Newsy PHL

Unia zagra o piąte miejsce (VIDEO)

2010-02-28 20:41:05 12 Autor: Przemysław Kurzydym Źródło Hokej.Net

W dzisiejszym meczu pomiędzy Aksam Unią Oświęcim a JKH GKS Jastrzębie, zwyciężyli gospodarze 2:1 tym samym zapewniając sobie awans do dalszej części rozgrywek i powalczą o 5 miejsce ze Stoczniowcem.

Udany rewanż TKH, jedno zwycięstwo od utrzymania

2010-02-28 20:36:33 31 Autor: Wojciech Wiśniewski Źródło Hokej.net

Jedno zwycięstwo brakuje TKH Nesta Toruń do utrzymania się w PLH. W niedzielne popołudnie podopieczni Tomasza Rutkowskiego pokonali KTH Krynica 4:2 i w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą 2:1.

1

Coraz bliżej utrzymania

2010-02-27 21:51:09 34 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

W pierwszym meczu o utrzymanie się w PLH hokeiści Ciarko KH Sanok pokonali HC GKS Katowice 6-1. W 59 minucie wywiązała się bójka w której po dwóch zawodników obu drużyn wymieniało ciosy, górą w tym elemencie także byli sanoczanie.

2

Zapała wyeliminowany na mecze z GKS Tychy w Nowym Targu.

2010-02-27 21:04:19 32 Autor: Szymon Pyzowski Źródło Hokej.Net

Po dwóch meczach w Tychach rywalizacja w półfinale Mistrzostw Polski przenosi się w poniedziałek na dwa spotkania do Nowego Targu. Aktualny stan rywalizacji, która toczy się do 4 zwycięstw, to 2:1 dla podopiecznych Milana Jancuski.

3

KTH wygrywa w Toruniu

2010-02-27 20:24:24 59 Autor: Wojciech Wiśniewski Źródło Hokej.net

TKH Nesta Toruń przegrał z KTH Krynica 4:7 i rywalizacji play-out jest 1:1. Sędzia Sebastina Kryś nałożył na gospodarzy aż 50 minut kar! W niedzielę kolejne spotkanie(godz.17).

4

Pierwszy krok w stronę 5. miejsca

2010-02-27 02:46:49 11 Autor: NK Źródło Hokej.Net

- Dzisiaj umiejętnie wykorzystaliśmy grę w przewagach, co pomogło nam wygrać - powiedział szkoleniowiec Unii Oświęcim, Ales Flasar. Zwycięstwo odniesione w Jastrzębiu, przybliżyło Unitów do wywalczenia 5. lokaty. Podopieczni Wojciecha Matczaka staną przed szansą na zrewanżowanie się już w niedzielę.

5

Pierwszy mecz dla Stoczniowca

2010-02-26 23:18:22 2 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

- Chcieliśmy udowodnić, że w bezpośrednim pojedynku jesteśmy lepsi. Powiedział po wygranym meczu w Janowie trener Stoczniowca, Andrzej Słowakiewicz. W pierwszym z serii spotkań o miejsca 5-8 Naprzód Janów uległ gdańskiemu Stoczniowcowi 4-7.

6

GKS Tychy częściowo odrabia straty

2010-02-26 22:10:46 35 Autor: Kvap Źródło Hokej.net

Zawodnicy GKS Tychy koncertowo zagrali w trzeciej tercji meczu z Podhalem Nowy Targ i wygrali 4:1. Dzięki temu tyszanie odrobili częściowo straty i ponownie przegrywają tylko jednym meczem w rywalizacji półfinałowej.

7

ComArch Cracovia o krok od finalu

2010-02-26 21:21:56 12

Hokeiści Comarch Cracovii wygrali drugi mecz z Pol-Aqua Zagłębiem Sosnowiec, tym razem 5:3 i do awansu

Martin Bouz w TKH Nesta Toruń

2010-02-26 16:56:04 15

Z nowym czeskim napastnikiem i nadziejami w końcowy sukces rozpoczyna rywalizację z KTH Krynica o utrzymanie

Podhale bliżej finału

2010-02-25 22:03:29 49

W pierwszym spotkaniu półfinałowym pomiędzy GKS Tychy i Podhale Nowy Targ lepsi okazali się goście.

Rzuty karne dla Mistrzów Polski

2010-02-25 20:55:53 20

Comarch Cracovia od zwycięstwa rozpoczęła rywalizację w półfinale Mistrzostw Polski. Wygrana z

- Krew, pot i łzy! Rozmowa z Januszem Imiołczykiem

2010-02-25 01:00:08 3

Korzystając z kilkudniowej przerwy w rozgrywkach postanowiliśmy porozmawiać z “drugą połową”

Obsada sędziowska na play-off

2010-02-24 01:20:02 32

Poznaliśmy obsady sędziowskie na najbliższe mecze fazy play-off o miejsca 1-4, 5-8, 9-12 oraz 13-16.

Torunianie grają o PLH. Nagrody dla kibiców.

2010-02-23 19:17:25 19

Już w najbliższy weekend hokeiści TKH Nesta Toruń zmierzą się w walce o utrzymanie w najwyższej

Sanok nie pozostawił złudzeń

2010-02-21 01:03:24 17

Ciarko KH Sanok potrzebowało trzech spotkań do pokonania drużyny UHKS Mazowsza Legii Warszawa w walce

TKH zdeklasowało Sielec

2010-02-20 22:53:33 12

Zespół TKH Nesta Toruń po raz kolejny zdeklasował UKS Sielec Sosnowiec. W trzecim pojedynku rozegranym

"Zabrakło nam doświadczenia"

2010-02-20 20:52:07 65

- Zabrakło nam doświadczenia, ale wielki szacunek dla chłopaków za to, że podjęli walkę z taką

Horror zakończony zwycięstwem

2010-02-20 03:37:10 37

Wynik spotkania po pierwszej odsłonie przedstawiał się dokładnie tak, jak w dwóch poprzednich meczach.

GKS Tychy zagra w półfinale

2010-02-19 22:35:48 87

Dziś przy zapełnionej hali AKSAM Unia Oświęcim uległa GKSowi Tychy 2:5. Taki wynik daje drużynie

Przedstawiciele EBEL w Krakowie

2010-02-18 18:00:44 85

Dwóch przedstawicieli Erste Bank Eishockey Liga odwiedziło w ostatnich dniach lodowisko przy ulicy

Zmarł Kamil Rudnicki

2010-02-17 21:38:37 20

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł nasz były zawodnik Kamil Rudnicki. Kamil reprezentował

Zagłębie bez Galvasa

2010-02-17 11:50:12 9

David Galvas w tym sezonie nie wyjedzie już na lód. Gdyby nie interwencja wiceprezydenta Sosnowca,

Zagłębie już w strefie medalowej

2010-02-16 22:33:49 75

Ćwierćfinałowa rywalizacja Zagłębia i Naprzodu to już historia. Zespół z Sosnowca po raz drugi

Mecz walki w Tychach + (VIDEO)

2010-02-16 22:17:13 29

Dzisiejsze spotkanie było typowym meczem walki. Finezja ustąpiła miejsca taktyce i twardej walce o

Rehabilitacja Szarotek

2010-02-16 21:43:23 9

We wtorkowy wieczór kibice zebrani w nowotarskiej hali zobaczyli rehabilitację Szarotek, które to

Play-off: Cracovia z Zagłębiem w półfinale

2010-02-16 21:15:00 35

Po poniedziałkowym horrorze, dzisiaj hokeiści Cracovii długo się męczyli, aby wygrać z gdańskim

Bez niespodzianki w Tychach

2010-02-16 00:41:47 30

Pierwszy mecz między GKS Tychy i Unią Oświęcim było naprawdę dobrą promocją polskiego hokeja.

Porażka po fatalnej grze!

2010-02-15 23:01:24 18

Niezbyt udanie zainaugurowali fazę play-off hokeiści Wojasa Podhale. Już w pierwszym meczu musieli

Horror(y), jakich mało - tak zaczęły sie play-offy!

2010-02-15 22:23:40 12

Takiego otwarcia play-offów nie było od dawna! Na niespełna dwie minuty przed końcem pierwszego ćwierćfinału,

Emocje w Krakowie

2010-02-15 21:55:20 37

Rozpoczął się hokejowy play-off o medale. W pierwszych meczach nie brakowało niespodzianek. Cracovia

Kłopoty zdrowotne w Toruniu

2010-02-15 13:05:51 28

Przed decydującymi spotkaniami o utrzymanie w Polskiej Lidze Hokeja zawodnicy TKH Nesta mają kłopoty

Ciarko KH - Mazowsze Legia 9:3

2010-02-14 22:47:14 21

W drugim spotkaniu pomiędzy Ciarko KH a Mazowsze Legia padło więcej bramek niż w sobotę. Dziewięciokrotnie

Dwucyfrówka w Toruniu

2010-02-14 20:44:13 31

Drugie efektowne zwycięstwo w fazie play-out odnieśli hokeiści TKH Nesta Toruń. W niedzielnym spotkaniu

Ślizgawka w Sanoku

2010-02-13 22:36:31 48

Tylko pięć bramek padło w meczu Ciarko KH Sanok a UHKS Mazowsze Warszawa, wszystkie były dziełem