Wyświetleń: 5840

Ekscytująca walka o piąte miejsce w PLH

2011-03-18 00:45:24

Już w piątek w Nowym Targu rozpocznie się pierwszy z zaplanowanych meczów o piąte miejsce pomiędzy MMKS Podhale a Ciarko KH. Rewanżowe spotkanie w niedziele w sanockiej Arenie. Oba zespoły w rywalizacji między sobą jeszcze w tym sezonie u siebie nie przegrali, jak będzie teraz?

Przed dwumeczem o 5. miejsce powiedzieli:

Damian Kapica (napastnik MMKS Podhale) - Spotkania z Sanokiem będą naszymi ostatnim w tym sezonie, więc na pewno będziemy chcieli pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. Zrobimy wszystko by zdobyć piątą pozycję. Chcemy wszystkim pokazać ze stać nas na zwycięstwo w tej rywalizacji. Myślę że dłuższa przerwa Sanoka nie będzie miała żadnego wpływu na naszą rywalizację. Wszystko będzie zależało od dnia, kto w jakiej formie będzie.

Kasper Bryniczka (napastnik MMKS Podhale) - Wygrana z Gdańskiem na pewno dodała nam pewności siebie. Pokazaliśmy dobry hokej i udowodniliśmy, że jesteśmy lepszą drużyną oraz że mamy charakter i zawsze walczymy do końca. Z Sanokiem na pewno będziemy próbowali zwyciężyć. Mecze na pewno będą ciekawe toteż liczymy na kibiców, bo wynik jest sprawą otwartą, co pokazały właśnie mecze w sezonie.

Martin Ivicic (obrońca Ciarko KH) – Nasze treningi przed meczami z MMKS-em były takie same jak zawsze, przed ważnymi potyczkami. W drużynie jest dobry nastrój i jesteśmy gotowi do walki. Prawdą jest, że w Nowym Targu jeszcze nie wygraliśmy w tym sezonie, ale zrobimy wszystko by to się zmieniło.

Krystian Dziubiński (napastnik Ciarko KH) - Mecze na pewno będą zacięte. Będzie na pewno dużo walki przede wszystkim gry ciałem. W obydwu meczach o wygranej którejś z drużyn zadecyduje moim zdaniem dyspozycja bramkarzy i dobrze wykorzystane przewagi.

Bilety - III runda Play Off:

18.03.2011 – Nowy Targ

Bilet normalny - 15 zł.
Bilet ulgowy - 10 zł. - Bilet przeznaczony jest dla młodzieży uczęszczającej do gimnazjów, szkół średnich oraz studentów (zakup możliwy po okazaniu legitymacji) oraz osób powyżej 60 roku życia.
Bilet ulgowy - 5 zł. - Bilet ulgowy dla kobiet oraz dzieci do 12 lat.

20.03.2011 – Sanok

Bilet normalny – 12 zł
Bilet ulgowy – 10 zł

Z regulaminu PZHL:

W rywalizacji o miejsca 5-6 gra się o jak najlepszy rezultat w dwumeczu.

- Jeżeli pierwszy mecz o miejsca 5-6 i 7-8 zakończy się w czasie regulaminowym (60 min) wynikiem remisowym dogrywki oraz rzutów karnych nie zarządza się.

- Jeżeli drugi mecz o miejsca 5-6 i 7-8 zakończy się wynikiem nierozstrzygniętym, następuje dogrywka 5 minut (bez przygotowania lodu) na takich samych zasadach jak w fazie zasadniczej. W przypadku, gdy dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, sędzia zarządza wykonywanie rzutów karnych zgodnie z Przepisami gry w hokeja na lodzie.

Obie drużyny w rozgrywkach PLH w tym sezonie spotkały się jak do tej pory 4 razy i w meczach jest remis.