Newsy PHL

Etap meczów wyjazdowych czas zacząć

2016-10-10 18:40:11 0 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Przed hokeistami Unii Oświęcim cztery spotkania wyjazdowe. Najbliższe już jutro przeciwko mającemu medalowe aspiracje Orlikowi Opole.

Kontrowersje: PGE Orlik Opole okradziony z gola? (WIDEO)

2016-10-10 15:37:28 8 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

W 43. minucie spotkania pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a PGE Orlik Opole goście zdobyli bramkę dającą prowadzenie 1:3, sędzia Patryk Pyrskała jednak po analizie wideo jej nie uznał. Czy to był błąd? Zobaczcie sami!

1

Przełamanie wychowanka

2016-10-10 13:55:57 0 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Dziewięć spotkań na pierwszego gola w tym sezonie czekał Błażej Salamon. Wychowanek Polonii Bytom przełamał się we wczorajszym spotkaniu z Unią Oświęcim, które niebiesko-czerwoni wygrali 3:1.

2

Grad goli i pewne zwycięstwo Cracovii

2016-10-09 22:43:55 2 Autor: Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

Comarch Cracovia rozgromiła katowicki GKS aż 9:1, a spotkanie obfitowało też w sporą liczbę starć i karnych minut.

3

Łatwe zwycięstwo GKS Tychy (WIDEO)

2016-10-09 22:14:15 2 Autor: Mateusz Pawlik Źródło Hokej.Net

GKS Tychy pokonał MH Automatykę Stoczniowca 2014 Gdańsk 5:0. Mecz wyglądał nieco siermiężnie z jednej i z drugiej strony. Najwięcej emocji przyniosła trzecia tercja, w której padły aż trzy bramki.

4

Poszło gładko (WIDEO, FOTO)

2016-10-09 22:02:07 1 Autor: Maciej Zubek Źródło podhaleregion.pl

Efektowne zwycięstwo zapisali na swoim koncie hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ. W 10 kolejce spotkań "Szarotki" na swoim lodowisku pokonały 7:1 Nestę Mires Toruń. Cztery gole dla gospodarzy zdobył Fin Jarmo Jokila.

5

Orlik wygrywa po karnych w Jastrzębiu (WIDEO)

2016-10-09 20:51:29 4 Autor: ws Źródło Hokej.net

Czwarte z rzędu spotkanie hokeistów JKH GKS Jastrzębie nie przyniosło rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie gry. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były pierwsze w tym sezonie PHL rzuty karne, które lepiej wykonywali goście z Opola.

6

Trzy punkty pojechały do Bytomia

2016-10-09 19:46:21 26 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

W meczu 10. kolejki Polskiej Hokej Ligi KS Unia Oświęcim przegrała z Tempish Polonią Bytom 1:3. O zwycięstwie niebiesko-czerwonych przesądziły trafienia Błażeja Salamona oraz świetna postawa w bramce Filipa Landsmana.

7

10. kolejka PHL - zapowiedź

2016-10-09 10:26:45 2

Przed nami 10. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Najciekawiej powinno być w Oświęcimiu, gdzie dojdzie do

9. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2016-10-09 09:21:23 0

John Murray (Orlik Opole), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Jakub Wanacki (Tempish Polonia Bytom),

Miłe złego początki

2016-10-08 14:35:19 6

W meczu 9. kolejki Polskiej Hokej Ligi Nesta Mires Toruń przegrała po dogrywce z GKS Tychy 4:5. Złotego

Trzecia dogrywka w Bytomiu. Fatalna seria przełamana! (WIDEO)

2016-10-07 23:55:25 5

Już trzecią dogrywkę w bieżącym sezonie zobaczyli kibice bytomskiej Polonii. W spotkaniu 9. kolejki

Szarotki wyjeżdżają z Opola bez punktów (WIDEO)

2016-10-07 23:53:50 6

PGE Orlik Opole zasłużenie zwycięża w spotkaniu 9. kolejki PHL. Ten mecz był trenerskim debiutem

Udany powrót wychowanków

2016-10-07 23:33:37 7

W meczu 9. kolejki Polskiej Hokej Ligi drużyna MH Automatyki Stoczniowca 2014 Gdańsk przegrała na

Trzy punkty, ale skuteczność do poprawy

2016-10-07 22:28:07 3

Hokeiści z Katowic dopisali trzy punkty do ligowej tabeli, lecz mecz przeciwko SMS Sosnowiec nie stał

Defensor zza oceanu zostaje w Katowicach

2016-10-07 12:59:54 0

Kanadyjczyk Mackenzie Braid podpisał kontrakt z KH GKS Katowice. Wiele wskazuje na to, że 23-letni

9. kolejka PHL - zapowiedź

2016-10-07 09:49:53 1

Przed nami 9. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Najciekawszy mecz zapowiada się w Opolu, gdzie miejscowy

Protegowany Marka Ziętary (WIDEO)

2016-10-06 20:55:05 0

Nowy szkoleniowiec hokeistów TatrySki Podhala Nowy Targ 42-letni Ukrainiec Witalij Semenczenko w czwartek

Kowalówka: - Zdecydowały względy osobiste

2016-10-06 19:55:59 5

O powrocie do Oświęcimia, przepowiedni Wojciecha Wojtarowicza i najbliższym spotkaniu z Polonią Bytom

Zmiany na liście sędziów PHL

2016-10-06 17:35:31 5

14 sędziów głównych i 27 linowych będzie w tym sezonie prowadziło mecze Polskiej Hokej Ligi. W

Napastnik ze wschodu na testach w Bytomiu

2016-10-06 16:36:53 1

25-letni rosyjski napastnik Aleksiej Awtajew przebywa na testach w Tempish Polonii Bytom. Posiada też

Wychowankowie wracają do Gdańska

2016-10-06 09:10:21 1

7 października Comarch Cracovia zawita na mecz ligowy do gdańskiej hali "Olivia". Spotkanie będzie

Alex Szczechura chce grać w polskiej kadrze

2016-10-05 23:31:47 4

Duet Michael Cichy-Alex Szczechura w reprezentacji Polski? Tak, to bardzo możliwe. 26-letni Kanadyjczyk

Z Arizona Coyotes na testy do Katowic

2016-10-05 20:19:32 0

23-letni Kanadyjczyk Mackenzie Braid przebywa na testach w KH GKS Katowice. Obrońca przez najbliższe

Szóstka Hokej.Netu - 8. kolejka PHL

2016-10-05 18:58:11 0

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Jarosław

Trener gratulował i postawił piwo

2016-10-05 12:07:04 1

Hokeiści MH Automatyki Stoczniowca 2014 Gdańsk odnieśli w niedzielę swoje pierwsze zwycięstwo w

Heroiczne zwycięstwo "Szarotek"

2016-10-04 22:56:41 4

Po raz drugi w tym sezonie hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ okazali się lepsi od aktualnych wicemistrzów

Semenczenko trenerem TatrySki Podhala Nowy Targ

2016-10-04 20:05:48 6

Potwierdziły się ostatnie informacje - Witalij Semenczenko przejmie drużynę TartrySki Podhala Nowy

Słaboń: - Najważniejsze, że zwyciężyliśmy

2016-10-04 19:00:26 0

Comarch Cracovia pokonała Nestę Mires Toruń 7:4. Wynik mógł być jednak dużo wyższy, bowiem krakowianie

Fikrt jako Polak

2016-10-04 13:44:51 1

Michal Fikrt w tym sezonie jest traktowany jako zawodnik krajowy. Ma to związek z faktem, iż 34-letni

Sędzia oficjalnie przeproszony

2016-10-04 13:01:47 3

Na oficjalnej stronie TatrySki Podhala Nowy Targ ukazały się przeprosiny pod adresem sędziego Michała

Zagrał dobry mecz, mimo straty czterech goli

2016-10-04 12:00:57 0

W spotkaniu Comarch Cracovii z Nestą Mires Toruń rezerwowy na co dzień bramkarz Comarch Cracovii Michael

Złoty Haas

2016-10-03 19:57:08 1

Trafienie Radima Haasa z czwartej minuty dogrywki dało Unii Oświęcim arcyważne zwycięstwo nad JKH

Po Orliku, czas na „Szarotki”

2016-10-03 18:36:13 0

Nerwy do samego końca (WIDEO)

2016-10-02 22:37:38 4

W meczu 8 kolejki rozgrywek Polskiej Hokej Ligi hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ na swoim lodowisku

Trzy punkty zostają w Krakowie

2016-10-02 22:10:02 10

Comarch Cracovia pokonała Nestę Mires Toruń 7:4, choć w drugiej tercji zanosiło sie na niespodziankę.