Newsy PHL

Zagłębie nadal bez punktów

2015-09-15 22:53:44 11 Autor: Daniel Sołtysik Źródło Hokej.Net

199 – tyle minut musiało upłynąć podczas ligowych spotkań, by hokeiści Zagłębia Sosnowiec strzelili bramkę w sezonie 2015/2016. Dwa trafienia w dzisiejszym meczu nie wystarczyły na to, by pokonać lidera – Unię Oświęcim.

Cracovia kontynuuje zwycięską serię (WIDEO)

2015-09-15 22:41:33 4 Autor: łs Źródło Hokej.Net

Udał się wyjazd na północ kraju graczom Comarch Cracovii. Podopieczni Rudolfa Rohaćka pokonali Nestę Mires Toruń 6:2 i dopisują na swym koncie kolejne trzy punkty. Po dwie bramki zdobyli Filip Drzewiecki i Maciej Kruczek.

1

Naprzód nadal bez punktów

2015-09-15 21:44:03 32 Autor: Kamila Bobola Źródło Hokej.Net

Bardzo słabe spotkanie rozegrali podopieczni Waldemara Klisiaka, którzy na własnym lodzie ulegli drużynie SMS U20 Sosnowiec 0:2. Tym samym hokeiści Naprzodu nadal muszą czekać na swoje pierwsze ligowe punkty.

2

Wicemistrz lepszy od Podhala (WIDEO)

2015-09-15 20:56:54 5 Autor: ws Źródło Hokej.net

Po bardzo zaciętym meczu wicemistrz Polski, JKH GKS Jastrzębie, pokonał TatrySki Podhale Nowy Targ 3:2. Decydująca była pierwsza tercja, bardzo słaba w wykonaniu Podhala, w której gospodarze już po czterech minutach wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

3

4. kolejka PHL - zapowiedź

2015-09-15 11:56:59 9 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Już dzisiaj zostanie rozegrana 4. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Jedno jest pewne, emocji w niej z pewnością nie zabraknie.

4

Trzymiesięczna pauza

2015-09-15 10:17:53 2 Autor: rak Źródło Hokej.Net / Dziennik Sport

Łukasz Sokół nie zagra przez trzy miesiące. To efekt kontuzji obojczyka, której nabawił się w meczu o Superpuchar Polski.

5

Tendencja odwrócona

2015-09-15 08:51:45 0 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Polonia Bytom sprawiła niespodziankę, pokonując na wyjeździe Unię Oświęcim 4:3. Do wyłonienia zwycięzcy niezbędna okazała się dogrywka.

6

Danton: W tym sezonie nie będzie żadnych łatwych meczów

2015-09-14 23:07:18 20 Autor: skh Źródło Hokej.Net

- Musimy zagrać kompletny mecz i kontrolować grę w defensywie. Mamy inny zespół niż w poprzednim sezonie, więc nie możemy grać otwartego hokeja z mocniejszymi zespołami - mówi Michael Danton, napastnik Ciarko PBS Bank STS Sanok.

7

3. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-14 22:28:24 2

Ondřej Raszka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole), Mike Danton (Ciarko PBS STS Sanok), Marcin Frączek (Polonia Bytom), Adam Domogała (Comarch Cracovia) – to szóstka najlepszych graczy 3. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

W Krakowie przeszkadzają mu tylko korki

2015-09-14 21:42:34 1

Adam Domogała w niedzielnym meczu z Zagłębiem Sosnowiec zdobył swoje premierowe punkty w Comarch Cracovii. Nowy napastnik krakowskiej drużyny strzelił trzy gole i dwa razy asystował, dzięki czemu zapisał na swym koncie aż pięć „oczek” w punktacji kanadyjskiej.

2. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-14 17:31:36 0

Kamil Kosowski (GKS Tychy), Matej Cunik (Polonia Bytom), Maciej Sulka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Radosław Galant (GKS Tychy), Maciej Szewczyk (Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 2. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Orlik Opole podniósł się po trzech nokdaunach

2015-09-13 22:32:59 15

Niezły horror zafundowali kibicom hokeiści Orlika Opole, którzy po 13 minutach przegrywali z Naprzodem Janów 0:3. Jednak skuteczna pogoń obróciła losy spotkania i to gospodarze ostatecznie cieszyli się ze zwycięstwa 5:3.

Grad goli i dwa hat-tricki w Krakowie

2015-09-13 22:17:11 6

Aż 9 goli zaaplikowali Zagłębiu Sosnowiec gracze Comarch Cracovii. Po trzy trafienia zanotowali Adam Domogała i Maciej Urbanowicz. Beniaminek jest jedyną drużyną, która jeszcze nie zdobyła w tym sezonie bramki.

"Szarotki" biją mistrza!

2015-09-13 21:51:52 35

Trwa zwycięska passa hokeistów TatrySki Podhale Nowy Targ, którzy odnieśli trzecią ligową wygraną w trzecim meczu. Tym razem o sile jaką na starcie sezonu prezentują nowotarżanie przekonał się mistrz Polski z Tychów.

Danton w dogrywce zrobił różnice (WIDEO)

2015-09-13 20:54:47 36

Nie przyszło łatwo trzecie zwycięstwo hokeistom Ciarko PBS Bank STS Sanok. Sanoczanie pewnie prowadzili 2:0, ale w ciągu 12 sekund trzeciej tercji torunianie doprowadzili do wyrównania. Ostatecznie sprawy w swoje ręce wziął Mike Danton, który indywidualną akcją w dogrywce dał zwycięstwo gospodarzom.

Pierwsze zwycięstwo Polonii i pierwsza porażka Unii

2015-09-13 20:01:09 29

W meczu 3. kolejki Polskiej Hokej Ligi Unia Oświęcim przegrała po dogrywce z Polonią Bytom 3:4. Złotego gola dla niebiesko-czerwonych zdobył Marcin Słodczyk.

Niełatwa przeprawa Jastrzębia z SMSem

2015-09-13 19:55:35 0

Tylko w pierwszej, remisowej, tercji hokeiści SMS-u Sosnowiec dotrzymywali kroku JKH GKS Jastrzębie. W pozostałych dwóch wicemistrzowie Polski zaaplikowali rywali sześć bramek i wygrali 7:2.

3. kolejka PHL - zapowiedź

2015-09-13 11:53:38 8

Za kilka godzin kolejne ligowe emocje. Hitem trzeciej serii spotkań będzie starcie brązowych medalistów zeszłego sezonu TatrySki Podhala Nowy Targ z urzędującym mistrzem Polski GKS Tychy.

Klisiak: Unia wypunktowała nas jak rasowy bokser

2015-09-12 17:05:31 3

Naprzód Janów wciąż czeka na swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Wczoraj podopieczni Waldemara Klisiaka przegrali na własnym lodzie z Unią Oświęcim 2:5.

Bracia Bzdylowie na testach w Sanoku

2015-09-12 16:08:42 7

Bracia Patrick i Sylvester Bzdylowie będą testowani przez Ciarko PBS Bank STS Sanok. Kanadyjczycy polskiego pochodzenia przez ostatni miesiąc trenowali w Sosnowcu, ale ostatecznie nie porozumieli się z działaczami.

Najważniejsze są punkty

2015-09-12 15:56:23 1

Orlik Opole zdobył wczoraj swoje pierwsze ligowe punkty, pokonując na wyjeździe SMS U20 Sosnowiec 10:0. O kolejne postara się w jutrzejszym starciu z Naprzodem Janów (godz. 17:00).

Szewczyk: Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie

2015-09-12 15:13:45 5

Unia Oświęcim pozostaje na zwycięskiej ścieżce. Wczoraj podopieczni Josefa Doboša pokonali na wyjeździe Naprzód Janów 5:2. Po dwie bramki dla oświęcimian zdobyli Maciej Szewczyk i Artur Budzowski, a jedno trafienie dołożył Patryk Malicki.

Wracają z pełną pulą (WIDEO)

2015-09-11 23:38:52 5

W swoim drugim spotkaniu sezonu 2015/2016 hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ odnieśli drugie zwycięstwo, tym razem wyjazdowe. W Toruniu „Szarotki" ograły gospodarzy 4:1.

Pewne zwycięstwo mistrza Polski (WIDEO)

2015-09-11 23:07:05 9

W meczu 2. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy, czyli urzędujący mistrz Polski pokonał na własnym lodzie wicemistrza z Jastrzębia 3:0. Czyste konto zachował Kamil Kosowski, który obronił 22 uderzenia rywali.

Niespodzianka była blisko

2015-09-11 22:58:32 11

Zaledwie 82 sekund zabrakło hokeistom Polonii Bytom do pokonania po emocjonującym meczu faworyzowanej Cracovii i zgarnięcia trzech punktów. Podopieczni Dariusza Jędrzejczyka do 55. minuty wygrywali 3-1, jednak nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca. Krakowianie najpierw doprowadzili do remisu, a w dogrywce przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Kłopoty hartują

2015-09-11 21:43:07 64

Hokeiści Unii Oświęcim nie zwalniają tempa. Dziś podopieczni Josefa Doboša odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie, pokonując na wyjeździe Naprzód Janów 5:2. Tym samym zachowali fotel lidera Polskiej Hokej Ligi.

Piłkarski wynik na Stadionie Zimowym (WIDEO)

2015-09-11 20:28:05 17

Pięć lat czekają hokeiści HK Zagłębia Sosnowiec by przerwać złą passę porażek z Ciarko PBS Bank STS Sanok. W piątkowy wieczór ponownie musieli uznać wyższość rywala z Podkarpacia przegrywając 0:1.

Zgodnie z planem

2015-09-11 14:27:24 8

Nie było niespodzianki w meczu SMS-u U20 Sosnowiec z Orlikiem Opole. Podopieczni Jacka Szopińskiego lekko, łatwo i przyjemnie pokonali zawodników „szkółki” aż 10:0.

2. kolejka PHL - zapowiedź

2015-09-11 10:32:21 7

Dziś zostanie rozegrana druga seria spotkań. Najciekawiej powinno być w Tychach, gdzie dojdzie do konfrontacji mistrza z wicemistrzem Polski.

Breault: Najważniejsze aby wyjść na lód i dać z siebie sto procent

2015-09-10 20:45:57 6

- Wspaniale jest grać przed naszymi kibicami i odnieść zwycięstwo. Mamy zawodników, którzy dołączyli do drużyny całkiem niedawno, więc muszą się przyzwyczaić do siebie i zgrać się z sobą - ocenił pierwsze ligowe spotkanie Benjamin Breault, napastnik Ciarko PBS Bank STS Sanok.

1. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-10 18:07:31 10

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Tomasz Pastryk (JKH GKS Jastrzębie), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Travis Ouellette (Ciarko PBS Bank STS Sanok), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim) – to szóstka najlepszych graczy 1. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

Klecha zostaje w Orliku

2015-09-10 12:56:13 0

Potwierdziły się nasze informacje - Dakota Klecha podpisał kontrakt z drużyną Orlika Opole, który obowiązuje do końca sezonu 2015/2016.

Powalczą o sześć punktów

2015-09-10 11:20:08 1

Comarch Cracovia przygotowuje się do kolejnych ligowych zmagań. Już w piątek 11 września na wyjeździe krakowianie zmierzą się z bytomską Polonią (godz. 18), natomiast w niedzielę o godz. 18:30 do Krakowa zawita Zagłębie Sosnowiec.

Fatalna sytuacja oświęcimskiego klubu. Działacze apelują o pomoc

2015-09-10 10:26:24 138

Na naszą skrzynkę mailową wpłynął list otwarty podpisany przez Ryszarda Skórkę, prezesa spółki Oświęcimski Sport, skierowany do prezydenta Oświęcimia oraz przewodniczącego miejscowej Rady Miasta. Dowiadujemy się z niego, że sytuacja finansowa klubu z Chemików 4 jest tragiczna i biało-niebieskim grozi wycofanie z rozgrywek.

Co dalej z Bartoszem Fraszko?

2015-09-10 10:16:32 20

Bartosz Fraszko to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. Wychowanek MKS Sokoły Toruń w zeszłym roku związał się dwuletnią umową z Comarch Cracovią. Przed obecnym sezonem hokeista nieoczekiwanie rozpoczął treningi z beniaminkiem PHL Nestą Mires Toruń.

Pełen optymizmu

2015-09-09 20:18:44 7

Damian Kapica w niedzielnym meczu z Naprzodem Janów zdobył swoje dwa premierowe trafienia w krakowskiej drużynie. Napastnik jest pełen optymizmu przed kolejnymi ligowymi potyczkami.