Newsy PHL

Kontuzja Macieja Sulki. "Noga wygięła mi się w nienaturalny sposób"

2016-09-26 16:53:16 0 Autor: rak Źródło Hokej.Net / Gazeta Krakowska

Hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ piątkowe zwycięstwo z GKS Tychy okupili kontuzją Macieja Sulki. Jak długo potrwa przerwa 29-letniego defensora? Odpowiedź na to pytanie nie jest jeszcze znana.

Lekki uraz Kostúra

2016-09-26 15:50:58 0 Autor: rak, skh Źródło Hokej.Net

Trener Jacek Płachta od spotkania z Unią Oświęcim nie może korzystać z usług swojego pierwszego golkipera Matúša Kostúra. Powód? Przeciążenie kolana.

1

Reprezentant Francji nie zagra w Cracovii. Przynajmniej na razie

2016-09-26 12:51:11 4 Autor: rak Źródło Hokej.Net

– Nie ma tematu Teddy'ego da Costy – tymi słowami trener Rudolf Roháček uciął spekulacje prasowe, dotyczące gry reprezentanta Francji w drużynie Comarch Cracovii.

2

Pierwsze zwycięstwo torunian

2016-09-26 10:45:41 8 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

Hokeiści Nesty Mires Toruń odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W niedzielę o nietypowej porze (15:30) "Stalowe Pierniki" pokonali MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk 4:3.

3

Czwarte zwycięstwo Polonii

2016-09-25 23:49:40 1 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

W spotkaniu 5. kolejki PHL hokeiści Tempish Polonii Bytom pokonali SMS Sosnowiec 4-1, odnosząc czwarte zwycięstwo w rozgrywkach. Wygrana niebiesko-czerwonych powinna być wyższa, jednak drużyna miała spore problemy ze skutecznością.

4

Orlik wciąż niepokonany na własnym lodowisku (WIDEO)

2016-09-25 22:18:06 1 Autor: Patryk Dobrowolski, Owidiusz Nicieja Źródło Hokej.Net

Podopieczni Jasona Morgana dzięki popisowej grze w trzeciej tercji z KH GKS-em Katowice (1:0, 0:2, 3:0), dopisują kolejne trzy punkty na swoje konto.

5

Ambicja nie wystarczyła

2016-09-25 21:38:29 8 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Unia Oświęcim poniosła pierwszą porażkę w sezonie 2016/2017. Biało-niebiescy przegrali dziś z Comarch Cracovią 2:5, choć na tle silniejszego kadrowo rywala zaprezentowali się z naprawdę niezłej strony.

6

Tyska lekcja hokeja (WIDEO)

2016-09-25 20:10:39 8 Autor: ws Źródło Hokej.net/jkh.pl

Pogromem zakończyło się spotkanie JKH GKS Jastrzębie z GKS-em Tychy. Goście z Tychów wygrali 9:2, a decydująca była druga tercja, kiedy to w ciągu dziesięciu minut tyszanie strzelili pięć bramek.

7

Bezkarność polskich sędziów

2016-09-25 12:21:54 12

Od wielu lat wiemy, że rola sędziego w każdej dziedzinie sportu jest niewdzięczna. Z jednej strony

Rocznice i przełom w sanockim hokeju

2016-09-25 11:38:33 2

Rok 2016 jest czasem kilku rocznic dotyczących historii sanockiego hokeja. Wśród nich miesiąc wrzesień

2016-09-24 19:33:10 0

O przegranym 2:4 meczu z Cracovią i celach jastrzębskiej drużyny na obecny sezon rozmawiamy z żywą

"Zasłona dymna"

2016-09-24 18:42:10 0

- Śmialiśmy się, że to iż tracimy gole w pierwszych sekundach spotkania jest taką zasłoną dymną

Weryfikacja, której nie było

2016-09-24 15:14:01 1

Nie milkną echa wczorajszego meczu w Krakowie. O ile przewaga mistrza Polski nie podlegała żadnej

Kolejne wysokie zwycięstwo Orlika w Opolu (WIDEO)

2016-09-24 01:16:54 9

Hokeiści PGE Orlika Opole odnieśli kolejne wysokie zwycięstwo na własnym lodowisku. Tym razem wyższość

Spokojne zwycięstwo Unii

2016-09-23 23:42:58 6

Zgodnie z przedmeczowymi założeniami drużyna Unii Oświęcim wysoko pokonała SMS U20 PZHL Sosnowiec

Planowe zwycięstwo Cracovii

2016-09-23 22:50:29 4

Comarch Cracovia zgodnie z planem zwyciężyła JKH GKS Jastrzębie 4:2. Bohaterem spotkania został

Zabójcza końcówka Podhala (WIDEO)

2016-09-23 20:19:34 17

Wielu emocji dostarczył mecz GKS Tychy z TatrySki Podhalem Nowy Targ. Górą górale, którzy wygrali

Rosły Kanadyjczyk dostał w Polsce drugą szansę

2016-09-23 14:53:44 1

Grant Toulmin, który tegoroczne rozgrywki rozpoczął w ekipie KH GKS Katowice, jest testowany przez

4. kolejka PHL - zapowiedź

2016-09-23 10:24:52 1

Przed nami czwarta kolejka Polskiej Hokej Ligi. Najciekawiej powinno być w Tychach, gdzie miejscowy

Najpierw SMS, później mistrz Polski

2016-09-23 09:21:23 1

Dziś hokeistów Unii Oświęcim czeka wyjazdowe spotkanie z SMS Sosnowiec. Nie da się jednak ukryć,

Oficjalne pożegnanie

2016-09-23 08:52:00 2

Przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ kibice, jak i szefostwo

PZHL zwiększa środki bezpieczeństwa dla arbitrów

2016-09-22 17:02:02 8

Po wydarzeniach z meczu ligowego między TatrySki Podhalem Nowy Targ, a Comarch Cracovią (16.09), kiedy

Kruczek: – Czeka nas ciężki mecz

2016-09-22 13:23:37 1

JKH GKS Jastrzębie będzie kolejnym rywalem Comarch Cracovii. „Pasy” chcą odnieść drugie zwycięstwo

Starają się myśleć wyłącznie o meczu z tyszanami

2016-09-22 11:13:51 2

Ostatnio wokół TatrySki Podhala Nowy Targ zrobiło się bardzo głośno. Po pierwsze z racji przerwanego

Rąpała: – Wszyscy chcemy wygrywać

2016-09-21 18:13:39 3

Trzy mecze, trzy porażki i trzy strzelone bramki – tak przedstawia się bilans hokeistów HC GKS Katowice

Czekają na pierwsze zwycięstwo

2016-09-21 17:57:16 7

Hokeiści Nesty Miresu Toruń jak na razie mają na swoim koncie trzy porażki i zajmują przedostatnią

Ziętara przeprasza

2016-09-21 09:41:13 15

Szkoleniowiec „Szarotek” wydał oficjalne oświadczenie na temat zajść z jego udziałem po ligowym

Da Costa o krok od Cracovii?

2016-09-20 14:18:22 1

Teddy da Costa jest bliski powrotu do Polskiej Hokej Ligi. 30-letni napastnik przebywa obecnie na testach

"Szarotki" bez trenera! Marek Ziętara zawieszony

2016-09-20 10:33:33 17

Kolejny już raz dał o sobie znać porywczy charakter Marka Ziętary. Jak informuje katowicki „Sport”,

Od nich się zaczęło....

2016-09-20 09:27:43 0

W trakcie niedzielnego meczu o Superpuchar Polski pamiątkowymi medalami uhonorowano zawodników, którzy

Obrońcy wracają do gry

2016-09-20 07:14:45 0

Wszystko wskazuje na to, że sytuacja w defensywie Comarch Cracovii powoli wraca do normy, choć przed

Pierwszy mecz w "Satelicie" 27 września

2016-09-19 23:20:52 22

Wiemy już, kiedy pierwszy domowy mecz w tym sezonie rozegra KH GKS Katowice. Będzie to 27 września,

Puchar Kontynentalny za miesiąc w Tychach

2016-09-19 20:59:39 0

Poznaliśmy terminarz fazy ćwierćfinałowej XX edycji Pucharu Kontynentalnego, który w dniach 21-23

Toulmin opuszcza KH GKS Katowice

2016-09-19 17:19:49 2

Grant Toulmin nie jest już zawodnikiem KH GKS Katowice. Kontrakt z kanadyjskim napastnikiem został