Newsy NHL

"Kaczory" znów gorsze w karnych (WIDEO)

2014-03-08 08:54:02 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Mecz pomiędzy najlepszymi drużynami konferencji zachodniej i wschodniej był wydarzeniem piątku w NHL. Prowadzący w tabeli całej ligi Anaheim Ducks po raz kolejny nie potrafili wygrać w rzutach karnych.

Najgorszy mecz Crosby'ego, Sharks wyrwali zwycięstwo (WIDEO)

2014-03-07 09:07:31 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Drużynie Pittsburgh Penguins niemal się w tym sezonie nie zdarza przegrywać meczów, w których prowadzi po pierwszej tercji. Od ponad 16 lat jednak nie zdarzyło jej się również wygrać w San Jose. I wczoraj nic się w tym względzie nie zmieniło.

1

Canadiens w karnych zatrzymali lidera (WIDEO)

2014-03-06 08:53:37 3 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Po bardzo spokojnych dla Anaheim Ducks ostatnich godzinach okresu wymian w NHL, prowadzący w tabeli całej ligi zespół z Kalifornii nie sprostał drużynie Montréal Canadiens.

2

Blackhawks lepsi na historycznym stadionie (WIDEO)

2014-03-02 07:09:46 1 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Prawie 63 tysiące widzów na najstarszym futbolowym stadionie w USA przy mocno padającym śniegu obejrzało kolejne spotkanie NHL z serii meczów rozgrywanych pod gołym niebem. Gracze Chicago Blackhawks swoich fanów zgromadzonych na stadionie Soldier Field nie rozczarowali.

3

Ryan Miller w St. Louis, Blues przegrali na szczycie (WIDEO)

2014-03-01 09:03:35 1 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Mecz liderów konferencji zachodniej miał być wydarzeniem piątkowego wieczoru w NHL. Przyćmiła go jednak wielka wymiana z udziałem 5 graczy, w wyniku której Ryan Miller został zawodnikiem St. Louis Blues. Drużyna z Missouri jeszcze bez swojego nowego bramkarza przegrała spotkanie na szczycie, a na jej ławce jako rezerwowy bramkarz usiadł człowiek na co dzień zajmujący się sprzętem zespołu.

4

NHL: lider przerwał serię porażek (WIDEO)

2014-02-09 09:04:43 0 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net

Sporej dawki szczęścia potrzebował prowadzący w tabeli NHL zespół Anaheim Ducks, by pokonać w sobotę Nashville Predators. "Kaczorom" udało się jednak przerwać passę porażek i na przerwę olimpijską udają się w dobrych nastrojach.

5

Zwycięstwo Rangers przed przerwą na Soczi (WIDEO)

2014-02-08 09:25:46 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Z 17 punktami straty do prowadzących Pittsburgh Penguins przystąpił do meczu na szczycie dywizji metropolitalnej NHL zespół New York Rangers. Na lodzie jednak tej różnicy widać nie było.

6

Bruins lepsi od Canucks

2014-02-05 16:46:08 5 Autor: Łukasz Burzyński Źródło Hokej.Net

Boston Bruins pokonali we własnej hali Vancouver Canucks 3:1. Było to szóste zwycięstwo w ostatnich siedmiu meczach drużyny prowadzonej przez Claude Juliena. Udany powrót do rodzinnego miasta zaliczył Milan Lucić, który zdobył bramkę, zaliczył asystę i został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania.

7

Kolejna porażka Los Angeles Kings

2014-02-04 16:38:38 0

Los Angeles Kings ponieśli czwartą porażkę z rzędu, a dziewiątą w ostatnich dziesięciu meczach.

Jets lepsi w kanadyjskiej bitwie przed Super Bowl (WIDEO)

2014-02-02 22:33:32 0

Swoje niedzielne spotkania NHL zaplanowała na nietypową godzinę - tak, by nie kolidowały z wieczornym

"Rekiny" bezbłędne w karnych (WIDEO)

2014-02-02 09:18:51 0

Bez swojego najlepszego specjalisty od rzutów karnych zespół San Jose Sharks musiał bić się wczoraj

NHL: stracona szansa Blues (WIDEO)

2014-02-01 09:32:17 0

Hokeiści St. Louis Blues nie zdołali wygrać czwartego meczu z rzędu i zmarnowali okazję na objęcie

Blue Jackets potwierdzają dobrą formę zwyciężając z Capitals

2014-01-31 15:06:28 0

Columbus Blue Jackets pokonali na własnym lodzie Washington Capitals 5:2. Graczem meczu został zdobywca

Canucks przegrywają mimo piorunującego początku (WIDEO)

2014-01-30 11:59:28 0

Vancouver Canucks ulegli we własnej hali Chicago Blackhawks 5:2, pomimo błyskawicznie objętego prowadzenia.

Bruins pokonują Islanders, 500 punktów Chary (WIDEO)

2014-01-28 10:47:56 0

Boston Bruins pokonali na wyjeździe New York Islanders 6:3. Było to ostatnie spotkanie Wyspiarzy przed

Rangers deklasują Devils na stadionie Jankesów (WIDEO)

2014-01-27 09:36:42 4

New York Rangers 7:3 pokonali New Jersey Devils w meczu rozgrywanym pod gołym niebem, na Yankee Stadium

Perry jak Ronaldo, Ducks lepsi pod niebem Kalifornii (WIDEO)

2014-01-26 08:59:50 0

Kalifornia nie jest miejscem, które przychodzi na myśl o grze w hokeja na wolnym powietrzu. Wczoraj

NHL: pościg "Panter" się nie udał (WIDEO)

2014-01-25 08:40:42 0

Zbyt późno zabrał się do gry w piątkowym meczu z Colorado Avalanche zespół Florida Panthers. "Pantery"

Ósme z rzędu zwycięstwo Columbus Blue Jackets

2014-01-24 13:17:30 0

Columbus Blue Jackets pokonali we własnej hali Philadelphię Flyers 5:2, dzięki czemu awansowali na

Obrońcy tytułu gorsi od zdziesiątkowanych Red Wings (WIDEO)

2014-01-23 16:10:35 1

Broniący tytułu Chicago Blackhawks ulegli na wyjeździe Detroit Red Wings 5:4, po emocjonującej serii

Koniec serii Anaheim Ducks (WIDEO)

2014-01-22 15:19:50 3

Winnipeg Jets pokonali na wyjeździe Anaheim Ducks 3:2 i zakończyli ich serię 22 kolejnych nie przegranych

Pogrom Pingwinów w Consol Energy Center

2014-01-21 13:05:01 7

Nie tak wyobrażali sobie to spotkanie zgromadzeni w Consol Energy Center kibice. Miejscowi Penguins

Nieudany rewanż Bruins

2014-01-20 13:35:19 2

Chicago Blackhawks pokonali 3:2 po rzutach karnych Boston Bruins. Decydujący strzał oddał w trzeciej

Ducks wrócili do wygrywania (WIDEO)

2014-01-19 09:22:52 0

Bardzo szybkiej rehabilitacji za piątkową porażkę w meczu na szczycie NHL potrzebował zespół Anaheim

Seria "Kaczorów" przerwana na szczycie (WIDEO)

2014-01-18 08:53:27 1

Anaheim Ducks przystąpili do meczu na szczycie NHL z zamiarem kontynuowania najdłuższej trwającej

NHL: Hiller i Ducks wciąż nie do pokonania (WIDEO)

2014-01-12 08:55:11 0

Bramkarz Anaheim Ducks, Jonas Hiller zbliża się do jednego z bramkarskich rekordów wszech czasów

NHL: koniec serii Blues i Canucks (WIDEO)

2014-01-11 08:53:00 0

Do najciekawiej zapowiadającego się piątkowego meczu w NHL Vancouver Canucks przystępowali z serią

NHL: Nowy rekord "Lotników"

2014-01-09 10:47:30 0

Tak dobrej serii zwycięstw na własnym lodowisku gracze Philadelphia Flyers nie mieli już dawno. Nocne

NHL: Islanders znowu górą

2014-01-08 10:57:24 1

Dobra passa New York Islanders dalej trwa, a nocne zwycięstwo 5:3 nad Toronto Maple Leafs było już

Avalanche przetrwali pogoń "Rekinów" (WIDEO)

2014-01-05 09:27:51 0

Zespół Colorado Avalanche był bliski straty przewagi czterech goli we wczorajszym meczu z San Jose

NHL: 4 minuty Chicago Blackhawks (WIDEO)

2014-01-04 08:47:52 0

4 znakomite minuty na początku trzeciej tercji przesądziły o tym, że Chicago Blackhawks wygrali wyrównany

NHL: Noworoczne święto hokeja

2014-01-02 10:11:22 0

Fani NHL na całym świecie po raz szósty mogli odpoczywać po sylwestrowych szaleństwach oglądając

NHL: Sylwestrowe fajerwerki Anaheim Ducks (WIDEO)

2014-01-01 09:10:04 0

Prawdziwe fajerwerki odpalili w sylwestrowy wieczór hokeiści Anaheim Ducks. "Kaczory" w efektownym

NHL: Strzelanina w dywizji centralnej dla Blues (WIDEO)

2013-12-29 09:06:03 1

Chicago Blackhawks mogą być najlepszym zespołem dywizji centralnej NHL, ale gdy przychodzi do meczów

Trzeci dzień świąt Sharpa (WIDEO)

2013-12-28 08:38:29 3

Gracze NHL wrócili na tafle po dłuższej niż zwykle świątecznej przerwie, ale Patrick Sharp miał

NHL: Warłamow nie dał rady w karnych (WIDEO)

2013-12-22 09:24:04 3

Siemion Warłamow jest jednym z najlepiej broniących rzuty karne bramkarzy w historii NHL, ale wczoraj