2015-01-12 22:17:54 0 Autor: skh Źródło inf. nadesłana

O akcji SNOW EAGLE CHALLENGE, która ma na celu zwrócenie uwagi na spadającą kondycję wśród dzieci i młodzieży rozmawiamy z Krzysztofem Zapałą, napastnikiem Ciarko PBS Bank KH Sanok.

2015-01-12 11:08:26 76 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Przyjęcie sprawozdania finansowego za 2013 rok i wybór Jacka Chadzińskiego do zarządu związku - to dwa najważniejsze wydarzenia z dzisiejszego Nadzwyczajnego Walnego Zjazdu członków Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Oczywiście nie zabrakło też wzajemnych przytyków.

Urbanowicz: Zachęcać do walki z malejącą aktywnością fizyczną

2015-01-12 10:13:00 0 Autor: skh Źródło inf. nadesłana

O akcji SNOW EAGLE CHALLENGE, która ma na celu zwrócenie uwagi na spadającą kondycję wśród dzieci i młodzieży rozmawiamy z Maciejem Urbanowiczem, kapitanem drużyny JKH GKS Jastrzębie.

2

Seria przerwana. "Szarotki" z kompletem punktów

2015-01-11 22:56:32 13 Autor: Kamila Bobola Źródło Hokej.Net

Hokeiści Naprzodu Janów po czterech zwycięstwach z rzędu musieli dziś uznać wyższość przeciwnika. Podopieczni Waldemara Klisiaka przegrali z MMKS Podhale Nowy Targ 2:5.

3

Polonia powalczyła z Mistrzem Polski

2015-01-11 21:58:07 0 Autor: Michmat Źródło Hokej.Net

Grająca od dłuższego czasu na trzy piątki Polonia Bytom przegrała po walce z Ciarko PBS Bank KH Sanok 3:8. Niebiesko-czerwoni do 32. minuty przegrywali tylko różnicą jednej bramki później jednak Mistrz Polski rozstrzygnął wynik trzema golami w nieco ponad cztery minuty. Wśród gości najskuteczniejszy był Martin Vozdecký, który do trzech trafień dorzucił dwie asysty.

4

Nie pozostawili złudzeń (WIDEO)

2015-01-11 21:19:05 34 Autor: Joanna Knetsz-Wajs, Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Hokeiści Unii Oświęcim rozbili na wyjeździe Orlika Opole 8:2 i zrobili milowy krok w stronę awansu do grupy silniejszej. Z gry w szóstce może wykluczyć ich tylko kataklizm.

5

Miłe złego początki

2015-01-11 21:17:16 2 Autor: Daniel Sołtysik Źródło Hokej.Net

Kolejny mecz, kolejna porażka – niestety ale tak najczęściej w tym sezonie można opisywać spotkania HC GKS Katowice. W dzisiejszym pojedynku katowiczanie ulegli na własnym lodzie GKS Tychy 1:8 (1:1, 0:3, 0:4).

6

Patrik Valčák złamał kość śródręcza (aktualizacja)

2015-01-11 20:31:54 28 Autor: skh, ws Źródło Hokej.Net

Napastnik Comarch Cracovii Patrik Valčák będzie pauzował minimum przez miesiąc. To efekt piątkowej bójki z Kacprem Guzikiem, podczas której czeski zawodnik złamaną piątą kość w śródręczu.

7

Pewne zwycięstwo JKH (WIDEO)

2015-01-11 20:24:00 19

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po bardzo dobrym meczu pokonali Comarch Cracovię 6:2. Dzięki temu jastrzębianie

Jutro Walny Zjazd

2015-01-11 16:26:20 0

Już jutro odbędzie się Nadzwyczajny Walny Zjazd członków Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Jego

33. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-01-11 14:42:01 0

John Murray (Orlik Opole), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Joni Haverinen (MMKS Podhale Nowy Targ),

34. kolejka PHL: Zapowiedź

2015-01-11 13:52:25 9

Już za kilka godzin kolejne ligowe emocje. Hitem 34. serii spotkań będzie konfrontacja trzeciego JKH

Urbanowicz: Nie gramy źle, ale ciągle czegoś brakuje

2015-01-10 14:39:58 1

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali wczoraj z Unią Oświęcim po rzutach karnych. Jednak w całym

Wilk syty i owca cała

2015-01-09 22:45:12 24

W 33. kolejce spotkań Polskiej Hokej Ligi hokeiści MMKS Podhala przegrali po rzutach karnych na swoim

Efektowne przełamanie "Pasów" (WIDEO)

2015-01-09 21:44:47 87

Comarch Cracovia po bardzo dobrym spotkaniu pokonała GKS Tychy 5:2. Bardzo dobre zawody rozegrał Damian

Katowice postraszyły nowego lidera (WIDEO)

2015-01-09 21:44:35 27

Hokeiści HC GKS Katowice zremisowali trzecią tercję 3:3 z Ciarko PBS Bank KH Sanok i postraszyli nowego

Precyzja i mocne nerwy (WIDEO)

2015-01-09 21:25:04 18

Hokeiści Unii Oświęcim pokonali po rzutach karnych JKH GKS Jastrzębie 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, d. 0:0,

W derbach górą Naprzód

2015-01-09 21:17:16 8

Zwycięstwem Naprzodu Janów zakończyło się rozegrane w Bytomiu spotkanie 33. kolejki PHL z miejscową

33. kolejka PHL: Zapowiedź

2015-01-09 17:05:19 0

Już za chwilę kolejne ligowe emocje. Hitem 33. serii spotkań będzie starcie Comarch Cracovii z GKS

Egzamin został zaliczony

2015-01-08 23:33:20 14

- Kraków Arena zdała egzamin na szóstkę z plusem. Wszystko było na najwyższym poziomie, tak jak

Chwile prawdy

2015-01-08 22:08:59 13

To będzie niezwykle ważny weekend dla zawodników Unii Oświęcim. Podopieczni Josefa Doboša podejmą

Krakowianie wyczyszczą głowy przed starciem z tyszanami

2015-01-08 20:59:07 2

Niefart czy dołek formy? To pytanie coraz częściej zadają sobie kibice Cracovii. Ich zespół przegrał

Krajči zawodnikiem MsHK Żylina

2015-01-08 19:39:20 11

Ciekawostek kilka

2015-01-08 18:04:13 8

32. kolejka zakończyła się zwycięstwami faworytów. Warto wspomnieć o kilku wydarzeniach, które

Hokej z Gwiazdami 2015

2015-01-08 17:16:36 0

17-ego stycznia o godz. 17:00 na Stadionie Zimowym w Tychach odbędzie się już XIII edycja Hokeja z

Czeski defensor na testach

2015-01-08 12:53:46 16

Jan Latal od wczoraj trenuje z drużyną GKS-u Tychy. Czy 24-letni defensor przekona do siebie trenera

Woźnica: Chcieliśmy zdobyć trzy punkty

2015-01-07 23:07:34 4

- Druga tercja rozstrzygnęła losy spotkania - tak wygrane spotkanie z Unią Oświęcim (5:2) podsumował

32. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-01-07 22:28:07 6

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie),

Jan Daneček: Chciałbym, abyśmy awansowali do czołowej szóstki

2015-01-07 18:59:53 7

O grze w jednej z najlepszych juniorskich lig na świecie, o marzeniach, które przerwała kontuzja i

Czerkawski: GKS zagrał dobry mecz

2015-01-06 23:38:38 23

Mariusz Czerkawski z wysokości trybun obejrzał spotkanie GKS-u Tychy z Unią Oświęcim, które zakończyło

"Ptasie derby" dla Jastrzębi

2015-01-06 23:10:26 9

Tym razem bez niespodzianki. JKH GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe Orlika Opole 3:1. Dwie bramki

Kolejne derby dla Naprzodu Janów

2015-01-06 22:25:34 6

Tłumnie zgromadzeni sympatycy hokeistów z Janowa, obejrzeli najsłabsze, jak do tej pory, spotkanie

Skuteczne przewagi Mistrza Polski (WIDEO)

2015-01-06 21:35:25 13

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok po raz kolejny pokazali, że najlepiej gra im się w sanockiej Arenie.

Ambicja nie wystarczyła

2015-01-06 21:26:07 13

Hokeiści Polonii Bytom po bardzo ambitnej postawie przegrali na własnym lodzie z MMKS Podhale Nowy

Pewne zwycięstwo tyszan. Cztery gole w drugiej tercji załatwiły sprawę

2015-01-06 19:21:10 31

GKS Tychy odniósł pierwsze zwycięstwo w 2015 roku. Podopieczni Jiříego Šejby pokonali na własnym