Hokej.net Logo

Wyświetleń: 1374

Christmas Cup od piątku w Toruniu

2017-12-15 09:20:26

W dniach 15-17.12.2017 roku w Toruniu odbędzie się VII Międzynarodowy Turniej w hokeju na lodzie CHRISTMAS CUP U-16.


W turnieju będzie brało udział 12 drużyn z 4 krajów, w tym Reprezentacja Polski U16, a rozegrane zostaną
aż 42 spotkania.

Na bieżąco przebieg imprezy będzie można śledzić na stronie:

https://www.cuponline.se/start.aspx?cupid=25816

oraz oglądać wszystkie mecze rozgrywane na 1 tafli:

http://www.tres-sport.tv/

https://www.youtube.com/channel/UCwkkt6s6atZ7PkvDDdRLDDg/featured




GRUPA A

GRUPA B

 MKS Sokoły Toruń (POLSKA)

 TMH Polonia Bytom (POLSKA)

 HC Vitebsk (BIAŁORUŚ)

 HK Brest (BIAŁORUŚ)

 Brocēnu NJBSS (ŁOTWA)

 HC Dinamo Bereza (BIAŁORUŚ)

 Polska U16 Red (POLSKA)

 Jelgavas LSS (ŁOTWA)

 IHS/Pardaugava (ŁOTWA)

 Daugavpils BJSS (ŁOTWA)

 Янтарная Звезда Kaliningrad (ROSJA)

 Polska U16 White (POLSKA)


Piątek 15.12.2017 r.

Lodowisko „Tor-Tor”


1

Polska U16 Red – IHS/Pardaugava

Tafla B

godz. 10.30

2

Sokoły Toruń – Янтарная Звезда Kaliningrad

Tafla A

godz. 11.00

3

HC Vitebsk – Brocēnu NJBSS

Tafla B

godz. 12.00

4

Jelgavas LSS – Polska U16 White

Tafla A

godz. 12.30

5

Daugavpils BJSS – Dinamo Bereza

Tafla B

godz. 13.30

6

Polonia Bytom – HK Brest

Tafla A

godz. 14.00

7

Brocēnu NJBSS – IHS/Pardaugava

Tafla B

godz. 15.00

8

Sokoły Toruń – HC Vitebsk

Tafla A

godz. 15.30

9

Polska U16 Red – Янтарная Звезда Kaliningrad

Tafla B

godz. 16.30

10

Dinamo Bereza – Jelgavas LSS

Tafla A

godz. 17.00

11

Polonia Bytom – Polska U16 White

Tafla B

godz. 18.00

12

HK Brest – Daugavpils BJSS

Tafla A

godz. 18.30


 


13

Polska U16 Red – Brocēnu NJBSS

Tafla A

godz. 07.30

14

HC Vitebsk – Янтарная Звезда Kaliningrad

Tafla B

godz. 08.00

15

IHS/Pardaugava – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 09.00

16

Jelgavas LSS – Daugavpils BJSS

Tafla B

godz. 09.30

17

HK Brest –Polska U16 White

Tafla A

godz. 10.30

18

Dinamo Bereza – Polonia Bytom

Tafla B

godz. 11.00

19

HC Vitebsk – IHS/Pardaugava

Tafla A

godz. 12.00

20

Янтарная Звезда Kaliningrad – Brocēnu NJBSS

Tafla B

godz. 12.30

21

Polska U16 Red – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 13.30

22

HK Brest – Dinamo Bereza

Tafla B

godz. 14.00

23

Daugavpils BJSS – Polska U16 White

Tafla A

godz. 15.00

24

Polonia Bytom – Jelgavas LSS

Tafla B

godz. 15.30

25

IHS/Pardaugava – Янтарная Звезда Kaliningrad

Tafla A

godz. 16.30

26

Polska U16 Red – HC Vitebsk

Tafla B

godz. 17.00

27

Brocēnu NJBSS – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 18.00

28

Jelgavas LSS – HK Brest

Tafla B

godz. 18.30

29

Dinamo Bereza – Polska U16 White

Tafla A

godz. 19.30

30

Daugavpils BJSS – Polonia Bytom

Tafla B

godz. 20.00



31

A5 – B6

Tafla B

godz. 08.00

32

B5 – A6

Tafla A

godz. 08.30

33

A3 – B4

Tafla B

godz. 09.30

34

A1 – B2

Tafla A

godz. 10.00

35

B3 – A4

Tafla B

godz. 11.00

36

B1 – A2

Tafla A

godz. 11.30

37

Mecz o 11 miejsce – Przegrany meczu nr 31 – Przegrany meczu nr 32

Tafla B

godz. 12.30

38

Mecz o 9 miejsce – Wygrany meczu nr 31 – Wygrany meczu nr 32

Tafla A

godz. 13.00

39

Mecz o 7 miejsce – Przegrany meczu nr 33 – Przegrany meczu nr 35

Tafla B

godz. 14.00

40

Mecz o 3 miejsce – Przegrany meczu nr 34 – Przegrany meczu nr 36

Tafla A

godz. 14.30

41

Mecz o 5 miejsce – Wygrany meczu nr 33 – Wygrany meczu nr 35

Tafla B

godz. 15.30

42

Mecz o 1 miejsce – Wygrany meczu nr 34 – Wygrany meczu nr 36

Tafla A

godz. 16.00


UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE

Lodowisko „Tor-Tor”, przy ul. Gen. Józefa Bema 23-29,

17.12.2017 r.

godz. 17.30 do 18.00

 



Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X