Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 5124

Hokejowy typer z nowymi zasadami i nagrodami

2020-09-12 23:08:09

Zapraszamy do zabawy w typowanie wyników Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2020/21. W obecnej edycji kibice będą mogli typować wyniki meczów weekendowych w komentarzach. Główną nagrodą typera sezonu jest kamerka GoPro.


Na czym polega zabawa?

Użytkownik obstawia dokładny wynik meczu. Punktacja jest następująca:
3 punkty za dokładny wynik np. typ użytkownika 3-1 i takim samym rezultatem zakończył się mecz.
2 punkty za różnicę bramek np. typ użytkownika 2-1, a wynik meczu jest 3-2.
1 punkt za wygraną stronę np. typ użytkownika 3:1, a wynik meczu jest 8:5.

Po każdym miesiącu zrobimy podsumowanie a następnie wyłonimy typera sezonu.

Dzisiaj typujcie wyniki 1 i 2 kolejki.

1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec
18:00 JKH GKS - Zagłębie
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia
18:30 KH Energa - GKS Katowice

2 kolejka (13.09.2020):

2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia
17:00:00 KH Energa - KH Podhale
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice
17:00:00 GKH Stoczniowiec  - JKH GKS Jastrzębie
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia


Nagrody w typerze ufundowały firmy: Goldwell, JPA, Cellfast, Besco oraz eWinner. Dziękujemy.



Co dwie kolejki będziemy publikować aktualne rankingi.



Powrót

Komentarze:

1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 9-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 1-2

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-2
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 4-3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 3-6
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0-10
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 4-3
SANOK-TYCHY 3:4
UNIA-STOCZNIOWIEC 8:1
JASTRZĘBIE -ZAGŁĘBIE 6:2
PODHALE-CRACOVIA 3:2
ENERGA-KATOWICE 2:3

SANOK-CRACOVIA 4:3
ENERGA -PODHALE 3:2
ZAGŁĘBIE -KATOWICE 3:5
STOCZNIOWIEC -JASTRZĘBIE 2:5
TYCHY -UNIA 3:2
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1-3
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 10-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-2

2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 3-1
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2-5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2-8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 1-0
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1-4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 8-0
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-4

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3-2
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-3
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0-5
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2-3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1-5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 8-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-4

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 1-4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 4-2
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2-4
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 3-3
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 8-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 1-3

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 1-3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 1-2
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 3-5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-5
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2-2
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2:6
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 11:2
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4:1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4:3
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:5

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:2
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2:3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1:4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:9
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3:3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1-4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 7-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-4

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3-2
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-9
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2-3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1:4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 8:1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4:1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3:2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:3

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 1:3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2:3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3:2
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2:5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 10:1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5:1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3:4
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:6

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:1
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2:5
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1:6
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2:5
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 4:2
I-kolejka-11.09.20-Ciarko-Tychy 1:3,Unia-Stoczniowiec 3:1,Jastrzębie-Zagłębie 4:1,Podhale-Cracovia 3:2,Energa-GKS Katowice 1:6,II kolejka 13.09.20-Sanok-Cracovia 1:3,Energa-Podhale 1:4,Zagłębie-GKS Katowice 1:4,Stoczniowiec-Jastrzębie 1:3,Tychy-Unia 4:1
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 0-3
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 8-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 2-1
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-3

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-1
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 0-3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 0-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0-8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 1-3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1-6
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 12-0
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 2-3
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-5

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 1-4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-5
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0-6
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3-4
1 kolejka (11 IX 2020 r.)
Sanok- Tychy 1:4
Unia- Stoczniowiec 6:0
Jastrzębie- Zagłębie 4:0
Podhale- Cracovia 2:2
Energea- Katowice 1:3

2 kolejka (13 IX 2020 r.)
Sanok- Cracovia 2:2
Energea- Podhale 3:2
Zagłębie- Katowice 1:3
Stoczniowiec- Jastrzębie 1:5
Tychy- Unia 5:3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 8-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 2-4
18:30 KH Energa - GKS Katowice 1-4

2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 1-5
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0-6
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2-1
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 6-2
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-4


2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 1-4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-6
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3-1
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2:4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 7:2
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6:2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4:2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 3:5

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:5
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 4:3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 3:5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3:4
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1-5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 11-0
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 2-1
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-4

2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 1-3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 0-3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2-3
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-7
17:00:00 GKS Tychy - Plast Unia 3-2
Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 9-0
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3-1
18:30 KH Energa - GKS Katowice 1-3

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-1
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie
0-7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3-4
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-6
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 13-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 2-3
18:30 KH Energa - GKS Katowice 3-4

2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-5
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 3-2
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-9
17:00:00 GKS Tychy - Plast Unia 4-3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1-5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 11-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 2-3
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-4

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-3
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3-2
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-3
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 11-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 2-4
18:30 KH Energa - GKS Katowice 3-2

2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3-2
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-9
17:00:00 GKS Tychy - Plast Unia 2-4
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 6-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 3-5

2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 4-3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 1-4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 4-3
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2-5
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3-4
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-6
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 9-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 3-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 1-3

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3-3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-2
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 7-0
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2-4
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1:5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 8:1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5:1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4:2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:5

2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 4:3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 1:5
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:4
17:00:00 GKH Stoczniowiec  - JKH GKS Jastrzębie 1:7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2:4
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1-6
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 10-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 1-3

2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 3-4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2-6
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-10
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 4-3
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1-6
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 10-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6-1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 1-3
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia
17:00:00 KH Energa - KH Podhale
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice4-3
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie1-8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia2-3
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia4-3
18:30 KH Energa - GKS Katowice2-9
SANOK-TYCHY 3:5
UNIA-STOCZNIOWIEC 14:0
JASTRZĘBIE -ZAGŁĘBIE 6:2
PODHALE-CRACOVIA 3:4
ENERGA-KATOWICE 5:3

SANOK-CRACOVIA 2;1
ENERGA -PODHALE 3:7
ZAGŁĘBIE -KATOWICE 3:5
STOCZNIOWIEC -JASTRZĘBIE 1:11
TYCHY -UNIA 1;3
1 kolejka Sanok-GKS Tychy 2-5,unia -stoczniowiec 9-1,jastrzebie-zaglebie 6-1,podhale-cracovia 4-2,torun-katowice 2-5 ,2 kolejka sanok -cracovia 2-6,torun-podhale 2-4,zaglebie-katowice 2-4,stoczniowiec -jastrzebie 1-7,GKS Tychy-unia 3-1
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2:4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 9:3
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4:1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4:3
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:5

2 kolejka (13.09.2020):
17:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:4
17:00 KH Energa - KH Podhale 3:5
17:00 Zagłębie - GKS Katowice 1:3
17:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2:11
17:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3:1
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 10-2
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 5-3
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-4
1 kolejka
Sanok - Tychy 2:3
Unia - Stoczniowiec 9:1
Jkh - Zagłębie 4:1
Podhale - Cracovia 4:2
Torun - Katowice 2:5
2 kolejka
Sanok - Cracovia 2:4
Torun - Podhale 2:5
Zaglebie - Katowice 3:5
Stoczniowiec - Jastrzębie 1:9
Tychy - Unia 1:3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1:5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 9:0
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5:1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4:2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:5

2 kolejka (13.09.2020):
17:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 4:3
17:00 KH Energa - KH Podhale 2:4
17:00 Zagłębie - GKS Katowice 1:5
17:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:8
17:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 4:2
1 kolejka
Sanok-Tychy 2-3
Unia-Stocznia 6-0
Jastrzębie-Sosnowiec 4-3
Podhala-Cracovia 4-2
Toruń-Katowice 2-3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1:2
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 10:2
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4:2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3:1
18:30 KH Energa - GKS Katowice 4:3

2 kolejka (13.09.2020):
17:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2:1
17:00 KH Energa - KH Podhale 2:4
17:00 Zagłębie - GKS Katowice 3:5
17:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 3:8
17:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2:3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-6
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 12-1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4-2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 3-2

2 kolejka (13.09.2020):
17:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-3
17:00 KH Energa - KH Podhale 4-2
17:00 Zagłębie - GKS Katowice 2-5
17:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2-9
17:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2-3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2:4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 8:1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 6:2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 4:3
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:5

2 kolejka (13.09.2020):
17:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:2
17:00 KH Energa - KH Podhale 3:5
17:00 Zagłębie - GKS Katowice 1:3
17:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2:11
17:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3:1
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 2-5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 12-0
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 2-3
18:30 KH Energa - GKS Katowice 5-3

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 3-2
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 3-2
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0-7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2-3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1:6
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 8:1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4:2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3:4
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:4

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2:4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 1:3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:7
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0:6
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3:4
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1:3
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 9:1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4:1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3:2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:4

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2:3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 3:2
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1:5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2:1
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1:5
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 10:1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5:2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3:4
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:6

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 1:4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2:5
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:6
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 5:3
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 0-4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 13-0
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5-2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3-4
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2-3

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-1
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 3-1
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1-5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2-9
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2-4
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1:3
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 11:1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 5:1
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 2:2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 3:2

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2:2
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 3:2
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 1:2
1 kolejka (11.09.2020):
18:00 Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 1:4
18:00 Re-Plast Unia - GKH Stoczniowiec 7:1
18:00 JKH GKS - Zagłębie 4:2
18:00 KH Podhale - Comarch Cracovia 3:2
18:30 KH Energa - GKS Katowice 2:4

2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 1:3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2:4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:4
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3:2
2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:1
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2:3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1:4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0:6
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2:4
CiarkoSTS Sanok - Comarch Cracovia 1-4

KH Energa - KH Podhale 3-4
Zagłębie - GKS Katowice 2-4

GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-4
GKS Tychy - Re-Plast Unia 3-1
2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 4:2
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 1:4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1:4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 4:2
2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:2
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 3:4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 1:4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0:5
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 1:2
Sanok-Cracovia 2:4
Toruń-Podhale 2:3
Zagłębie:-Katowice 2:4
100cznia-Jastzębie 1:9
Tychy-Unia 3:2
ps. nowe zasady typera są do doopy
San- Cra 2:5
Tor-Pod 3:2
Zag-Kat 1:4
Sto-Jas 1:7
Tych-Unia 2:3
2.kolejka
Sanok -Cracovia 1:3
Torun-Podhale 2:3
Zagłebie Katowice 2:4
Stocznia_JKH 1:6
Tychy-Unia 2:1
2.kolejka
Sanok -Cracovia 1:2
Torun-Podhale 4:2
Zagłebie Katowice 1:5
Stocznia_JKH 1:9
Tychy-Unia 2:4
2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - ComarchCracovia 2-3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 1-2
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2-7
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 4-3
2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-6
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3-2
2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2:1
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 4:2
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 3:2
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2:5
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 4:3
kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 3-4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2-4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3-4
2 kolejka
Sanok-Cracovia 1-3
Toruń-Podhale 4-2
Sosnowiec-Katowice 3-5
Gdańsk-Jastrzębie 2-5
Terminator Tychy-Hegemon Oświęcim 2-1
Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:2
KH Energa - KH Podhale 1:3
Zagłębie - GKS Katowice 1:2
GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:5
GKS Tychy - Re-Plast Unia 2:4
Sanok - Cracovia 2 - 3
Toruń - Podhale 2 - 3
Zagłębie - Katowice 1 - 3
Gdańsk - Jastrzębie 1 - 6
Tychy - Unia 3 - 2
2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 4-3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 5-3
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2-8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3-5
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3-2
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2-1
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice1-6
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1-10
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia1-2
2 kolejka (13.09.2020)
Ciarko STS Sanok- Comarch Cracovia 4-3
KH Energa- Tauron KH Podhale 3-4
Zagłębie Sosnowiec- GKS Katowice 3-5
GKH Stoczniowiec- JKH GKS Jastrzębie 2-8
GKS Tychy- Re-Plast Unia 2-3
2 kolejka (13.09.2020)
Ciarko STS Sanok- Comarch Cracovia 4-3
KH Energa- Tauron KH Podhale 3-4
Zagłębie Sosnowiec- GKS Katowice 3-5
GKH Stoczniowiec- JKH GKS Jastrzębie 2-8
GKS Tychy- Re-Plast Unia 2-1
SANOK-CRACOVIA 1-3
ENERGA -PODHALE 2-4
ZAGŁĘBIE -KATOWICE 3:6
STOCZNIOWIEC -JASTRZĘBIE 2:4
TYCHY -UNIA 2-1
Sanok - Cracovia 1-4
Toruń - Podhale 2-4
Zagłębie - Katowice 1-5
Stoczniowiec - Jastrzębie 2-7
Tychy - Unia 4-2
2 kolejka
Sanok-cracoviak 2-3
Toruń - podhale 2-4
Zagłębie - Katottwice 1-3
Stoczniowe - Jastrzębie 2-5
Tychy - Unia 3-1
2 kolejka (13.09.2020):
17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2:1
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2:4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 3:2
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2:5 17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 4:3
Sanok-cracoviak 3-2
Toruń - podhale 3-4
Zagłębie - Katotwice 1-4
Stoczniowe - Jastrzębie 2-6
Tychy - Unia 2-3
2 kolejka (13.09.2020):
Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2:4
KH Energa - KH Podhale 2:3
Zagłębie - GKS Katowice 1:3
GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:7
GKS Tychy - Re-Plast Unia 1:4
2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2-4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 4-3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 3-5
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2-6
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 1-0
Sanok- Cracowia 2-4
Torun- Podhale 2-4
Zaglebie- katowice 1-4
Stoczniowiec- Jastrzebie 2-7
Tychy- Unia 2-4
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:1
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2:4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:3
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie1-8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 1:3
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:1
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 2:4
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:3
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie1-8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 1:3
2 kolejka (13.09.2020):
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 4:3
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 4:3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:4
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 0:8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 3:2
2 kolejka (13.09.2020)
2020-09-13 17:00:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 2:4
17:00:00 KH Energa - KH Podhale 5:3
17:00:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:6
17:00:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:8
17:00:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2:3
2020-09-13 17:00 Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:2
2020-09-13 17:00 KH Energa - Tauron KH Podhale 3:2
2020-09-13 17:00 Zagłębie - GKS Katowice 2:4
2020-09-13 17:00 GKH Stoczniowiec - JKH GKS 2:5
2020-09-13 17:00 GKS Tychy - Re-Plast Unia 2:1
2020-09-13 16:30 ŁKH Łódź - KH Polonia 1:4
2020-09-13 20:00 UKH Zagłębie - Opole HK 3:4
2020-09-13 16:30 ŁKH Łódź - KH Polonia 1:6
2020-09-13 20:00 UKH Zagłębie - Opole HK 4:2
Drugą kolejkę danego weekendu można puścić drugi raz ?
Trochę za szybko zorganizowany typer, po staremu buło przejrzyście i jakoś bardziej anonimowo, chodzi mi tutaj o typy przeciwników. I wg mnie jak już postawiłeś na dwie kolejki od razu to typy powinny pozostać taki bez poprawiania, albo wstrzymujesz się i stawiasz dzień po dniu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V