Newsy PHL

Niespodzianka w Krakowie! Jastrzębie wywozi dwa punkty (WIDEO)

2017-09-24 21:20:00 29 Autor: Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

JKH GKS Jastrzębie sprawiło ogromną niespodziankę, pokonując na wyjeździe Comach Cracovię 3:2 po rzutach karnych. Decydujący najazd był dziełem Jana Homera, a karę meczu za niebezpieczny faul na Kamilu Świerskim otrzymał Rafał Dutka

Derby Katowic dla "GieKSy" (WIDEO)

2017-09-24 20:52:33 31 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net/hokej.gkskatowice.eu

Tylko początek meczu zapowiadał sensacje gdy Anteo Naprzód Janów prowadził 2:0. Jednak w kolejnych minutach to hokeiści Tauron KH GKS Katowice udokumentowali swoją przewagę dziewięcioma bramkami i pewnie wygrali derby Katowic.

1

Mecz bez historii. Unia pokonuje "Orlęta"

2017-09-24 18:19:17 6 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Nie było niespodzianki w spotkaniu Unii Oświęcim ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego. Biało-niebiescy wygrali 4:0, ale skuteczność nie była dziś ich mocną stroną.

2

6. kolejka PHL - zapowiedź (linki do transmisji)

2017-09-24 11:07:15 3 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Przed nami 6. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Pewne jest jedno - emocji w niej nie zabraknie.

3

Szóstka Hokej.Netu - 5. kolejka PHL

2017-09-24 10:13:50 0 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Ilja Kaznadziej (GKS Tychy), Teddy Da Costa (Comarch Cracovia), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

4

Da Costa: Nasza formacja gra coraz lepiej

2017-09-23 20:36:38 0 Autor: Robert Pęczalski Źródło cracovia.pl

Comarch Cracovia pokonała na wyjeździe PGE Orlika Opole 6:1, a solidną cegiełkę do tego zwycięstwa dołożył Teddy Da Costa. Reprezentant Francji zdobył swoje pierwsze bramki dla "Pasów" w Polskiej Hokej Lidze.

5

David Zabolotny: Bobrowski to maszyna do bronienia

2017-09-23 18:28:15 0 Autor: Waldemar Buszta Źródło własne

O pechowym samobóju, o awansie na zaplecze Elity, o kolegach z bramki i innych ciekawych sprawach, po meczu JKH - SMS opowiedział nam hokejowy poliglota.

6

"Czteropak" kapitana GieKSy

2017-09-23 17:10:28 0 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Świetną skutecznością w wygranym 8:1 meczu z MH Automatyką Gdańsk popisał Tomasz Malasiński. 31-letni skrzydłowy zdobył aż cztery bramki i wpadł w oko nowemu selekcjonerowi reprezentacji Polski Tedowi Nolanowi, który oglądał to spotkanie z wysokości trybun.

7

Poprawili skuteczność

2017-09-23 15:07:26 2

– Wykonaliśmy połowę planu na ten weekend – powiedział po wygranej 6:2 z Anteo Naprzodem Janów

Walczyli, ale lidera zatrzymać nie zdołali (WIDEO)

2017-09-22 22:31:05 43

Hokeistom TatrySki Podhale Nowy Targ mimo walecznej postawy nie udało się powstrzymać rozpędzonych

Pewna wygrana Cracovii w Opolu (WIDEO)

2017-09-22 22:01:16 5

Hokeiści PGE Orlika Opole nie dotrzymywali kroku mistrzowi Polski i już po dwóch tercjach przegrywali

Pogrom w Satelicie. Cztery gole Malasińskiego (WIDEO)

2017-09-22 21:19:59 3

Tauron KH GKS Katowice w piątkowym meczu 6. kolejki rozgromił MH Automatykę Gdańsk, aż 8:1. Połowę

Pewne zwycięstwo i hat trick Danečka

2017-09-22 20:18:12 18

W meczu 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi hokeiści Unii Oświęcim pokonali na własnym lodzie Anteo Naprzód

Dwa hat-tricki na Jastorze

2017-09-22 19:40:05 0

Bez problemów hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali SMS PZHL Katowice 7:1. Po trzy bramki zdobyli Leszek

Rufer: Chcę pomóc zespołowi

2017-09-22 13:56:22 1

O transferze do Unii Oświęcim, obiecującym debiucie, mocnych stronach i polskim pochodzeniu rozmawiamy

5. kolejka PHL - zapowiedź (player i linki do transmisji)

2017-09-22 10:52:26 10

Przed nami 5. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Które spotkanie zapowiada się najciekawiej? Oczywiście

Tom Coolen: Będziemy się liczyć w walce o górne cele

2017-09-21 20:41:34 0

Szykuje się w piątek wielki powrót hokeja do „Satelity”. Już teraz poznajcie bliżej kanadyjskiego

Król polowania

2017-09-21 16:28:58 0

To był mecz Krystiana Dziubińskiego. Środkowy Comarch Cracovii zdobył cztery bramki i poprowadził

Gabryś: Zabrakło nam koncentracji i konsekwencji

2017-09-21 12:28:17 3

Unia Oświęcim przegrała na własnym lodzie z Comarch Cracovią 3:7 w rozgrywanym awansem meczu 7.

Szóstka Hokej.Netu - 4. kolejka PHL

2017-09-21 11:19:27 0

Michał Elżbieciak (Naprzód Janów), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Michaił Potiechin (Naprzód

Pewne zwycięstwo „Pasów”. Cztery gole Dziubińskiego

2017-09-20 21:22:18 18

Comarch Cracovia odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu. Mistrzowie Polski pokonali w Oświęcimiu miejscową

Rufer potwierdzony

2017-09-20 12:50:02 8

Adam Rufer zadebiutuje w barwach Unii Oświęcim w dzisiejszym spotkaniu z Comarch Cracovią. 26-letni

Zwycięska dogrywka Orlika Opole (WIDEO)

2017-09-19 22:05:50 5

Hokeiści PGE Orlika Opole w ostatnich meczach wzbudzają spore emocje wśród sympatyków hokeja. Opolanie

Czwarte zwycięstwo z rzędu (WIDEO)

2017-09-19 20:10:44 9

GKS Tychy wciąż niepokonany. Wicemistrzowie Polski wygrali dziś w Jastrzębiu-Zdroju z miejscowym

Wysoka wygrana "GieKSy"

2017-09-19 20:05:20 3

Hokeiści Tauron KH GKS Katowice pokonali 11:1 SMS PZHL Katowice. W trzeciej tercji GieKSiarze zdobyli

Minimum 1140 minut muszą zagrać polscy bramkarze

2017-09-19 17:17:47 2

Wzorem dwóch poprzednich lat tak i w sezonie 2017/2018 w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi obowiązuje

7. kolejka PHL - zapowiedź

2017-09-19 13:54:57 2

Rozgrywki Polskiej Hokej Liga nabierają tempa. Dziś zostaną rozegrane trzy z pięciu spotkań 7. kolejki

Szybkie pożegnanie z Říhą

2017-09-18 20:55:02 40

Ta wiadomość z pewnością zaskoczy wielu kibiców Unii Oświęcim - szeregi biało-niebieskich opuścił

Bryniczka: - Mieliśmy inicjatywę przez większość meczu

2017-09-18 17:16:36 0

Kasper Bryniczka, który jeszcze w zeszłym sezonie przywdziewał barwy TatrySki Podhala Nowy Targ, popisał

Nowy sponsor i zmiana nazwy

2017-09-18 16:50:32 8

Świetna informacja dla kibiców beniaminka Polskiej Hokej Ligi. Firma Anteo została sponsorem tytularnym

"Pierwsza tercja pod dyktando gospodarzy" (WIDEO)

2017-09-18 12:38:23 0

Zapraszamy na relację z konferencji prasowej po meczu Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ,

Kluczowa pierwsza tercja

2017-09-18 11:52:56 0

GKS Tychy pokonał wczoraj Polonię Bytom 6:2. Swoją cegiełkę do tego zwycięstwa dołożył Bartłomiej

Hokejowy globtroter

2017-09-18 10:44:23 0

Mimo młodego wieku zjechał już sporo świata w hokejowych podróżach. Po Czechach, Rosji, Węgrzech,

Wysoka wygrana tyszan

2017-09-17 21:19:21 17

Hokeiści GKS-u Tychy pokonali na własnym lodzie Polonię Bytom 6:2. Dwie bramki dla wicemistrzów Polski

Zwycięstwo janowian i złoty gol Adamusa (WIDEO)

2017-09-17 20:53:07 38

Hokeiści Naprzodu Janów zdobyli kolejne punkty. Beniaminek Polskiej Hokej Ligi pokonał dziś JKH GKS

Wymęczone zwycięstwo Unii. Haas bohaterem gości

2017-09-17 20:46:31 9

KS Unia Oświęcim pokonała w meczu 4. kolejki MH Automatykę Gdańsk 3:2. Zwycięstwo gościom zapewnił