2011-02-11 14:45:12 21 Autor: skh Źródło cracovia.pl

W dniu dzisiejszym został przedłużony kontrakt z Rudolfem Rohačkiem o trzy lata. Nowa umowa z czeskim szkoleniowcem będzie obowiązywać do końca sezonu 2013/2014. - Cieszę się, że mogę kontynuować swoją pracę w Comarch Cracovii - mówi trener.

Play-out: KTH - Naprzód 4:3.d

2011-02-11 12:19:32 32 Autor: K@milos Źródło kateheci.pl

KTH Krynica pokonało po dogrywce zespół Akuny Naprzodu Janów w pierwszym spotkaniu fazy play-out o utrzymanie w ekstraklasie PLH. Kryniczanie zwycięstwo zawdzięczają bramce Mateusza Dubla z 63. minuty dogrywki. Następne spotkanie w sobotę na lodowisku w Katowicach . "Mineralni" potrzebują już tylko dwóch zwycięstw aby wygrać tę rywalizację.

1

Eliminacje w śląskiej lidze mini-hokeja gr.C

2011-02-10 21:22:18 5 Autor: Gucio Źródło minihokejkatowice

W sobotę 5 lutego na lodowisku w Janowie rozegrana została I kolejka Śląskiej Ligi Mini hokeja 2011. Wzięły w niej udział drużyny MUKS NAPRZÓD Janów I, MUKS NAPRZÓD Janów II, KS Cracovia, UKS SIELEC Sosnowiec. Niestety drużyna z Krakowa przyjechała w okrojonym składzie i jej wyniki zostały zweryfikowane jako walkower dla przeciwników. Zwyciężyła drużyna gospodarzy MUKS Naprzód Janów I, drugie miejsce zajęła drużyna z Sosnowca, trzecie Janów II a czwarte Cracovia.

2

Naprzód także w pełnym składzie

2011-02-10 16:10:20 8 Autor: skh Źródło PZHL

WGiD PZHL informuje iż z dniem 10.02.2011 r. zakaz dokonywania transferów krajowych i zagranicznych klubu KKS Naprzód Janów został zawieszony, po spłaceniu należności wobec byłych zawodników lub po zawarciu z nimi porozumień.

3

Zwycięstwo na początek play-off

2011-02-10 14:23:57 8 Autor: Marcin Kyć Źródło cracovia.pl

Podopieczni Rudolfa Rohačka udanie rozpoczęli zmagania w play-off wygrywając z Zagłębiem 5:0 i podtrzymując zwycięską passę. Teraz gra przenosi się na lodowisko w Sosnowcu.

4

Łatwy rywal? GKS Tychy - Stoczniowiec 3:4

2011-02-10 00:22:11 80 Autor: HSK Źródło Blog hokejowy

Już w pierwszym meczu "popłynęli", na swoim wyborze przeciwnika, tyszanie. Wypoczęci, bo nocujący na miejscu Stoczniowcy na początku mieli kilka wybornych szans, ale gola zdobył GKS. Od połowy, to faworyci strzelali i pudłowali, lecz znów nonszalancja w ostatnich minutach dała o sobie znać stratą dwóch bramek i zwycięzca stał się pokonanym.

5

Niespodzianka w Oświęcimiu

2011-02-09 23:00:00 106 Autor: Jacek Filus Źródło sportowetempo.pl

Oświęcimianie w tym sezonie jeszcze nie wygrali meczu po karnych, więc kiedy po raz drugi dopadli rywali, chcieli uniknąć tej loterii, zwłaszcza, że w swoich szeregach nie mają zbyt wielu zawodników do ich wykonania. Jednak strzelając dwa karne mogli się pokusić o zwycięstwo, ale nie mieli tego dnia oparcia w bramkarzu, który wpuszczał dosłownie wszystko.

6

Jastrzębski GKS pokonuje KH Sanok

2011-02-09 20:54:59 139 Autor: nk Źródło Hokej.Net

Podopieczni Jiriego Reznara udanie rozpoczęli rywalizację w pierwszej rundzie play-off. Jastrzębski GKS przed własnymi kibicami pokonał KH Sanok 5:2. W najbliższy weekend rywalizacja przenosi się do Sanoka.

7

Zagłębie zagra w pełnym składzie

2011-02-09 14:51:49 0

WGiD PZHL informuje iż z dniem 9.02.2011 r. zakaz dokonywania transferów krajowych i zagranicznych

Wygramy! - mówią zawodnicy wszystkich drużyn

2011-02-08 21:27:31 76

Dzień przed pierwszymi meczami play-off i play-out zapytaliśmy zawodników jak oceniają swoje drużyny

'Nie oddamy nic za darmo' - MMKS rozpoczyna walkę w play-off

2011-02-08 20:04:31 23

Skończyły się mecze o nic zaczęła się walka o medale. W PLH rusza Play Off, który ma wyłonić

Paranoja w polskim hokeju - czyli ciąg dalszy walkowerów!

2011-02-08 17:30:51 35

WGiD PZHL zweryfikował aż 11 meczów jako walkowery w Polskiej Lidze Hokejowej. To ciąg dalszy paranoi

Transmisje play-off w TVP Sport

2011-02-08 16:55:01 19

Zapraszamy do zapoznania się z planem transmisji play-off Polskiej Ligi Hokejowej na antenie TVP Sport.

Naprzód i Zagłębie zagrają w play-off

2011-02-08 13:30:10 25

Trwa posiedzenie Wydziału Gier i Dyscypliny PZHL. Zarówno KH Zagłębie Sosnowiec jak i KKS Naprzód

Kelly Czuy nie wróci do Podhala

2011-02-07 23:39:58 85

Kelly Czuy już nie zagra więcej w tym sezonie w barwach Podhala Nowy Targ. Nie sprawdziły się, więc

Pary I rundy play-off

2011-02-07 11:30:43 203

Znamy już pary I rundy play-off Polskiej Ligi Hokejowej. Pierwsze mecze odbędą się już w najbliższą

W play-off z Sanokiem

2011-02-07 11:20:30 37

W I rundzie fazy play-off JKH zmierzy się z Ciarko KH Sanok. Pierwszy mecz już w środę na "Jastorze"

Wygrana z rezerwami

2011-02-06 21:31:07 21

Zespół z Jastrzębia nie zamierzał marnować sił na mecz bez stawki i do Gdańska wybrał się na

Zasłużone zwycięstwo nowotarżan

2011-02-06 21:02:16 42

Po raz kolejny „klasyk małopolski” przyniósł wiele emocji, mimo, iż obie drużyny przystąpiły

Zagłębie zwyciężyło Naprzód

2011-02-06 20:21:19 13

W ostatniej kolejce spotkań rundy zasadniczej, hokeiści Zagłębia Sosnowiec pokonali na własnym lodzie

Dwunaste zwycięstwo Cracovii na koniec rundy zasadniczej

2011-02-06 19:40:19 10

Nikt nie znalazł jeszcze w tym roku recepty na dobrze grającą Comarch Cracovię. Pasy pokonały KTH

Richard Kral pozostaje w JKH GKS

2011-02-05 14:17:18 41

Pomimo tego, iż sezon 2010/11 nadal trwa, to fani jastrzębskiego hokeja mogą już czuć spokój, ponieważ

Hat - trick Bagińskiego

2011-02-05 00:28:11 61

Tyszanie w wyjazdowym meczu pokonali Naprzód Janów, tym samym rehabilitując się za przegrane spotkanie

KaTeHeci wygrali derbowy pojedynek! KTH - MMKS 5:3

2011-02-04 23:58:57 12

Nie zawiedli swoich kibiców hokeiści KTH w małopolskich derbach. W pojedynku o prestiż wygrali z

Asekuracyjne zwycięstwo

2011-02-04 23:55:00 50

Hokeiści Aksam Unii Oświęcim minimalnym nakładem sił pokonali Stoczniowca Gdańsk 4:2. Spotkanie

ComArch Cracovia lepsza o jedną bramkę od Ciarko KH

2011-02-04 22:15:59 64

W najciekawszym meczu 35. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej, zespół Ciarko KH Sanok minimalnie przegrał

Zagłebie pokonane

2011-02-04 22:05:15 38

Jastrzębscy hokeiści pokonali Zagłębie Sosnowiec w ostatnim meczu fazy zasadniczej, rozegranym na

Okiem kibica: 35. kolejkę typuje Mike91

2011-02-03 23:56:14 37

W piątkowy wieczór rozpocznie się 35. kolejka Polskiej Ligi Hokejowej. By urozmaicić nasz portal

Oświadczenie kapitana - Waldemara Klisiaka

2011-02-03 13:00:08 97

Aby zakończyć sprawy związane z odejściem trenera Ladislava Spisiaka prezentujemy oświadczenie kapitana

Strużyk: Stać mnie na więcej

2011-02-02 12:19:35 12

Młody, bardzo zdolny z ogromnym sercem i temperamentem na lodzie, a do tego trener i student AWFiS

GKS Tychy pokonał JKH GKS

2011-02-01 23:42:35 25

Jedna bramka wystarczyła podopiecznym Jiriego Sejby do zgarnięcia kompletu punktów w starciu z jastrzębskim

Gruszka rozstrzygnął. KTH - Sanok 0:1

2011-02-01 23:31:15 22

Tylko jedną bramką uraczyli krynickich kibiców hokeiści na lodowisku w Krynicy - Zdrój. Niestety

ComArch Cracovia nadal niepokonana!

2011-02-01 23:00:45 9

Kolejnym zwycięstwem zakończyło się spotkanie Comarch Cracovii. Tym razem hokeiści Pasów odprawili

Ostatnie dwadzieścia minut nie wystarczyło!

2011-02-01 22:28:00 28

Nowotarżanie mimo, iż przez pierwsze kilka minut i przez całą ostatnią tercję dzielnie stawiali

Hokejowe Zagłębie na skraju przepaści

2011-02-01 20:28:30 102

Zaplanowane na godz. 19. spotkanie Zagłębia z Unią Oświęcim zostało odwołane! Drużyna gospodarzy