Newsy NHL

NHL: Nystrom kontuzjowany

2015-03-06 22:11:41 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Pięć meczów z rzędu przegrała drużyna Nashville Predators. Ale nie jest to jedyny problem ekipy ze stanu Tennessee. Przez najbliższy miesiąc w jej składzie zabraknie doświadczonego Erica Nystroma.

NHL: MacKinnon już nie zagra

2015-03-06 17:39:13 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Najlepszy debiutant ubiegłego sezonu NHL Nathan MacKinnon już nie zagra w tych rozgrywkach. 19-letni gracz ma pękniętą kość stopy i wypadł z gry na dłużej, choć nie wiadomo, kiedy kontuzji się nabawił.

1

NHL: Krug i Smith zostają w Bostonie

2015-03-06 16:51:01 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Klub Boston Bruins przedłużył umowy z napastnikiem Reillym Smithem i obrońcą Toreyem Krugiem.

2

NHL: Dwanaście lat posuchy (WIDEO)

2015-03-06 10:28:26 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Hokeiści Calgary Flames ostatni raz cieszyli się z wygranej w Bostonie w 2003 roku. Minionej nocy, dzięki bramce Davida Schlemko w ósmej rundzie konkursu najazdów przerwali niechlubną passę i pokonali Bruins na wyjeździe.

3

NHL: Luongo i Montoya wyłączeni z gry

2015-03-05 22:19:53 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Bramkarze Florida Panthers Robert Luongo i Al Montoya, którzy doznali kontuzji we wtorkowym meczu z Toronto Maple Leafs będą musieli z powodu urazów odpocząć od gry. Szybciej na lód powinien wrócić Luongo.

4

NHL: Cenny nabytek (WIDEO)

2015-03-05 11:12:01 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Trzy dni temu Detroit Red Wings pozyskali z New Jersey Devils doświadczonego defensora Marka Židlický'ego. Nie był to transferowy hit, jednak 38-letni obrońca już w pierwszym meczu w nowych barwach udowodnił, jak cennym nabytkiem może się okazać. Minionej nocy Czech strzelił gola w dogrywce, dzięki czemu "Skrzydła" pokonały New York Rangers 2:1.

5

NHL: Córeczka tatusia

2015-03-04 14:05:29 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

11-letnia córka Jordana Leopolda, który występuje w NHL napisała w styczniu list do sztabu szkoleniowego Minnesoty Wild z prośbą o dołączenie jej ojca do składu drużyny z St. Paul. Dwa miesiące później jej marzenie się spełniło.

6

NHL: Bramkarski chaos na Florydzie (WIDEO)

2015-03-04 10:56:49 2 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj w nocy podczas starcia Florida Panthers z Toronto Maple Leafs. Kontuzji nabawili się obaj bramkarze drużyny z Sunrise i gotowy do gry był już trener golkiperów, na co sędziowie pozwolili. Ostatecznie jednak bramkarze "Panter" dokończyli spotkanie "na raty".

7

NHL: Dzień debiutów (WIDEO)

2015-03-03 08:58:59 0

Okienko transferowe zamknięte, a nowe nabytki powoli zmieniają miejsce zamieszkania. Debiut w nowych

NHL: Okienko transferowe zamknięte

2015-03-02 22:00:08 0

Najważniejszą część sezonu regularnego czas zacząć! W ostatnim dniu, w którym możliwe były

NHL: "Orki" straciły prowadzenie, a mimo to wygrały (WIDEO)

2015-03-02 14:02:41 0

Trzy bramki przewagi mieli na dwanaście minut przed końcem meczu hokeiści Vancouver Canucks, jednak

NHL: Grad transferów

2015-03-02 11:22:14 0

Do zamknięcia okienka transferowego pozostało jeszcze dziesięć godzin, jednak menedżerowie nie pozostawiają

NHL: Yandle "Strażnikiem"

2015-03-02 09:15:58 0

Ubiegłoroczni finaliści New York Rangers nie czekali do ostatnich minut przed zamknięciem okienka

NHL: Glencross w Waszyngtonie

2015-03-01 22:22:44 0

Dzień przed zamknięciem okna transferowego w NHL nowym graczem Washington Capitals został Curtis Glencross.

NHL: McClement zostaje w Raleigh

2015-03-01 17:07:15 0

Defensywny środkowy Jay McClement nie odejdzie w tym okresie transferowym z Carolina Hurricanes. Klub

NHL: Blackhawks wypełniają lukę po Kane'ie

2015-03-01 12:54:19 0

Antoine Vermette zasili szeregi Chicago Blackhawks. W zamian za 32-letniego środkowego Arizona Coyotes

NHL: Red Wings zdobyli "Miasto Muzyki" (WIDEO)

2015-03-01 08:43:52 0

Nikt w tym sezonie NHL nie gra u siebie tak dobrze, jak Nashville Predators. Do wczoraj ekipa Petera

NHL: Fleischmann za Heatleya

2015-02-28 21:54:46 0

Tomáš Fleischmann został nowym graczem Anaheim Ducks. Klub z Kalifornii oddał w zamian do Florida

NHL: Gleason zagra w stolicy

2015-02-28 18:27:42 0

Doświadczony amerykański obrońca Tim Gleason wzmocnił szeregi Washington Capitals. Wicemistrz olimpijski

NHL: Blue Jackets bez Dubinsky'ego (WIDEO)

2015-02-28 18:03:34 0

Bez Brandona Dubinsky'ego będzie musiał sobie w najbliższym czasie radzić zespół Columbus Blue

NHL: Lightning wygrali "na wyjeździe" (WIDEO)

2015-02-28 09:03:12 0

Choć Tampa Bay Lightning grali tej nocy w wypełnionej do ostatniego miejsca swojej hali, to czuli się

Brent Sopel zakończył karierę

2015-02-27 20:31:11 0

Mistrz NHL z 2010 roku Brent Sopel, który w najlepszej lidze świata rozegrał ponad 650 meczów zdecydował

NHL: Rangers przejmują pozycję lidera (WIDEO)

2015-02-27 13:44:05 2

Wczorajsze starcie New York Rangers z Arizona Coyotes w Madison Square Garden zakończyło się zwycięstwem

NHL: Trzy miesiące Kane'a (WIDEO)

2015-02-27 10:58:42 1

Lider klasyfikacji kanadyjskiej ligi Patrick Kane z powodu kontuzji będzie odpoczywał trzy miesiące.

NHL: Jagr na Florydzie

2015-02-27 08:50:42 0

O tym, że Jaromir Jagr opuści New Jersey wiadomo było od dawna. 43-letni Czech od dłuższego czasu

NHL: Powrót "Płomieni" (WIDEO)

2015-02-26 10:22:54 0

Calgary Flames przerwali krótką passę porażek i po wczorajszej wygranej z New Jersey Devils wskoczyli

NHL: Noc transferów

2015-02-26 08:55:21 0

Okienko transferowe zostanie zamknięte dopiero za kilka dni, jednak już wczoraj doszło do kilku głośnych

NHL: Bergenheim w Minnesota Wild

2015-02-25 20:46:19 0

NHL: Neuvirth prowadzi Sabres do zwycięstwa (WIDEO)

2015-02-25 11:41:56 1

Buffalo Sabres to wciąż najsłabsza drużyna ligi, jednak trudno nie zauważyć, że coś się ostatnio

NHL: wymiana Canadiens i Ducks

2015-02-24 18:33:35 0

Kluby Montréal Canadiens i Anaheim Ducks dokonały zmian w swoich składach wymieniając się dwoma

NHL: Passa Devils trwa, czyste konto Schneidera (WIDEO)

2015-02-24 08:49:15 0

Cory Schneider nie zagrał tylko w ośmiu meczach w tym sezonie. W ostatnim rozegranym, pięćdziesiątym

NHL: Jared Cowen zawieszony (WIDEO)

2015-02-23 19:34:09 0

Obrońca Ottawa Senators Jared Cowen został przez Wydział Bezpieczeństwa Zawodników NHL zawieszony

NHL: Hokeiści z Minnesoty odrobili straty (WIDEO)

2015-02-23 11:33:15 0

Minnesota Wild w ostatnim czasie potwierdziła, że jest jedną z drużyn, które łatwo nie odpuszczają.

NHL: zmiany pomogły "Pingwinom" (WIDEO)

2015-02-22 08:45:40 0

Po trzech porażkach z rzędu trener Pittsburgh Penguins Mike Johnston postanowił przemeblować skład

NHL: Quincey kontuzjowany

2015-02-21 22:04:27 0

NHL: "Płomienie" pobite własną bronią (WIDEO)

2015-02-21 08:58:44 0

Nie ma w tym sezonie NHL drużyny, która częściej niż Calgary Flames odrabia straty w trzecich tercjach.