Newsy NHL

Najlepsza obrona rozbita w Columbus

2010-11-11 09:51:29 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

To był wieczór paradoksów w Columbus. Najlepsza dotąd obrona NHL straciła w najciekawiej zapowiadającym się wczorajszym spotkaniu 8 goli. Strzelił jej je zespół, który w tym sezonie w żadnym meczu nie trafił więcej, niż trzy razy.

NHL: Nowy format Meczu Gwiazd

2010-11-10 20:54:32 4 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Władze NHL i Związku Zawodników ligi (NHLPA) postanowiły zmienić format rozgrywania Meczu Gwiazd. Już w tym sezonie w Raleigh zniknie podział na konferencje, a składy drużyn wybiorą ich kapitanowie.

1

Canucks zatrzymani w Montréalu

2010-11-10 10:40:35 2 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Dwaj europejscy obrońcy Montréal Canadiens strzelili wczoraj swoje pierwsze gole w obecnym sezonie NHL. W odpowiednim momencie, by przerwać serię zwycięstw Vancouver Canucks.

2

Seria Flyers przerwana w Waszyngtonie

2010-11-08 09:14:23 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Gol Mike'a Greena w sytuacji, gdy jego zespół grał w nietypowym dla dogrywki składzie pięciu zawodników w polu przerwał serię sześciu zwycięstw Philadelphia Flyers i wypchnął Washington Capitals na pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej NHL.

3

Capitals znaleźli sposób na Thomasa (+VIDEO)

2010-11-06 09:19:19 4 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Dwukrotnie w tym sezonie Tim Thomas zatrzymywał zespół Washington Capitals. Wczoraj ekipa ze stolicy USA zemściła się tak, że najlepszy bramkarz początku obecnego sezonu nie dokończył meczu, choć niewiele zabrakło, by i to nie wystarczyło "Caps" do zwycięstwa.

4

Zachód lepszy od Wschodu (+VIDEO)

2010-11-05 09:06:09 5 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Tylko jeden gol był potrzebny do rozstrzygnięcia meczu dwóch najlepszych do wczoraj drużyn obu konferencji NHL. Po 60 minutach bardzo twardej walki wiemy, że w całej lidze najlepsi są obecnie Los Angeles Kings.

5

Nowy trzeci atak dał zwycięstwo Red Wings (+VIDEO)

2010-11-04 09:15:09 9 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Dwa gole najbardziej krytykowanej w tym sezonie trzeciej formacji Detroit Red Wings dały drużynie zwycięstwo nad Calgary Flames i powrót na czoło niezwykłej Dywizji Centralnej NHL.

6

Garon na czysto

2010-11-03 09:01:30 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Mieć rezerwowego bramkarza, który nie przegrywa meczów to prawdziwy skarb dla drużyny. Mathieu Garon dał wczoraj Columbus Blue Jackets zwycięstwo nad zespołem, w którym debiutował w NHL.

7

Mistrzowie przegrali w Madison Square Garden

2010-11-02 08:31:22 0

Liga NHL wróciła do gry po jednym dniu przerwy, ale nie był to udany powrót dla obrońców Pucharu

Daciuk zepchnął Nashville

2010-10-31 08:11:23 5

Kolejny w tym roku przeciwko Nashville Predators błysk geniuszu Pawła Daciuka dał zwycięstwo Detroit

Pierwsze zero Predators

2010-10-29 09:28:02 0

Nie ma już w NHL drużyny, która zdobywała punkty we wszystkich spotkaniach tego sezonu. W swoim pierwszym

Blackhawks z punktami, ale bez Hossy

2010-10-28 09:33:08 4

Zespół Chicago Blackhawks pokonał przed własną publicznością Los Angeles Kings, ale w trakcie

Selänne i Ducks coraz wyżej

2010-10-27 09:15:25 0

Teemu Selänne awansował wczoraj na samodzielne 15. miejsce klasyfikacji strzeleckiej wszech czasów

Karne dla "Królów"

2010-10-26 09:05:58 0

Pięć serii rzutów karnych było potrzebnych, by dać Los Angeles Kings w najciekawszym poniedziałkowym

Lider z Nashville

2010-10-25 09:05:55 0

Hokeiści Nashville Predators tworzą jedyny zespół, który w tym sezonie NHL jeszcze nie przegrał

42. sekunda Predators

2010-10-24 10:02:02 0

Hokeiści Dallas Stars przegrali wczoraj dopiero swój drugi mecz w obecnym sezonie NHL. Jak się okazało

Blues wygrali z pierwszymi mistrzami

2010-10-23 11:47:06 0

Hokeiści St. Louis Blues udanie rozpoczęli jeden z najtrudniejszych weekendów sezonu. Wczoraj przed

10 minut z powtórkami

2010-10-22 09:37:37 1

Aż 10 minut potrzebne było wczoraj w siedzibie NHL w Toronto, by stwierdzić, że New York Islanders

Blackhawks znów wygrali z Canucks

2010-10-21 09:28:31 1

Hokeiści Chicago Blackhawks podobnie jak w zeszłosezonowym półfinale Konferencji Zachodniej pokonali

Rypien zawieszony do wyjaśnienia

2010-10-20 20:18:54 0

Napastnik Vancouver Canucks, Rick Rypien został zawieszony przez NHL do czasu wyjaśnienia przepychanki

Thomas zatrzymał stołecznych Rosjan (+VIDEO)

2010-10-20 09:35:18 0

Ani Aleksander Owieczkin ani jego imiennik, Siomin choć strzelali na potęgę nie znaleźli wczoraj

Udany pościg Capitals

2010-10-17 10:06:34 2

Do 45. minuty wczorajszego meczu w Nashville Washington Capitals przegrywali 0:2, ale ostatecznie to

W Toronto wieje optymizmem

2010-10-16 09:47:12 3

Najlepszy od 17 lat start do sezonu Toronto Maple Leafs daje ich oszalałym na punkcie hokeja fanom nadzieję,

Koledzy zepsuli powrót Modano

2010-10-15 09:31:03 2

W dniu, w którym Mike Modano wrócił do Dallas, by po 20 latach kariery rozegrać pierwszy mecz przeciwko

Mair w Devils, Hjalmarsson i Wisniewski ukarani (VIDEO)

2010-10-13 09:31:47 1

Klub New Jersey Devils podpisał kontrakt z byłym graczem Buffalo Sabres, Adamem Mairem, ale wciąż

Pierwsza porażka "Czerwonych Skrzydeł"

2010-10-13 08:09:40 0

Hokeiści Detroit Red Wings ponieśli pierwszą w tym sezonie NHL porażkę. Dwa punkty z Joe Louis Arena

Kirk Maltby kończy karierę

2010-10-12 19:14:43 1

Nierówny start sezonu w Chicago

2010-10-12 11:10:52 0

Sobotnie rozpoczęcie nowego sezonu NHL w Chicago pod względem organizacyjnym wypadło doskonale. Od

Flyers lepsi od Avalanche

2010-10-12 09:35:07 0

Świetna gra w osłabieniu, przechwyty w tercji neutralnej i gol z bardzo ostrego kąta - to wszystko

Bruins z dwoma punktami

2010-10-11 08:31:11 0

Hokeiści Boston Bruins udanie zrewanżowali się Phoenix Coyotes za sobotnią porażkę w swoim pierwszym

Lilja w Anaheim

2010-10-10 21:12:44 3

Szwedzki obrońca Andreas Lilja zakończył poszukiwania nowego klubu. Były gracz Detroit Red Wings

Porażka Blackhawks pod mistrzowskim sztandarem

2010-10-10 10:07:18 8

Wciągając wczoraj pod dach hali United Center banner za zdobycie Pucharu Stanleya klub Chicago Blackhawks

Peter Schaefer wrócił do Vancouver

2010-10-08 16:35:44 0

33-letni Peter Schaefer, który przez rok nie uprawiał hokeja podpisał wczoraj kontrakt z klubem Vancouver

Flyers zepsuli imprezę w Pittsburghu

2010-10-08 09:25:42 0

Fani Pittsburgh Penguins nie mogli przełknąć bardziej gorzkiej pigułki na oficjalne otwarcie nowej

"Kojoty" zwycięskie w Rydze

2010-10-06 21:18:47 3

Ostatni przed nowym sezonem NHL mecz towarzyski rozegrali hokeiści Phoenix Coyotes. W Rydze okazali