Newsy PHL

Szkoleniowcy po meczu: więcej takich spotkań

2011-11-26 17:00:00 17 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Zdaniem obu trenerów spotkanie pomiędzy Aksam Unią Oświęcim a Ciarko PBS Bank Sanok było znakomitą promocją hokeja. Obie drużyny zagrały z pasją i ogromną determinacją. Po sześćdziesięciu minutach lepsi okazali się oświęcimianie, którzy wygrali 4:3.

Bolesna porażka (VIDEO)

2011-11-26 09:53:57 83 Autor: skh Źródło gkstychy.com.pl

Po wtorkowym przegranym meczu w Krakowie drużyna GKS-u odniosła kolejną porażkę. Tym razem tyszan pokonała ekipa Zagłębia Sosnowiec. Dla GKS-u nie tylko wynik (3:6 dla Zagłębia) był nie korzystny, ze składu podczas meczu wypadli Jakub Witecki i Michał Kotlorz.

1

Szarotki odprawione

2011-11-26 08:51:38 15 Autor: skh Źródło jkh.pl

Pewnym zwycięstwem JKH GKS zakończyło się piątkowe spotkanie, w którym podopieczni Jirzeigo Reznara rozprawili się z MMKS Podhale Nowy Targ. Jastrzębianie wygrali 6:2 (3:1, 1:0, 2:1). Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Richard Kral, autor dwóch goli i dwóch asyst.

2

Biało-niebiescy lepsi od lidera

2011-11-25 23:40:44 81 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

W szlagierowym meczu 23. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej Aksam Unia Oświęcim pokonała na własnym lodzie Ciarko PBS Bank Sanok 4:3. Zwycięskiego gola zdobył na trzy minuty przed końcem Mikołaj Łopuski. Mimo porażki sanoczanie zachowali fotel lidera.

3

Rewolucje w Zagłębiu

2011-11-25 16:19:49 13 Autor: kofi Źródło Hokej.Net

Hokejową spółkę Zagłębie Sosnowiec S.A. czekają zmiany. W poniedziałek powinniśmy poznać nazwisko nowego prezesa, który zastąpi Marcina Falla.

4

Zapowiedź 23. kolejki PLH

2011-11-25 12:00:00 15 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Spośród meczów 23. serii spotkań najciekawiej zapowiada się konfrontacja Aksam Unii Oświęcim z Ciarko PBS Bank Sanok. W pozostałych meczach JKH GKS Jastrzębie podejmie na własnym lodzie MMKS Podhale Nowy Targ, a GKS Tychy zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Spotkanie Comarch Cracovii z Nestą Karawelą Toruń zostało rozegrane awansem 7 października i zakończył się wygraną Pasów 8:2.

5

Chmielewski: Nie miałem zamiaru uszkodzić rywala

2011-11-24 23:35:18 73 Autor: skh Źródło cracovia.pl

Po wtorkowym meczu Comarch Cracovii z GKS-em Tychy nie milkną echa bijatyki, do której doszło w drugiej tercji. Iskrą zapalną było starcie Arona Chmielewskiego z Łukaszem Sokołem, po którym jak się później okazało, zawodnik Tyskich ma uszkodzony bark.

6

Adrian Kowalówka opuści Aksam Unię?

2011-11-24 17:34:27 52 Autor: skh, rak Źródło Hokej.Net

Jak udało nam się ustalić zarząd Aksam Unii Oświęcim zamierza rozwiązać kontrakt z Adrianem Kowalówką. 28-letni obrońca nie znalazł uznania w oczach nowych trenerów biało-niebieskich Charlesa Franzena i Tomasza Piątka.

7

Wydłuża się lista kontuzjowanych hokeistów GKS Tychy

2011-11-24 12:51:49 39

Po napastnikach, przyszła kolej na obrońców. We wczorajszym meczu Comarch Cracovia - GKS Tychy kontuzji

Protest dotyczący meczu w Krakowie

2011-11-23 16:33:58 50

Zarząd Towarzystwa Hokejowego Aksam Unia Oświęcim informuje, że w dniu 22-11-2011 roku złożył

Pewne zwycięstwo Sanoka z Jastrzębiem (VIDEO)

2011-11-22 22:25:02 46

Lider Polskiej Ligi Hokejowej zespół Ciarko PBS Bank Sanok pewnie pokonał czwartą drużynę ligi

Kibice mają dość! Domagają się dymisji prezesa

2011-11-22 22:20:02 28

"Czerwona latarnia" PLH - MMKS/Podhale mogła opuścił ostatnią lokatę, ale zamiast wygrać, przegrała

Arbiter nie poczuł gry

2011-11-22 22:12:12 36

Zagłębie mimo walki i ambitnej gry przegrało na własnym lodzie z Unią Oświęcim. Negatywnym bohaterem

PLH: Cracovia zrewanżowała się tyszanom

2011-11-22 21:17:46 119

Wtorkowy mecz na lodowisku przy ul. Siedleckiego był wyrównany i niezwykle zacięty. Walka trwała

Daniel Laszkiewicz: Nie jestem recydywistą

2011-11-22 18:13:42 12

Daniel Laszkiewicz postanowił w końcu zabrać głos w sprawie jego zawieszenia za rzekome stosowanie

Posiedzenie Zarządu PZHL i Rady Związku

2011-11-22 17:52:48 38

We wtorek (22.11 br.) w warszawskiej siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyły się dwa posiedzenia:

Zapowiedź 22. kolejki PLH

2011-11-22 12:00:00 29

Pół sezonu zasadniczego już za nami. Dzisiaj hokeiści rozpoczynają czwartą rundę zmagań. Wśród

"Kulturalna widownia" po 21. kolejce PLH

2011-11-21 22:19:39 16

Trwa konkurs "Kulturalna widownia" dla kibiców klubów Polskiej Ligi Hokejowej. Po dwudziestu jeden

Comarch Cracovia lepsza od Aksam Unii

2011-11-20 23:42:09 25

W szlagierowym meczu 21. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej Comarch Cracovia pokonała na własnym lodzie

Pogrom z bójkami w tle (VIDEO)

2011-11-20 23:16:47 122

Nie mieli litości hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok w starciu z MMKS Podhale Nowy Targ. Po raz drugi

GKS Tychy - Nesta Karawela Toruń 4:2 (VIDEO)

2011-11-20 22:40:26 5

W meczu 21. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej hokeiści GKS Tychy pokonali na własnym lodzie Nestę Karawelę

2011-11-20 04:44:26 36

Comarch Cracovia - Aksam Unia Oświęcim - konfrontacja mistrzów Polski z brązowymi medalistami, to

Wrócił po ciężkiej kontuzji, aby zaraz po tym zrezygnować z hokeja

2011-11-19 21:26:20 16

Po Bartłomieju Gaju, oraz Jarosławie Furcy, kolejny zawodnik zdradza szczegóły swojego zerwania z

GKS zwyciężył po rzutach karnych (VIDEO)

2011-11-18 23:50:33 95

Nie udał się trenerski debiut Charlesowi Franzenowi i Tomaszowi Piątkowi. Prowadzona przez nich Aksam

Zagłębie wygrywa po dogrywce w Nowym Targu

2011-11-18 23:27:47 24

MMKS Podhale Nowy Targ, mimo straty do rywali już trzech, bramek zdołało wyrównać stan meczu na

Mistrz z kompletem punktów

2011-11-18 22:08:45 12

Comarch Cracovia to drugi zespół, ktory w tym sezonie znalazł sposób na zdobycie trzech punktów

Baranyk postraszył lidera

2011-11-18 21:29:39 45

Tylko przez kilka minut pachniało niespodzianką na Tor-Torze. Później faworyzowany zespół Ciarko

Zapowiedź 20. kolejki PLH

2011-11-18 11:00:00 16

Po dwunastodniowej przerwie Polska Liga Hokejowa wznawia rozgrywki. W 20. serii spotkań Aksam Unia Oświęcim