Newsy PHL

Formalności załatwione

2017-12-21 18:52:08 5 Autor: skh Źródło Hokej.Net

Tom Coolen wraca do Polski. 64-letni kanadyjski trener otrzymał wizę i jutro o 10:00 wyląduje w podkrakowskich Balicach.

Kolusz w roli... modela

2017-12-21 18:38:23 1 Autor: rak Źródło Hokej.Net / podhalenowytarg.pl

Kapitan reprezentacji Polski i TatrySki Podhala Nowy Targ Marcin Kolusz został twarzą odzieżowej marki Lavard. Jak poradził sobie przed obiektywem aparatu?

1

Nietypowy konkurs

2017-12-21 15:30:00 7 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Już jutro o godzinie 18:00 Unia Oświęcim podejmie Tauron KH GKS Katowice. Działacze biało-niebieskich w przerwie pomiędzy drugą a trzecią tercją zorganizują konkurs, podczas którego można będzie wygrać cenne nagrody.

2

26. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2017-12-21 13:54:25 0 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Kamil Kosowski (Tauron KH GKS Katowice), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Krys Kolanos (GKS Tychy), Andrej Themár (Tauron KH GKS Katowice), Josef Vítek (MH Automatyka Gdańsk) – to szóstka najlepszych graczy 26. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

3

Vítek: Drużyna ważniejsza niż cele indywidualne

2017-12-20 21:51:52 0 Autor: MikPach Źródło Hokej.Net

Josef Vítek po wygranym meczu z PGE Orlikiem Opole, opowiedział o swoich wrażeniach po strzelonym hat tricku, a także komplementował kolegów z drużyny za bezbłędny mecz.

4

Uraz Piotrowicza

2017-12-20 20:13:12 1 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Wczorajszy mecz z Anteo Naprzodem Janów (4:5 k.) okazał się niezwykle pechowy dla Damiana Piotrowicza. 26-letni skrzydłowy Unii Oświęcim doznał w nim urazu kolana.

5

Zwycięstwo urodziło się w bólach

2017-12-20 19:39:59 0 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net / hokej.gkskatowice.eu

Tauron KH GKS Katowice w końcu znalazł patent na JKH GKS Jastrzębie. Hokeiści z alei Korfantego wygrali 2:1, a decydujący cios zadali na 18 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry.

6

Wyjątkowy kalendarz w towarzystwie zwierząt (WIDEO)

2017-12-20 18:49:49 0 Autor: ŁP Źródło inf. prasowa

W maju były bohaterami kampanii, teraz trafiły na karty kalendarza. Dzięki niemu mogą znaleźć nowy dom. Tyski Sport S.A. wspólnie ze Schroniskiem Miejskim w Tychach przygotowały wyjątkowy kalendarz. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce. W rolach głównych wystąpili zawodnicy GKS Tychy i zwierzęta. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup niezbędnych rzeczy dla podopiecznych Schroniska Miejskiego w Tychach.

7

"Zasłużona wygrana"

2017-12-20 16:58:38 1

– Wygraliśmy zasłużenie. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie – stwierdził trener mistrzów

Zemsta Doboša (WIDEO)

2017-12-19 22:28:20 10

Hokeiści Naprzodu Janów przełamali serię czterech porażek z rzędu. Dziś ekipa z Nałkowskiej pokonała

Jak na lidera przystało. GKS gromi Polonię! (WIDEO)

2017-12-19 21:38:21 0

Nie było niespodzianki w meczu GKS-u Tychy z Polonią Bytom. Trójkolorowi rozbili bytomian aż 9:0,

Themár załatwił sprawę (WIDEO)

2017-12-19 21:05:38 4

Nie zabrakło emocji w spotkaniu Tauronu KH GKS Katowice z JKH GKS-em Jastrzębie. Ekipa z alei Korfantego

Cracovia zwycięża w Derbach Małopolski (WIDEO)

2017-12-19 20:51:32 8

Comarch Cracovia na własnym lodzie pewnie zwyciężyła TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1, które spadło

Orlik bez szans. Hat trick Vitka

2017-12-19 20:49:58 10

Hokeiści MH Automtyki Gdańsk odnieśli pewne zwycięstwo 5:1 z PGE Orlikiem Opole w meczu 26. kolejki

Sześć spotkań w styczniu

2017-12-19 16:15:08 6

Potwierdziły się nasze informacje - od nowego roku na antenę TVP Sport wracają mecze Polskiej Hokej

Bliźniacy zmienili drużynę

2017-12-19 15:59:52 1

Maciej i Michał Rybakowie mają nowy klub. 19-letni bliźniacy zostali wypożyczeni z MH Automatyki

Polowanie na jubileuszowego gola

2017-12-19 14:53:08 2

Leszek Laszkiewicz jest już rekordzistą Polskiej Hokej Ligi pod względem liczby zdobytych punktów.

26. kolejka PHL - zapowiedź (player i linki do transmisji)

2017-12-19 11:39:16 6

Po kilkunastodniowej przerwie przeznaczonej na zgrupowanie i mecze reprezentacji Polski, hokeiści wracają

Od wtorku sprzedaż biletów na Lotto Puchar Polski

2017-12-18 19:43:20 8

10 i 15 złotych będą kosztować bilety na jeden mecz Turnieju Finałowego Lotto Pucharu Polski, który

Kruczek: Nie ma powodów, by obawiać o wynik wtorkowego meczu

2017-12-18 18:40:10 0

O doświadczeniach zdobytych podczas zgrupowania kadry w Kanadzie, a także o nadchodzącej walce o Puchar

Problemy formalno-wizowe

2017-12-18 17:53:40 20

Tom Coolen przeżył niemiłą niespodziankę. Szkoleniowiec Tauronu KH GKS Katowice i asystent selekcjonera

Obsada sędziowska na dwie grudniowe kolejki PHL

2017-12-18 16:44:35 0

Poznaliśmy obsadę sędziowską na dwie ostatnie kolejki Polskiej Hokej Ligi, które zostaną rozegrane

Wracają kontuzjowani

2017-12-18 15:57:13 6

MH Automatyka Gdańsk wykorzystała przerwę na mecze reprezentacji, by popracować nad wadliwymi elementami

Fraszko: Jesteśmy w stanie wygrać z każdym

2017-12-17 20:31:23 4

Napastnik Tauron KH GKS-u Katowice tuż przed zakończeniem przerwy reprezentacyjnej podsumował dotychczasową

Mikulczyk w "GieKSie"?

2017-12-17 17:25:46 0

Siarhiej Mikluczyk, znany polskim kibicom z gry w Zagłębiu Sosnowiec, prawdopodobnie zostanie zawodnikiem

Mistrzowie Polski w niedzielę już w pełnym składzie

2017-12-17 13:25:02 0

Comarch Cracovia z powodu reprezentacyjnej przerwy zmuszona była trenować bez wielu podstawowych graczy.

Lotto Puchar Polski. Nominacje sędziowskie

2017-12-15 15:24:59 0

Poznaliśmy obsadę sędziowską na półfinałowe mecze Lotto Pucharu Polski, które zostaną rozegrane

Korekta terminu i zmiana gospodarza

2017-12-15 13:39:06 0

Mecz 27. kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Comarch Cracovią a PGE Orlikiem Opole odbędzie się

Liczą na dobrą współpracę

2017-12-14 21:08:05 2

Totalizator Sportowy został partnerem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Marka Lotto będzie tytularnym

Praca nad kondycją i szlifowanie taktyki

2017-12-14 20:02:36 1

Hokeiści Unii Oświęcim nie narzekają na nudę. Przerwę przeznaczoną na zgrupowanie reprezentacji

Lotto sponsorem Turnieju Finałowego Pucharu Polski w Krakowie

2017-12-14 13:05:33 4

Totalizator Sportowy został głównym sponsorem Turnieju Finałowego Pucharu Polski. Areną zmagań

Zmiana gospodarza

2017-12-14 09:03:10 0

MH Automatyka Gdańsk i Tauron KH GKS Katowice doszły do porozumienia w sprawie zmiany gospodarza w

Mund: Cieszę się z możliwości gry w Gdańsku

2017-12-13 20:01:36 3

Ofensywny obrońca, którego kibice sfinansowali w akcji "Poszukiwany" - Yannick Mund po dwóch rozegranych

Prezes Chwałka: Reprezentanci muszą zrozumieć, że czas na elitę

2017-12-13 19:34:57 15

- Warunki działania polskiego hokeja ulegają poprawie, ale cały czas martwimy się o dobre wyniki.

Więcej ligowego hokeja w TVP Sport!

2017-12-13 11:45:37 9

Ta informacja z pewnością ucieszy zarówno polskich kibiców, jak i klubowych działaczy. Od stycznia

Miśki w akcji. Po raz piąty

2017-12-12 20:04:10 0

22 grudnia taflę Jastoru znów pokryją pluszowe misie. W meczu 27. kolejki PHL JKH GKS Jastrzębie