Newsy NHL

Karne zawsze dla Red Wings

2012-02-03 09:42:01 1 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Jaki jest najpewniejszy sposób Detroit Red Wings na odniesienie zwycięstwa? W tym sezonie doprowadzenie do rzutów karnych.

Drużyna Cháry lepsza w Meczu Gwiazd (WIDEO)

2012-01-30 10:13:39 10 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

21 goli obejrzeli kibice w Ottawie w Meczu Gwiazd NHL 2012. Marián Gáborík zabrał do Nowego Jorku tytuł MVP spotkania, a Drużyna Cháry zrewanżowała się Drużynie Alfredssona za porażkę w konkursie umiejętności.

1

Weekend Gwiazd: Chára rekordzistą, Kane Supermanem (WIDEO)

2012-01-29 09:31:38 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Drużyna Alfredssona wygrała konkurs umiejętności, pierwszą część Weekendu Gwiazd w Ottawie, ale Zdeno Chára miał spore powody do radości po swojej ulubionej konkurencji. Cieszył się też przebrany za Supermana Patrick Kane.

2

Składy na Mecz Gwiazd wybrane

2012-01-27 09:18:23 15 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Zdeno Chára i Daniel Alfredsson wybrali graczy do swoich drużyn, które wystąpią w niedzielnym Meczu Gwiazd NHL. Weekend Gwiazd w Ottawie właśnie się rozpoczął.

3

Seria Red Wings przerwana klęską

2012-01-26 09:00:12 2 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Tylko jeden mecz planował terminarz NHL na ostatni dzień przed przerwą na Mecz Gwiazd. Miało być bez historii, a skończyło się klęską prowadzących w tabeli Detroit Red Wings, która przerwała ich zwycięską serię.

4

Predators wygrywają, a trener nie chce ich widzieć

2012-01-25 09:41:03 4 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Czwarte z rzędu zwycięstwo Nashville Predators sprawiło, że rywalizacja w niesamowicie mocnej w tym sezonie Dywizji Centralnej NHL będzie jeszcze bardziej zacięta. Mimo kolejnej wygranej, trener "Preds", Barry Trotz nie chce jednak w najbliższych dniach widzieć swojego zespołu.

5

Twierdza Red Wings wciąż nie do zdobycia

2012-01-24 09:09:23 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Nikt w NHL nie potrafi znaleźć sposobu na pokonanie Red Wings w Detroit. Wczoraj w Joe Louis Arena polegli walczący z "Czerwonymi Skrzydłami" o pierwsze miejsce w ligowej tabeli St. Louis Blues.

6

Mistrzowie NHL gotowi na Obamę (+ VIDEO)

2012-01-23 09:02:56 1 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Dla trenerów był to festiwal błędów, dla przeciętnego kibica być może najlepszy mecz sezonu w NHL. Boston Bruins dosłownie wywalczyli sobie wygraną z Philadelphia Flyers i na dzisiejsze spotkanie z prezydentem Barackiem Obamą przylecą - jak przystało na mistrzów - jako zwycięzcy.

7

Kara meczu przesądziła na szczycie Wschodu (VIDEO)

2012-01-22 09:46:23 0

Gdy spotykają się dwie najlepsze drużyny jednej z konferencji w NHL, wiadomo, że będzie ostro. Andrew

Blackhawks najlepsi jak w 2010

2012-01-21 08:04:48 0

W najciekawszym piątkowym meczu NHL doszło do spotkania starych znajomych z mistrzowskiej drużyny

Nawet Rekiny nie powstrzymały Senators (+ VIDEO)

2012-01-20 09:25:47 1

Ponad 8 lat czekał zespół Ottawa Senators na zwycięstwo nad San Jose Sharks. W formie, w jakiej obecnie

Dzień Blackhawks na Zachodzie

2012-01-19 08:49:35 1

Rywalizacja w czołówce Konferencji Zachodniej NHL jest tak zacięta, że lider zmienia się ostatnio

Callahan nie musiał strzelić (VIDEO)

2012-01-18 10:01:18 2

Ryan Callahan nie musiał nawet umieścić krążka w bramce, by zdobyć gola w meczu New York Rangers

0 punktów i zwycięski gol Krejčíego

2012-01-17 09:20:35 0

David Krejčí we wczorajszym meczu Boston Bruins z Florida Panthers przerwał najdłuższą serię spotkań

Blackhawks znów na szczycie

2012-01-16 09:26:46 1

Tylko przez jeden dzień nie było drużyny Chicago Blackhawks na czele najsilniejszej w NHL Dywizji

Red Wings wyrównali rekord

2012-01-15 10:16:31 0

Zajęło to trochę więcej czasu niż początkowo planowali, ale hokeistom Detroit Red Wings udało

Przełamanie "Pingwinów"

2012-01-14 09:46:44 3

Zespół Pittsburgh Penguins wreszcie zaczął strzelać gole i wystarczyło mu to do odniesienia pierwszego

Przewaga Canucks nad wszystkimi

2012-01-13 09:34:16 1

Przez prawie 60 minut meczu z Vancouver Canucks zawodnicy St. Louis Blues mogli zapomnieć, że grają

Capitals - Penguins bez armat

2012-01-12 09:03:13 3

Grający bez Sidneya Crosby'ego Pittsburgh Penguins właśnie doświadczają najdłuższej serii porażek

Red Wings jak w domu

2012-01-04 09:03:13 3

Być może to spora liczba kibiców drużyny z Detroit na trybunach sprawiła, że Red Wings poczuli

Brière nie mógł strzelić. Winter Classic dla Rangers

2012-01-03 08:51:47 4

Jeśli Danny Brière znał statystyki, to wykonując przy stanie 2:3 rzut karny na 20 sekund przed końcem

100 procent Kascicyna

2012-01-02 09:04:22 10

Siarhiej Kascicyn miał wczoraj jeden z tych dni, w którym każdy oddany przez zawodnika strzał kończy

W Detroit wygrywają tylko Red Wings

2012-01-01 09:15:33 0

Nietypowo jak na Detroit Red Wings, do osiągnięcia celu potrzebna była wczoraj nawet bójka. Najważniejsze

Blackhawks lepsi po długiej przerwie

2011-12-31 08:05:25 0

W długiej i barwnej historii swojej rywalizacji Chicago Blackhawks i Detroit Red Wings nigdy nie musieli

"Zdrajca" Jágr znów salutował w Pittsburghu

2011-12-30 09:15:44 5

Jaromír Jágr przybywał wczoraj do Pittsburgha, w którym odnosił swoje największe hokejowe sukcesy

"Królowie" zatrzymali lidera

2011-12-29 09:30:59 1

Dla Los Angeles Kings pod wodzą Darryla Suttera na strzelanie większej liczby goli pora nie przyjdzie

Red Wings się nie poddają

2011-12-28 09:27:00 0

Detroit Red Wings nie zamierzają się poddawać w walce o najwyższe miejsca Dywizji Centralnej NHL.

Dziwne zwycięstwo w St. Louis, gol bramkarza w Raleigh (VIDEO)

2011-12-27 08:45:22 0

Gdy NHL wróciła do gry po przerwie świątecznej, w St. Louis nic nie było jak zwykle. Blues nie tylko

Wesołe święta w Nowym Jorku (+ VIDEO)

2011-12-24 09:23:13 1

Są tacy, którzy twierdzą, że nie ma na świecie piękniejszego miejsca niż Nowy Jork w okresie świąt

Niespodziewany bohater Senators

2011-12-23 10:38:12 0

Walczący z kontuzjami Florida Panthers stracili wczoraj jednego z liderów swojej drużyny, ale by zorientować

Canucks wygrywają nawet bez przewag

2011-12-22 09:08:31 0

Wiedząc, że mierzą się z najlepiej grającą w przewagach drużyną ligi, Detroit Red Wings zadbali,

Penguins przetrwali w trzeciej tercji (+VIDEO)

2011-12-21 09:23:53 0

Prawie trzy tygodnie czekali Pittsburgh Penguins na wygranie dwóch meczów z rzędu. Wczoraj w trzeciej

Wild bez szans w Vancouver

2011-12-20 09:12:32 0

Minnesota Wild nie chcieliby wspominać połowy grudnia jako momentu, w którym ich sezon odwrócił

600 razy Quenneville'a

2011-12-19 09:08:01 2

Sześćsetne w NHL zwycięstwo Joela Quenneville'a było dla Chicago Blackhawks wystarczającym powodem,

Bruins znów zmorą bramkarzy Flyers

2011-12-18 10:00:17 3

O kłopotach Philadelphia Flyers mówiło się ostatnio głównie w kontekście kontuzji graczy z pola,

Wieczór liderów w Newark

2011-12-17 10:28:51 0

Przed wczorajszym meczem z Dallas Stars klub New Jersey Devils uhonorował jednego ze swoich byłych,