Newsy NHL

NHL: Historyczny mecz dla Blue Jackets. Rekord coraz bliżej (WIDEO)

2017-01-01 07:24:24 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

2016 rok kończył się w NHL meczem, jakiego w prawie stuletniej historii ligi jeszcze nie było. Columbus Blue Jackets przerwali zwycięską serię Minnesota Wild, a sami są coraz bliżej najdłuższej passy wygranych wszech czasów.

NHL: Same kłopoty Flyers (WIDEO)

2016-12-31 07:08:50 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

To był jeden z tych wieczorów, kiedy źle idzie wszystko, co może pójść źle. Philadelphia Flyers w San Jose nie tylko przegrali mecz, ale także stracili bramkarza.

1

NHL: „Skrzydła” lepsze w pojedynku byłych klubów Alfredssona (WIDEO)

2016-12-30 12:18:01 0 Autor: kł Źródło Hokej.net

Żaden zawodnik reprezentujący barwy Ottawa Senators nie zagra już z „11” na plecach. Minionej nocy, przed meczem z Detroit Red Wings organizacja ze stolicy Kanady zastrzegła numer wieloletniego kapitana, Daniela Alfredssona.

2

NHL: Młodzi bohaterowie „Klonowych Liści” (WIDEO)

2016-12-29 11:56:29 0 Autor: kł Źródło Hokej.net

Po zaciętej walce komplet punktów do swojego konta dopisali minionej nocy hokeiści Toronto Maple Leafs. Kanadyjska ekipa pokonała na wrogim terenie Florida Panthers 3:2, do rozstrzygnięcia wyniku tego pojedynku potrzebna była seria rzutów karnych.

3

NHL: Szczęśliwa trzynastka (WIDEO)

2016-12-28 12:16:50 0 Autor: kł Źródło Hokej.net

Od ponad miesiąca smaku porażki nie zaznali hokeiści Columbus Blue Jackets. Ekipa prowadzona przez Johna Tortorellę pokonała wczoraj Boston Bruins 4:3 i przedłużyła zwycięską passę do trzynastu wygranych z rzędu.

4

NHL: Piękna seria Blue Jackets trwa (WIDEO)

2016-12-24 07:31:03 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Wciąż nie ma w NHL mocnych na znajdujący się w niewiarygodnej formie zespół Columbus Blue Jackets. Lider ligowej tabeli tej nocy wygrał mecz na szczycie konferencji wschodniej i na przerwę świąteczną udaje się z serią 12 kolejnych zwycięstw.

5

NHL: Kolejna wygrana Blue Jackets (WIDEO)

2016-12-23 11:02:21 0 Autor: kł Źródło Hokej.net

Po ostatniej wygranej z Pittsburgh Penguins hokeiści Columbus Blue Jackets przebili się na sam szczyt ligowej tabeli. Podopieczni Johna Tortorelli pokonali ekipę z „Miasta Stali” aż 7:1, to dla nich jedenaste zwycięstwo z rzędu.

6

NHL: Bishop wypada z gry (WIDEO)

2016-12-22 18:13:36 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Przez dłuższy czas bez kontuzjowanego Bena Bishopa w bramce będzie sobie musiał radzić zespół Tampa Bay Lightning.

7

NHL: Pięć lat porażek za "Nafciarzami" (WIDEO)

2016-12-22 12:59:14 0

Od stycznia 2011 roku wygranej przeciwko Arizona Coyotes w regulaminowym czasie gry zaliczyć nie mogli

NHL: Jágr wyrównuje rekord Marka Messiera (WIDEO)

2016-12-21 11:07:55 0

Jaromír Jágr, który pomimo tego, że za niedługo będzie obchodził 45 urodziny, wciąż ślizga

NHL: „Kurtki” na fali, jubileusz Tortorelli (WIDEO)

2016-12-19 12:13:07 0

Dziewiątą wygraną z rzędu zaliczyli minionej nocy hokeiści Columbus Blue Jackets. Ekipa ze stanu

NHL: 250 zwycięstw Price'a (WIDEO)

2016-12-18 07:05:41 0

Dzień po tym, jak został zmieniony w meczu z San Jose Sharks, Carey Price znów stanął w bramce Montréal

NHL: Pastrňák wykluczony przez kontuzję

2016-12-17 20:40:47 0

Wicelider klasyfikacji strzeleckiej NHL David Pastrňák z powodu kontuzji wypadł ze składu Boston

NHL: Eakin i Hoffman zawieszeni (WIDEO)

2016-12-17 13:05:14 0

Wydział Bezpieczeństwa Zawodników NHL zawiesił Cody'ego Eakina za ostry atak na Henrika Lundqvista

NHL: Wściekły Price wygoniony z bramki (WIDEO)

2016-12-17 07:15:45 0

Po raz pierwszy od ponad dwóch lat Carey Price nie dokończył meczu NHL z powodu innego niż kontuzja.

NHL: Udany powrót "Króla Henryka". "Byłem zdesperowany" (WIDEO)

2016-12-16 07:14:16 0

Henrik Lundqvist wrócił do bramki New York Rangers. Powrót był udany, bo Szwed bronił bezbłędnie,

NHL: Siódme z rzędu zwycięstwo "Pingwinów" (WIDEO)

2016-12-15 07:08:43 0

Mimo że Sidney Crosby rozegrał jeden z najgorszych meczów w sezonie, Pittsburgh Penguins i tak wygrali

NHL: Koniec passy Anttiego Raanty (WIDEO)

2016-12-14 12:34:12 0

Przez ponad 176 minut golkiper New York Rangers Antti Raanta pozostał niepokonany. Passa Fina skończyła

NHL w TVP Sport. Ramówka 11 spotkań na styczeń 2017!

2016-12-13 17:46:08 0

Mamy dla Państwa plan transmisji na przyszłoroczne mecze NHL na antenie TVP Sport. Na styczeń zostało

NHL: Długa przerwa obrońcy Oilers (WIDEO)

2016-12-12 22:04:08 0

Długa przerwa w grze czeka kontuzjowanego obrońcę Edmonton Oilers Darnella Nurse'a, który przeszedł

NHL: "Kojoty" przejęły gracza od Rangers (WIDEO)

2016-12-12 18:03:58 0

Klub Arizona Coyotes poszerzył swoje możliwości ofensywne przejmując gracza występującego dotąd

NHL: Samobój Laine zadecydował o porażce Jets (WIDEO)

2016-12-12 13:51:16 0

O wczorajszym pojedynku pomiędzy Winnipeg Jets i Edmonton Oilers szybko zapomnieć będzie chciał Patrik

NHL : Dwóch zawieszonych na dwa mecze (WIDEO)

2016-12-11 21:28:25 0

Wydział Bezpieczeństwa Zawodników NHL podjął decyzję o zawieszeniu dwóch graczy na dwa spotkania

NHL: Wielki powrót Crosby'ego i "Pingwinów" (WIDEO)

2016-12-11 07:16:08 0

Pamiętając o problemach Sidneya Crosby'ego z wstrząśnieniami mózgu kibice Pittsburgh Penguins mogli

NHL: Rangers lepsi bez "Króla Henryka" (WIDEO)

2016-12-10 07:38:24 0

Nie jest łatwo posadzić na ławce bramkarza formatu Henrika Lundqvista. Ale trener New York Rangers

NHL: Siódemka „Lotników” (WIDEO)

2016-12-09 13:30:47 0

Siódmą wygraną z rzędu zaliczyli minionej nocy hokeiści Philadelphia Flyers. Ekipa z „Miasta Braterskiej

NHL: Podwójne osłabienie Canadiens (WIDEO)

2016-12-08 18:13:57 0

Poważnego, podwójnego osłabienia w środku ataku doznał prowadzący w tabeli NHL zespół Montréal

NHL: Gol, asysta i zabójcze wejście ciałem (WIDEO)

2016-12-07 12:29:18 0

Napastnik New Jersey Devils Taylor Hall poprowadził swój zespół do dwunastej wygranej w tej kampanii.

NHL: Trzynaście bramek w Pittsburghu (WIDEO)

2016-12-06 13:17:10 0

Aż trzynaście bramek padło we wczorajszym pojedynku Pittsburgh Penguins z Ottawa Senators. Wymianę

NHL: 31 sekund nastolatka (WIDEO)

2016-12-04 07:05:38 0

19-letni rosyjski obrońca Iwan Proworow w swoich pierwszych 25 meczach w NHL strzelił jednego gola.

NHL: Wyłączony z gry po swoim ataku ciałem (WIDEO)

2016-12-03 20:49:41 0

Do 4 tygodni może potrwać przerwa w grze Justina Abdelkadera. Zawodnik nabawił się jej w wyniku...

NHL: Klątwa San Jose trwa (WIDEO)

2016-12-03 07:50:13 0

Już od 17 lat fani Montréal Canadiens czekają na zwycięstwo swojej drużyny w San Jose. I będą

NHL: Odmienione „Szable” (WIDEO)

2016-12-02 14:31:33 0

Drugie spotkanie z rzędu wygrali wczoraj hokeiści Buffalo Sabres. Ofensywa ekipy, która była dotychczas

NHL: Hokejowy rollercoaster na Brooklynie (WIDEO)

2016-12-01 14:33:57 0

Emocjonujące starcie zobaczyć wczoraj mieli okazję kibice zgromadzeni w nowojorskim Barclays Center,

„Strażnicy” najdroższym klubem

2016-12-01 12:58:01 0

New York Rangers po raz drugi z rzędu okazali się najdroższym klubem w lidze NHL. Specjalny ranking,

Travis Moen zakończył karierę (WIDEO)

2016-11-30 18:46:08 0

Zdobywca bodaj najbardziej kuriozalnego gola na wagę Pucharu Stanleya w historii Travis Moen zakończył