Newsy NHL

NHL: Predators bez Rinne (WIDEO)

2015-01-15 22:30:09 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Przewodzący tabeli całej NHL zespół Nashville Predators przez około miesiąc będzie sobie musiał radzić bez jednej ze swoich największych gwiazd, bramkarza Pekki Rinne.

NHL: Niesamowity powrót Canadiens

2015-01-15 10:34:27 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Wczoraj w nocy Columbus Blue Jackets podejmowali w Nationwide Arena Montreal Canadiens. Gospodarze wygrywali w trzeciej tercji już 2:0, jednak niezdyscyplinowanie doprowadziło do tego, że mecz ostatecznie przegrali 2:3.

1

NHL: Arcobello nowym "Pingwinem"

2015-01-14 21:09:57 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Amerykański napastnik Mark Arcobello został nowym graczem Pittsburgh Penguins. To już jego trzeci klub w ciągu nieco ponad dwóch tygodni.

2

NHL: Foligno i Toews kapitanami drużyn gwiazd

2015-01-14 19:01:01 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Nick Foligno i Jonathan Toews zostali przez NHL wybrani kapitanami drużyn, które wystąpią w tegorocznym Meczu Gwiazd najlepszej ligi świata. Obie ekipy zostały nazwane ich nazwiskami.

3

NHL: Derby Nowego Jorku dla Islanders

2015-01-14 12:32:58 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

"Bitwa o Nowy Jork" po raz drugi w tym sezonie zasadniczym zakończyła się na niekorzyść New York Rangers. Pomimo kilku dogodnych sytuacji "Strażnicy" nie byli w stanie choćby raz pokonać Jaroslava Haláka. Dzięki wygranej New York Islanders wciąż zajmują pozycję lidera dywizji metropolitalnej.

4

NHL: Grad bramek w Filadelfii

2015-01-13 09:47:38 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Aż dziesięć bramek padło ostatniej nocy w Wells Fargo Center podczas spotkania Philadelphia Flyers z Tampa Bay Lightning. Kluczowa okazała się druga tercja, w której to hokeiści z Filadelfii zdobyli cztery gole w ciągu niespełna dziewięciu minut.

5

NHL: Dwa tygodnie przerwy Masona (WIDEO)

2015-01-11 22:07:40 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Z powodu kontuzji, której doznał we wczorajszym meczu z Boston Bruins przez dwa tygodnie będzie musiał pauzować bramkarz Philadelphia Flyers Steve Mason.

6

NHL: Pełna lista graczy na Mecz Gwiazd ogłoszona

2015-01-11 10:32:32 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Władze NHL ogłosiły pełną listę zawodników, którzy pod koniec stycznia mają wystąpić w Meczu Gwiazd najlepszej ligi świata.

7

NHL: Rehabilitacja Crosby'ego (WIDEO)

2015-01-11 08:46:31 0

Po błędzie Sidneya Crosby'ego Pittsburgh Penguins stracili ostatniej nocy gola w meczu z Montréal

Komisarek wrócił do korzeni

2015-01-10 18:10:23 0

Mike Komisarek zakończył sportową karierę. Amerykanin polskiego pochodzenia będzie teraz pracował

NHL: "Pantery" wygrały strzelaninę (WIDEO)

2015-01-10 08:49:33 0

Ani bramkarze, ani trenerzy nie będą chcieli pamiętać długo wczorajszego meczu Calgary Flames z

NHL: Znamy trenerów na Mecz Gwiazd

2015-01-09 21:13:39 0

Peter Laviolette i Darryl Sutter poprowadzą drużyny w Meczu Gwiazd NHL, który odbędzie się 25 stycznia

NHL: 1000. punkt Eliáša

2015-01-08 11:20:40 0

Napastnik New Jersey Devils Patrik Eliáš, jako drugi Czech w historii, zanotował tysięczny punkt

NHL: Randy Carlyle zwolniony

2015-01-06 16:40:58 0

Randy Carlyle po 7 porażkach w 10 ostatnich meczach został zwolniony z posady trenera Toronto Maple

NHL: Feralne wznowienie Jets (WIDEO)

2015-01-06 07:08:56 0

Niespełna 5 sekund do zdobycia chociaż punktu zabrakło w jedynym poniedziałkowym meczu NHL zespołowi

NHL: Versteeg nie zagra przez miesiąc (WIDEO)

2015-01-04 17:15:52 0

Przez około miesiąc będzie pauzował skrzydłowy Chicago Blackhawks Kris Versteeg, który podczas

Mecz Gwiazd NHL: Łotysze wygrali głosowanie

2015-01-04 10:41:22 1

Łotysz Zemgus Girgensons jest dopiero 138. w klasyfikacji punktowej NHL, ale zorganizowana akcja łotewskich

NHL: Canadiens na czele Wschodu (WIDEO)

2015-01-04 08:56:07 0

Tylko przez jeden dzień z prowadzenia w konferencji wschodniej NHL cieszyli się gracze Pittsburgh Penguins.

NHL: Nowy obrońca w Dallas

2015-01-03 19:08:06 2

Klub Dallas Stars wzmacnia swoje szeregi obronne. "Gwiazdy" przejęły kanadyjskiego obrońcę Davida

NHL: Pittsburgh wciąż nie do zdobycia dla "Błyskawicy" (WIDEO)

2015-01-03 08:48:01 1

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia ekipa Tampa Bay Lightning przerwała serię 10 porażek z Pittsburgh

NHL: David Perron w Pittsburghu

2015-01-02 18:53:32 0

Mający za sobą ponad 450 występów na taflach NHL David Perron został nowym zawodnikiem Pittsburgh

NHL: "Kaczory" straciły kontrolę (WIDEO)

2015-01-01 08:58:36 0

Gracze Anaheim Ducks w ostatnim meczu starego roku nie potrafili zachować "chłodnych głów" i kontroli

NHL: Nowy obrońca w Winnipeg

2014-12-18 23:02:57 0

W związku z ostatnimi problemami zdrowotnymi swoich obrońców klub Winnipeg Jets postanowił uzupełnić

NHL: Fleury jednak zdrowy, zagra z Avalanche

2014-12-18 20:02:44 0

Bramkarz Pittsburgh Penguins Marc-André Fleury nie jest chory na świnkę, jak wcześniej podejrzewano.

NHL: Epidemia w Pittsburghu? Fleury poza składem

2014-12-18 09:59:49 0

Marc-André Fleury to następny gracz, który wypadł ze składu Pittsburgh Penguins. Lekarze podejrzewają,

NHL: Wild z kolejną porażką (WIDEO)

2014-12-18 08:47:49 0

Trener Minnesota Wild Mike Yeo mówił niedawno, że jest zmęczony grą swojej drużyny "w kratkę"

NHL: Seria Ducks przerwana w Toronto (WIDEO)

2014-12-17 08:49:07 0

Jeśli zespół Anaheim Ducks chciał kontynuować swoją zwycięską serię, to Toronto nie było do

NHL: Jets do lutego bez czołowego obrońcy (WIDEO)

2014-12-16 19:06:32 0

Aż do lutego bez swojego czołowego obrońcy Jacoba Trouby będzie sobie musiał radzić w meczach NHL

NHL: Młode "Pingwiny" wychodzą z cienia (WIDEO)

2014-12-16 08:52:10 0

W związku z problemami kadrowymi w klubie Pittsburgh Penguins swoje szanse gry dostają zawodnicy, którzy

NHL: Oilers zwolnili trenera

2014-12-15 21:02:28 0

NHL: Blackhawks znów prowadzą (WIDEO)

2014-12-15 07:05:52 0

Chicago Blackhawks po zaledwie jednym dniu przerwy odzyskali prowadzenie w dywizji centralnej NHL. Drużyna

Crosby chory na świnkę

2014-12-14 20:05:43 0

Kapitan Pittsburgh Penguins Sidney Crosby jest chory na świnkę. 27-letni gracz w poniedziałek opuści

NHL: "Kaczory" lepsze nawet w osłabieniu (WIDEO)

2014-12-14 08:57:28 0

Nawet gra w osłabieniu nie przeszkadza najlepszej obecnie w NHL drużynie Anaheim Ducks w strzelaniu

NHL: Penguins wygrali bez kapitana (WIDEO)

2014-12-13 08:52:14 0

Brak Sidneya Crosby'ego zupełnie nie przeszkodził drużynie Pittsburgh Penguins w odniesieniu kolejnego

NHL: "Pingwiny" bez Crosby'ego

2014-12-12 23:02:52 0

Sidney Crosby nie wystąpi w ten weekend w dwóch meczach Pittsburgh Penguins. Klub z Pittsburgha przekonuje,

NHL: Zawieszony drugi raz w ciągu dwóch tygodni (WIDEO)

2014-12-11 19:29:53 0

Napastnik Dallas Stars Ryan Garbutt został zawieszony na 3 mecze za podcięcie nogą gracza Winnipeg