Wyświetleń: 4702

Wysoka wygrana GKS-u Tychy w Janowie

2010-11-08 00:35:23

W niedzielny wieczór Naprzód Janów przegrał na własnym lodowisku z GKS-em Tychy 1:7. Drużyna GKS-u przyjechała do Janowa osłabiona. W składzie zabrakło: Parzyszka, Śmiełowskiego i Pacigi, który wznowił już treningi jednak nie wiadomo kiedy będzie w pełni zdolny do gry.

Tyszanie występowali w tym meczu w roli faworyta. Jednak początek był dla wielu dużym zaskoczeniem, gdyż w drugiej minucie za sprawą Patryka Koguta  – Naprzód objął prowadzenie. Do wyrównania doprowadził w czternastej minucie meczu Michał Garbocz. W drugiej tercji zespół GKS-u narzucił już swój styl gry. Efektem tego były trzy bramki. Kolejno trafiali: Josef Vitek (27min.),  Radosław Galant (37min.) i Tomasz Wołkowicz (37min.).  Trzecia tercja to zdecydowana przewaga GKS-u, czego dowodem są kolejne trzy bramki; dwie zdobył Adam Bagiński (46 i 58 min.), a jedną dorzucił Czech – Roman Simicek w 56 minucie. Warto także odnotować, że w 53 minucie Michał Garbocz nie wykorzystuje rzutu karnego.
Teraz czas na Reprezentację i Międzynarodowy Turniej w Sanoku. Kolejny mecz w Polskiej Lidze Hokejowej GKS Tychy rozegra 19 listopada, przeciwnikiem Ciarko KH Sanok. Początek spotkania o godzinie 18.

AKUNA NAPRZÓD JANÓW – GKS TYCHY 1 : 7 (1:1, 0:3, 0:3)

1:0  Kogut – Jóźwik - Pohl  (02:18)
1:1  Garbocz - Csorich (14:10)
1:2  Vitek – Gonera (27:26) 5/4
1:3  Galant (37:02)
1:4  Wołkowicz (37:19)
1:5  Bagiński – Wołkowicz – Woźnica (46:45)
1:6  Simicek – Gonera – Vitek (56:59)
1:7  Bagiński – Woźnica – Wołkowicz (58:14)

Naprzód Janów: M.Elżbieciak – Niemczyk: Krokosz, Ł.Elżbieciak, Jóźwik, Pohl, Kogut; Kurz, Gnyp, Sowiński, Mihalik, Horowski; Działo, Dominiczewski, Sośnierz, Gryc, Ślusarczyk; Grelich.

GKS Tychy: Sobecki – Szydłowski; Gonera, Kotlorz, Vitek, Garbocz, Witecki; Sokół, Jakes, Bagiński, Simicek, Woźnica; Wanacki, Csorich, Wołkowicz, Galant, Krzak; Majkowski, Maćkowiak, Banachewicz.