Newsy NHL

NHL: Osiem z rzędu (WIDEO)

2016-03-28 12:48:31 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Ósmy raz z rzędu o Puchar Stanleya zawalczą hokeiści Chicago Blackhawks. Po wczorajszej wygranej nad Vancouver Canucks aktualni mistrzowie są już pewni miejsca w fazie play-off.

Czy Radziszewski mógłby zagrać w NHL?

2016-03-27 23:33:10 19 Autor: Michał Kolasiński Źródło nhlw.pl

„Red Hot” Rafał Radziszewski zaprowadził Cracovia Kraków po tytuł najlepszej drużyny kraju husarii, bigosu i koszmarnie drogich autostrad. W myśli wielu fanów NHL od razu pojawia się pytanie – czy istniałaby hipotetyczna szansa na grę „Radzika” w najlepszej lidze świata? A jeśli tak to gdzie, kiedy, jak? Popuszczamy wodzę fantazji zapnijcie pasy.

1

NHL: Manson ukarany (WIDEO)

2016-03-26 16:48:49 0 Autor: kł Źródło Hokej.Net

Zawodnik Anaheim Ducks Josh Manson został ukarany za gest "podrzynania gardła", który wykonał w czwartkowym starciu z Toronto Maple Leafs.

2

NHL: "Orki" znów bez bramki (WIDEO)

2016-03-26 12:46:21 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Hokeiści Vancouver Canucks myślami są już najwyraźniej na polach golfowych. Podopieczni Williego Desjardinsa po raz czwarty w ciągu ostatnich dwóch tygodni nie pokonali golkipera rywali choćby raz. Na bramkę Briana Elliotta oddali wczoraj zaledwie piętnaście strzałów.

3

NHL: "Pantery" wracają na stołek lidera (WIDEO)

2016-03-25 12:45:34 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Ważny dywizyjny bój stoczyli wczoraj hokeiści Florida Panthers i Boston Bruins. Starcie wygrała ekipa z Sunrise, dzięki czemu ponownie wskoczyła na pierwsze miejsce Dywizji Atlantyckiej. W spotkaniu nie zabrakło kontrowersji.

4

NHL: Nowojorska dominacja (WIDEO)

2016-03-24 11:15:40 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

We wczorajszej kolejce odbyły się zaledwie dwa mecze. Oba z nich wygrały ekipy z Nowego Jorku, najpierw New York Islanders pokonali Ottawa Senators 3:1, a następnie New York Rangers górowali nad Boston Bruins 5:2.

5

NHL: Niesamowity powrót "Kurtek" (WIDEO)

2016-03-23 12:03:52 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Steve Mason grał wczoraj wyśmienicie przez 59 minut. Nie wystarczyło to jednak by Philadelphia Flyers dopisali do swojego konta kolejne dwa punkty. Hokeiści Columbus Blue Jackets wyrównali w ostatniej minucie i triumfowali po serii rzutów karnych.

6

NHL: Flyers wciąż w grze (WIDEO)

2016-03-22 13:03:08 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Hokeiści Philadelphia Flyers odrabiają straty, już tylko punkt dzieli ich od "dzikiej karty". Podopieczni Dave'a Hakstola kontynuują dobrą passę, wczoraj pokonali na wyjeździe New York Islanders 4:1.

7

NHL: Wielki powrót Bäckströma (WIDEO)

2016-03-21 12:56:56 0

Po czternastu miesiącach przerwy do NHL powrócił Niklas Bäckström. 38-letni Fin, który nie grał

NHL: 11 goli na Dzień Świętego Patryka (WIDEO)

2016-03-18 12:53:36 0

Wciąż nadziei na awans do fazy mistrzowskiej nie tracą hokeiści New Jersey Devils. Wczoraj ekipa

NHL: Szczęśliwa dziewiątka (WIDEO)

2016-03-16 12:00:28 0

Ben Smith i Connor Carrick poprowadzili Toronto Maple Leafs do wygranej nad Tampa Bay Lightning. Obaj

NHL: Quick zatrzymuje mistrzów (WIDEO)

2016-03-15 11:42:14 0

Jonathan Quick nie dał szans hokeistom Chicago Blackhawks. Amerykański golkiper wybronił wszystkie

NHL: Obrona "Wyspiarzy" mocniejsza

2016-03-14 20:43:49 0

Poważne wzmocnienie czeka obronę New York Islander akurat na czas walki o awans do play-offów NHL.

NHL: Tarasienko zawodnikiem tygodnia

2016-03-14 17:16:30 0

Rosjanin Władimir Tarasienko został przez NHL wyróżniony za swoją dobrą postawę w ostatnich meczach.

NHL: Kronwall wykluczony z gry (WIDEO)

2016-03-13 19:41:15 0

Szwedzki obrońca Detroit Red Wings Niklas Kronwall skręcił kolano i w najbliższych tygodniach zabraknie

NHL: Poważne wzmocnienie Rangers

2016-03-13 16:09:40 0

Wzmocniony powrotem do składu swojego najlepszego strzelca zagra dziś w Madison Square Garden z Pittsburgh

NHL: Capitals jeszcze bez play-offów (WIDEO)

2016-03-13 08:21:27 0

Rzadko w tym sezonie zdarza się najlepszej w lidze drużynie Washington Capitals przegrywać dwa mecze

NHL: Długa przerwa Małkina (ZOBACZ WIDEO)

2016-03-12 23:13:56 0

Dłuższa przerwa w grze czeka gwiazdę Pittsburgh Penguins Jewgienija Małkina. Rosjanin nie będzie

NHL: Mistrzowie zdominowani. Stars na szczycie Zachodu (WIDEO)

2016-03-12 09:17:37 0

Zespół Dallas Stars pokonał Chicago Blackhawks w meczu na szczycie dywizji centralnej NHL i awansował

Kara za atak na sędziego skrócona (WIDEO)

2016-03-11 23:09:01 0

Dennis Wideman częściowo zrehabilitowany. Niezależny arbiter skrócił karę dla zawodnika Calgary

NHL: Subban wyszedł ze szpitala (WIDEO)

2016-03-11 18:45:56 0

Obrońca Montréal Canadiens P.K. Subban, który ostatniej nocy doznał groźnie wyglądającego urazu

NHL: Subban na noszach (WIDEO)

2016-03-11 11:45:51 0

Montreal Canadiens triumfowali we wczorajszym starciu z Buffalo Sabres, ale przypłacili to kontuzją

NHL: Bogaty kalendarz gier pod gołym niebem. Będzie "Klasyk Stulecia" (WIDEO)

2016-03-10 17:29:01 0

Władze NHL ogłosiły pełen kalendarz meczów rozgrywanych na stadionach w sezonie 2016-17. "Zimowy

NHL: Młode strzelby prowadzą Leafs do zwycięstwa (WIDEO)

2016-03-10 13:28:07 0

Organizacja z Toronto już dawno spisała ten sezon na straty. Dzięki ostatnim transferom szansę na

NHL: Pierwszy sukces Reimera (WIDEO)

2016-03-09 12:57:38 0

James Reimer przeniósł się do Kalifornii tuż przed zamknięciem okienka transferowego i już zadomowił

NHL: Piękne gole, bójki i rekordy (WIDEO)

2016-03-08 11:50:46 3

Prawdziwą hokejową ucztę zgotowano wczoraj kibicom zgromadzonym w BB&T Center, gdzie Florida Panthers

NHL: Huberdeau wraca, by ratować "Pantery"

2016-03-07 19:42:23 0

Po sześciu meczach przerwy spowodowanej kontuzją do składu Florida Panthers wraca czołowy napastnik

NHL: Talbot graczem tygodnia (WIDEO)

2016-03-07 18:24:08 0

Niespodziewanym bohaterem tygodnia w NHL został bramkarz Edmonton Oilers Cam Talbot. Dziś otrzymał

NHL: Pod gołym niebem w Winnipeg (WIDEO)

2016-03-07 16:37:44 0

Stadion futbolu kanadyjskiego Investors Group Field w Winnipeg będzie w przyszłym sezonie areną meczu

Kto pierwszy w wyścigu o Puchar Stanleya?

2016-03-07 15:39:09 0

Sezon zasadniczy tegorocznych rozgrywek ligi NHL wkracza w decydującą fazę. Większości drużyn pozostało

NHL: Wyższy limit wieku w drafcie?

2016-03-06 16:45:58 0

Władze NHL zastanawiają się nad podniesieniem dolnej granicy wieku dla graczy draftowanych do ligi

NHL: Setka Capitals (WIDEO)

2016-03-06 08:51:13 0

Drużyna Washington Capitals wciąż nie nauczyła się unikać sytuacji, w których od początku meczu

NHL: Lider pokonany bez Lundqvista (WIDEO)

2016-03-05 08:51:59 1

Henrik Lundqvist nie był drużynie New York Rangers potrzebny do pokonania na wyjeździe najlepszej

NHL: Lundqvist kontuzjowany (WIDEO)

2016-03-04 17:45:39 0

Bez Henrika Lundqvista będzie sobie musiała radzić drużyna New York Rangers w dzisiejszym meczu z

NHL: Wyczyn Jágra (WIDEO)

2016-03-04 12:48:05 0

Dzięki asyście zdobytej we wczorajszym starciu Florida Panthers z Colorado Avalanche, Jaromír Jágr