Newsy PHL

Marcin Frączek w szpitalu po wejściu Vozdeckyego

2010-03-06 16:47:31 39 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

W 10 minucie wczorajszego spotkania ostre wejście przy bandzie Martina Vozdeckyego (Ciarko KH) w Marcina Frączka, hokeista HC GKS Katowice przypłacił wizytą w szpitalu. - To była podobna sytuacja jak w Tychach. Vozdecky ma szczęście tylko dlatego że kamera poszła za akcją i nie mamy nagrania, tak byśmy zgłosili sprawę do WGiD o jego zawieszenie – wyjaśnia kierownik HC GKS Katowice, Dariusz Domogała.

Czy to jeszcze jest hokej? (VIDEO)

2010-03-06 00:35:04 203 Autor: Kvap/skh Źródło Hokej.Net

Kibice oglądający mecz pomiędzy GKS Tychy a Podhalem Nowy Targ byli świadkami zdarzenia, które nie ma nic wspólnego z hokejem. W 38 minucie zawodnik Podhala Dimitrij Suur bezpardonowo zaatakował Łukasza Sokoła łokciem. W konsekwencji tego zagrania tyski obrońca padł nieprzytomny na lód.

1

GKS wyrównuje stan rywalizacji

2010-03-06 00:16:21 45 Autor: Kvap Źródło Hokej.net

Zawodnicy GKS Tychy po raz drugi w tym tygodniu zdołali wygrać z Podhalem Nowy Targ, dzięki czemu wyrównali stan półfinałowej rywalizacji. Tyszanie wygrali 5:3 w meczu, który zapadnie w pamięci kibiców na bardzo długo.

2

Pożegnanie z Jantorem

2010-03-06 00:10:17 2 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

- na początku trzeciej tercji byłem pewien zwycięstwa, zawiodła jednak skuteczność. Powiedział po ostatnim meczu Naprzodu w sezonie 2009/10 trener gospodarzy, Krzysztof Kulawik. Naprzód Janów w meczu o 7.miejsce uległ po rzutach karnych JKH z Jastrzębia 3-4.

3

Przegrana w ostatnim meczu na swoim lodzie.

2010-03-05 23:59:30 10 Autor: Przemysław Kurzydym Źródło Hokej.Net

W ostatnim meczu sezonu przed własną publicznością AKSAM Unia Oświęcim uległa Energa Stoczniowcowi Gdańsk 0:3, tym samym przybliżając gości do zajęcia piątego miejsca w rozgrywkach PLH.

4

Pewni siebie sanoczanie zostają w Katowicach (VIDEO)

2010-03-05 22:58:44 24 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Niespodzianka w Katowicach miejscowi hokeiści HC GKS pokonali faworyzowany Ciarko KH Sanok 6-3. - Rywale nas zlekceważyli, nawet hotelu nie zarezerwowali. Awaria lodu nam pomogła – mówił po meczu kierownik gospodarzy, Dariusz Domogała.

5

Cychowski: Pismo do WGiD wysłałem już w grudniu!

2010-03-05 17:02:09 20 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Nie milkną echa zawieszenia zawodnika TKH Nesta Toruń, Martina Buza przez zaległości toruńskiego klubu do ich byłego zawodnika Rafała Cychowskiego (obecnie Ciarko KH). - Moja żona dostaje dziwne telefony by wpłynęła na moją decyzję, ale ja chciałem się dogadać a działacze nie byli zainteresowani. Pismo wysłałem już w grudniu a nie przed meczami o utrzymanie!. - wyjaśnia Cychowski.

6

Antonovič wróci do Zagłębia?

2010-03-05 16:50:41 1 Autor: kofi Źródło Hokej.Net

Podczas poniedziałkowego meczu z Comarch Cracovią na „Stadion Zimowy” zawitał dobrze znany sosnowieckim kibicom Radim Antonovič. Niewykluczone, że w przyszłym sezonie Czech wróci do Zagłębia.

7

Odpowiedź na zażalenie TKH

2010-03-05 15:07:33 9

W odpowiedzi na zażalenie skierowane przez Zarząd TKH Toruń, Polski Związek Hokeja na Lodzie wystosował

Oświadczenie Wojasa Podhale

2010-03-05 00:09:34 17

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU SPORTOWEJ SPÓŁKI AKCYJNEJ WOJAS PODHALE W ZWIĄZKU Z ZAJŚCIAMI PO MECZU Z GKS

O miejsca 7-8 bez dwumeczu

2010-03-04 23:13:52 11

Rozstrzygnie rywalizacji o miejsca 7-8 poznamy już podczas pierwszego i zarazem ostatniego spotkania,

TKH Toruń i Zagłębie Sosnowiec z zakazem transferowym

2010-03-04 22:12:11 19

Z powodu zaległości do byłych zawodników wstrzymane zostały transfery Martina Bouza do TKH Nesta

TKH składa zażalenie do PZHL

2010-03-04 16:38:22 26

W związku z wyjątkowo słabym poziomem sędziowania przez sędziego Sebastiana Krysia meczu TKH Nesta

"Nie składamy broni" - Szarotki znów walczą o finał.

2010-03-04 16:14:32 51

Już w najbliższy piątek rozegrany zostanie piąty mecz półfinału Mistrzostw Polski w hokeju na

Podgórski: Zamknięcie lodowiska to najgorsze rozwiązanie (VIDEO)

2010-03-04 00:12:51 32

Prezes SSA Wojas Podhale Andrzej Podgórski spotkał się z policjantami. Rozmowa dotyczyła zamieszek

Po wczorajszej zadymie na meczu Podhale - Tychy lodowisko może zostać zamknięte dla kibiców

2010-03-03 14:40:35 72

Nowotarska policja nie wyklucza, że wystąpi do burmistrza Nowego Targu z wnioskiem o cofnięcie pozwolenia

Tyszanie wracają do gry

2010-03-02 23:15:26 108

Słabo spisała się w czwartym meczu półfinałowym Play Off drużyna Szarotek, która uległa aż

Da Costa zawieszony, Galvas wraca do gry

2010-03-02 19:10:33 56

Teddy Da Costa za wczorajsze zagranie w meczu przeciwko Cracovii został zawieszony na trzy spotkania.

Kolejny dramat Przemysława Leśnickiego

2010-03-02 14:45:23 18

Nie opuszcza pech Przemysława Leśnickiego, napastnika Ciarko KH Sanok. 22-letni nowotarżanin po czteroletniej

Finał na wyciągnięcie ręki

2010-03-01 22:11:10 45

Po dzisiejszej wygranej drużyny Wojas Podhale z GKSem Tychy 3:2, Szarotkom brakuje już tylko jednego

Cracovia pożegnała Zagłębie i czeka na finał

2010-03-01 22:01:46 24

Znamy już pierwszego finalistę tegorocznych play-offów! Ekipa Cracovii bez większych problemów poradziła

Stoczniowcy rozgromili Nikiszowców

2010-02-28 22:45:06 24

Zawodnicy Energii Stoczniowca Gdańsk dosłownie rozgromili zespół Akuny Naprzodu Janów, wygrywając

Katowiczanie rozgromieni w Sanoku (VIDEO)

2010-02-28 20:50:26 24

Tylko jedno zwycięstwo dzieli drużynę Ciarko KH Sanok od pozostania w gronie drużyn PLH. Sanoczanie

Unia zagra o piąte miejsce (VIDEO)

2010-02-28 20:41:05 12

W dzisiejszym meczu pomiędzy Aksam Unią Oświęcim a JKH GKS Jastrzębie, zwyciężyli gospodarze 2:1

Udany rewanż TKH, jedno zwycięstwo od utrzymania

2010-02-28 20:36:33 31

Jedno zwycięstwo brakuje TKH Nesta Toruń do utrzymania się w PLH. W niedzielne popołudnie podopieczni

Coraz bliżej utrzymania

2010-02-27 21:51:09 34

W pierwszym meczu o utrzymanie się w PLH hokeiści Ciarko KH Sanok pokonali HC GKS Katowice 6-1. W 59

Zapała wyeliminowany na mecze z GKS Tychy w Nowym Targu.

2010-02-27 21:04:19 32

Po dwóch meczach w Tychach rywalizacja w półfinale Mistrzostw Polski przenosi się w poniedziałek

KTH wygrywa w Toruniu

2010-02-27 20:24:24 59

TKH Nesta Toruń przegrał z KTH Krynica 4:7 i rywalizacji play-out jest 1:1. Sędzia Sebastina Kryś

2010-02-26 22:10:46 35

Zawodnicy GKS Tychy koncertowo zagrali w trzeciej tercji meczu z Podhalem Nowy Targ i wygrali 4:1. Dzięki

ComArch Cracovia o krok od finalu

2010-02-26 21:21:56 12

Hokeiści Comarch Cracovii wygrali drugi mecz z Pol-Aqua Zagłębiem Sosnowiec, tym razem 5:3 i do awansu

Martin Bouz w TKH Nesta Toruń

2010-02-26 16:56:04 15

Z nowym czeskim napastnikiem i nadziejami w końcowy sukces rozpoczyna rywalizację z KTH Krynica o utrzymanie

Podhale bliżej finału

2010-02-25 22:03:29 49

W pierwszym spotkaniu półfinałowym pomiędzy GKS Tychy i Podhale Nowy Targ lepsi okazali się goście.

Rzuty karne dla Mistrzów Polski

2010-02-25 20:55:53 20

Comarch Cracovia od zwycięstwa rozpoczęła rywalizację w półfinale Mistrzostw Polski. Wygrana z

- Krew, pot i łzy! Rozmowa z Januszem Imiołczykiem

2010-02-25 01:00:08 3

Korzystając z kilkudniowej przerwy w rozgrywkach postanowiliśmy porozmawiać z “drugą połową”