Newsy PHL

JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ 4:6

2010-02-06 00:02:40 2 Autor: NK Źródło Hokej.Net

Dwie pierwsze tercje piątkowego pojedynku należały do nowotarskich "Szarotek", które po upływie czterdziestu minut prowadziły 4:1. Ekipa gospodarzy za późno zabrała się za odrabianie strat i po raz kolejny hokeiści z Jastrzębia musieli przełknąć gorzki smak porażki. - Generalnie nie było nas przez pierwsze czterdzieści minut. W ostatniej tercji walczyliśmy, ale zabrakło nam czasu - powiedział Wojciech Matczak.

Festiwal kar

2010-02-05 23:44:15 4 Autor: Kvap Źródło Hokej.net

Po serii wyjazdowych występów tyszanie mieli wreszcie okazję zaprezentować się na własnej tafli.. Po dwóch słabszych występach hokeiści GKS rozegrali dobre spotkanie i wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 5:2. O zwycięstwie zadecydowały dwie pierwsze tercje. Trzecia to festiwal kar przyjezdnych.

1

Komunikat WGiD PZHL

2010-02-05 19:25:15 16 Autor: Wojciech Wiśniewski Źródło pzhl.org.pl

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Wydział Gier i Dyscyplin. Spotkanie odbyło się 5 lutego w Warszawie.

2

Pomóżmy rodzinie Ciesielskich

2010-02-04 14:42:59 4 Autor: skh Źródło hokej.torun.pl

Wszyscy, którzy bywają na lodowisku Tor-Tor, doskonale znają rodzinę Ciesielskich. Ewę i Jarka oraz ich dzieci. Niewiele osób wie jednak jaka dotknęła ich tragedia.

3

Aksam Unia zagra w play-off

2010-02-02 22:34:48 24 Autor: Przemysław Kurzydym Źródło Hokej.Net

Wygraną w dzisiejszym meczu z KTH Krynica 7:0 Aksam Unia Oświęcim zapewniła sobie awans do fazy play-off. - Ten jeden punkt który był potrzebny śnił mi się po nocach - śmiał się po meczu Alesz Fleszar trener gospodarzy.

4

Z bonusem w tle

2010-02-02 22:13:32 25 Autor: skh Źródło hokej-nowytarg.pl

Szarotki w 45. kolejce Polskiej Ligi Hokejowej pokonały na własnym lodzie 5:1 Naprzód Janów, tym samym odnosząc już piąte zwycięstwo nad drużyną z Janowa. Tak, więc w pierwszej fazie Play Off obojętne z kim Podhale zagra (Naprzód czy JKH) będzie musiało wygrać tylko dwa mecze, aby awansować do półfinału.

5

Stoczniowiec bliżej awansu do play-off

2010-02-02 22:00:19 20 Autor: Wojciech Wiśniewski Źródło hokej.net

Siódme derbowe spotkanie przegrali hokeiści TKH Nesta Toruń ze Stoczniowcem Gdańsk. We wtorkowy wieczór przegrali na Tor-Torze 3:7 znacznie przybliżając się do awansu do czołowej ósemki.

6

Jastrzębie oddało bonus Zagłębiu

2010-02-02 21:31:49 13 Autor: Marcin Kyć Źródło Hokej.Net

Hokeiści Zagłębia pokonali na własnym lodzie JKH Jastrzębie (4:1). Spotkanie przeciągnęło się, bo pod koniec drugiej przerwy, na lodowisku w Sosnowcu znów zapanowały egipskie ciemności!

7

Cracovia pierwsza po sezonie zasadniczym

2010-02-02 21:12:01 18

Hokeiści Cracovii wygrali z GKS Tychy 5-1 i to oznacza, że już nikt nie może odebrać "Pasom" pozycji

Za 5 złotych do końca sezonu

2010-02-01 19:47:29 38

Wygrana po dogrywce!

2010-01-31 22:04:19 25

Dopiero po dogrywce hokeiści nowotarskiego Podhala zapewnili sobie zwycięstwo w spotkaniu z Zagłębiem

Najlepsza tercja w sezonie.

2010-01-31 22:02:55 7

- Parę razy udało nam się precyzyjnie wymienić krążek, co mogło się spodobać kibicom powiedział

Zwycięstwo Sanoka w cieniu bójek hokeistów

2010-01-31 21:22:33 219

106 minut kar nałożyli sędziowie na drużny z Sanoka i Oświęcimia to efekt bójek zawodników w

JKH GKS nie znalazł sposobu na Cracovię

2010-01-31 20:58:05 2

Podopieczni Rudolfa Rohacka po raz kolejny opuszczają Jastrzębie Zdrój z kompletem punktów. - To

Halny na krynickim lodowisku!

2010-01-31 00:35:57 19

Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli hokeiści KS KTH Krynica - Zdrój. W meczu awansem, na własnym

"Przegraliśmy spotkanie po indywidualnych błędach"

2010-01-30 01:21:00 4

- Przegraliśmy dzisiejsze spotkanie po indywidualnych błędach. Musimy eliminować takie niepotrzebne,

Ciarko KH wygrywa z Toruniem

2010-01-29 22:08:45 45

Spotkanie Ciarko KH Sanok z TKH Nesta Toruń nie był porywającym widowiskiem. Ekipa gospodarzy bez

Zabójczy pierwszy atak

2010-01-29 22:07:49 26

Po bardzo ciekawym spotkaniu nowotarżanie musieli uznać wyższość krakowskiej drużyny ostatecznie

Tak się gra KTH!

2010-01-27 22:35:45 56

Świadkami emocjonującego widowiska byli dziś kibice, którzy środowy, mroźny wieczór postanowili

Poważna kontuzja Banaszczaka

2010-01-27 20:49:06 15

Defensor sosnowieckiego Zagłębia – Andrzej Banaszczak w tym sezonie najprawdopodobniej nie wyjedzie

Sarnik zostaje w Zagłębiu

2010-01-27 11:10:22 7

Koniec telenoweli pt. "Odejście Sarnika". Zarząd sosnowieckiego Zagłębia zgodził się na powrót

7 minut wystarczyło, by wygrać

2010-01-27 00:49:04 6

- Przegraliśmy mecz w ciągu siedmiu minut - powiedział Krzysztof Kulawik, trener Naprzodu Janów.

Podhale wygrywa rzutem na taśmę

2010-01-26 22:17:52 8

W spotkaniu pomiędzy GKS Tychy i Podhale Nowy Targ goście prowadzili tylko przez trzy sekundy. Wystarczyło,

Play-off nie dla Sanoka, przegrali na własne życzenie

2010-01-26 22:09:32 131

Koniec marzeń sanockich kibiców na awans do fazy play-off (szanse tylko czysto teoretyczne). Hokeiści

Po walce, ale kolejna porażka

2010-01-26 22:06:12 29

Kolejnej porażki doznali hokeiści TKH Nesta Toruń. Lepsi na Tor-Torze okazali się zawodnicy lidera

Cracovia lepsza od Zagłębia

2010-01-26 21:24:10 11

Niepewna sytuacja Sarnika

2010-01-25 22:42:07 22

Po weekendowym zamieszaniu ze zwolnieniem Piotra Sarnika z Zagłębia, WGiD przy PZHL postanowił chwilowo

2010-01-25 16:25:35 2

Zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatu z posiedzenia Wydziału Gier i Dyscypliny Polskiego

Protokół - zło konieczne

2010-01-25 13:48:46 23

Praca rozjemców na lodzie oceniana jest przez obserwatora, który wystawia im „noty za styl.” Po

Odmienione JKH GKS pokonuje Szarotki

2010-01-24 22:15:56 2

Sporą metamorfozę przeszli podopieczni Wojciecha Matczaka od piątkowego meczu z Zagłębiem do starcia

W Sosnowcu lepszy GKS

2010-01-24 21:25:45 8

Hokeiści sosnowieckiego Zagłębia po raz kolejny w tym sezonie przegrali przed własną publicznością

Dwucyfrówka w Sanoku

2010-01-24 20:54:20 52

Pierwszy raz w tym sezonie hokeiści Ciarko KH Sanok zaaplikowali przeciwnikowi dziesięć bramek. W

Dobra taktyka kluczem do zwycięstwa.

2010-01-24 20:42:04 45

W dzisiejszym meczu na szczycie grupy B Aksam Unia Oświęcim przegrała ze Stoczniowcem Gdańsk 2:3.

Trzecia dwucyfrówka hokeistów Cracovii

2010-01-24 20:40:41 27

Mistrzowie Polski, hokeiści Cracovii, zaaplikowali Naprzodowi Janów aż 13 bramek i jest to trzecia

Zagłębie zrezygnowało z Sarnika

2010-01-23 19:02:34 40

Piotr Sarnik nie jest już zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec. Napastnik, który przeszedł przed sezonem