Wyświetleń: 4804

Dwanaście bramek w Janowie. Naprzód walczył do końca

2010-11-24 00:45:39

Hokeiści Naprzodu Janów mimo porażki 4-8 z Aksam Unią Oświęcim, dzielnie walczyli do końca o korzystny rezultat. Janowianie wygrali trzecią tercję 3-2, tym samym odnieśli honorową porażkę z wyżej notowanym rywalem.

Akuna Naprzód Janów – Aksam Unia Oświęcim 4:8 (0:3, 1:3, 3:2)

0:1 Riha (Zatko, Krajci) 4:16 (+1)
0:2 Radwan (Wojtarowicz, Jakubik) 4:52
0:3 Krajci (Riha) 6:24
0:4 Klisiak (Gallo) 30:33
0:5 Krajci (Riha, Zatko) 35:08
1:5 Sitko (Gryc) 35:55 (+1)
1:6 Dronia (Piekarski, Radwan) 39:55 (+1)
2:6 Pohl (Jóźwik) 43:55 (+1)
3:6 Gryc (Petrina) 45:36
3:7 Piekarski (Radwan) 47:53
3:8 Tabacek (Stachura, Zatko) 49:34
4:8 Kogut (Petrina) 56:39

Akuna Naprzód: M. Elżbieciak - Krokosz, Ł. Elżbieciak; Kogut, Pohl, Jóźwik - Kurz, Urbańczyk; Sowiński, Mihalik, Horowski - Działo, Sitko; Sośnierz, Gryc, Ślusarczyk - Petrina, Gnyp; Dominiczewski, Podsiedlik, Grelich.

Aksam Unia: Witek - A. Kowalówka, Gallo; Jaros, Klisiak, Tabacek - Gabryś, Zatko; Riha, Modrzejewski, Krajci - Dronia, Piekarski; Wojtarowicz, Jakubik, Radwan - Cinalski, T. Połącarz; Bibrzycki, Stachura, Jurczak.

Kary: 12 - 14 min.
Strzały: 31 - 39
Widzów: 550

Honorowa porażka... hahahaha. Bęcki i tyle !!!!!
brawa dla Janowa. Jak czytałem wypowiedzi kibiców Uniii, że będzie minimum 10, że jada po dwucyfrówke, że rozniosą w puchy rywala, że już mają mistrza - chciałem by się przeczyli. Nie tak dawno to samo pisali przed meczem ze Stoczniowcem.

Janów, walczcie do końca.
Ulżyło Ci po tej napince? Do dwucyfrówki brakło niewiele, a o zdobyciu mistrza nikt nie pisał. Zajmij się swoim podwórkiem.
mistrzu, nikt nie napina się tak jak wy. napiszcie na swoim forum ilu to znowu zbijecie tyskich kibiców przy okazji naszego meczu. i jak zwykle, nikt nic nie pisał, nikt nic nie mowił, nikt nic nie wie, ale niewiele brakowało...

żal.
Do ciebie pasują w 100% dwa przysłowia "przyganiał kocioł garnkowi" i "widzi drzazgę w czyimś oku, a nie widzieć belki w swoim"!Zgadzam się z Anarchem, zajmij się swoim podwórkiem a nie interesuj się naszym!Nikt się z toba nie będzie wdawał w polemikę, kto się więcej napina a kto nie, bo kto może mieć tylko rację jak nie ty i tobie podobni-żałosni "sprawiedliwi wśród narodów świata"!
Meczu nie widziałem ale wynik sugeruje, że Unia znowu zlekceważyła przeciwnika. Jak można stracić 4 bramki z drużyną, która ledwie wiąże koniec z końcem ?! Nie wygląda mi to na profesjonalne podejście.
można - sadzając kilku podst. zawodników na ławce i eksperymentując z zestawieniem piątek. mecz z gatunku szkoleniowych:)
Chyba, że tak. Z drugiej jednak strony widzę, że ci "podstawowi zawodnicy" zdobywali bramki. Wnoszę stąd, że na ławie zasiedli ci "mniej podstawowi" ;)
np. Waldek nie grał ... ale czy to podst. zawodnik?:)
ta krych baju baju będziem w raju, twoim tokiem myślenia należy stwierdzić że Tychy w eksperymentalnym i nie podstawowym składzie wygrali z Craxą...
Poprostu daliście sobie wbić ambitnemu Naprzodowi 4 bramy!
W ostatniej tercji dałem odpocząć kluczowym graczom, w ostatniej części praktycznie żadna formacja nie występowała w nominalnym zestawieniu co przełożyło się również na poziom gry w tym okresie – wyjaśniał po meczu trener Unii Ladislav Spisiak.
Pierwsza tercja rewelacja Unia grała ładnie i skutecznie. Niestety od początku 2 tercji wkradło się standardowe rozluznienie lub jak kto woli lekceważenie przeciwnika i tylko nieskuteczności Janowian zawdzięczamy to że tą tercję także wygraliśmy.Natomiast 3 tercja to już całkowita kompromitacja.Trener pozwolił się przebrać i chyba odpocząć Klisiakowi,Modrzejewskiemu,Kowalówce oraz Gallo i zaczeły sie roszady w składzie a obrona z Cinalskim w roli głównej była żenująca.Chwała za to że Unia potrafiła się zmobilizować bo przy stanie 6-3 Janów robił co chciał i przypominała się sytuacja z meczu w Krynicy.Na szczęście skończyło się tak jak powinno nie mniej jednak taką postawą Unia pozostawiła wielki niesmak. Brawa dla Marka Pohla za wolę walki i ambicję której cała reszta powinna się od niego uczyć.Pozdro dla kibiców Janowa i zapraszamy na rewanż.
gratki za walkę dla Janowa, dla mnie liczą się 3 pkt tylko szkoda ze aż 4 bramki straciliśmy, pozdrawiam
Nasi napastnicy zza południowej granicy punktowali równo ..tylko Modrzejewski jakoś im nie "pomógł",tylko czemu mnie to nie dziwi?
BUHAHHHHA dwucyfrowa
i co ci to dało? już zeszło z krzyża to dobrze teraz idź lekcje odrabiać
Fatkycznie Unia lekko rozlużniła szyki!Ale czy to ekipa na ,,złoto"chyba jeszcze nie!Fakt ekipa mocna ale Cracovia-Tychy -maja mocniejsze drużyny z tego co widziałem na lodzie!Pudło tak ale złoto jeszcze nie!Dziwi mnie fakt że Kowalówka to kadrowicz:)
Naprzód Janów TV prezentuje bramki tego spotkania oraz pomeczowe wywiady z Miroslavem Zatko i Adrianem Kurzem, zapraszamy !!!!