Newsy PHL

"Gieksa" przegrywa. Tyszanie w półfinale (WIDEO)

2017-02-26 22:59:04 5 Autor: Mateusz Pawlik Źródło Hokej.Net

Hokeiści Tauronu KH GKS Katowice po raz czwarty ulegli rywalom zza między i pożegnali się z fazą play-off. Losy spotkania rozstrzygnęły się w drugiej tercji, kiedy to wicemistrzowie Polski strzelili aż trzy bramki. Całe spotkanie wygrali 4:0.

Remis w play-outach. Nesta pokonuje bezradną Automatykę

2017-02-26 22:14:36 2 Autor: Sebastian Górka, MiPach Źródło Hokej.Net

Nesta Mires Toruń pokonała na własnym lodowisku MH Automatykę Gdańsk 4:1 w drugim meczu o utrzymanie w Polskiej Hokej Lidze. Tym samym w rywalizacji obu drużyn jest remis 1:1. Teraz rywalizacja przenosi się do Gdańska, gdzie 3 i 5 marca odbędą się kolejne mecze.

1

Wygrana „Pasów”. Mierna postawa arbitrów

2017-02-26 21:14:21 49 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Comarch Cracovia odniosła drugie zwycięstwo w Oświęcimiu. Dziś podopieczni Rudolfa Roháčka wygrali z Unią po dogrywce i są już o krok od wywalczenia sobie awansu do półfinału. Dzisiejsze starcie dostarczyło wielu emocji, nie tylko tych sportowych. Najsłabiej zaprezentowali się sędziowie.

2

Podhale jedną nogą w półfinale. Kalaber skończy z polskim hokejem przez sędziów?!

2017-02-26 20:49:35 30 Autor: ws Źródło hokej.net

Po spotkaniu obfitującym w wiele emocji, także tych pozasportowych, TatrySki Podhale Nowy Targ pokonał po dogrywce JKH GKS Jastrzębie 3:2 i brakuje im już tylko jednego zwycięstwa, by zameldować się w półfinale. Na pomeczowej konferencji trener Robert Kalaber nie ukrywał swojego ogromnego zażenowania pracą sędziów w tym spotkaniu.

3

Dreszczowiec zakończony rzutami karnymi (WIDEO)

2017-02-25 23:23:01 16 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Po niezwykle emocjonującym meczu, który zakończyła dopiero seria rzutów karnych, Comarch Cracovia pokonała w Oświęcimiu miejscową Unię 3:2. Podopieczni Rudolfa Roháčka objęli prowadzenie w ćwierćfinałowej serii.

4

JKH wyszarpuje zwycięstwo w końcówce

2017-02-25 22:07:39 9 Autor: ws Źródło hokej.net

Po bardzo zaciętym meczu JKH GKS Jastrzębie pokonał TatrySki Podhale Nowy Targ 3:1, zdobywając decydujące gole w ostatnich minutach spotkania.

5

Tyszanie o krok od półfinału (WIDEO)

2017-02-25 21:28:32 5 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net/gkskatowice.eu

Hokeiści Tauron KH GKS Katowice przegrali trzecie spotkanie ćwierćfinałowe z GKSem Tychy. W wypełnionej po brzegi "Satelicie" tyszanie wygrali 5:2 i są o krok od półfinału.

6

Kapitan Orlika celowo uderzył pracownika ochrony?

2017-02-25 17:55:59 20 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

Do przykrego incydentu doszło po ostatnim meczu Tempish Polonii Bytom z PGE Orlikiem Opole (4:3). Doświadczony defensor opolskiego klubu Anssi Rantanen uderzył kijem pracownika ochrony. Obie strony przedstawiają jednak odmienne wersje.

7

Mecz walki w Toruniu okupiony kontuzjami. Nieoczekiwany powrót Stebera

2017-02-25 12:53:51 3

Pierwszy mecz fazy play-out kontuzjami okupili Bartosz Fraszko, który doznał złamania kości śródstopia,

Play-Out: Torunianie przegrali pierwsze starcie

2017-02-24 23:26:12 10

Hokeiści Nesty Mires Toruń przegrali 2:3 pierwsze spotkanie o utrzymanie się w PHL z MH Automatyką

Fikrt: – Liczymy na wsparcie naszych kibiców

2017-02-24 21:59:28 2

Michał Fikrt był jednym z architektów wyjazdowego zwycięstwa nad Comarch Cracovią. Dzięki jego

2. ćwierćfinał play-off: Szóstka Hokej.Netu

2017-02-24 20:44:24 0

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Damian Tomasik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jerzy Gabryś (Unia Oświęcim),

Nie składają broni

2017-02-24 18:21:01 3

Sytuacja Tauronu KH GKS Katowice jest trudna. Podopieczni Jacka Płachty przegrywają w ćwierćfinałowym

Przede wszystkim koncentracja

2017-02-24 17:53:57 3

Damian Tomasik rozpoczął fazę play-off od dwóch świetnych występów. 23-letni defensor TatrySki

Powodów do wstydu nie ma

2017-02-24 16:19:00 3

Obydwa mecze w Nowym Targu padły łupem Szarotek, ale jastrzębianie nie mają najmniejszego zamiaru

Tomáš Sýkora: - W Oświęcimiu musimy odbić co nasze

2017-02-24 15:07:33 7

- To jest katastrofa. Prowadziliśmy 3:1, a w zasadzie do 10 minuty trzeciej tercji gra była zdominowana

Walka o byt w PHL, czyli zaczynamy Play-out

2017-02-23 21:59:52 19

Już w najbliższy piątek rozpocznie się walka o utrzymanie w PHL. Seria toczyć się będzie do czterech

Elvijs żyje! I świetnie gra w Bytomiu

2017-02-23 20:21:11 1

Elvijs Biezais w ostatnim czasie jest w świetnej dyspozycji. Powoli staje się postrachem defensywy

Powstali z kolan i przełamali fatalne serie

2017-02-23 18:59:53 3

Sensacja, wielka niespodzianka – tymi słowami określane jest wczorajsze wyjazdowe zwycięstwo Unii

Przygotowani na trudne mecze

2017-02-23 17:12:27 1

– Jesteśmy w połowie drogi. Zakładaliśmy dwa zwycięstwa na własnym lodzie i udało nam się zrealizować

Drzewiecki: - Zagrać mądrzej w defensywie

2017-02-23 16:51:49 1

Zawodnik Comarch Cracovii zdobył jedną z bramek dla swojego zespołu w przegranym 3:4 po dogrywce starciu

Kulmala: – Trzeba zapomnieć o przeszłości

2017-02-23 15:22:35 14

Hokeiści PGE Orlika Opole byli bardzo blisko odniesienia zwycięstwa w drugim spotkaniu ćwierćfinałowym.

Wrócił i od razu strzelił

2017-02-23 14:35:58 0

Michał Kotlorz zaliczył udany powrót do składu GKS Tychy. Kapitan wicemistrzów Polski w trzeciej

Sensacja w Krakowie. Unia wygrywa z Mistrzem Polski! (WIDEO)

2017-02-22 23:24:51 31

W drugim meczu ćwierćfinału PHL hokeiści Comarch Cracovii przegrali z Unią Oświęcim 3:4 po dogrywce.

Wygrana rodziła się w bólach (WIDEO)

2017-02-22 22:18:29 8

Dzięki dwóm golom w trzeciej tercji hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ pokonali 2:1 JKH Jastrzębie

Horror z happy endem dla Polonii (WIDEO)

2017-02-22 22:07:34 10

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu pierwszej rundy play-off hokeiści Tempish Polonii Bytom pokonali

W połowie drogi (WIDEO)

2017-02-22 21:03:51 16

GKS Tychy w ćwierćfinałowej rywalizacji prowadzi już 2:0. Dziś podopieczni Jiříego Šejby pokonali

Zdecydowały przewagi

2017-02-22 14:15:00 0

- Zagraliśmy dobrze w przewagach i udało nam się zdobyć gole w tym elemencie gry - skomentował trener

1. ćwierćfinał play-off: Szóstka Hokej.Netu

2017-02-22 14:02:24 0

Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Petr Kuboš (GKS Tychy), Lukáš Zib (Comarch Cracovia),

Apetyt na kolejne gole

2017-02-22 13:52:43 0

GKS Tychy pokonał Tauron KH GKS Katowice 4:1 i objął prowadzenie w ćwierćfinałowej serii. Spora

Wszystko idzie w dobrym kierunku

2017-02-22 12:47:13 0

Napastnik Comarch Cracovii Maciej Urbanowicz w starciu z Unią Oświęcim popisał się trzema kluczowymi

Poprawić kilka detali

2017-02-22 11:08:33 0

– Zabrakło nam przede wszystkim skuteczności. Z takim przeciwnikiem, jak GKS Tychy musimy wystrzegać

Pierwszy krok Polonii (WIDEO)

2017-02-21 23:36:46 12

W pierwszym meczu ćwierćfinału fazy play-off hokeiści Tempish Polonii Bytom pokonali PGE Orlik Opole

Zwycięstwo w cieniu skandalu

2017-02-21 23:01:40 13

Comarch Cracovia pewnie zwyciężyła Unię Oświęcim 5:2. Sporym echem odbiło się jednak skandaliczne

Zwycięstwo po ciężkim boju (WIDEO)

2017-02-21 21:36:21 4

Od zwycięstwa 4:2 ćwierćfinałową rywalizację z JKH Jastrzębiem rozpoczęli hokeiści TatrySki

Tyszanie wygrywają zgodnie z planem (WIDEO)

2017-02-21 20:57:39 2

Od zwycięstwa fazę play-off rozpoczął GKS Tychy. Podopieczni Jiříego Šejby pokonali 4:1 Tauron