Newsy PHL

Wysokie zwycięstwo GieKSy (VIDEO)

2013-01-08 23:21:46 8 Autor: skh Źródło Hokej.Net

Po dwóch porażkach z rzędu hokeiści HC GKS Katowice rozgromili Zagłębie Sosnowiec, dla których była to kolejna wysoka porażka w ostatnich dniach. Katowiczanie wygrali 9:1.

Udany "rewanż" z Jastrzębiem. Urodzinowe gole Vitka (VIDEO)

2013-01-08 23:10:01 29 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok udanie "zrewanżowali" się JKH GKS Jastrzębie za przegrany finał Pucharu Polski. Sanoczanie pewnie pokonali rywala 5:2, a dwa gole zdobył obchodzący dzisiaj urodziny Josef Vitek. - Cieszy zwycięstwo, przede wszystkim, że skutecznie walczyliśmy w trudnych momentach. Szczególnie, gdy graliśmy w podwójnym osłabieniu to potrafiliśmy się wybronić - mówił jubilat.

1

Spodziewane niespodziewane emocje w Krakowie (VIDEO)

2013-01-08 23:04:49 19 Autor: Przemysław Urbański Źródło Hokej.Net

Kto spodziewał się, że opromieniona zwycięstwem nad Sanokiem Unia wysoko postawi poprzeczkę w Krakowie, ten po 40 minutach srogo się zawiódł. Kto po drugiej tercji sądził, że jest po meczu, był w jeszcze większym błędzie. Emocje w Krakowie trwały bowiem do ostatniej sekundy.

2

Zapowiedź 32. kolejki PLH

2013-01-08 11:36:18 3 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Ciarko PBS Bank KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie i Comarch Cracovia - Aksam Unia Oświęcim, te dwa spotkania już powoli zaczynają elektryzować kibiców z całej Polski. Każdy z zespołów przed fazą play-off chce wypracować sobie jak najlepszą pozycję wyjściową.

3

Wraca "Po bandzie"!

2013-01-08 09:49:32 5 Autor: skh Źródło PZHL

W poniedziałek (7.01 br.) na ekrany wrócił magazyn hokejowy "Po bandzie". Emisje na antenie TVP Katowice o godz. 19:25. Do końca kwietnia kibice obejrzą 17 odcinków "Po bandzie". Jednym ze sponsorów magazynu jest Polski Związek Hokeja na Lodzie.

4

31. kolejka PLH: Szóstka Hokej.Netu

2013-01-07 22:23:35 2 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Zane Kalemba (HC GKS Katowice), Nicolas Besch (Comarch Cracovia), Jakub Wanacki (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim), Jarosław Rzeszutko (Aksam Unia Oświęcim), Adrian Parzyszek (GKS Tychy) - to szóstka najlepszych graczy 31. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej wybrana przez dziennikarzy portalu Hokej.Net.

5

Cracovia skuteczniejsza w rzutach karnych (VIDEO)

2013-01-06 22:12:01 5 Autor: rak Źródło cracovia.pl

Sporych emocji dostarczył kibicom zebranym na lodowisku przy ulicy Siedleckego 7 mecz Comarch Cracovii z HC GKS-em Katowice. Po regulaminowych trzech tercjach był wynik 2:2, rozstrzygnięcia nie przyniosła również dogrywka, a więc o końcowym wyniku musiały zadecydować rzuty karne. W nich jako jedyny nie pomylił się Nicolas Besch.

6

Grad goli na Zimowym (VIDEO)

2013-01-06 21:57:13 40 Autor: rak Źródło gkstychy.com.pl

Tyszanie odnieśli najwyższe zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na własnym lodzie Zagłębie Sosnowiec 12:1. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Jakub Wanacki, po dwie Łukasz Sokół, Adrian Parzyszek i Mikołaj Łopuski.

7

Udany początek roku

2013-01-06 20:56:32 106

Aksam Unia Oświęcim po raz drugi w tym sezonie pokonała na własnym lodzie Ciarko PBS Bank Sanok.

30. kolejka PLH: Szóstka Hokej.Netu

2013-01-05 23:55:55 7

Arkadiusz Sobecki (GKS Tychy), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank

Jastrzębie po raz czternasty (VIDEO)

2013-01-04 23:07:04 13

Początek roku okazał się szczęśliwy dla graczy JKH GKS-u Jastrzębie. Wicelider ekstraklasy odniósł

Pewne zwycięstwo mistrza Polski z Cracovią (VIDEO)

2013-01-04 21:45:05 47

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok po raz kolejny w tym sezonie wygrali z Comarch Cracovią, choć goście

Emocje w Tychach i zwycięstwo gospodarzy (VIDEO)

2013-01-04 21:33:55 108

Po bardzo emocjonującym meczu tyszanie pokonali po raz trzeci na własnym lodzie HC GKS Katowice 5:2.

Zapowiedź 30. kolejki PLH: Wracamy na ligowe tafle

2013-01-03 23:53:18 15

Po świąteczno-noworocznej przerwie i turnieju finałowym Pucharu Polski wracamy do ligowych zmagań.

Vitek: Musimy zapomnieć o finale Pucharu Polski

2013-01-03 16:39:21 16

Czeski napastnik Josef Vitek nie mógł pomóc swoim kolegom w ostatnich spotkaniach. - Miałem naciągnięte

29. kolejka PLH: Szóstka Hokej.Netu

2012-12-27 11:59:14 10

Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim), Jamie Milam (HC GKS Katowice),

Odrobny: Liga jest bardzo zróżnicowana

2012-12-25 21:11:01 5

- Nam podobnie jak w zeszłym sezonie udało się odskoczyć w tabeli z dużą przewagą punktowa nad

Święta u naszych stranieri

2012-12-25 17:11:32 0

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny nie tylko dla Polaków. O tych wyjątkowych dniach ze

Wesołych Świąt

2012-12-24 18:10:00 3

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć całemu środowisku hokejowemu

Prezes PZHL składa życzenia

2012-12-24 12:24:33 11

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć całemu środowisku hokejowemu

Zwycięska seria hokeistów GieKSy! (VIDEO)

2012-12-23 23:29:39 30

Hokeiści GieKSy nie zwalniają tempa. Dziś podopieczni Jacka Płachty pokonali mistrzów Polski z Sanoka

Niezawodny Kral! (VIDEO)

2012-12-23 21:37:00 29

Konkurs rzutów karnych wyłonił zwycięzcę meczu, którego stawką była pozycja wicelidera. Jedynie

Świąteczny, radosny hokej

2012-12-23 20:07:26 6

Hokeiści Aksam Unii Oświęcim pokonali na własnym lodzie Zagłębie Sosnowiec 6:3 i w dobrych humorach

Zapowiedź 29. kolejki PLH

2012-12-23 11:41:28 3

To już ostatnie ligowe starcia w tym roku. Kto uda się na świąteczny odpoczynek w dobrych humorach,

28. kolejka PLH: Szóstka Hokej.Netu

2012-12-22 22:08:41 10

Zane Kalemba (HC GKS Katowice), Nicolas Besch (Comarch Cracovia), Jamie Milam (HC GKS Katowice), Marcin

GieKSa wygrała, końca świata nie było! (VIDEO)

2012-12-21 23:35:36 24

Hokeiści HC GKS-u Katowice potwierdzili swoją zwyżkę formy i po raz pierwszy w tym sezonie pokonali

A kompleks trwa… (VIDEO)

2012-12-21 21:46:03 105

Czwarta odsłona „Świętej Wojny” dla GKS-u Tychy. Tyszanie pokonali na wyjeździe Aksam Unię Oświęcim

Jedna dobra tercja to za mało

2012-12-21 21:43:32 3

Goście z Zagłębia nie mieli nic do stracenia i tak też zagrali w piątkowy, mroźny wieczór. Po

Zapowiedź 28. kolejki PLH

2012-12-21 12:39:30 6

Majowie odwołali koniec świata, ale nie zdołali wpłynąć na kształt i sposób rozgrywania 28. kolejki

Mistrz Polski przygotowuje się do ligi i finałów Pucharu Polski

2012-12-20 23:11:12 3

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok prawie w komplecie przygotowują się do ostatniego pojedynku ligowego

Święta wojna czy koniec świata?

2012-12-20 18:49:54 25

Hokeiści Aksam Unii Oświęcim podczas przerwy reprezentacyjnej pracowali nad poprawą kondycji i dynamiki.

Kacper Guzik podpisał kontrakt z GKS Tychy

2012-12-19 16:38:18 33

Roszad kadrowych w GKS Tychy ciąg dalszych. Najważniejszą informacją jest niewątpliwie pozyskanie

Katowiczanie po wyjeździe na Węgry (VIDEO)

2012-12-18 21:20:41 4

Dwa ciężkie pojedynki rozegrali w ostatni weekend hokeiści beniaminka PLH, HC GKS Katowice z węgierskim

GKS Tychy dogadał się z byłym reprezentantem Słowacji

2012-12-17 21:00:29 47

Branislav Janosz podpisze jutro kontrakt z tyszanami. 117-krotny reprezentant Słowacji (37 goli) pojawił

Vodila: Polakom nie chce się pracować, jak należy

2012-12-17 19:15:58 18

Jan Vodila stracił przed tygodniem posadę szkoleniowca GKS-u Tychy i wrócił na Słowację. W rozmowie

Chomko, Prokopczik i Sedlarz odchodzą z oświęcimskiej Unii

2012-12-13 21:32:09 46

Siarhiej Chomko, Andrej Prokopczik i Dalibor Sedlarz nie są już zawodnikami Aksam Unii Oświęcim