Newsy NHL

NHL: Bruins wciąż poza ósemką, setka Kane'a (WIDEO)

2016-04-04 13:44:22 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Faza mistrzowska nie dla Boston Bruins? Podopieczni Claude'a Juliena zmarnowali wczoraj szansę na powrót do czołowej ósemki Konferencji Wschodniej, pomimo wielkiego pościgu w drugiej części meczu przegrali z Chicago Blackhawks 4:6.

NHL: Powrót Dallas w trzeciej tercji. Piękny jubileusz trenera (WIDEO)

2016-04-03 09:00:01 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Zespół Dallas Stars jest coraz bliżej wygrania dywizji centralnej NHL. Ostatniej nocy w meczu na szczycie konferencji zachodniej "Gwiazdy" odwróciły losy spotkania w trzeciej tercji i dały swojemu trenerowi piękny jubileusz.

1

NHL: Keith zawieszony (WIDEO)

2016-04-02 14:29:12 0 Autor: kł Źródło Hokej.Net

Przez następne dwa tygodnie obrońca Chicago Blackhawks Duncan Keith mecze oglądać będzie z trybun. Władze ligi zawiesiły Kanadyjczyka na sześć spotkań.

2

NHL: Capitals z rekordem (WIDEO)

2016-04-02 08:37:41 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Żaden kibic Washington Capitals nie pamięta sezonu, w którym jego ulubiony zespół wygrał tyle meczów, ile w obecnych rozgrywkach. Nie pamięta, bo takiego jeszcze nigdy nie było. A bramkarz "Stołecznych" po ostatniej nocy jest już o krok od wyrównania historycznego rekordu NHL należącego do Martina Brodeura.

3

NHL: Twardziel z Islanders nie zagra do końca sezonu (WIDEO)

2016-04-01 21:06:57 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Ostatniej nocy zrobił na kibicach duże wrażenie, gdy po doznaniu urazu ledwo stojąc na nogach kontynuował grę, ale to były ostatnie sekundy występów Travisa Hamonica w tym sezonie zasadniczym NHL. Kontuzja sprawiła, że czołowy obrońca New York Islanders już drużynie w walce o play-offy nie pomoże.

4

NHL: Play-offy nie dla Kanady

2016-04-01 17:21:19 2 Autor: kł Źródło Hokej.Net

Żadna z kanadyjskich drużyn nie zakwalifikowała się do fazy mistrzowskiej. Zdarzyło się to po raz drugi w historii północnoamerykańskiej ligi, do tej samej sytuacji doszło w 1970 roku.

5

NHL: Szczurze kary (WIDEO)

2016-04-01 11:06:34 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Hokeiści Florida Panthers pokonali przed własną publicznością New Jersey Devils 3:2 i wrócili na stołek lidera Dywizji Atlantyckiej. Nie pomagali im kibice, którzy zgodnie z tradycją rzucali na lodowisko gumowe szczury. Sędziowie przyznali „Panterom” dwie kary za opóźnianie gry.

6

NHL: Flyers lepsi od liderów (WIDEO)

2016-03-31 13:54:10 0 Autor: Karolina Łągiewka Źródło Hokej.Net

Po serii rzutów karnych zakończyło się wczorajsze starcie pomiędzy Washington Capitals i Philadelphia Flyers. Ważne dwa punkty do swojego konta dopisali hokeiści z Filadelfii, którzy wciąż walczą o awans do fazy mistrzowskiej.

7

NHL: 258 minut Blues (WIDEO)

2016-03-30 11:34:49 1

Ponad 258 minut trwała passa St. Louis Blues bez wpuszczonej bramki. Po czterech kolejnych meczach,

NHL: Capitals najlepszą drużyną sezonu zasadniczego (WIDEO)

2016-03-29 10:45:21 0

Wczorajszym zwycięstwem nad Columbus Blue Jackets hokeiści Washington Capitals zagwarantowali sobie

NHL: Jakupow prosi o wymianę (WIDEO)

2016-03-28 17:57:19 0

Zawodnik Edmonton Oilers Naił Jakupow potwierdził, że zgłosił się do menadżera klubu z prośbą

NHL: Osiem z rzędu (WIDEO)

2016-03-28 12:48:31 0

Ósmy raz z rzędu o Puchar Stanleya zawalczą hokeiści Chicago Blackhawks. Po wczorajszej wygranej

Czy Radziszewski mógłby zagrać w NHL?

2016-03-27 23:33:10 19

„Red Hot” Rafał Radziszewski zaprowadził Cracovia Kraków po tytuł najlepszej drużyny kraju husarii,

NHL: Manson ukarany (WIDEO)

2016-03-26 16:48:49 0

Zawodnik Anaheim Ducks Josh Manson został ukarany za gest "podrzynania gardła", który wykonał w czwartkowym

NHL: "Orki" znów bez bramki (WIDEO)

2016-03-26 12:46:21 0

Hokeiści Vancouver Canucks myślami są już najwyraźniej na polach golfowych. Podopieczni Williego

NHL: "Pantery" wracają na stołek lidera (WIDEO)

2016-03-25 12:45:34 0

Ważny dywizyjny bój stoczyli wczoraj hokeiści Florida Panthers i Boston Bruins. Starcie wygrała ekipa

NHL: Nowojorska dominacja (WIDEO)

2016-03-24 11:15:40 0

We wczorajszej kolejce odbyły się zaledwie dwa mecze. Oba z nich wygrały ekipy z Nowego Jorku, najpierw

NHL: Niesamowity powrót "Kurtek" (WIDEO)

2016-03-23 12:03:52 0

Steve Mason grał wczoraj wyśmienicie przez 59 minut. Nie wystarczyło to jednak by Philadelphia Flyers

NHL: Flyers wciąż w grze (WIDEO)

2016-03-22 13:03:08 0

Hokeiści Philadelphia Flyers odrabiają straty, już tylko punkt dzieli ich od "dzikiej karty". Podopieczni

NHL: Wielki powrót Bäckströma (WIDEO)

2016-03-21 12:56:56 0

Po czternastu miesiącach przerwy do NHL powrócił Niklas Bäckström. 38-letni Fin, który nie grał

NHL: 11 goli na Dzień Świętego Patryka (WIDEO)

2016-03-18 12:53:36 0

Wciąż nadziei na awans do fazy mistrzowskiej nie tracą hokeiści New Jersey Devils. Wczoraj ekipa

NHL: Szczęśliwa dziewiątka (WIDEO)

2016-03-16 12:00:28 0

Ben Smith i Connor Carrick poprowadzili Toronto Maple Leafs do wygranej nad Tampa Bay Lightning. Obaj

NHL: Quick zatrzymuje mistrzów (WIDEO)

2016-03-15 11:42:14 0

Jonathan Quick nie dał szans hokeistom Chicago Blackhawks. Amerykański golkiper wybronił wszystkie

NHL: Obrona "Wyspiarzy" mocniejsza

2016-03-14 20:43:49 0

Poważne wzmocnienie czeka obronę New York Islander akurat na czas walki o awans do play-offów NHL.

NHL: Tarasienko zawodnikiem tygodnia

2016-03-14 17:16:30 0

Rosjanin Władimir Tarasienko został przez NHL wyróżniony za swoją dobrą postawę w ostatnich meczach.

NHL: Kronwall wykluczony z gry (WIDEO)

2016-03-13 19:41:15 0

Szwedzki obrońca Detroit Red Wings Niklas Kronwall skręcił kolano i w najbliższych tygodniach zabraknie

NHL: Poważne wzmocnienie Rangers

2016-03-13 16:09:40 0

Wzmocniony powrotem do składu swojego najlepszego strzelca zagra dziś w Madison Square Garden z Pittsburgh

NHL: Capitals jeszcze bez play-offów (WIDEO)

2016-03-13 08:21:27 0

Rzadko w tym sezonie zdarza się najlepszej w lidze drużynie Washington Capitals przegrywać dwa mecze

NHL: Długa przerwa Małkina (ZOBACZ WIDEO)

2016-03-12 23:13:56 0

Dłuższa przerwa w grze czeka gwiazdę Pittsburgh Penguins Jewgienija Małkina. Rosjanin nie będzie

NHL: Mistrzowie zdominowani. Stars na szczycie Zachodu (WIDEO)

2016-03-12 09:17:37 0

Zespół Dallas Stars pokonał Chicago Blackhawks w meczu na szczycie dywizji centralnej NHL i awansował

Kara za atak na sędziego skrócona (WIDEO)

2016-03-11 23:09:01 0

Dennis Wideman częściowo zrehabilitowany. Niezależny arbiter skrócił karę dla zawodnika Calgary

NHL: Subban wyszedł ze szpitala (WIDEO)

2016-03-11 18:45:56 0

Obrońca Montréal Canadiens P.K. Subban, który ostatniej nocy doznał groźnie wyglądającego urazu

NHL: Subban na noszach (WIDEO)

2016-03-11 11:45:51 0

Montreal Canadiens triumfowali we wczorajszym starciu z Buffalo Sabres, ale przypłacili to kontuzją

NHL: Bogaty kalendarz gier pod gołym niebem. Będzie "Klasyk Stulecia" (WIDEO)

2016-03-10 17:29:01 0

Władze NHL ogłosiły pełen kalendarz meczów rozgrywanych na stadionach w sezonie 2016-17. "Zimowy

NHL: Młode strzelby prowadzą Leafs do zwycięstwa (WIDEO)

2016-03-10 13:28:07 0

Organizacja z Toronto już dawno spisała ten sezon na straty. Dzięki ostatnim transferom szansę na