Newsy PHL

Chce wystąpić już w meczu z Cracovią

2016-01-13 14:57:52 6 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Jan Daneček nie dokończył wczorajszego meczu z Ciarko PBS Bank STS Sanok. W 30. minucie opuścił taflę z urazem ręki. Jak czuje się teraz snajper Unii Oświęcim?

Nadrabianie zaległości

2016-01-13 12:07:28 10 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Dziś o godzinie 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ podejmie GKS Tychy i będzie to niezwykle ważne spotkanie dla dalszego układu tabeli.

1

Grzegorz Bednarski: Otworzyliśmy autostradę do Ligi Mistrzów

2016-01-13 11:27:30 3 Autor: ŁP Źródło gkstychy.info

- GKS Tychy udowodnił, że polski hokej klubowy stać na sukcesy na międzynarodowej arenie - komentuje całą kampanię pucharową Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

2

Cracovia po raz kolejny zwycięża po karnych. Jastrzębie nadal w kryzysie

2016-01-12 23:15:58 7 Autor: Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

Comarch Cracovia już po raz drugi w tym roku odnosi zwycięstwo po rzutach karnych. Tym razem krakowianie zwyciężyli JKH GKS Jastrzębie 2:1, a o zwycięstwie zadecydowała udana próba Damiana Kapicy i dobra interwencja Rafała Radziszewskiego, który powstrzymał Leszka Laszkiewicza. Dla drużyny z Jastrzębia była to szósta z rzędu ligowa porażka.

3

Poprzeczka, która zmieniła oblicze meczu (WIDEO)

2016-01-12 22:49:52 29 Autor: skh Źródło Hokej.Net

Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok po raz kolejny wzbudzili sporo emocji w zgromadzonych kibicach Areny Sanok. Przez połowę meczu sanoczanie razili nieskutecznością i przegrywali 0:2, by w ciągu 11 sekund doprowadzić do wyrównania. W trzeciej tercji zdominowali przeciwnika zdobywając cztery bramki. Cztery gole było autorstwem ataku Cameron-Brown-Sliwinski.

4

Minimalne zwycięstwo Orlika

2016-01-12 21:54:18 2 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Grad bramek obejrzeli kibice zgromadzeni na Toropolu. Hokeiści Orlika Opole pokonali Nestę Mires Toruń 6:5.

5

Zabójcze sześć minut Polonii

2016-01-12 21:21:19 9 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Hokeiści Polonii Bytom zaliczyli piorunującą końcówkę. Podopieczni Dariusza Jędrzejczyka do 54. minuty przegrywali z Zagłębiem Sosnowiec 2:4, ale ostatecznie pokonali je 6:4.

6

Naprzód lepszy od młodzieży

2016-01-12 21:13:17 2 Autor: ws Źródło Hokej.net

Młodzi zawodnicy SMS U20 Sosnowiec przez dwie tercje dzielnie stawiali czoła gościom z Janowa, którzy jednak w trzeciej tercji zdołali rozstrzygnąć wynik spotkania na swoją korzyść.

7

Kalaber ripostuje

2016-01-12 15:21:10 12

Trener Robert Kalaber potwierdził, że nie podał ręki opiekunowi Unii Oświęcim Josefowi Dobošowi.

36. kolejka PHL - zapowiedź

2016-01-12 14:23:44 0

Już za kilka godzin rozpoczną się spotkania 36. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Comarch Cracovia zmierzy

GKS Tychy trzeci w Pucharze Kontynentalnym. Łopuski: Nie będą nas lekceważyć

2016-01-12 10:18:35 0

Hokeiści GKS-u Tychy odnieśli sukces zajmując trzecie miejsce w finałowym turnieju Pucharu Kontynentalnego.

Szewczyk: Powalczymy o piątą lokatę

2016-01-12 09:51:50 6

Trwa dobra seria hokeistów Unii Oświęcim. W niedzielę biało-niebiescy pokonali po rzutach karnych

Kotlorz: To reklama tyskiego i polskiego hokeja

2016-01-12 08:56:12 0

Tyscy hokeiści w finałowym turnieju Pucharu Kontynentalnego zdobyli brązowe medale, osiągając historyczny

Nie podał ręki

2016-01-11 21:36:47 16

To już kolejna kontrowersja związana z trenerem JKH GKS Jastrzębie Robertem Kalaberem. Wczoraj po

Złamana żuchwa Ćwikły. Kontuzja kolana Dalhmana (WIDEO)

2016-01-11 20:14:37 8

Pech nie opuszcza napastnika STSu Sanok Rafała Ćwikły, który w starciu z Jastrzębiem doznał kolejnego

Afera czapkowa

2016-01-11 16:51:34 54

W trakcie niedzielnego meczu TatrySki Podhala Nowy Targ z Ciarko PBS Bank Sanok doszło do scysji na

Kolejny cios w defensywę

2016-01-11 08:04:22 2

Słowacki obrońca, Vladimír Lukáčik nie wystąpi już w tym sezonie w barwach JKH GKS Jastrzębie.

Emocje na Jantorze

2016-01-10 23:45:58 9

Dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzce meczu Naprzód Janów – Nesta Mires Toruń. Ostatecznie

Wymiana ciosów w Sosnowcu

2016-01-10 21:57:48 6

Kolejnej porażki przed własną publicznością doznali hokeiści Zagłębia Sosnowiec. Mimo ambitnej

"Szarotki" karciły sanoczan kontratakami

2016-01-10 21:21:46 23

Kolejne powody do radości dali swoim kibicom hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ. W 35 kolejce spotkań

Unia wygrywa po karnych

2016-01-10 21:10:30 13

Po niezbyt dobrym meczu, w którym dominował chaos, dwa punkty zabierają do Oświęcimia zawodnicy

Pewna wygrana niebiesko-czerwonych

2016-01-10 20:42:23 3

Wysokie zwycięstwo odnieśli hokeiści Polonii Bytom. Podopieczni Dariusza Jędrzejczyka pokonali na

35. kolejka PHL - zapowiedź

2016-01-10 13:03:57 3

Już za kilka godzin rozpoczną się spotkania 35. kolejki Polskiej Hokej Ligi. W grupie silniejszej

Było mi trudno

2016-01-09 16:56:38 4

Od kilku dni Wołodymyr Ałeksiuk nie jest już zawodnikiem TatrySki Podhala Nowy Targ. 28-letni obrońca

W tej parze emocji nie brakuje. Wynik zmienny jak w kalejdoskopie (WIDEO)

2016-01-08 22:18:25 25

Piąte spotkanie pomiędzy Sanokiem a Jastrzębiem w tym sezonie rozstrzygnęła jedna bramka. Tak jak

Zwycięstwo w cieniu jubileuszu Adriana Parzyszka (1000 meczów w PHL)

2016-01-08 21:50:44 7

1000. mecz w Polskiej Hokej Lidze rozegrał Adrian Parzyszek, który zdobył bramkę w zwycięskim 5:3

Planowe zwycięstwo torunian

2016-01-08 21:20:26 4

Nesta Mires Toruń odniosła wyjazdowe zwycięstwo, pokonując SMS U20 Sosnowiec 5:1. Z dobrej strony

Polonia pokonuje Orlika Opole

2016-01-08 20:59:36 15

W meczu na szczycie grupy słabszej Orlik Opole przegrał na własnym lodzie z Polonią Bytom 1:2. Dzisiejsze

Udany rewanż Podhala

2016-01-08 20:42:11 24

Udał się rewanż hokeistom TatrySki Podhale Nowy Targ za porażkę w finale Pucharu Polski z Comarch

Orlik nie zatrudni czeskiego defensora

2016-01-08 14:30:17 1

Lukáš Popela nie zostanie zawodnikiem Orlika Opole. 27-letni czeski obrońca nie przekonał do siebie

34. kolejka PHL - zapowiedź

2016-01-08 12:47:46 3

Już za kilka godzin rozpoczną się spotkania 34. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Jedno jest pewne, emocji

Sikora: Pozytywnie nastawieni

2016-01-07 17:49:31 0

W ostatnim ligowym pojedynku hokeiści Zagłębia musieli uznać wyższość rywala. W meczu z Nestą

Rywale muszą poczekać

2016-01-07 14:59:38 12

Z uwagi na udział tyszan w Turnieju Finałowym Pucharu Kontynentalnego ich trzy najbliższe ligowe mecze