Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 4810

Hokejowy typer z nowymi zasadami i nagrodami (ranking po dwóch kolejkach)

2020-09-19 13:53:38

Zapraszamy do zabawy w typowanie wyników Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2020/21. W obecnej edycji kibice będą mogli typować wyniki meczów weekendowych w komentarzach. Główną nagrodą typera sezonu jest kamerka GoPro. Za nami dwie pierwsze kolejki ligowe.


Na czym polega zabawa?

Użytkownik obstawia dokładny wynik meczu. Punktacja jest następująca:
3 punkty za dokładny wynik np. typ użytkownika 3-1 i takim samym rezultatem zakończył się mecz.
2 punkty za różnicę bramek np. typ użytkownika 2-1, a wynik meczu jest 3-2.
1 punkt za wygraną stronę np. typ użytkownika 3:1, a wynik meczu jest 8:5.

Po każdym miesiącu zrobimy podsumowanie a następnie wyłonimy typera sezonu.

Dzisiaj w komentarzach typujcie wyniki 3 i 4 kolejki.

3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok
18:00 JKH GKS - GKS Tychy
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa

4 kolejka (20.09.2020):

17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale


Nagrody w typerze ufundowały firmy: Goldwell, JPA, Cellfast, Besco oraz eWinner. Dziękujemy.



Co dwie kolejki będziemy publikować aktualne rankingi.

Miejsce Użytkownik 1. 2. Łącznie
1 świebodzice3 7 8 15
2 KSUNIAOSW1946 8 5 13
3 niemczyk 5 7 12
4 dwd 6 5 11
5 yoyo 6 5 11
6 ksu79 6 5 11
7 grabo 6 5 11
8 dzik1982 7 4 11
9 hokej_fan 7 4 11
10 krzysztof1974 5 6 11
11 bercok 6 5 11
12 zibi-JKH 6 5 11
13 hubal 6 5 11
14 JaOn 5 5 10
15 ROBBSON 7 3 10
16 malpiszon155 4 5 9
17 zadolak 6 3 9
18 mazpa 5 4 9
19 danek78v 6 3 9
20 Bartek38 5 4 9
21 innu 6 3 9
22 sanokk95 4 5 9
23 bolo73 6 3 9
24 Marcios 5 3 8
25 Stalenkov 5 3 8
26 PORTLAND 3 5 8
27 MeduZ 3 5 8
28 palibyra 7 1 8
29 100cznia 4 4 8
30 Krzyzak 5 3 8
31 wpv 5 3 8
32 Karatajev 6 2 8
33 kasiak 3 5 8
34 JakubBa1983 0 8 8
35 StGeorge 0 8 8
36 asus 3 4 7
37 LMP 3 4 7
38 fruwaj 3 4 7
39 modano 4 3 7
40 gandalf77 4 3 7
41 hokej zajebista gra 4 2 6
42 Gonzo999 4 2 6
43 Damian03 3 3 6
44 dce 0 6 6
45 antisto 0 6 6
46 PEL52 0 6 6
47 JajcoW 0 6 6
48 dohtor64 3 2 5
49 Jags 4 1 5
50 Truti 3 2 5
51 luki24osw 0 5 5
52 jack strong 0 5 5
53 lucjuk 0 5 5
54 Acid64 0 5 5
55 pawliktyszan 0 5 5
56 Real 0 5 5
57 arturgks 0 5 5
58 hfdevil 0 5 5
59 Sheep 0 4 4
60 czarli27x 0 4 4
61 juls 0 4 4
62 Marcin79-SanOK 0 4 4
63 boa85 0 4 4
64 Chmielaczek17 0 3 3
65 bankrut81 0 3 3
66 majka_14 0 3 3
67 KuzynKSU 0 3 3
68 KIWKA 0 3 3
69 espańol 0 3 3
70 olek_38 0 3 3
71 Brusiek41200 0 2 2
72 dawidp97 0 2 2
73 Tomunio82 0 2 2



Powrót

Komentarze:

3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-1
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 2-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 0-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-0
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-1
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-6
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:6
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 7:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:6

PS. Dlaczego mnie nie ma w rankingu? (typowałem tylko 2 kolejkę).
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 1:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 2:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3:5
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:5

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4-2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale1-5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 2-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 6-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-5
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-6
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-1
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 1:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3 d.
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:1
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:3 d.
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 6:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:5

PS. Dlaczego mnie nie ma w rankingu? (typowałem tylko 2 kolejkę).
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5-3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4-4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-6
3 kolejka [18.09.2020]
Re Plast Unia-CIarko Sanok 6-1
JKH -GKS TYCHY 3-2
TAURON Podhale NT-Zagłębie 5-2
GKH Stoczniowiec-GKS Katowice 2 -7
Comarch-KH Energia 2-2
4 kolejka 20.09 2020
Zagłębie-Comarch 3-5
GKS Tychy-GKS Katowice 4-2
RE-PLAST Unia- JKH Jastrzębie 3-2
Ciarko SANOK-KH Energia 1-3
Stoczniowiec-Tauron Podhale 1-4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-0
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 0-3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3-0
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 0-5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
3 kolejka ; unia-sts 5-2,jastrzebie -GKS Tychy 2-4,podhale-zaglebie 5-1, stoczniowiec-katowice 0-5, cracovia-torun 4-2,4kolejka; zaglebie-cracovia 2-5,GKS Tychy-katowice 3-1,unia-jastrzebie 2-3, sts-torun 3-4, stoczniowiec-podhale 1-5
3 kolejka (18.09.2020):
Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
JKH GKS - GKS Tychy 3:2
Tauron KH Podhale – Zagłębie 3:2
GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:5
Comarch Cracovia - KH Energa 1:4

4 kolejka (20.09.2020):
Zagłębie - Comarch Cracovia 3:2
GKS Tychy - GKS Katowice 4:1
Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:4
GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:6
3kolejka (18.09.2020):
Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:1
JKH GKS - GKS Tychy 3:4
Tauron KH Podhale – Zagłębie 5:2
GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
Comarch Cracovia - KH Energa 2:3

4 kolejka (20.09.2020):
Zagłębie - Comarch Cracovia 3:4
GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
Re-Plast Unia - JKH GKS 4:2
Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-4
GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
Dlaczego nie ma mnie na liście wyników?
bo nowy typer jest do d.....
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:3
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:4
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale1:4
Ja chyba mialem 0 ale na liscie tez mnie niema:)
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:3
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 1;4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 0;6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:5
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale1-7
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 7-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-5
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-6
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-5
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 7-0
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 0-6
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:6
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 1:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 6:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 3-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3-2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy2-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3-3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-5

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 2-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 2:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 1:4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4:2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:3
3 kolejka (18.09.20)
Unia - Sanok 4-2
Jkh- Gks Tychy 4-3
Podhale- Zaglebie 4-1
Stoczniowiec- katowice 1-4
Cracovia- Torun 1-3

4 kolejka (20.09.20)
Zaglebie- Cracovia 1-4
Tychy- Katowice 4-2
Unia- Jkh 3-3
Sanok- Torun 1-5
Stoczniowiec- Podhale 1-4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:2 rk
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:5
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:0
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 5:4
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3:1
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:3
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale2:5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:1

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3:2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 4:1
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5-3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 0-6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4-2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-7
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2 :4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 1-3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 1-2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-4
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:1
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:2
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4:1

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4:1
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 0:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3:2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3:4 d
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:6
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:1

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 4;1
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 5:3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 3:2
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 1:2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 6:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 1:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:1

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 2:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy. 3:2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:2
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
3 kolejka ( 18.09.2020 )
Unia - Sanok 5 - 1
Jastrzębie - Tychy 2 - 3
Podhale - Zagłębie 3 - 2
Stoczniowiec - Katowice 1 - 5
Cracovia - Toruń 2 - 3

4 kolejka (20.09.2020)
Zagłębie - Cracovia 3 - 2
Tychy - Katowice 4 - 2
Unia - Jastrzębie 4 - 2
Sanok - Toruń 2 - 3
Stoczniowiec - Podhale 2 - 5
UNIA-SANOK 3:2
JASTRZĘBIE -TYCHY 3:2
PODHALE-ZAGŁĘBIE 4:2
STOCZNIOWIEC -KATOWICE 2:3
CRACOVIA -ENERGA 4:3



ZAGŁĘBIE -CRACOVIA 2:3
TYCHY-KATOWICE 5:3
UNIA-JASTRZĘBIE 3:2
SANOK -ENERGA 4:3
STOCZNIOWIEC -PODHALE 3:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3-4
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-4
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5-3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-4
3kolejka
Unia - Sanok 4-1
Jastrzębie - Tychy 2-3
Podhale - Zagłębie 4-1
Stoczniowiec - Katowice 2-5
Cracovia - Toruń 2-1
4 kolejka
Zagłębie - Cracovia 2-4
Unia - Jastrzębie 1-2
Tychy - Katowice 5-3
Sanok - Toruń 0-2
Stoczniowiec - Podhale 2-4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 4:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 3:2
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3-2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1-2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-1
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3 pd
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 5:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:1

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
3 kolejka-18.09.20.-Unia-Sanok 4:1,JKH-GKS Tychy 2:3,Podhale-Zagłębie 4:1,Stoczniowiec-GKS. Katowice 1:3,Cracovia-Toruñ 5:2 4 kolejka-20.09.20-Zagłębie-Cracovia 1:4,Tychy-GKS Katowice 3:1,Unia-JKH 2:4,Sanok-Toruñ 1:4,Stoczniowiec-Podhale 1:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:4
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
Poprawka
lejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:4
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 6:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy3:2
18:00 Tauron KH Podhale - 4:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa2:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice4:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1;5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 4-2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3-1

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-1
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 2-3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-1
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-1
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:1
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:2
Co jest z tobą, nie wierzysz w Kostnicę?
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 1-2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 1-0
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3-4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 0-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 1-3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 2-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-1
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 4-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5-3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-6
3 Kolejka
Unia- Sanok 4:1
Jastrzębie- Tychy 3:3
Podhale- Zagłębie 4:2
Stoczniowiec- GKS Katowice 1:4
Cracovia- Toruń 3:1
4 Kolejka
Zagłębie- Cracovia 1:3
Tychy- Katowice 4:1
Unia- Jastrzębie 3:3
Sanok- Toruń 3:1
Stoczniowiec- Podhale 0:4
Brawo skh, znalazłeś wreszcie sposób na zwiększenie liczby komentarzy na stronie :D
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:1
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:3
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 1:6

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 1:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
3 kolejka
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-5
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-7
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-6
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-6
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 6:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 0:5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3:2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:1
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:4
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 1-2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 1-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-4
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4-3
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-4
3kolejka (18.09.2020):
Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3:1
JKH GKS - GKS Tychy 2:1
Tauron KH Podhale – Zagłębie 5:1
GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 3:5
Comarch Cracovia - KH Energa 1:2

4 kolejka (20.09.2020):
Zagłębie - Comarch Cracovia 1:6
GKS Tychy - GKS Katowice 4:1
Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
Ciarko STS Sanok - KH Energa 4-3
GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
Unia - Sanok 4:1
Jkh - Tychy 2:4
Podhale - Zagłębie 5:2
Stoczniowiec - Katowice 1:6
Cracovia - Toruń 3:2

4 kolejka

Zaglebie - Cracovia 2:5
Tychy - Katowice 4:2
Unia - Jkh 1:3
Sanok - Toruń 3:2
Stoczniowiec - Podhale 1:7
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-7
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4-2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2-4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-7
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 4-3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4-3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 4-2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 3-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 4-2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3-2
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-5
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-7
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 4-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5-3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-5
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3-2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 5-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2-4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-4
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-1
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-3
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-3
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1-4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 1-2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-5
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4-1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3-4

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 5-4
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3-2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłebie 4:2
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:2
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 4:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 1:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 4:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 5:3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3:2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:3
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 4:3

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:4
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:5
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:4
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 1:6
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 2:4
3 kolejka (18.09.2020):
18:00 Re-Plast Unia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:1
18:00 Tauron KH Podhale - Zagłębie 5:1
18:30 GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
18:30 Comarch Cracovia - KH Energa 3:2

4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 3:2
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale1:7
3 kolejka
Unia Hegemon-Sanok Gryzli 4-2
Jastrząbki Jastrzębie- Tychy Terminator 2-3
Podhale Szarotki-Zagłębie 2-1
Gdańsk-Katowice 2-3
Cracovia-Toruń Pierniki 1-3
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3:2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 2:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:5
4 kolejka
Zagłębie-Cracovia 3-1
Terminator Tychy-GieKSa Katowice 1-2
Unia Hegemon-Jastrzabki Jastrzębie 3-1
Sanok Gryzli-Toruń Pierniki 2-5
Gdańsk-Podhale 3-2
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice4-3
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 5-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-6
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 3:2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2:4
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1:4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4:1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2:3
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1:4
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1:4
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 1-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-5
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-2
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 4-1
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1-3
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 1-4
4 kolejka (20.09.2020):
17:00 Zagłębie - Comarch Cracovia 2-4
17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 5-2
17:00 Re-Plast Unia - JKH GKS 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - KH Energa 1-5
18:30 GKS Stoczniowiec - Tauron KH Podhale 2-6
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V