Newsy PHL

Zapachniało niespodzianką

2011-10-30 23:16:18 18 Autor: skh Źródło jkh.pl

Dogrywka była konieczna do wyłonienia zwycięzcy w meczu z Nestą Toruń. Po regulaminowym czasie grał był remis 2:2. W 64. minucie zwycięstwo gospodarzom dał Martin Ivicic, który zamienił na gola doskonałe podanie od Richarda Krala.

Kolejna wpadka tyszan (VIDEO)

2011-10-30 21:47:40 80 Autor: Magda Wolschon Źródło gkstychy.com.pl

Tyszanie ulegli w dogrywce Ciarko PBS Bank Sanok. Bramkę na wagę dwóch punktów zdobył Zoltan Kubat.

1

Pewne zwycięstwo Cracovii, Piotrowski w formie

2011-10-30 21:20:03 11 Autor: Kamil Syrek Źródło Hokej.Net/cracovia.pl

Comarch Cracovia jest wciąż na fali wznoszącej, co potwierdziła w niedzielnym meczu z Zagłębiem, pokonując sosnowiczan 8:3. W bardzo dobrej formie jest nadal Michał Piotrowski, który bramkarza Zagłębia pokonał trzykrotnie i zapisał na swoim koncie jedną asystę.

2

Sami się pogrążyli

2011-10-30 21:00:29 38 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

W meczu 17. kolejki PLH Aksam Unia Oświęcim pokonała na własnym lodzie MMKS Podhale Nowy Targ 7:3. O zwycięstwie biało-niebieskich przesądziła skuteczna gra w trzeciej tercji. - Unia nie wygrała tego meczu, to my go przegraliśmy - stwierdził Jacek Szopiński, trener MMKS-u.

3

17. kolejka PLH: Czy Sanok w końcu wygra z Tychami?

2011-10-30 13:06:31 14 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Kolejna seria spotkań i kolejne emocje. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się spotkanie GKS Tychy - Ciarko PBS Bank Sanok. Jeśli podopieczni Marka Ziętary wygrają w Tychach, to przynajmniej na moment obejmą prowadzenie w tabeli PLH.

4

Pewne zwycięstwo Sanoka. "Okapy" wyssały "Paluszki" (VIDEO)

2011-10-28 23:00:57 77 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pewnie pokonali Aksam Unię Oświęcim 6-3. - Cieszy zwycięstwo, tym bardziej, że przez większą część meczu kontrolowaliśmy jej przebieg. W tabeli jest taki ścisk, że po każdej kolejce jest rotacja miejsc. Jeszcze wiele trudnych spotkań przed nami - podsumował Marek Ziętara, trener gospodarzy.

5

Każdy punkt na wagę złota

2011-10-28 22:25:31 17 Autor: skh Źródło sportowepodhale.pl

- Cieszy wygrana z mocniejszym rywalem, bo dotychczas ogrywaliśmy zespoły z dolnych rejonów tabeli – powiedział trener Podhala, Jacek Szopiński, po zwycięskim meczu w rzutach karnych z Jastrzębiem.

6

Zagłębie bije lidera

2011-10-28 21:52:43 86 Autor: Marcin Kyć Źródło Hokej.Net

Niespodzianka w Sosnowcu! Lider ekstraligi, GKS Tychy, przegrał z niżej notowanym Zagłębiem (1:3).

7

Rekord sezonu przy Siedleckiego

2011-10-28 21:20:11 38

Hokeiści Comarch Cracovii w piątkowy wieczór urządzili sobie ostre strzelanie. Mistrzowie Polski

16. kolejka pod znakiem sanocko-oświęcimskiej konfrontacji

2011-10-27 23:55:23 29

Ciarko PBS Bank Sanok - Aksam Unią Oświęcim - to spotkanie będzie hitem 16. serii spotkań PLH. Apetyt

"Kulturalna widownia" po 15. kolejce PLH

2011-10-26 22:02:10 21

Trwa konkurs "Kulturalna widownia" dla kibiców klubów Polskiej Ligi Hokejowej. Po piętnastu kolejkach

Zwycięstwo i awans Cracovii

2011-10-25 22:34:33 5

W rozegranym awansem (z 27 listopada) spotkaniu Polskiej Ligi Hokejowej, Comarch Cracovia pokonała w

Podhale wygrywa po karnych w Toruniu (VIDEO)

2011-10-25 22:06:24 26

Dopiero rzuty karne zdecydowały o losach spotkania Nesty Karawela Toruń z MMKS Podhale Nowy Targ. Trafienie

Zagłębie testuje kolejnego Rosjanina

2011-10-25 21:54:56 6

W Sosnowcu na testach przebywa Stepan Vasiltsov. Środkowy napastnik polecony przez Pavla Kostromitina

Waldemar Klisiak w sztabie szkoleniowym Aksam Unii

2011-10-25 19:42:06 80

Po ostatnich niezbyt udanych występach Aksam Unii Oświęcim weteran polskich lodowisk Waldemar Klisiak

Wstrząs mózgu Sebastiana Bieli (VIDEO)

2011-10-23 23:51:54 53

Nie dokończył meczu w Tychach z GKS-em napastnik Comarch Cracovii Sebastian Biela. Zawodnik po ostrym

Zagłębie pewnie wygrywa w Oświęcimiu

2011-10-23 22:26:17 93

W meczu 15. kolejki PLH Zagłębie Sosnowiec pokonało w Oświęcimiu miejscową Aksam Unię 3:0. - O

Patent na mistrza (VIDEO)

2011-10-23 21:38:11 28

Tyszanie pewnie pokonali Mistrza Polski, Comarch Cracovię 5:2 i umocnili się na pozycji lidera Polskiej

Jastrzębie wygrywa rzutem na taśmę

2011-10-23 21:04:33 54

Dwa razy goście z Sanoka wychodzili na prowadzenie, ale z Jastrzębia punktów nie wywieźli. Hokeiści

Zaczynają 3. rundę

2011-10-23 14:46:07 20

Spotkania Aksam Unii Oświęcim z Zagłębiem Sosnowiec, GKS Tychy z Comarch Cracovią i JKH GKS Jastrzębie

"Laszka" na wagę złota

2011-10-22 23:11:21 19

Leszek Laszkiewicz w tym sezonie nie ma sobie równych. W 15 meczach zdobył 22 bramki i zaliczył 19

MMKS Podhale trzecie na turnieju w Turkmenistanie

2011-10-22 19:55:59 47

W odległym Turkmenistanie nowotarskie Podhale zajęło trzecie miejsce w turnieju otwierającym nowe

Pasy zwycięskie w Oświęcimiu. Świetny występ Leszka Laszkiewicza

2011-10-21 23:59:49 55

Aksam Unia Oświęcim przegrała na własnym lodzie z Comarch Cracovią 3:4 (0:2, 0:0, 3:2). O zwycięstwie

Jastrzębie pewnie pokonuje Zagłębie

2011-10-21 22:46:50 10

Bez niespodzianki zakończył się mecz 14. kolejki PLH. JKH GKS Jastrzębie pewnie pokonało Zagłębie

Tyszanie lepsi w każdym elemencie

2011-10-21 21:36:13 19

Kolejną srogą lekcję dostali hokeiści Nesta Karawela Toruń. Tym razem w rolę wymagającego nauczyciela

14. kolejka PLH: Na pierwszym planie derby Małopolski

2011-10-20 23:55:28 17

Spotkanie Aksam Unii Oświęcim, brązowego medalisty z mistrzem Polski Comarch Cracovii będzie z pewnością

Nesta Toruń pożegnała dwóch zawodników

2011-10-20 15:35:30 6

Klub Sportowy Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna informuje, że w dniu 18 października po konsultacji

Dyskwalifikacje zawodników PLH

2011-10-19 15:52:10 118

Wydział Gier i Dyscypliny PZHL ukarał zawodnika Daniela Laszkiewicza (Comarch Cracovia) roczną, a

"Kulturalna widownia" po 13. kolejce PLH

2011-10-17 18:28:54 49

Trwa konkurs "Kulturalna widownia" dla kibiców klubów Polskiej Ligi Hokejowej. Po trzynastu kolejkach

Šimíček wykluczony z gry

2011-10-17 14:48:56 18

Roman Šimíček doznał w połowie wczorajszego meczu kontuzji zerwania więzadeł w kciuku. Hokeistę

Sanoczanie rozgromili Toruń, hat-trick "Vozdka" (VIDEO)

2011-10-16 23:34:32 35

Czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok. W niedzielny wieczór ponad

Festiwal strzelecki Cracovii, Jastrzębie na kolanach

2011-10-16 23:02:55 31

Kapitalną formę strzelecką zaprezentowali w niedzielę hokeiści Comarch Cracovii. Mistrzowie Polski

GKS znowu bez punktów (VIDEO)

2011-10-16 22:20:39 86

Tyszanie przegrali drugi mecz z rzędu. Tym razem lepszym zespołem okazała się Aksam Unia Oświęcim,

Zagłębie wygrywa z Podhalem po rzutach karnych

2011-10-16 20:34:26 11

Zagłębie Sosnowiec pokonało na własnym lodzie MMKS Podhale Nowy Targ (2:1). Do wyłonienia zwycięzcy

13. kolejka PLH. Hokejowy szlagier w Tychach

2011-10-16 15:30:40 33

Konfrontacje GKS-u Tychy z Aksam Unią Oświęcim i Comarch Cracovii z JKH GKS Jastrzębie i Zagłębia

Sędzia Kryś znów dał popis (VIDEO)

2011-10-16 15:15:58 39

W 45. minucie spotkania JKH GKS Jastrzębie z GKS Tychy doszło do dwóch bójek, co w hokeju jest normalną