Newsy PHL

Z wysoko podniesioną głową

2010-10-18 00:50:49 15 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

Naprzód Janów w niedzielne popołudnie uległ drużynie JKH Jastrzębie 2-4 jednak ta porażka z pewnością nie przynosi ujmy przerzedzonej kadrze Krzysztofa Kulawika. – Żal mi chłopaków, którzy zostawili dziś serce na lodzie, a mimo to nie udało nam się wydostać z dołka – powiedział po meczu wyraźnie zbudowany postawą swoich zawodników Krzysztof Kulawik.

Tęgie lanie w Krynicy, GKS Stoczniowiec rozgromił KTH

2010-10-17 22:45:12 40 Autor: skh Źródło sadeczanin.info

Srogiej lekcji skuteczności udzielili hokeiści GKS Stoczniowiec Gdańsk zawodnikom z Krynicy. Jednak do 14 minuty pierwszej tercji nie zanosiło się na pogrom. Zespół gości atakował, ale obrona KTH spisywała się dobrze. Kontry kryniczan też mogły przynieść bramki, jednak strzały Hornego i Bućka znakomicie bronił Odrobny.

1

Ciarko KH Sanok zrewanżował się Aksam Unii

2010-10-17 22:11:29 156 Autor: Sebastian Królicki Źródło Hokej.Net

Zabójczy początek oraz koniec zaprezentował zespół Ciarko KH Sanok przeciwko Aksam Unii Oświęcim. Sanoczanie prowadzili już dwoma bramkami, ale chwila słabszej gry zdecydowała o tym, że to goście wyszli na prowadzenie. Ostateczne ciosy padły w ostatnich minutach, a losy meczu rozstrzygnęły gole Zapały i Gruszki.

2

Zwycięska seria Cracovii trwa

2010-10-17 21:20:33 7 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

W 12. kolejce PLH Comarch Cracovia pokonała na własnym lodzie Zagłębie Sosnowiec 6:2. Tym samym krakowianie nie zaznali goryczy porażki od ośmiu spotkań. - Cracovia była zespołem zdecydowanie lepszym - przyznał Krzysztof Podsiadło, trener sosnowiczan.

3

Przerwana zła passa!

2010-10-17 20:17:31 92 Autor: Marcin Spyrła Źródło Hokej.net

Nowotarżanie po trzymającym w napięciu do samego końca spotkaniu, pokonali faworyzowanego rywala, GKS Tychy 4:3, dzięki czemu przerwali fatalną passę kilku spotkań bez zwycięstwa!.

4

12. kolejka PLH oczami zawodników

2010-10-16 23:40:00 34 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

W niedzielny wieczór rozpocznie się dwunasta kolejka PLH. Najatrakcyjniej zapowiadają się spotkania Ciarko KH Sanok z Aksam Unią Oświęcim i Comarch Cracovii z Zagłębiem Sosnowiec. O opinię na temat spotkań całej kolejki zapytaliśmy samych zawodników.

5

Sanoccy Galacticos pokonani przez "drużynę z dolnej połowy".

2010-10-16 12:18:31 211 Autor: Aleksander Nowaczek Źródło Hokej.Net

Po pierwszym spotkaniu między zespołami Ciarko KH Sanok a Stoczniowcem Gdańsk trener Jancuszka lekceważąco określił przeciwników mianem "drużyny z dolnej połowy tabeli". - "Wszystkie drużyny z tej dolnej połowy tak grają, więc te mecze u nas będą ciężkie z takimi drużynami, które bronią i czekają na jakieś błędy i kontrują przeciwnika" - tłumaczył wówczas Jancuska. Tym razem to Stoczniowcy pierwsi strzelili 3 bramki i przez długie okresy gry wyraźnie przeważali na tafli, nie pozwalając przeciwnikom wyjść z własnej tercji. Trener Jancuska i tym razem znalazł wytłumaczenie dla nieskutecznej gry swojego zespołu. - To sędzia załatwił nam wynik, w drugiej tercji ciągle siedzieliśmy na ławie - wrzeszczał na dziennikarzy na pomeczowej konferencji.

6

Grypa zepsuła mecz na szczycie: GKS - Cracovia 2:3

2010-10-15 22:52:43 84 Autor: HSK Źródło Blog hokejowy

Z powodu kontuzji i chorób u tyszan zabrakło jednej piątki, a tacy zawodnicy jak Csorich, Galant czy Sobecki zagrali, choć nie byli w pełni sił. Wicemistrz kraju perfekcyjnie wykorzystał osłabienia personalne gospodarzy i jako pierwszy wyjechał z Tychów w glorii zwycięzcy, choć przez dobrą grę Šimíčka, musiał drżeć o wynik do syreny końcowej.

7

Porażka z Krynicą kończy "erę" Matczaka w Zagłębiu

2010-10-15 22:14:27 79

Trzęsienie ziemi w Zagłębiu! Po porażce z KTH Krynica (3:4), z funkcji pierwszego trenera odwołano

Zwycięstwo zgodnie z planem

2010-10-15 21:57:08 28

Aksam Unia Oświęcim rozbiła na własnym lodzie Akunę Naprzód Janów 8:1 w meczu 11. kolejki PLH.

JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale Nowy Targ 5:2

2010-10-15 21:18:30 23

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wyrównali rachunki z Podhalem Nowy Targ, rewanżując się za porażkę

11. kolejka PLH oczami zawodników

2010-10-14 23:30:15 50

W piątkowy wieczór rozpocznie się jedenasta kolejka PLH. Najatrakcyjniej zapowiadają się spotkania

Zieliński: Moje serce było zawsze przy Krynicy

2010-10-14 20:45:35 0

Pierwsza runda to zawsze rozpoznanie co dane drużyny prezentują. Jak widać jest sporo zmian, jak np.

Stoczniowcy lepsi od Szarotek w Pucharze Polski

2010-10-12 23:25:51 22

We wtorkowy wieczór na małej tafli Hali Olivii w meczu Pucharu Polski zmierzyły się drużyny Stoczniowca

W KTH wybrano prezesa klubu i nowego członka Zarządu

2010-10-12 14:45:34 12

Przekładane Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków KS KTH wreszcie się odbyło. Został uzupełniony

Wzmocniona defensywa

2010-10-11 18:10:54 10

Zgodnie z naszymi sobotnimi doniesieniami dzisiaj podpisy pod kontraktami złożyli Sebastian Wachowski

Głową w mur, czyli Odrobny obronił 68 strzałów

2010-10-11 00:38:28 24

Zespół z Janowa oddał na bramkę Przemysława Odrobnego aż 68 strzałów, jednak ani razu krążek

KTH walczyło, strzelało, ale bramki zdobywali goście

2010-10-11 00:15:35 37

W Krynicy kibice po raz kolejny oglądali ciekawy mecz. Hokeiści obu zespołów zaprezentowali dobry

Ciarko KH Sanok wygrał z Zagłębiem Sosnowiec

2010-10-10 22:00:32 112

Hokeiści z Sanoka odnieśli kolejne zwycięstwo na własnym lodowisku. W niedzielny wieczór triumfowali

Jastor nadal niezdobyty - udany rewanż

2010-10-10 21:51:02 53

Podopieczni Jiriego Reznara mają za sobą kolejne spotkanie rozegrane na własnym lodowisku, które

Kolejne zwycięstwo ComArch Cracovii

2010-10-10 21:31:37 7

W 10. kolejce PLH Comarch Cracovia pokonała na własnym lodzie MMKS Podhale Nowy Targ 4:1. Dla "Pasów"

Boso, ale w ostrogach, Prezesie

2010-10-09 12:18:12 45

W Polskiej Lidze Hokejowej nie dzieje się dobrze, głównie za sprawą olbrzymich kłopotów finansowych

Hokejowy klasyk dla Aksam Unii

2010-10-08 22:30:03 50

Na takie mecze aż chce się przychodzić. Bramki, ogrom gry ciałem, pojedynek pięściarski żywcem

Hokeiści Zagłebia "podskoczyli" w tabeli, Naprzód - bez zmian

2010-10-08 22:18:17 6

Hokeiści Zagłębia pokonali w Sosnowcu Naprzód Janów (5:3) i odbili się od dna ligowej tabeli. W

Ciarko KH Sanok wygrał po ciężkim boju z Tychami

2010-10-08 22:13:10 253

Na tak emocjonujące spotkanie kibice zgromadzeni na Arenie Sanok czekali od początku sezonu. Wreszcie

Bardzo emocjonujący mecz w Krynicy

2010-10-08 21:39:44 51

Od pierwszych sekund meczu Cracovia zagrała bardzo agresywnie. Krakowianie atakowali KTH już w ich

Jastrzębie ponownie minimalnie lepsze od Stoczniowca

2010-10-08 21:35:41 12

Kolejny wyrównany bój ze Stoczniowcem Gdańsk stoczyli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. W walce o ligowe

Patrik Prokop zawodnikiem ComArch Cracovii

2010-10-08 17:42:40 1

Hokejowa drużyna Comarch Cracovii wzbogaciła się o jeszcze jednego obrońcę. Kontrakt z "Pasami"

Prezydent Miasta Gdańska odpowiada na listy otwarte

2010-10-08 09:10:21 3

Prezydent Paweł Adamowicz wystosował odpowiedź na listy otwarte wystosowane pod jego adresem w ubiegłym

9. kolejka PLH oczami zawodników

2010-10-08 00:55:40 18

W piątkowy wieczór rozpocznie się dziewiąta kolejka PLH. Najatrakcyjniej zapowiadają się spotkania

Decyzje WGiD PZHL: Walkower na korzyść Janowa

2010-10-07 17:50:22 29

W czwartek (7.10) w warszawskiej siedzibie PZHL odbyło się posiedzenie Wydziału Gier i Dyscypliny

WGiD PZHL: Malasiński i Zatko zatwiedzeni do nowych klubów

2010-10-07 15:50:15 25

Tomasz Malasiński i Miroslav Zaťko zostali zatwierdzeni do gry w nowych klubach. Pierwszy do Ciarko

Neupauer wykluczony z gry

2010-10-06 23:32:14 1

W I tercji meczu niedzielnego między MMKS Podhale a KTH Krynicą Bartłomiej Neupauer zjechał z grymasem

Drzewiecki w Stoczniowcu

2010-10-06 14:47:23 31

Jeszcze przed godziną pisaliśmy, że Drzewiecki jest bliski podpisania kontraktu ze Stoczniowcem -

Kiedy zagra Tomasz Malasiński?

2010-10-06 14:15:33 85

Już prawie miesiąc minął od ostatniego meczu ligowego w którym wystąpił reprezentant Polski, Tomasz

Wieści ze sztabu medycznego Zagłębia Sosnowiec

2010-10-06 14:01:11 0

Hokeiści Zagłębia niemal w pełnym składzie szykują się na piątkowy mecz z Naprzodem Janów. W