Wyświetleń: 11065

EIHC: Polska - Korea Południowa 3:1 - zapis relacji live

2015-11-06 18:30:34

Reprezentacja Polski odniosła pierwsze zwycięstwo na turnieju EIHC. Dziś biało-czerwoni pokonali Koreę Południową 3:1.

Polska - Korea Południowa 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
1:0 Patryk Wronka (03:28)
2:0 Urbanowicz - Bagiński (15:49)
3:0 Kolusz - Rompkowski, Wronka (16:07)
3:1 S.H. Shin - Regan (32:15, 5/4)

Sędziowali: Zbigniew Wolas i Kim Nosu (główni) - Artur Hyliński i Mariusz Smura (liniowi)
Minuty karne: 18-12

Składy:

Polska: Odrobny - Dronia (2), Rompkowski, Wronka (2), Zapała, Kolusz - Pociecha, Bryk, Chmielewski, Pasiut (4), Łopuski (2) - Kotlorz, Wajda, Danton, Cichy (6), Bepierszcz - Kruczek, Dąbkowski (2), Bagiński (2), Galant, Urbanowicz.
Trener: Jacek Płachta.

Korea Płd.: Dalton (od 16:07 Park) - Park, Min, Kang, Sung,H.M. Ahn - Cho, Regan, C.H. Lee, Y.J. Lee, W.J. Kim (4) - D.K. Lee, Oh, S.H. Lee, J.H. Ahn, Shin(4) - Young, W.J. Kim, S.W. Kim, K.S. Kim, Testwuid (4).
Trener: Jim Paek.

Opis meczu:

Jacek Płachta w porównaniu do wczorajszego meczu ze Słowenią zdecydował się na dwie zmiany. Miejsce Kamila Kosowskiego w bramce zajął Przemysław Odrobny, zaś za Krystiana Dziubińskiego zagra dziś Maciej Urbanowicz.

60 min. - Wygrywamy z Koreą 3:1.
60 min. - Pogubili się Koreańczycy, szósty gracz przy zmianie wjechał zbyt późno.
59 min. - Zjechał z bramki koreański bramkarz. 70 sekund do końca spotkania.
58 min. - Brakuje dokładności ekipie Jacka Płachty. Mają spory problem z wyprowadzeniem krążka z tercji.
57 min - Ciężkie chwilę przed biało-czerwonymi można przypuszczać, że za chwilę Koreańczycy postawią wszystko na jedną kartę.
56 min - Korea zdecydowanie przycisnęła w końcówce tego spotkania, jednak na razie Odrobny wychodzi obronną ręką.
55 min - Koniec kary Wronki, reprezentacja Polski gra w pełnym zestawieniu.
54 min - Zamieszanie pod bramką Odrobny mrozi gumę.
53 min - Kolejne wykluczenie. Tym razem na ławkę kar odesłany Wronka.
52 min - Shin z niebieskiej Ahn przed bramką próbował zmienić tor lotu krążka jednak bezskutecznie.
51 min - Kolejne zamieszanie pod bramką reprezentacji, jednak żaden z zawodników znajdujących się przed Odrobnym, nie zdołał posłać krążka do bramki.
50 min - Świetna okazja Dantona, jednak nie zdołał posłać krążka do praktycznie pustej bramki. Zamiast bramki mamy kolejne wykluczenie dla Cichego.
49 min - Wronka wypatrzył świetnie wjeżdżającego do tercji Kolusza, jednak krążek zagrał za lekko i podanie zdołał przejąć jeden z zawodników drużyny przeciwnej.
48 min - Świetna okazja Pasiuta, jednak w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać golkipera Korei.
47 min - Sędzia nie uznaje bramki dla Korei, gdyż wychwycił spalonego w polu bramkowym.
47 min - Chmielewski bliski pokonania golkipera Koeri, uderzył mocno z okolic niebieskiej.
45 min - Kolejna przewaga dla reprezentacji Polski. Testwuide na ławce kar za nadmierną ostrość w grze.
43 min - Sung z okolic bulika jednak prosto w Odrobnego.
42 min - Koniec kar nałożonych na zawodników w poprzedniej tercji meczu.
41 min - Pierwsze wznowienie dla reprezentacji Polski.

Po dwóch tercjach spotkania reprezentacja Polski prowadzi 3:1 !!

40 min - Obustronne wykluczenie na 47 sekund przed końcem drugiej tercji spotkania. Na ławce kar Pasiut i Shin.
39 min - Rompkowski z niebieskiej broni Park, próbował dobijać jeszcze Wronka ale bez rezultatu.
38 min - Zakończyła się kara reprezentanta Korei.
37 min - Przez blisko trzy minuty przewagi reprezentacja Polski nie zdołała oddać ani jednego strzału na bramkę przeciwnika.
34 min - Reprezentacja Polski przez 4 minuty będzie grać z przewagą jednego zawodnika. Na ławce kar Won Jung Kim.
33 min - GOOL 3:1 !! Sang Hoon Shin wykorzystuje okres gry w przewadze zdobywając pierwsze trafienie dla swojej drużyny.
32 min - Groźna akcja Wong Jung Kima, jednak na posterunku Odrobny.
31 min - Wykluczenie dla Sanh Hoon Shina za zahaczanie. Siły na lodzie się wyrównują.
30 min - Kara dla Cichego za grę wysoki kij, zagranie reprezentanta Polski spowodowało  kolejną przepychankę między zawodnikami obu drużyn.
29 min - Kotlorz z niebieskiej, krążek dobija jeszcze Chmielewski ale bez zmiany wyniku.
26 min - Won Jun Kim z niebieskiej, mocno ale obok bramki. Koniec kary Droni.
25 min - Regan z niebieskiej na raty broni Odrobny.
25 min - Kara dla Droni za spowodowanie upadku przeciwnika.
24 min - Iskrzy między zawodnikami obu drużyn, oby tylko nie skończyło się to źle dla zawodników.
22 min - Zakończyły się wszystkie kary nałożony pod koniec pierwszej tercji spotkania.
21 min - Pierwsze wznowienie dla reprezentacji Polski.

Po pierwszej tercji wynik spotkania 3:0 !!

20 min - Na 19 sekund przed końcem pierwszej tercji na ławkę kar odsłanii zostali Pasiut i Testwuide.
20 min - Dobrze bronią się w tym osłabieniu zawodnicy reprezentacji Polski nie dając szans przeciwnikowi na oddanie strzału.
19 min - Dąbkowski z niebieskiej, obok bramki. Kara dla Bagińskiego za atak łokciem.
17 min - W ekipie Korei nastąpiła zmiana bramkarza, między słupkami stanął Sung Je Park
17 min - GOOL 3:0 !! Kolusz zmienił tor lotu krążka po strzale Rompkowskiego.
16 min - GOOL 2:0 !! Urbanowicz w zamieszaniu podbramkowym ulokował krążek w bramce.
16 min - Cichy do Bepierszczam, ten w dogodnej sytuacji uderza obok bramki.
14 min - Yoon Seok Kang przed Odrobnym, jednak czujnością wykazali się polscy obrońcy, nie pozwalając oddać mu strzału.
12 min - Tae Hwan Park uderza na bramkę Odrobnego, ten jednak odbija krążek.
11 min - Świetna akcja Pasiuta z Łopuskim, jednak ten drugi zmarnował świetną sytuację.
9 min - Testwuide bliski pokonania Odrobnego.
8 min - Kara dla Dąbkowskiego, szansa na wyrównanie wyniku spotkania.
7 min - Seung Hyuk Lee z wysokości bulika, jednak minimalnie nad bramką.
6 min - Cichy przy krążku, jednak skutecznie zatrzymany przez jednego z obrońców Korei.
4 min - GOOL 1:0 !! Świętnią akcją popisał sie Wronka. Objechał bramkę i skierował krążek do siatki.
3 min - Jin Hui Ahn z okolic bulika, pewnie łapie Odrobny.
1 min - Pierwsze wznowienie dla reprezentacji Polski.