Newsy NHL

Koniec Pingwinów i ich hali

2010-05-13 09:14:00 13 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Nie będzie drugiego z rzędu Pucharu Stanleya dla Pittsburgh Penguins. Nie będzie ich trzeciego kolejnego finału NHL, nie będzie więcej meczów w hali Mellon Arena. Kopciuszek z Montréalu znów wszystkich zadziwił i wciąż tańczy na najpiękniejszym balu światowego hokeja.

Blackhawks w finale Zachodu

2010-05-12 08:56:36 1 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Dokładnie rok po tym, jak Chicago Blackhawks wyeliminowali Vancouver Canucks z play-offów 2009 wczoraj w Vancouver historia się powtórzyła.

1

Canadiens wciąż żyją

2010-05-11 08:57:10 3 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Montréal Canadiens wciąż są w tych play-offach nie do pokonania w meczach "eliminacyjnych". Wczoraj wymusili na Pittsburgh Penguins konieczność rozegrania meczu nr 7 półfinału Konferencji Wschodniej, jutro będą się starać o kolejną sensację.

2

Bez brody, bez kasków, bez problemów

2010-05-10 08:59:21 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Kiedy sezon Vancouver Canucks wisiał na włosku Roberto Luongo zerwał z jednym z najpopularniejszych hokejowych przesądów. Wrócił do innego, a jego koledzy z pola wymyślili własny. Wczoraj w Chicago pomogło, dzięki czemu półfinał Konferencji Zachodniej NHL trwa.

3

Bez powtórki w finale

2010-05-09 09:56:56 4 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Nie będzie trzeciego z rzędu finału NHL z udziałem Detroit Red Wings i Pittsburgh Penguins. "Pingwiny" wczorajszym meczem drugiej rundy przybliżyły się do wygrania swojej serii, ale gracze Red Wings już sezon zakończyli.

4

Déjà vu Luongo i Canucks

2010-05-08 09:43:26 1 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Roberto Luongo fatalnie wspomina zakończenie ubiegłorocznej serii w drugiej rundzie play-off przeciwko Chicago Blackhawks. Wczorajszy wieczór był dla niego niemal tak zły, jak tamten sprzed roku i choć rywalizacja Vancouver Canucks z Blackhawks trwa to trudno nie mieć wrażenia, że de facto jest już zakończona.

5

Trzecia tercja dała remis

2010-05-07 09:11:36 4 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Hokeiści Montréal Canadiens nie rozegrali wczoraj w hali Centre Bell najlepszego spotkania przeciwko Pittsburgh Penguins. Alarmujący dla mistrzów NHL może być jednak fakt, że jedna dobra tercja wystarczyła "Habs" do odniesienia zwycięstwa.

6

Pingwiny przejęły inicjatywę

2010-05-05 08:53:25 10 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Trwało to długo, ale hokeiści Pittsburgh Penguins znaleźli wczoraj wreszcie sposób na Jaroslava Haláka i znów znajdują się w rywalizacji z Montréal Canadiens w znacznie lepszej sytuacji.

7

W Chicago bez powtórki

2010-05-04 13:22:03 0

Gdy po pierwszych 5 minutach gry Vancouver objęło prowadzenie 2:0, wszyscy kibice zgromadzeni w hali

Bruins znów lepsi o jednego gola

2010-05-04 09:01:26 0

Sztuka wygrywania zaciętych meczów o których wyniku decyduje jeden gol jest w play-offach NHL niezwykle

Joe zagrał jak Joe

2010-05-03 09:12:44 9

Joe Thornton wreszcie dostosował się do znakomitej dyspozycji grającego najlepszy hokej swojego życia

Blackhawks bez alibi

2010-05-02 08:30:35 0

Buczeniem "nagrodzili" kibice w hali United Center grę Chicago Blackhawks w pierwszym meczu drugiej

Canadiens już nie bronią osłabień

2010-05-01 10:35:38 14

Po sensacyjnym wyeliminowaniu w pierwszej rundzie play-off NHL Washington Capitals Montréal Canadiens

"Mały Joe" prowadzi Rekiny

2010-04-30 07:38:28 1

Zawodnik o imieniu Joe miał jak zwykle prowadzić San Jose Sharks do zwycięstw. W obecnych play-offach

Wakacje w stolicy

2010-04-29 08:59:09 14

Jedna z najlepszych pierwszych rund play-off NHL w ostatnich latach zakończyła się wczoraj w sposób,

Skrzydła lecą dalej

2010-04-28 09:05:00 6

Hokeiści Phoenix Coyotes mimo koszmarnego lata, które omal nie skończyło się przeniesieniem klubu

Chicago znów z Vancouver

2010-04-27 09:21:31 11

W bardzo podobnych okolicznościach wywalczyły awans do drugiej rundy play-off NHL drużyny Vancouver

Horror w Chicago

2010-04-26 21:55:43 1

To był jeden z najdziwniejszych pojedynków, jakie odbyły się w ostatnich latach w hali United Center.

Canucks odbili się w lustrze (VIDEO)

2010-04-26 09:32:03 1

Wydarzenia w tegorocznej serii Vancouver Canucks z Los Angeles Kings toczyły się podobnie, jak przed

Awans bliżej Canucks

2010-04-24 09:46:55 4

Każda seria w play-off ma swoją historię złożoną z często nieoczekiwanych zwrotów sytuacji. Wygląda

Sharks złamali Andersona

2010-04-23 08:55:24 5

Hokeiści San Jose Sharks potrzebowali pięciu meczów by "złamać" stojącego w bramce Colorado Avalanche

Canucks walczą bronią Królów

2010-04-22 09:16:28 0

Vancouver Canucks nie znaleźli sposobu na powstrzymanie Los Angeles Kings podczas gier w przewadze.

Blackhawks rozbici

2010-04-21 08:45:26 5

Celem Nashville Predators w rywalizacji z Chicago Blackhawks jest przede wszystkim ograniczenie siły

Duża przewaga Kings

2010-04-20 10:26:25 0

W całej serii pomiędzy Los Angeles Kings a Vancouver Canucks zespół z Kalifornii gra świetnie w

Koszmar Boyle'a (VIDEO)

2010-04-19 08:44:53 0

Przez 60 minut gry w meczu nr 3 ćwierćfinału Konferencji Zachodniej NHL pomiędzy Colorado Avalanche,

Kontuzja Vanka i porażka Sabres

2010-04-18 07:27:02 0

Hokeiści Buffalo Sabres po raz pierwszy w sezonie przegrali mecz w którym prowadzili po dwóch tercjach.

Zimny prysznic dla Blackhawks (VIDEO)

2010-04-17 08:26:37 1

Patrząc na błędy, jakie popełniali w trzeciej tercji wczorajszego meczu z Nashville Predators hokeiści

Plekanec się przedstawił

2010-04-16 09:47:44 0

Nie wiadomo, czy po wczorajszym pierwszym meczu play-off pomiędzy Washington Capitals a Montréal Canadiens

Przewaga Kojotów

2010-04-15 08:41:21 0

Phoenix Coyotes mimo że przystąpili do play-off NHL z wyższej pozycji, niż Detroit Red Wings nie

Oczekiwanie w San Jose

2010-04-11 09:16:08 0

Zawodnicy San Jose Sharks wykonali wczoraj swoją część zadania, a teraz pozostało im czekanie na

Skuteczna odpowiedź Blackhawks

2010-04-10 08:39:19 0

Zespół Chicago Blackhawks w dobrym stylu odpowiedział na czwartkową wygraną San Jose Sharks i po

Rekiny znów pierwsze

2010-04-09 09:11:10 0

Kiedy już wszystkie miejsca w play-off NHL ze strony Zachodu zostały obsadzone pozostała walka o ustawienie

Punkt na wagę awansu?

2010-04-06 08:00:34 0

Na tym etapie sezonu zespoły walczące o awans do rundy play-off NHL muszą przede wszystkim wygrywać.

Fani walczą o hołd dla Burnsa

2010-04-02 22:44:52 0

W swojej karierze trenerskiej w NHL Pat Burns wygrał 501 spotkań. Ostatniego, najważniejszego w życiu

Łamał kije, rozbierał się i krzyczał na sędziów (VIDEO)

2010-04-01 17:43:42 5

Do czego może posunąć się trener, któremu nie podobają się decyzje arbitra? Szkoleniowiec Abbotsford