Wyświetleń: 8411

Zabójcza druga piątka

2011-01-30 20:30:13

Druga piątka Ciarko KH Sanok przesądziła o zwycięstwie z MMKS Podhale Nowy Targ. Trio Gruszka-Dziubiński-Malasiński zdobyło cztery gole przesądzając o zwycięstwie 5-1.

W początkowej fazie zarysowała się lekka przewaga nowotarżan, ale tych reprezentujących Podhale a nie Sanok. W 2 minucie strzałem z backhandy starał się pokonać „Plastra” Baranyk, lecz golkiper z Sanoka nie dał się pokonać.  Podczas gry w przewadze (na ławce kar Neupauer) z dystansu strzelał Vozdecki a Kubat po drodze jeszcze zmienił lot krążka, który i tak stał się łupem Rajskiego.  W 6 minucie znowu szczęścia próbował Baranyk, ale Plaskiewicz po raz kolejny wygrał rywalizację z czeskim napastnikiem. Pod koniec pierwszej części pierwszej tercji do głosu doszli gospodarze. Najpierw Gruszka a później Malasiński sprawdzali formę Rajskiego. Minutę później Guriczan znalazł się w sytuacji sam na sam, ale z jego uderzeniem jak i dobitką radzi sobie świetnie dysponowany Rajski.  W 18 minucie na Arenie Sanok kibice obejrzeli pierwszego gola. Gdy Sanok grał w liczebnym osłabieniu Kelly Czuy wykazał się największym sprytem i w zamieszaniu pod bramkowym skierował krążek nad leżącym bramkarzem gospodarzy. Zaraz po pierwszym golu, nowotarżanie mieli szansę na podwyższenie rezultatu, lecz ani Neupauer ani Wł. Bryniczka nie zdołali pokonać „Plastera”. Przy prowadzeniu 1:0 MMKS-u obie drużyny udały się do szatni na przerwę przed II tercją.

Nie minęło 30 sekund II tercji a sanoczanie po mocnym strzale Ivicica doprowadzili do remisu. Cztery minuty później MMKS grał w przewadze, ale bramki nie zdobył. Mało tego, Podhalanie wówczas stracili drugą bramkę. Po doskonale zorganizowanym kontrataku Malasiński podał do Gruszki a ten nie miał problemów z umieszczeniem krążka w nowotarskiej bramce. Do końca II tercji zarysowała się przewaga gospodarzy, którzy raz po raz zasypywali nowotarską bramkę strzałami, lecz więcej goli nie udało się im zdobyć.

Trzecia tercja mogła się znów zacząć od straty gola nowotarżan. Krążek po strzale Vozdeckiego zatańczył przed linią bramkową, ale w porę zażegnał niebezpieczeństwo Rajski.  W 43 minucie było jednak już, 3:1 gdy Dziubiński praktycznie na kolanach strzelił wobec bezradnego Rajskiego. Trzy minuty później w rolę egzekutora znów się wpisał Dziubiński. Nowotarżanie w tej tercji praktycznie mało, co zagrażali bramce Plaskiewicza. Niestety jego vis a vis miał więcej pracy. W nieustannych atakach na bramkę Rajskiego brylowali głównie eks nowotarżanie. W 57 minucie na 5:1 podwyższył Gruszka po podaniu Dziubińskiego ustalając tym samym wynik spotkania.

MMKS w spotkaniu wystąpił praktycznie na trzy formacje. Do Sanoka nie pojechali m.in. Jarosław Różański, Frantisek Bakrlik, Mariusz Jastrzębski, Marek Puławski (grał w CLJ) toteż trener Jacek Szopiński musiał znowu „improwizować” formacje.

Szymon Pyzowski

Braki kilku graczy nie mogą tłumaczyć naszej przegranej, choć oczywiści miały duży wpływ na naszą grę. Długimi momentami graliśmy bardzo dobrze. Niestety były i też momenty przestoju i to one zadecydowały o naszej przegranej. Szkoda przede wszystkim pierwszej tercji, w której powinniśmy zdobyć więcej niż jednego gola. Potem brak odpowiedniej koncentracji spowodował, że szybko straciliśmy w drugiej tercji bramkę, która dodała gospodarzom „wiatru w żagle” – powiedział trener MMKS Podhale, Jacek Szopiński.

(MZ , Dziennik Polski)

Ciarko KH Sanok - MMKS Podhale Nowy Targ 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

18:00 0:1 Kelly Czuy (Mateusz Michalski) /5na4/
20:27 1:1 Martin Ivicic (Martin Vozdecky, Michał Radwański)
24:36 2:1 Dariusz Gruszka (Tomasz Malasiński) /4na5/
42:59 3:1 Krystian Dziubiński (Tomasz Malasiński, Dariusz Gruszka)
45:38 4:1 Krystian Dziubiński /4na4/
56:07 5:1 Dariusz Gruszka (Krystian Dziubiński, Zoltan Kubat)

Kary: 16 - 14 min.
Strzały:  37:23 (11:11, 12:5, 14:7)
Widzów: 1 500
Sędziowali: Paweł Meszyński - Mateusz Bucki, Mariusz Pilarski.

Ciarko KH Sanok: Michał Plaskiewicz - Martin Ivicic(2), Zoltan Kubat; Martin Vozdecky, Marek Strzyżowski(4), Michał Radwański(4) – Dmitri Suur, Bogusław Rąpała; Dariusz Gruszka(2), Krystian Dziubiński, Tomasz Malasiński - Sebastian Owczarek(2), Roman Gurican; Dawid Słowakiewicz, Wojciech Milan, Maciej Mermer - Marcin Biały, Adrian Maciejko, Piotr Poziomkowski(2), Dawid Hućko.

MMKS Podhale Nowy Targ: Tomasz Rajski - Kamil Kapica, Sebastian Łabuz(4); Mateusz Michalski (2), Kasper Bryniczka(2), Kelly Czuy - Władysław Bryniczka, Rafał Dutka; Piotr Kmiecik, Bartłomiej Neupauer(2), Milan Baranyk(4) - Dominik Cecuła, Maciej Sulka; Bartłomiej Bomba, Mateusz Tylka, Bartłomiej Gaj oraz Łukasz Szumal.

Brawo STS mam 1 pytanie gdzie sa kibice STS gdzie sa kibice...
w sanoku nie ma kibicow tylko obserwatorzy nie myl pojec;]
przykro mi to pisać ale kibicujemy swoim zawodnikom a nie najemnikom..może za 2-3 lata beda tez "swoi" jak jeszcze beda grali w Sanoku
Wen czyli według Ciebie nie ma drużyny Sanoka,czyli też nie cieszycie sie z PP,bo w końcu wygrali go też najemnicy!!!

Dziwne poglądy,jak dla mnie to Gruszkę i Krystiana możecie już zameldować w Sanoku i nie będą najemnikami!!!
a ja mam pytanie ? Kto wpisał błędny wynik .

Patrząc po nzawiskach Sanok 0-6 Podhale. ; o
a jak się miewa Dolny?pyta Marcin Ćwikła?
*.
[Wpis usunięty z powodu naruszenia Regulaminu Komentarzy]
No tak b..u bo pomijając Martina Ivicica to Kelly Czuy jest wychowankiem Podhala.Włóż pampersa bo już ci pewnie po nogach cieknie bar...e.
[Wpis usunięty z powodu naruszenia Regulaminu Komentarzy. Konto użytkownika zostało zablokowane do dnia 13.02.2011]
haha odrazu wyzywają . Jak zaczniecie tak dobrze kibicowac jak spinać się ( hahah ) to pogadamy.

Sanok 0-6 Podhale. ! :D
Tak jak trenera stoczniowca zżera zazdrość tak też kibiców.
[Wpis częściowo usunięty z powodu naruszenia Regulaminu Komentarzy]

W Gdańsku przynajmiej na to 500 osób znajdzie sie grupa GŁOŚNO dopingujaca . :) U was nawet jak i 3000 przyjdą to popkorn to ich lekarstwo . :D

y,
Tak i wy nie jesteście w kręgu naszych zainteresowań. Masz racje jest źle nie zasługujemy na taką drużynę. Ale raz na wozie, raz pod wozem na kasę i w Gdańsku. Ci co patrzą ludziom po kieszeniach to ci co kradną, oszukują, wykorzystują i niszczą.
boli cię to śledziu
taki z niego śledź, jak z ciebie ukrainiec :p
wam blizej do sledzia, nie martwcie sie buraczki :)
zazdrość was zżera i tylko zazdrość, ale moze i lepiej :)
Hahaha i gdzie sa ci podobno najlepsi kibice w polsce którzy sie frekwencja meczową cieszyli raptem was było dziś 1500 na meczu;d
25. styczeń 2011
Aksam Unia Oświęcim - KS KTH Krynica 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
Widzów: 500.
Pozdrawiam:)
Kkk(i jeszcze z 60 razy)11 Nie kozakuj tak... Bo jak Sanok do Krynicy przyjeżdża to jest i zawsze 2 razy więcej jak Wy przyjedziecie... Więc Sanok jak dla mnie to ma najlepszych kibiców na wyjazdy!
a w Targu dalej mówią, że pieniądze nie grają :D bez napinki
Bo grają nowotarżanie... :D bez napinki
co sie dziwisz sposób na górali mogą znaleźć tylko górale:) właśnie tak było w tym meczu
Brawo STS!!!!!a frekwencją to nie nie martwcie:)
No to się teraz zacznie
STS BYL JEST I BEDZIE A DLA NAPINACZY POLECEM MECZ JKH Z CRACOVIA
Dlaczego nie gra Wilusz,a gra Gretzky ????????
Wilusz dzis gral
Jeśli tak to OK bo nie byłem na meczu a w składzie go nie widze :)
Pewnie jakis błąd bo grał i to calkiem całkiem ;p
to juz nie macie sie czego przeczepic tylko do frekwencji? No naprawde rece juz opadaja
Brawo druga piatka a w pierwszej ewidentnie odczowalny jest brak kontuzjowanego Zapaly
I Radwański kiepska forma i głupie faule.
pierwsza piątka jest rozbita bo nie ma najważniejszego zawodnika i nie można mieć pretencji że wygląda to tak jak wygląda
vozdecky lapie forme
Vozdeckiemu i tak brakuje zawodnika co go zrozumie
do kkkkkkkkkk11 : JKH GKS - Comarch Cracovia - . Widzów 900.bez komentarza info za WP
widzów było więcej niż we wtorek a tak na marginesie to Ty masz jakaś obsesje z tymi widzami. P.S. bynajmniej u nas nie jest cicho he he. Chyba masz jakiś kompleks Jastrzębia.
lepsze 900 normalnych, niż 1500, w tym połowa takich buraków co im słoma z butów wystaje jak ty, bez napinki oczywiście;)
Pan Gąbka wole iść do stodoły sobie pogadać z "krową":D niż schodzić na twój płaski poziom chciałeś napisać a zresztą nie będę się napinać brak mi słów jesteś taki maluśi . A co do vozdka to kilka razy tak ośmieszył graczy nt ze głowa mała hahahahah forma idzie w górę:P a co do meczu taki sobie.
Polaku chyba mnie źle zrozumiałeś :) Twój kolega tomza, cały czas się spina na temat frekwencji, cały czas ma jakiś kompleks na tle Jastrzębia, pisał niedawno, że 1300 to dramat, a 3 dni później w Sanoku było 1000 to mi nie napisał jak to się nazywa, co do kibiców Sanoka, znam ich troszkę, wiem, że większosc jest normalna, ale nie powiesz, że taki przypadki jak tomza, deho, kamis cos tam, mają wszystko w porządku pod kopuła
Pan Gąbka może zle zrozumiałem ale nie muśiałem pisać buraki słoma itp bo tu nikt nie obraża jastrzębia:) akurat ja do sląska nic nie mam:) a tym bardziej do jastrzębia:) i do tych jeżdziłem tam po soki i wiem ze slązaki to równe chłopy:) a że na arenie jest jak w kościele" to nie nasza wina ze publika tylko piwo i narzekanie podczas meczu a połowa z nich nawet nie potrafi na łyzwach jeżdzic pozdrawiam cie!
Gąbka to y jesteś wieśniakiem chyba skąd y jesteś w ogóle ...
ooo drugie konto tomzo, czy kolega spod stodoły?
A Czemu nie grał Hućko Wayne sanocki ....
Oszczedzaja go na play off;)
a co sie dzieje z Poziomką,otwarcie sezonu miał znakomite a później ..cisza,zreszta tamten sezon tez kończył dosyc dobrze,czyzby koniec kariery?
Co się ma dziać, ma swoje 25 lat, siedzi w 4 piątce gdy w 3 wozi się jakiś patyk z nowego targu to każdemu by sie grać odechciało, obecnie chyba biały jest w lepszej dyspozycji przynajmniej szybkościowej, a to ważny element hokeja
sanok mial wygrac i wygral, i cisza mi tu nie pisac derdymałów że sanok wygral bo ukradł podhalowi zawodników, tak ajest prawda ze sami przyszli bo widzieli ze wojas sie wycofuje i nic z tego nie bedzie swoja droga sanok to nie tylko zawodnicy z podhala ale rowniez radwanski mermer milan i rapała którzy nie zagrali najgorzej, wiec apeluje o spokoj prosze wziasc ksiazki bo ferie juz sie koncza i to jest ostatni dzownek na nauke bo jutro pani na zjacieach co niektórym wleje za nieprzygotowanie sie do lekcji a jesli ktos nie ma ochoty sie uczyc to niech przynajmniej pojdzie spac a nie wypisuje zazdrosne komentarze
No to pakuj się do szkoły bo rano musisz wstawać! W Małopolsce ferie się dopiero zaczynają - więc i urlopik niektórzy mają ;)
Graty dla zwycięscy szacunek dla przegranych!!
Wielkie pozdro dla kilku kibiców z Nowego Targu, którzy przyjechali do Sanoka aby popatrzeć na mecz. Siedzieli sobie spokojnie w tłumie i oglądali mecz. Dziś 2 piątka zagrała bardzo dobry mecz, duże aleeee mam do Strzyżowskiego chłopak nie może się jakoś odnaleść, do tego duży plus dla Bogusia dziś nie łapał kar, dobrze grał w obronie itp. Mecz szybki bez złośliwych fauli. Troszkę zawiedli sędziowie ( nie antyhokej ). W II tercji jak nasi przyspieszyli to szła im gra bardzo dobrze.Widzów 2000 tyś. z miękkim dydkiem :-).
Pozdro dla normalnych.
2 formacja była napakowana jak kabanosy i pokazali o ile są lepsi od młodych podhalańczyków , brak Kapicy, Różańskiego i Kolusza jest bardziej widoczny niż błędy sędziów liniowych dzisiaj P Meszyński sędziował nienajgorzej co w mojej mierze jest charakterystyczne dla Niego bo jest to najlepszy główny sędzia w Polsce, chwała naszej 2 formacji za te akcje z innej bajki bo było na co popatrzeć, ale Vozdecki :) notorycznie ośmieszał rywali .Podhale nie miało czym się przeciwstawić bo byliśmy po prostu lepsi a 5 bramek to minimum z minimów jakie wpadło oczywiście niektórzy mówiliby że Sanok powinien był wygrać 10 czy 15 ale to już historia jest bo Rajski bronił bardzo dobrze .Michał Plaskiewicz obronił kilka sytuacji bardzo groźnych oraz z bliska bohatersko broniąc kaskiem. Chwała chłopakom bawili się dziś hokejem
W Piątk meczyk z Cracovą . wątpie że wygramyy alee jakaś nadzieja jest . ;) Ja bym dała do pierwszej formacji : Gruszke , Dziubińskiego , Vozdeckiego , Ivićića i Malasińskiego . Oni by taką akcje zrobili że aż miło by było patrzeć . ;)) No ale doping mały bo pewnie młunu nie bedzie i podobno w pley-offach też . buu . ; ( / qbasanok : Noo . takie głupie zachaczenie i drugie potrącenie daje nam 4 min mniej na rozegranie akcji w 5 . / No oni jak stracą pare punktów (Sanok) Oni się potem załamują a szczególnie Vozzdi . A Plaster to jest zawsze w formie ;]] . Jak dzisiaj głową obronił . ;)) Nie Plaster to jest przee ;) . Ok siętroche rozpisałaam . Odemnie tylee . ;)
Fajna formacja, tylko dlaczego ja widze jednego obronce i czterech napastników? a i chyba przy takiej piątce nie maiłby kto grac w drugiej z tych lepszych:d
ogarnij się dziecko bo czytać się tego nie da... wypracowania też tak piszesz? wiedzy hokejowej nie będę komentował, bo nie lubię pisać o niczym.
tak jeszcze Zapałe zamaist Ivcica
sweet pierwsza piątka :*:*:* daje dyszke :*:*
fantasiaa1 proszę nie pisz już nigdy więcej..
Jak się patrzy na grę zawodników MMKS Podhale Nowy Targ to widać, że mają w sobie góralska krew podoba mi się ich gra. Co do kibiców co z tego, że u nas w Sanoku przyjdzie tyle ludzi jak i tak nie ma dopingu tylko pojedyncze jednostki coś próbują działać a jak zaczynają to wszyscy zaraz się rozglądają i patrzą na taką osobę jak na wariata, czyli wychodzi na to, że na mecze przychodzi spora liczba tzw. PIKNIKÓW. JA nie wiem czy kibicowanie to jakaś straszna rzecz.? Sanok miał najlepszych hokejowych kibiców w Polsce teraz ma najgorszych. Ale czy czasy BLASZAKA WRÓCĄ.? Nie mam pojęcia.
To zaprzaszamy do nas to sobie pokibicujesz my właśnie wróciliśmy z sanoka z meczu i takie kibicowanie do nie dla nas. Nigdzie jeszcze nie szłysze liśmy takiej grobowej ciszy.Ale za to było słychać zawodników co mówią do siebie będąc na lodzie co nas z szokowało.
A co do podhala i ich góralskiej krwi to właśnie zobaczyliśmy i nie ważne w jakiej drużynie ona gra . Bardzo było mi dziś przykro z tego powodu 5-1 nie stety.
No bylem mile zaskoczony i pełen podziwu jak usłyszałem kibiców Podhala ale cieszy mnie to, że ktoś przyjechał do Sanoka zobaczyć na własne oczy jak to wygląda ja wiem jedno jakbym był zawodnikiem i miał ofertę z Sanoka i z innej ekipy nie wybrał bym tej z Sanoka bo nie ma dla kogo grać samą obecnością nic nikt nie pokazuje. A POTEM DZIWY CZEMU W TYM SANOKU NIKT NIE CHCE GRAĆ. Jak dla mnie nasz klub jest skazany na wymarcie taka atmosfera dobrze nie wróży.
cola77 - jak już mowa o góralskiej krwi to nie 5:1 a 4:0 ;-)
alsa, to do dzieła i organizuj doping :)

Żeby nie było grupy, która mogła by to wszystko pociągnąć, ehhhh
alsa których zawodników krew ci się podoba, o jakich zawodnikach Podhala piszesz? o tych z Sanoka, czy o tych z N.Targu?
Gąbka ty to jesteś jednak nasiąknięty głupotą !!!! i to konkretnie !i nie obrażaj mnie chłopcze ! I nie zmieniam nicków cały czas pisze pod swoim ! aha i ty masz chyba jakies pole bo gdzieś musieli takiego "BURAKA"wychodować ! ty to jesteś wogóle jakiś bubel genetyczny hahaha! tyle
sanoczanie milujmy sie... :)
Tak sobie czytam i nie wierzę jak można się napinać z powodu amatorskiej polskiej ligi hokejowej.
Poziomem intelektualnym nie odstajecie co niektórzy od tej ligi.
Jaka liga tacy kibice więc nie wiem czemu co niektórzy chcą pokazać że ich publika jest lepsza jak w rzeczywistości to dno i metry mułu.
Druga sprawa to jak można się podniecać tym meczem jak to była ślizgawka i anty hokej masa niedokładnych podań, uwolnienia których nie powinno być,za darmo oddawanie krążka itp.
Od kiedy w hokeju rozgrywa się "pół godziny" akcję by wprowadzić krążek lub "pół godziny" rozgrywa z tyłu w pobliżu swojej bramki?
Nic dziwnego że repra ma taki poziom a nie inny.
Gdyby nie błędy w kryciu Podhala to skończyłoby się ledwo 2-1?
Podobało mi się Podhale chłopaki starali się jeździć cały czas na szybkości tak jak powinno być w normalnym hokeju ale to tyle z pozytywów.
Gdyby mieli takie umiejętności techniczne jak Sanok to Podhale wygrałoby ten mecz.
Jak widzę to żółwie tempo akcji to żal patrzeć na taki hokej i przestańmy się nim tak podniecać i nazywać go profesjonalnym.
Mówicie że piłkarze dużo zarabiają a ja powiem że hokeiści tym bardziej.
Vozdecky się w tej lidze marnuje nie ma z kim grać i nie ważne w jakim polskim klubie by się znalazł bo po prostu nasi pseudo hokeiści nie nadążali by za nim.
Bradzo podoba mi się gra drugiej piątki grają jak w transie,pierwsza piątka troszke coś ostatnio słabiej pogrywa ale Vozdi na play-off pokaże swoją klase na 100%
Kto tam gra w tym Sanoku?
Macie tam jakiś swoich zawodników, swoich wychowanków?

Mamy ale niestety nie grają i nic z ich nie wyrośnie jak będą się gnieździć w tej 4 piątce a spokojnie jakby zagrali tyle spotkań co nasza 3 piątka to strzelili by więcej bramek
panie redaktor dlugo jeszcze poczekamy na opis spotkania?!
czego oczekujesz?
przecież wszyscy już wiedzą, że bramki strzelali górale.
To chyba dobrze, że wychowankowie tak dobrze grają :)
a misio ze swoim towarzystwem wzajemnej adoracji siedzi i zawija sreberka...
a watyyh znowu swoje dyrdymały wywodzi. Ile to już nicków używasz na tym portalu?
Niczego cię te kopnięcia nie nauczyły? Sądzisz, że jak dodasz sobie jedno ygrek, to będziesz inną osobą? Trzeba cię zbanować po IP żebyś w końcu zaprzestał pi_eprzyć, rozpowszechniać głupoty?
Żebyś miał jeszcze rację, to ok, moja porażka, ale ty sam siebie kompromitujesz i robisz tylko ubaw z siebie samego. Baw się dalej w to chowanego
Baw się dalej w chowanego, jak ci tak bardzo zależy żeby gdziekolwiek zaistnieć, ale skończ z tymi teoriami, bo sam skończysz w sreberku, a zawinie cię w nie twoja głupota.
jakie zas kopniecia? Czy masz moze wiedze na temat moich banow? Nie pytam o zrodlo.... O jakie glupoty misiu Ci chodzi?
gdyby!!! trener od początku ustawił wychowanków sanockich Białego,Strzyrzowskiego Wilusza i Poziomkowskiego i 2 obrońców tak jak tą 2 piątke i nie mieszał,nie traktował ich jak "łataj dziurę"jestem pewny że nie odbiegali by skutecznościa i jakoscia gry od 3 piątki ,widziałem w nich cheć walki ale teraz grzejąc ławę albo 2 min gry na cały mecz ,TO JEST TRENER? wielkie gów....
a ci dwaj obroncy to kto? Miskow - D.Demkowicz?