Wyświetleń: 10905

Zwycięstwo z nerwówką do samego końca (WIDEO)

2012-01-19 21:15:52

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok po raz kolejny w tym sezonie pokonali aktualnego Mistrza Polski Comarch Cracovię Kraków. Choć do ostatniego gwiazdka goście walczyli o dogrywkę, to ostatecznie ulegli liderowi 2-1.

Marek Ziętara, trener Ciarko PBS Bank: - Pierwsza odsłona przebiegła pod nasze dyktando. Mieliśmy zdecydowanie więcej okazji strzeleckich i mogliśmy podwyższyć wynik spotkania. W drugiej byliśmy słabsi od Cracovii, popełniliśmy dużo błędów w defensywie i straciliśmy dużo krążków w strefie neutralnej, a goście mieli wiele okazji do kontr. Trzecia odsłona była już bardziej wyrównana. Jestem zadowolony z trzech punktów, bo równie dobrze, biorąc pod uwagę przebieg całego meczu, moglibyśmy też przegrać.
O absencji Martina Vozdecky'ego: - Martin miał zapalenie oskrzeli, przez tydzień brał antybiotyk i dziś po raz pierwszy pojawił się na lodzie. Nie możemy jeszcze jednoznacznie określić, czy zagra w sobotę. Chcę, żeby jak najszybciej się wyleczył i był w jak najlepszej dyspozycji na najważniejszą fazę tego sezonu.

Rudolf Rohaczek, trener Cracovii: - Zagraliśmy dobry mecz. W pierwszej odsłonie lepszy był Sanok, w drugiej gra się wyrównała, a w trzeciej mieliśmy przewagę. Niestety nie udało nam się strzelić drugiej bramki i doprowadzić do dogrywki. Sanoczanie wypracowywali sobie wiele groźnych akcji, ale Raszka świetnie interweniował. Przegrana jedną bramką jest sprawiedliwa. Do końca pozostało 10 spotkań i każde z nich jest dla nas bardzo ważne. Już teraz zapominam o tym, co było dzisiaj i koncentruję się na wtorku. Zrobimy wszystko, aby nasz zespół wygrał i żeby znalazł się w czwórce.

O tym dlaczego postawił na Raszkę: - Ondrej z Rafałem bronią na zmianę i dzisiaj była kolej na Raszkę, który spisał się bardzo dobrze i był naszym najlepszym zawodnikiem.

Ciarko PBS BANK KH Sanok - Comarch Cracovia Kraków 2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

1-0 Kolusz – Mojzis (3:37), 2-0 Krzak – Strzyżowski – Kubat (30:56), 2-1 L. Laszkiewicz – Sarnik – Słaboń (46:36).

CIARKO PBS: Odrobny - Mojzis, Dronia; Rąpała (2), Kotaska; Skrzypkowski, Kubat (2) - Biały, Zapała, Kolusz; Gruszka, Dziubiński, Malasiński; Vitek, Krzak, Strzyżowski (2); Radwański, Milan, Mermer. Trener - Marek ZIĘTARA.

CRACOVIA: Raszka – Wajda (2), Besch; Prokop (2), Immonen; A. Kowalówka Dulęba; Wilczek, Witowski – L. Laszkiewicz, Słaboń Sarnik; Martynowski, Dvorak, Lenius; Piotrowski, Biela, Kosidło; Horowski, Rutkowski, Cieślicki. Trener - Rodolf ROHACEK.

SĘDZIOWALI Przemysław Kępa (Nowy Targ) oraz Grzegorz Klich i Marek Wieruszewski (obaj Sosnowiec). KARY: 6 - 4 minuty. WIDZÓW 2500.

Mojzis i Dronia to najlepsza para obrońców w PLH
A para A2 i A3 to najlepsza grupa dopingująca w PLH !:D:D
A w tamty sezonie Zatko - Dronia
Dronia? Tylko dlatego, że gra z Mojzisem, tam samo jak grał z Zatko, gdyby mu dać A.K. to byłoby widać jaki to obrońca. Najlepsza parą byliby Mojzis + Kotaska gdyby razem grali
Moim zdaniem kotaska jest slaby jak barszcz, Dronia 10 razy lepszy!
Jedyny polski obronca który coś gra w tej lidze !
Docencie to !
Tak jest, Kotaska słabiutki. Valecko, Ryabenko i inne wynalazki to były gwiazdy ligi wśród obrońców...
Kotaska jest jeden z najlepszych obrońców w PLH. Ale niestety gra z Rapala - gra bardzo slabo.
było ciężko ..
Troszkę słabsza gra Sanoka w ostatnich meczach - czyżby grudniowe treningi siłowe wychodziły ???
Mam taka nadzieję ... prosze potwierdzcie :)
Gratki za zwycięstwo , i również dla craxy wielkie brawa za mecz.
popatrz na to ze 2 zawodnikow nie ma z podstawowego skladu :) zlamana reka i choroba poczekaj jeszcze troche i zobaczysz jak sanok znajdzie sie w finale ;)
szkoda ze Vozdka nie bylo ,troche brakowalo wyprowadzania krazka
Nawet bardzo - przez to Kazek nie miał z kim za bardzo pograć
Wie ktoś może, czy można to cudo kupić w PL?
Jasne że można.

Fajna sprawa, ale drogie!;-/ co zresztą w PL nie powinno dziwić...
dziękuję za (p)odpowiedź, to było takie proste ;-)
ze 20no max 25 warte to może być ,60zł to przegięcie totalne
co z vozdkiem cos powaznego ktos wie??? tak poza tym wiedzialem ze wygramy choc rozmiary wygranej zadziwiająco małe:)
Kępa na plus(poważnie i obiektywnie).Mecz typowej walki o punkty.Ładnego hokeja było trochę tylko w I-ej tercji.Cieszy wygrana,ale styl nie za bardzo.
Zawalił tylko w sytuacji kiedy przerwał grę bo pojechał zobaczyć analizę video ,powinien pozwolić dograć akcję do końca.
kibicowanie tez sie zaczelo, jak polska wygrała w reczna hehe !!!!
nie wiem co się stało z bębnem
bęben jest tylko obrażeni z młyna skroili pałkę
Nawet piłka ręczna podczas meczu hokeja na szczycie PLH jest górą... To dużo mówi ;) (pół serio pół żartem).
I niech tak będzie do końca sezonu. Gratulację za następną wygraną. Styl stylem ale mamy 9 pt. przewagi co najważniejsze.
A i jeszcze jedno Kempa na plus, sam nie wierzę w to co piszę, ale taka prawda.
Przepraszam Pana sędziego - Pan Kępa.
Pan Kepa w tym sezonie jest najlepszym sedzia w PLH. Bez napinki.
Kolejny mecz podobny schemat. KH Sanok gra naprawde fajny dla oka hokej ale tylko w 1 tercji. 2 kolejne to już wyrównana gra z obu stron ew. cofnieta gra Sanoka z lekka przewagą przeciwnika i nerwówka na własne życzenie pod koniec. Sorry ale po meczu z Unią schemat sie powatarza. Szkoda bo naprawde po 1 tercji wydawało mi sie że gra drużyna 1-sza w tabeli chyba z ostatnia. Gra Cracovi zupełnie sie nie kleiła, oddali może 2-3 strzały w całej 1 tercji na bramkę i mieli ogromny problem z przejazdem przez niebieska linie w tercji KH. A potem czar prysł. 2 słabe tercje tym razem z obu stron. Wiadomo wygranych sie nie sadzi, wiec powiem szczerze, że z tego horroru dobre sa tylko 3 punkty i tyle. Wiedźmin 2 słowa for U, z całym szacunkiem ale juz daj spokój z tym wyjazdami po całym lodowisku, bo w końcu przyjdzie moment, że ktoś nam wsadzi "na pustaka". Wczoraj miałeś z 2-3 zagrania "poniżej pasa" , choć Twoje obrony były całkiem ok. Wyluzuj i bardziej pilnuj Swiątynii niż zapuszczaj sie pod bramkę gości !!!! Nie omieszkam dodać 2 słów odnośnie POZYTYWNEJ pracy sędziego Kępy. Chyba juz dawno nie wiedziałem rozjemcy tak dobrze wykonującego swoją pracę. Moze 1-2 pomyłki ale WRESZCIE moge powiedzieć, że sędzia był OK. Mam nadziję, że nie był to pojedynczy wyskok i takich meczy w PLH bedzie znacznie wiecej.
Pan Przemysław Kępa bardzo dobrze sędziował. Pozdrawiam:)
Niech pan skorzysta z przepisu "udawanie". Oni wtedy przestaną sie przewracac, byle kiedy i twardziej stać na nogach. To bardzo ułatwi Panu pracę i zmieni obraz gry. Wystarczy to zrobić na poczatku meczu:)
Liniowi kilka razy się zagubili.
Nie wiem czy ktoś oprócz mnie to zauważył, ale Raszka ma przepiękny styl bronienia, rok-dwa, wskoczy na 1 bramkarza Craxy i lepszego w PLH długo nie będzie.
Raszka do niedawna wydawałby się nie umiał złapać krążka. Najczęściej odbijał strzały przed siebie i przez to często wpuszczał dobitki. W ostatnim sezonie zrobił gigantyczny krok do przodu. Pokazał to w Pucharze Kontynentalnym i teraz jest równorzędnym konkurentem Radzika o lepszych warunkach fizycznych, ale wciąż bez tego >czegoś< co pozwala panu Rafałowi interweniować w "niemożliwych" sytuacjach.