO PBS BANK KH Sanok
23.02.2014– Niedziela (54 kolejka)
266. KTH Krynica– HC GKS Katowice
267.CIARKO PBS BANK KH Sanok – AKSAM UNIA Oświęcim
268.GKS Tychy– ZAGŁĘBIE SosnowiecS.A.
269. JKH GKS Jastrzębie– TMH POLONIA Bytom
270. COMARCH Cracovia– MMKS PODHALE Nowy Targ
* Mecze przełożone ze względu naudział drużyny COMARCH Cracovia w III rundzie
PucharuKontynentalnego
** Terminy meczy przełożonych, wprzypadku zakwalifikowania się drużyny COMARCH
Cracovia doII Rundy Pucharu Kontynentalnego.
TERMINY PLAY-OFFmarzec / kwiecień2014
Irunda(1 –8;2 – 7; 3 – 6; 4 – 5)marzec1, 2, 5, 6, 8,
IIrunda (półfinał)marzec10, 11,14,15,18, 20, 22,
III runda(finał)marzec24, 25, 28, 29,
kwiecień1, 3, 5,
III runda (obrązowy medal)marzec24, 25, 28, 29,
kwiecień1, 3, 5,
Komentarze