Wyświetleń: 16474

Trzy mecze towarzyskie "NA ŻYWO"

2011-08-02 17:22:53

Zapraszamy na relacje "NA ŻYWO" z trzech wtorkowych spotkań towarzyskich. O godzinie 18:00 rozpoczną się spotkania Aksam Unii Oświęcim z HC Havířov, Ciarko PBS Bank Sanok z ComArch Cracovią Kraków oraz Zagłębia Sosnowiec z JKH GKS Jastrzębie.

Aksam Unia Oświęcim - HC Havířov 1:3 (0:3, 0:0, 1:0) 18:00 KONIEC MECZU

0:1 Stransky  (3:22)
0:2 Kraft (5:34, 5/4)
0:3 Kraft - Brezani (8:24)
1:3 Jakubik - Prochazka (54:44)

Ciarko PBS Bank Sanok - ComArch Cracovia Kraków 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) 18:00 KONIEC MECZU

Widzów: 2 200

Ciarko PBS Bank Sanok: Odrobny (30:01 Kachniarz) - Mojzis, Dronia, Vozdecky, Zapała, Vitek - Kubat, Kotaska, Kolusz, Dziubiński, Malasiński - Rąpała, Gurican, Radwański, Milan, Mermer  - Maciejewski, Skrzypkowski, Gruszka, Strzyżowski, Wilusz.

Comarch Cracovia: Radziszewski (Raszka) - Wajda, Besch, L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz - Wilczek, Brodawski, Martynowski, Dvořak, Sarnik - Dulęba, Prokop, Piotrowski, Biela , Seidler - Kulik, Sznotala, Kosidło, Rutkowski, Witowski.

- 5 min. - Zawodnik gości nie trafia do pustej bramki.
- 7 min. - Cracovia w podwójnej przewadze, ale świetnie Odrobny w bramce
- 8 min. - 1-0 !! Gruszka wyjechał z kary, dostał podanie od Kolusza i w sytuacji sam na sam strzelił nad odbijaczką Radzika.
- 11 min. - 2-0 !! Świetna akcja gospodarzy. Vozdecky wjechał w tercje przeciwnika podał do wychodzącego Vitka a ten idealnie odegrał pod bramkę do Zapały, którzy strzelił w samo okienko bramki Radzika.
- 14 min. - Vozdecky z Zapałą, strzał tego pierwszego broni Radziszewski.
- 15 min. - Malasiński sam na sam, broni Radzik
- 17 min. - Martynowski z boku, broni Odrobny. Teraz Cracovia dochodzi do głosu.
- 19 min. - Mermer sam na sam, ale w ostatniej chwili zablokowany przez obrońce, zaraz Wilusz, obok bramki.
- 20 min. - Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 27 min. - Odrobny broni strzał Laszkiewicza z okolicy bulika.
- 29 min. - Vozdecky zamiast strzelać, podawał do Vitka, jego strzał z backhandu broni Radzik.
- 30 min. - 3-0!!! Strzał z klepy Kotaski ląduje w bramce!
- 30 min. - Za Odrobnego wchodzi Kachniarz
- 32 min. - Kachniarz dwukrotnie broni groźne strzały Cracovii
- 35 min. - Zawodnik w koszulce Pasiuta, obok bramki Kachniarza :-)
- 36 min. - Mojzis z niebieskiej, broni Radzik.
- 36 min. - Kachniarz broni rakiem strzał Słabonia. Kontra, Malasiński, zatrzymany przez obrońców.
- 39 min. - Bójka: Vozdecky z Sarnikiem. Vozdecky powalił rywala.
- 41 min. - 3-1! Seidler sam na sam i strzelił pomiędzy parkanami Kachniarza.
- 45 min. - 4-1! Vozdecky dokładnie podał do Zapały, ten w sytuacji sam na sam, przełożył gumę i strzelił z backhandu nad interweniującym Radziszewskim.
- 48 min. - Vitek z obrońca na plecach, oddał strzał jedną ręką, Radzik odbił parkanem.
- 49 min. - Ładny strzał Martynowskiego, odbija do góry Kachniarz.
- 50 min. - 4-2! Seidler z boku oddał strzał, krążek odbił się od Kachniarza i wpadł do bramki.
- 52 min. - Dwa groźne strzały broni Radzik, najpierw Vozdecky, teraz Kolusz.
- 56 min. - Mojzis z niebieskiej, łapie do raka.