Newsy NHL

NHL: Długa przerwa po fatalnej kontuzji (WIDEO)

2015-12-06 21:59:44 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Aż 3 miesiące będzie trwała przerwa w grze Steve'a Otta. Zawodnik St. Louis Blues musi przejść operację po fatalnie wyglądającym zderzeniu z bandą.

NHL: Dubnyk nie zagra

2015-12-06 20:59:55 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Prowadzący w NHL w klasyfikacji meczów bez wpuszczenia gola Devan Dubnyk wypadł ze składu Minnesota Wild.

1

NHL: Karlsson skończył pościg Senators (WIDEO)

2015-12-06 09:02:30 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Do końca walczył zespół Ottawa Senators o odrobienie strat w meczu z New York Islanders. Opłaciło się, bo doprowadzenie do dogrywki pozwoliło "Senatorom" wygrać cały mecz. Cena tego zwycięstwa może jednak okazać się bardzo wysoka.

2

NHL: Bramkarz Maple Leafs znów kontuzjowany

2015-12-05 19:03:24 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Tylko na jeden mecz wrócił do bramki Toronto Maple Leafs James Reimer. Kanadyjczykowi odnowiła się kontuzja i w dwóch kolejnych spotkaniach nie zagra.

3

NHL: "Czerwone Skrzydła" osłabione (WIDEO)

2015-12-05 12:31:04 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Bez dwóch podstawowych zawodników będą sobie musieli w najbliższych tygodniach radzić Detroit Red Wings.

4

NHL: Karne dla "Wyspiarzy" (WIDEO)

2015-12-05 08:52:07 1 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Na prawdziwych pogromców drużyn z konferencji zachodniej wyrastają w NHL hokeiści New York Islanders. Ostatniej nocy do kolejnego zwycięstwa potrzebowali skuteczności w rzutach karnych.

5

NHL: Trener wicemistrzów zostaje na kolejne lata

2015-12-04 21:27:58 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Klub Tampa Bay Lightning podpisał nową umowę z trenerem Jonem Cooperem, który wiosną doprowadził drużynę z Florydy do finału play-offów Pucharu Stanleya.

6

NHL: Niespodziewany lider głosowania

2015-12-04 13:45:16 0 Autor: kł Źródło Hokej.Net

Pięć bramek, sześć asyst i ponad pięćset minut karnych - takich statystyk dorobił się napastnik Arizona Coyotes John Scott w ciągu dziewięciu sezonów gry w północnoamerykańskiej lidze. Dzięki pomocy kibiców 33-latek może wystartować w Meczu Gwiazd.

7

NHL: Holtby zatrzymał lidera (WIDEO)

2015-12-04 08:28:52 0

Ósmy mecz z rzędu w NHL wygrał bramkarz Washington Capitals Braden Holtby. Świetna postawa Kanadyjczyka

NHL: Gudas zawieszony (WIDEO)

2015-12-03 18:31:43 0

3 mecze potrwa przerwa w grze obrońcy Philadelphia Flyers Radko Gudasa, który został zawieszony za

NHL: Eberle daje Oilers wygraną (WIDEO)

2015-12-03 14:22:19 0

Trener Edmonton Oilers Todd McLellan otwarcie mówił o tym, że nie jest zadowolony z postawy swoich

NHL: Sutter wyłączony z gry po operacji

2015-12-02 21:07:56 0

Dłuższa przerwa w grze czeka napastnika Vancouver Canucks Brandona Suttera, który wczoraj przeszedł

NHL: Złamany palec Michálka (WIDEO)

2015-12-02 17:56:47 0

Przez pewien czas bez Milana Michálka będzie sobie musiał radzić zespół Ottawa Senators. Kontuzji

NHL: Kluczowa trzecia tercja (WIDEO)

2015-12-02 15:14:43 0

Tylko dziesięć celnych strzałów oddali w ciągu pierwszych czterdziestu minut wczorajszego spotkania

NHL: Historyczny debiut Sparksa (WIDEO)

2015-12-01 14:31:22 0

Garret Sparks został pierwszym bramkarzem w historii Toronto Maple Leafs, który w swoim debiutanckim

NHL: Cztery dogrywki z rzędu (WIDEO)

2015-11-30 14:35:52 0

Sześćdziesiąt minut to dla Detroit Red Wings za mało na rozstrzygnięcie meczu. Po raz czwarty z

NHL: Canadiens znów tracą Price’a (WIDEO)

2015-11-26 13:50:54 0

Minionej nocy Montreal Canadiens dopisali do swojego dorobku kolejne dwa punkty, ale wczorajszego wieczoru

NHL: Bergevin nagrodzony za dobre wyniki

2015-11-25 23:21:37 0

Marc Bergevin generalny menedżer Montreal Canadiens przedłużył umowę z kanadyjskim klubem. 50-latek

NHL: Nazwiska warte uwagi w Drafcie 2016. Jest Łyszczarczyk!

2015-11-25 22:34:34 0

Skauci wyruszyli już na poszukiwanie przyszłych gwiazd północnoamerykańskiej ligi. Na oficjalnej

Jarek Byrski o NHL

2015-11-25 19:55:45 1

NHL to najlepsza hokejowa liga na świecie. Przez wielu nazywana jest kopalnią nowych trendów, schematów

NHL: Katastrofa w American Airlines Center (WIDEO)

2015-11-25 14:33:28 0

Zwycięska passa Dallas Stars przerwana na pięciu wygranych z rzędu. Minionej nocy podopieczni Lindy’ego

NHL: Bruins na fali (WIDEO)

2015-11-24 14:20:12 0

Trzecią wygraną z rzędu zaliczyli minionej nocy hokeiści Boston Bruins. Podopieczni Claude’a Juliena,

NHL: Słodko-gorzka wygrana Habs (WIDEO)

2015-11-23 11:50:44 0

W tegorocznej kampanii Montreal Canadiens triumfowali w każdym starciu z New York Islanders, wczoraj

NHL: Zmiana formatu Meczu Gwiazd

2015-11-20 17:58:18 0

Władze północnoamerykańskiej ligi ogłosiły wczoraj, że zmieniony zostanie format styczniowego

NHL: Rekord Owieczkina (WIDEO)

2015-11-20 14:48:47 1

Aleksander Owieczkin został wczoraj najbardziej bramkostrzelnym Rosjaninem w historii północnoamerykańskiej

NHL: Zła passa Jets przerwana (WIDEO)

2015-11-19 12:37:16 0

Ustawienie Drewa Stafforda i Marka Scheifele w jednej linii okazało się strzałem w dziesiątkę. To

NHL: Pięć specjalnych bramek „Klonowych Liści” (WIDEO)

2015-11-18 12:41:15 0

Formacje do zadań specjalnych poprowadziły Toronto Maple Leafs do zwycięstwa nad Colorado Avalanche.

NHL: Udany powrót Canadiens (WIDEO)

2015-11-17 11:51:11 0

Montreal Canadiens nadrobili trzybramkowy deficyt i wygrali pojedynek z Vancouver Canucks po dogrywce.

NHL: Kolejny świetny występ lidera ligi (WIDEO)

2015-11-16 10:53:37 1

Patrick Kane, który jest najlepszym strzelcem ligi i przewodzi jej w klasyfikacji punktowej poprowadził

NHL: Niepokonani „Strażnicy” (WIDEO)

2015-11-13 14:13:37 0

Hokeiści New York Rangers przedłużyli zwycięską serię do siedmiu wygranych z rzędu. Podopieczni

NHL: Pens przerywają niechlubną serię (WIDEO)

2015-11-12 10:40:32 0

Po konkursie najazdów zakończyło się wczorajsze starcie pomiędzy Pittsburgh Penguins i Montreal

Nowi członkowie Galerii Sław

2015-11-10 14:46:00 0

NHL: Błąd Getzlafa kosztował Ducks komplet punktów (WIDEO)

2015-11-10 12:54:10 0

Arizona Coyotes zakończyli serię Anaheim Ducks na czterech wygranych z rzędu. Minionej nocy podopieczni

NHL: Kane pierwszą gwiazdą tygodnia

2015-11-09 19:32:18 0

Napastnik Chicago Blackhawks Patrick Kane został przez NHL wybrany najlepszym zawodnikiem tygodnia w

NHL: Palát wypadł na dłużej (WIDEO)

2015-11-09 17:27:31 0

Przez kilka tygodni musi odpocząć od gry w hokeja kontuzjowany napastnik Tampa Bay Lightning Ondřej

NHL: Kane przejmuje stołek lidera (WIDEO)

2015-11-09 13:20:42 0

Chicago Blackhawks pokonali minionej nocy przed własną publicznością Edmonton Oilers 4:2. Świetny