Newsy PHL

Jedna wielka amatorka

2015-09-20 11:19:08 9 Autor: Maciej Zubek Źródło podhaleregion.pl

Rozmowa z Andrzejem Słowakiewiczem, byłym zawodnikiem, reprezentantem Polski, olimpijczykiem oraz trenerem klubowym i reprezentacyjnym.

5. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-20 09:46:26 1 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Kamil Kosowski (GKS Tychy), Michał Działo (Polonia Bytom), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie) Radim Haas (Unia Oświęcim), Michael Cichy (Orlik Opole) - to szóstka najlepszych graczy 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

1

Damian Kapica: Zjadła nas trema

2015-09-19 16:30:01 3 Autor: Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

Damian Kapica jako jeden z nielicznych zawodników Comarch Cracovii zebrał dobre opinie po meczu z Tychami. Młody napastnik przejawiał sporą ochotę do gry, próbował strzelać i dogrywać, a po faulach na nim kilku tyskich zawodników powędrowało na ławkę kar.

2

Roháček: Przegraliśmy przez błędy indywidualne

2015-09-19 16:00:53 11 Autor: Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

Rudolf Roháček już po raz drugi nie może znaleźć sposobu na pokonanie tyszan. Opiekun „Pasów” twierdzi, że przyczyną porażki były błędy indywidualne oraz słaba gra w defensywie.

3

Ciąg dalszy problemów Naprzodu Janów

2015-09-19 13:12:16 34 Autor: KB Źródło Hokej.Net

Naprzód Janów, po raz drugi w ciągu kilku dni, pozostał bez trenera.

4

Czwarta wygrana Orlika

2015-09-18 23:53:20 5 Autor: Michmat Źródło Hokej.Net

Orlik Opole pokonał w spotkaniu 5. kolejki PHL Zagłębie Sosnowiec 6-1. Decydująca dla losów potyczki była trzecia tercja wygrana przez gospodarzy 4-0. Duży wkład w zwycięstwie opolan miał Michael Cichy, który zdobył dwie bramki, a przy trzech innych asystował. Podopieczni Jacka Szopińskiego strzelili aż cztery gole w liczebnej przewadze.

5

Nieudany rewanż (WIDEO)

2015-09-18 22:38:02 60 Autor: Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

Comarch Cracovii nie udał się rewanż za porażkę sprzed dwóch tygodni w Superpucharze Polski. Po dziesięciu minutach gry krakowianie przegrywali już trzema bramkami, by ostatecznie ulec Tychom 2:5. Tylko w trzeciej tercji, kiedy praktycznie było już po meczu, "Pasy" nawiązały walkę z rywalem.

6

Spokojne zwycięstwo Podhala

2015-09-18 22:23:26 4 Autor: Daniel Sołtysik Źródło Hokej.Net

Nie było niespodzianki w meczu SMS U20 Sosnowiec z TatrySki Podhale Nowy Targ. „Górale” przez całe spotkanie przeważali na lodzie i pewnie wygrali ten pojedynek 6:0 (2:0, 2:0, 2:0).

7

Kolejna przegrana Janowian

2015-09-18 21:56:18 17

Pod wodzą nowego trenera Martina Smetaka, hokeiści Naprzodu Janów ulegli drużynie TMH Polonia Bytom

Karne do poprawki, punkt zostaje w Sanoku (WIDEO)

2015-09-18 21:13:15 24

Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok po nie najlepszym meczu przegrali po rzutach karnych z JKH GKS Jastrzębie

Na bakier ze skutecznością

2015-09-18 20:53:30 37

W meczu 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi Unia Oświęcim pokonała po dogrywce Nestę Mires Toruń 3:2.

Budzowski: Chcę się rozwijać

2015-09-18 14:06:05 0

O pierwszych trafieniach w Polskiej Hokej Lidze, rzuceniu na głęboką wodę i sile wychowanków rozmawiamy

5. kolejka PHL - zapowiedź

2015-09-18 12:28:11 0

Już za kilka godzin kolejne ligowe emocje. Najciekawiej powinno być w Krakowie, gdzie dojdzie do konfrontacji

Na transfer Fraszki fundusze zbierają kibice. Kantor wzmocnił obronę

2015-09-18 11:13:18 10

Podczas meczu Nesty Mires Toruń z Comarch Cracovią kibice zbierali pieniądze na wykupienie Bartosza

Cierpliwie do celu

2015-09-18 10:02:32 4

Na Podkarpacie udadzą się w piątek hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy w ramach 5. kolejki Polskiej

Starcie gigantów

2015-09-17 23:44:02 19

Choć kibice obu klubów żyją w przyjaźni, to na lodzie o uprzejmościach nie będzie już mowy. Przed

4. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-17 22:51:52 3

David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim),

Poważna kontuzja obrońcy

2015-09-17 19:27:18 4

Nowy nabytek Comarch Cracovii Peter Novajovský doznał ciężkiego urazu i prawdopodobnie wypadnie z

Trwają poszukiwania realnych wzmocnień

2015-09-17 19:11:39 4

Bracia Patrick i Sylvester Bzdyl, testowani przez Zagłębie Sosnowiec, z którym ostatecznie się nie

Zagłębie zamyka tabele

2015-09-17 17:36:59 0

Zagłębie przegrało czwarty mecz z rzędu i podobnie jak Naprzód Janów pozostaje w lidze z zerowym

Słowackie wzmocnienie opolskiej defensywy

2015-09-17 15:01:14 1

Działacze Orlika Opole poważnie myślą o awansie do czołowej szóstki. W tym właśnie celu podpisali

Były trener Naprzodu wyjaśnia

2015-09-17 13:59:44 4

Waldemar Klisiak po wtorkowej porażce z SMS U20 Sosnowiec 0:2 zrezygnował z prowadzenia Naprzodu Janów.

Noga wciąż boli

2015-09-16 22:24:16 3

Wciąż nie wiadomo kiedy do gry wróci Krzysztof Zapała. Środkowy pierwszej formacji „Szarotek"

Smeták nowym trenerem Naprzodu?

2015-09-16 20:51:37 4

Martin Smeták pojawił się w siedzibie Naprzodu Janów. Czy to on przejmie drużynę z Nałkowskiej

Powiało optymizmem

2015-09-16 18:40:53 14

Sytuacja finansowa Unii Oświęcim wciąż jest bardzo trudna. Dziś doszło do spotkania prezydenta

T. Kozłowski: Jest nas mało

2015-09-16 15:52:27 6

Tomasz Kozłowski zdobył pierwszego gola dla drużyny Zagłębia Sosnowiec w sezonie 2015/2016. Młodszy

Naprzód bez trenera. Waldemar Klisiak złożył dymisję

2015-09-16 12:53:46 17

Waldemar Klisiak nie jest już trenerem Naprzodu Janów. 48-letni szkoleniowiec po wczorajszej przegranej

Drzewiecki: Zwycięstwa scalają zespół

2015-09-16 12:45:09 5

Filip Drzewiecki był jednym z bohaterów wygranego 6:2 spotkania z Nestą Mires Toruń. Skrzydłowy

Zwycięstwo tyszan po ciężkim boju (WIDEO)

2015-09-15 23:17:11 40

We wtorkowym meczu 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy podejmował drużynę Ciarko PBS Bank STS

Mglisty mecz w Bytomiu

2015-09-15 23:01:28 13

Niespełna 48 minut trwało spotkanie 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi w Bytomiu, gdzie miejscowa Polonia

Zagłębie nadal bez punktów

2015-09-15 22:53:44 11

199 – tyle minut musiało upłynąć podczas ligowych spotkań, by hokeiści Zagłębia Sosnowiec strzelili

Cracovia kontynuuje zwycięską serię (WIDEO)

2015-09-15 22:41:33 4

Udał się wyjazd na północ kraju graczom Comarch Cracovii. Podopieczni Rudolfa Rohaćka pokonali Nestę

Naprzód nadal bez punktów

2015-09-15 21:44:03 32

Bardzo słabe spotkanie rozegrali podopieczni Waldemara Klisiaka, którzy na własnym lodzie ulegli drużynie

Wicemistrz lepszy od Podhala (WIDEO)

2015-09-15 20:56:54 5

Po bardzo zaciętym meczu wicemistrz Polski, JKH GKS Jastrzębie, pokonał TatrySki Podhale Nowy Targ