Wyświetleń: 6839

Leszek Laszkiewicz katem Jastrzębia (WIDEO)

2012-01-27 22:34:13

Dopiero rzuty karne rozstrzygnęły spotkanie w Jastrzębie. Do 47 minuty gospodarze prowadzili dwoma bramkami z aktualnymi mistrzami Polski, ale Ci doprowadzili do remisu a w rzutach karnych jedynego gola zdobył niezawodny Leszek Laszkiewicz.

JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - Cracovia 2-3 (0-0, 2-0, 0-2 - 0-0), karne 0-1

1-0 Labryga - Salamon 35:34
2-0 Drzewiecki - Bryk - Dąbkowski 36:04
2-1 Kosidło - Prokop - Dvořak 47:06 w przewadze
2-2 Prokop - Wilczek 55:22 w przewadze
2-3 L. Laszkiewicz 65:00 decydujący karny

Sędziowali: Włodzimierz Marczuk - Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz.
Kary: 10 - 8 min. Widzów 1200.

JASTRZĘBIE: Kosowski - Labryga, Bryk; Danieluk, Lipina, Bordowski (2) - Górny, Ivičič (2); Urbanowicz, Drzewiecki, Marzec - Rompkowski (2), Dąbkowski; Kulas (2), Kąkol, Strużyk - Pastryk, Kogut, Salomon, Słodczyk (2).

CRACOVIA: Raszka - Wajda (4), Besch (2); L. Laszkiewicz, Słaboń, Sarnik - Prokop, Wilczek; Chmielewski, Dvořak, Lenius - Kowalówka, Dulęba; Piotrowski, Biela, Martynowski (2) - Sznotala, Witowski; Postek, Rutkowski, Kosidło.

Wtorkowa wpadka z Podhalem  zmobilizowała Cracovię. "Pasy" uważne w defensywie pozwalały grać gospodarzom i szukały szczęścia w kontratakach. I tak było do 36 minuty. Wówczas Labryga uderzeniem z dystansu zaskoczył dobrze dysponowanego Raszkę, a 30 sekund później na 2-0 podwyższył z bliska były gracz krakowskiego klubu - Drzewiecki. Goście w trzeciej tercji odrobili straty, a przy obu trafieniach miał swój udział Prokop. Najpierw podawał do Kosidły, a później sam pokonał Kosowskiego przy grze w przewadze (na karze Rompkowski). Dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu, więc o końcowym rezultacie decydowały rzuty karne. Nie wykorzystali ich kolejno Urbanowicz, Besch, Słodczyk, Sarnik i Lipina. Jako ostatni w serii pojechał Laszkiewicz i jeszcze raz potwierdził, że jest najpewniejszym punktem Cracovii. Jego trafienie dało cenne dwa punkty podopiecznym Rudolfa Rohačka. To już czwarta wygrana "Pasów" z Jastrzębiem w tym sezonie.

Po miesięcznej przerwie wrócił do składu Chmielewski, ale zabrakło kontuzjowanego Immonena. W bramce Radziszewskiego z powodzeniem zastąpił Raszka.

Nie martwcie się w Jastrzębiu. Jeśli w Sanoku pomyślą rozsądnie to macie wkrótce 3 punkty na Arenie.
Nikt Sanokowi nie pomaga i w tamtym roku też nikt nie pomógł. Niech się każdy martwi o siebie. A hokeiści Sanoka u siebie nie przegrywają i myślę, że swoich kibiców szanują.
Nie chodzi o pomaganie JKH, tylko możliwość wyrzucenia poza czwórkę Cracovii, Tychów albo Oświęcimia.
Zapraszamy wszystkich chętnych
katem jastrzebia... w karnych...
katem Jastrzębia to była ta cielepa pasiasta. jak gwiżdże to niech to robi sprawiedliwie oszołom.
Gratki dla Cracovii szacunek pokonanym, ale po tej przegranej to szanse zmalały na 4. Majac na uwadze to ze w ostatniej rundzie gramy na wyjeździe z Cracovia, Unia i Sanokiem. 3 ważne mecze i 1 pkt. tragedia. Widać ze brakuje Krala i jego przeglądu sytuacji w tercji rywala i opanowania krążka.
nie, to nie sędzia. Publika najbardziej krzyczała, kiedy były czyste zagrania. Po prostu, za dużo u nas *...ów, a za mała grajków. Niektórzy przyszli do nas kontrakt odpracować i tyle.
Good bye play-off, good bye...
BO MNIE ROZERWIE !!!!!!!! tyle w temacie.
Hokeiści Podhala walczą, choć nikt im nie płaci i zdobywają Kraków a my w Jastrzębiu przegrywamy.!!!!
puchar przeszedł koło nosa,play off tam m może zagramy?mam nadzieje ze w końcu coś sie ruszy jeżeli nie ma wyników to trzeba to wszystko roz pieprz yć i trenować młodzierz a nasi extra ligowcyi i trenerzy do kopalni tam też można kij w ręce trzymać to tyle ŻENADA!!!
NAJLEPSZY ZAWODNIK CRACOVI WYCHOWANEK JASTRZĘBIA STRZELA KARNE KTÓRYŚ Z KOLEI I TRAFIA TO CHYBA FILM PIŁKARSKI NIE HOKEJOWY POKER?A CHCIAŁBYM COS INNEGO OGLĄDAC
kriss domniemam że masz 12 lat i kompletnie się nie znasz na hokeju....wytrzyj nos i do spania.... co za brednie !!
Zapraszamy do Sosnowca na Zimowy!!! Tanio skóry nie sprzedamy! Zagłębieee!!!
Niestety ale trzecia porażka stała się faktem dodam, że po raz pierwszy w tym sezonie ma miejsce taka sytuacja:-( Znowu zabrakło dokładności, skuteczności aby wykorzystać jedną z 4 przewag czy też którąś z kontr 2 na 1. Mecz w wykonaniu JKH oceniam pozytywnie, ale niestety punktów za wrażenia artystyczne się nie przyznaje. Cieszy powrót do gry Słodkiego i Koguta.
trzecia porażka z rzędu*
prawda jest taka ze brak Krala jest widoczny, a teraz nie ma kto pociągnąć gry, nie ma snajpera który potrafi w decydującym momencie strzelić bramkę a niewykorzystane sytuacje się nam teraz czkawka odbijają. Mnie ciekawi ile zawodnicy jeszcze będą bawić się w tercji obronnej, sami sobie stwarzamy zagrożenie przez to, ze zamiast zagrać do przodu to zawodnicy wracają w stronę brami gdzie często gęsto zaczynają kombinować i tracić krążek. O grze ciałem nie wspomnę zamiast wejść ciałem w zawodnika to odpuszczają a napastnicy drużyny przeciwnej wjeżdżają spokojnie do naszej tercji. Ciągle popełniamy te same błędy. Zamiast wygrywać 4-0 i zdobyć 3 pkt. przegrywamy w karnych i zdobywamy 1, i sytuacja wygląda nie ciekawie. W tej rundzie gramy jeszcze z Sosnowcem na wyjeździe, a w następnej Sanok, Unia, Cracovia na wyjeździe, a jak nam się gra na wyjeździe nie trzeba mówić.
Zgadzam się z Tobą golfik! Z Sanokiem, Unią i Craxą w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie wygraliśmy!!! W ostatniej rundzie sezonu zasadniczego mamy najgorszy układ gier z czołowej piątki:-(
Mecz z Unia i Cracovią u siebie i zdobywamy 1 pkt. na wyjeździe o punkty będzie jeszcze gorzej, teraz jesteśmy w sytuacji jakiej były Unia i Tychy. Teraz musimy wygrywać praktycznie wszystko.
I się wczas obudziliście. Za rok też jest liga.
niestety ale klasowa drużyna zasługująca na "4" dokisiła by rywala - przy stanie 2-0 przez dobre kilka minut mieliśmy rywala na łopatkach stworzyliśmy dużo b.dobrych okazji jednak nie ma komu strzelać bramek. Najlepszym dowodem chyba jest to że od długiego czasu b.ważne bramki strzela Labryga a gdzie napastnicy? ... i ciekawe co powiedział trener w szatni po II tercji - obstawiam, że prowadzimy i musimy zagrać uważnie w obronie (czyli oddać inicjatywę, zrobić dużo niewymuszonych błędów własnych) i skutek bronienia wyniku poznaliśmy w tym sezonie wiele razy tzn. z wygranego meczu mamy dogrywki lub porażki.
PS.każdy to powie , że kur.wy polscy sędziowie...
Brak Krala to -30% siły Jastrzębia. Niektóre tutaj wypowiedzi dotyczące aż tak słabego sędziowania są przesadzone. Widziałem czyste wejście ciałem po którym wszyscy przeklinali na sędziego że nie odgwizdał przewinienia. Potem jak naszą reprezentację masakrują na mistrzostwach bodikami to macie pretensje do sędziów że nie pozwalają w naszej lidze ostro grać. Acha dodam że jestem kibicem Jastrzębia żeby nie było.
tylko że dwa podobne zagrania i jedna drożyna dostaje kare druga nie. Wiec albo niech jedni i drudzy dostana albo zadni. Nie tłumacze porażki bo ten mecz powinniśmy sobie ustawić wcześniej dobijając Cracovię na 4-0 i by nie było problemu.
Niestety JKH 5. miejsce,i to, w najlepszym wypadku.Potencjał i możliwości są,tylko chęci brak.Kibicom zależy bardziej niż zawodnikom.TAKA prawda.Nie ma szans na pierwszą czwórkę.Musicie się z tym pogodzić.
Jakby płacili za wyniki a nie za to że niby grają to może inaczej by podchodzili do gry. Gra bez pomysłu brak szybkości.
Panowie wesoło nie jest ale nie popadajmy znowu w panikę. lepiej że taka sytuacja jest 8 kolejek przed koncem a nie na dwie kolejki. Jest czas na mobilizację - ale teraz jeden warunek - w meczach z Sosnowcem i Podhalem musza byc koniecznie 6 pkt. Do składu wrócili Słodczyk i Kogut został już tylko Kral.