Newsy NHL

NHL: Passa Avs boleśnie przerwana (WIDEO)

2015-12-22 11:20:52 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Na pięciu wygranych z rzędu zakończyła się zwycięską seria Colorado Avalanche. Wczoraj podopieczni Patricka Roy ulegli Toronto Maple Leafs aż 4:7. Najlepszym zawodnikiem meczu okrzyknięto Tylera Bozaka, środkowy „Klonowych Liści” skompletował hat-tricka.

NHL: Sześć kolejnych bramek Caps (WIDEO)

2015-12-21 14:18:05 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

New York Rangers jeszcze do niedawna przewodzili Dywizji Metropolitalnej, w ostatnich tygodniach nie radzą sobie jednak najlepiej. O ostatnim starciu z obecnym liderem, Washington Capitals będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. „Strażnicy” ulegli podopiecznym Barry’ego Trotza aż 3:7.

1

NHL: Ducks na dnie (WIDEO)

2015-12-18 13:43:11 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Przed rozpoczęciem kampanii Anaheim Ducks uchodzili za faworyta rozgrywek, jednak lodowisko zweryfikowało ten pogląd. Aktualnie Kalifornijczycy zajmują ostatnie miejsce w lidze i większość fanów już spisuje ten sezon na straty. Wczoraj podopieczni Bruce’a Boudreau ulegli Buffalo Sabres 0:3.

2

NHL: Okres warunkowy

2015-12-17 18:10:18 2 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Gracz jest świeżo po kontuzji, na rozruszanie mięśni i powrót do formy potrzebuje kilku dni. W tym wypadku najłatwiej wysłać go na „okres warunkowy”, czyli przydzielić do afiliacyjnego zespołu na dwa tygodnie, aby powoli wdrążyć z powrotem do gry. Aktualnie tę sztuczkę kluby północnoamerykańskiej ligi wykorzystują do czegoś zupełnie innego.

3

NHL: Kolejna porażka Penguins (WIDEO)

2015-12-17 13:23:50 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Zmiana trenera nie przyniosła zadowolających rezultatów, gra ofensywna Pittsburgh Penguins wciąż pozostawia wiele do życzenia. Tym razem hokeiści z „Miasta Stali” nie umieścili choćby jednego krążka za plecami Tukki Raska. Boston Bruins zwyciężyli 3:0.

4

NHL: Nieudany powrót Berniera (WIDEO)

2015-12-16 14:34:19 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Minęły dwa tygodnie odkąd Jonathan Bernier został zesłany do drużyny afiliacyjnej. Wczoraj trener Mike Babcock postanowił dać mu drugą szansę, której kanadyjski golkiper nie wykorzystał. Wielki powrót okazał się niewypałem, Toronto Maple Leafs przegrali z Tampa Bay Lightning 4:5.

5

NHL: Caps psują debiut Sullivana (WIDEO)

2015-12-15 13:31:35 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

W sobotę stanowisko trenera głównego Pittsburgh Penguins przejął Mike Sullivan. Po dwóch dniach przygotowań przyszedł czas na debiut, o którym amerykański szkoleniowiec będzie chciał, jak najszybciej zapomnieć. Jego podopieczni ulegli Washington Capitals 1:4.

6

NHL: Seria Kane’a trwa (WIDEO)

2015-12-14 14:39:11 1 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Czwartą wygraną z rzędu na własnym lodzie zaliczyli minionej nocy hokeiści Chicago Blackhawks. Podopieczni Joela Quenneville’a pokonali Vancouver Canucks 4:0, świetny występ zanotował Corey Crawford. Kanadyjczyk wybronił 30 strzałów rywali i po raz czwarty w tym sezonie zachował czyste konto.

7

NHL: Kapitan z "hat trickiem", lider zatrzymany w St. Louis (WIDEO)

2015-12-13 08:43:05 0

Klub St. Louis Blues przed wczorajszym meczem z Dallas Stars zorganizował ceremonię pod hasłem "Wieczór

NHL: Zmiana trenera w Pittsburghu

2015-12-12 18:04:05 0

Mike Johnston nie jest już trenerem Pittsburgh Penguins. 58-letni szkoleniowiec został zwolniony wraz

NHL: Hamhuis wyłączony na dwa miesiące (WIDEO)

2015-12-12 11:46:03 0

Około dwóch miesięcy potrwa przerwa w grze obrońcy Vancouver Canucks Dana Hamhuisa, który w środę

NHL: Wygrana bitwa Stars (WIDEO)

2015-12-12 08:55:01 0

Choć gracze Dallas Stars mieli w meczu z Philadelphia Flyers przez cały czas zdecydowaną przewagę,

NHL: Couture przeszedł operację

2015-12-11 21:57:12 0

Napastnik San Jose Sharks Logan Couture przeszedł operację i w najbliższym czasie nie pojawi się

NHL: "Kojoty" bez pierwszego bramkarza

2015-12-11 20:28:44 0

Bez kontuzjowanego pierwszego bramkarza Mike'a Smitha będą sobie musieli radzić Arizona Coyotes w

NHL: Letang kontuzjowany

2015-12-11 18:01:37 0

Obrońca Pittsburgh Penguins Kris Letang znów jest kontuzjowany. 28-latek rozegrał zaledwie jeden mecz

NHL: Zła passa Habs trwa (WIDEO)

2015-12-11 12:36:00 0

Czwartą porażkę z rzędu ponieśli wczoraj hokeiści Montreal Canadiens. Podopieczni Michela Therriena

NHL: Dłuższa przerwa Dubnyka

2015-12-10 21:43:18 0

Przedłuża się przerwa w grze kontuzjowanego bramkarza Minnesota Wild Devana Dubnyka. Kanadyjczyk wrócił

NHL: Trzy tygodnie przerwy Bobrowskiego (WIDEO)

2015-12-10 20:04:38 0

Trzy tygodnie potrwa przerwa w grze bramkarza Columbus Blue Jackets Siergieja Bobrowskiego. Rosjanin

NHL: Dupuis kończy karierę (WIDEO)

2015-12-09 20:12:48 1

Z powodu problemów zdrowotnych napastnik Pittsburgh Penguins Pascal Dupuis został zmuszony do zawieszenia

NHL: Ekipa Lou lepsza od Devils (WIDEO)

2015-12-09 14:38:36 0

Lou Lamoriello ostatnie 28 lat spędził w Newark na budowie od podstaw składu New Jersey Devils. Latem

NHL: Hat-trick Vrbaty (WIDEO)

2015-12-08 14:23:03 0

Kibice Vancouver Canucks nie mieli w ostatnim czasie zbyt wielu powodów do radości. Dziś mogą jednak

NHL: Gibson pierwszą gwiazdą tygodnia

2015-12-07 21:02:01 0

Bardzo dobra postawa Johna Gibsona w bramce Anaheim Ducks zaowocowała wyróżnieniem. Amerykański bramkarz

NHL: Zmiany pomogły Rangers (WIDEO)

2015-12-07 08:16:21 0

Trener New York Rangers Alain Vigneault po ostatnich słabych występach swojej drużyny zdecydował

NHL: Długa przerwa po fatalnej kontuzji (WIDEO)

2015-12-06 21:59:44 0

Aż 3 miesiące będzie trwała przerwa w grze Steve'a Otta. Zawodnik St. Louis Blues musi przejść

NHL: Dubnyk nie zagra

2015-12-06 20:59:55 0

Prowadzący w NHL w klasyfikacji meczów bez wpuszczenia gola Devan Dubnyk wypadł ze składu Minnesota

NHL: Karlsson skończył pościg Senators (WIDEO)

2015-12-06 09:02:30 0

Do końca walczył zespół Ottawa Senators o odrobienie strat w meczu z New York Islanders. Opłaciło

NHL: Bramkarz Maple Leafs znów kontuzjowany

2015-12-05 19:03:24 0

Tylko na jeden mecz wrócił do bramki Toronto Maple Leafs James Reimer. Kanadyjczykowi odnowiła się

NHL: "Czerwone Skrzydła" osłabione (WIDEO)

2015-12-05 12:31:04 0

Bez dwóch podstawowych zawodników będą sobie musieli w najbliższych tygodniach radzić Detroit Red

NHL: Karne dla "Wyspiarzy" (WIDEO)

2015-12-05 08:52:07 1

Na prawdziwych pogromców drużyn z konferencji zachodniej wyrastają w NHL hokeiści New York Islanders.

NHL: Trener wicemistrzów zostaje na kolejne lata

2015-12-04 21:27:58 0

Klub Tampa Bay Lightning podpisał nową umowę z trenerem Jonem Cooperem, który wiosną doprowadził

NHL: Niespodziewany lider głosowania

2015-12-04 13:45:16 0

Pięć bramek, sześć asyst i ponad pięćset minut karnych - takich statystyk dorobił się napastnik

NHL: Holtby zatrzymał lidera (WIDEO)

2015-12-04 08:28:52 0

Ósmy mecz z rzędu w NHL wygrał bramkarz Washington Capitals Braden Holtby. Świetna postawa Kanadyjczyka

NHL: Gudas zawieszony (WIDEO)

2015-12-03 18:31:43 0

3 mecze potrwa przerwa w grze obrońcy Philadelphia Flyers Radko Gudasa, który został zawieszony za

NHL: Eberle daje Oilers wygraną (WIDEO)

2015-12-03 14:22:19 0

Trener Edmonton Oilers Todd McLellan otwarcie mówił o tym, że nie jest zadowolony z postawy swoich

NHL: Sutter wyłączony z gry po operacji

2015-12-02 21:07:56 0

Dłuższa przerwa w grze czeka napastnika Vancouver Canucks Brandona Suttera, który wczoraj przeszedł