Hokej.net Logo

Wyświetleń: 9717

Zmiany w terminarzu Polskiej Hokej Ligi na sezon 2018/2019

2018-07-31 13:53:47

Szefostwo Polskiego Związku Hokeja na Lodzie zdążyło nas już przyzwyczaić do wielu zmian. Tym razem dokonano korekty terminarza.

Pierwsza wersja okazała się wadliwa, bo przy rozstawianiu drużyn źle je sklasyfikowano. Siódme miejsce w sezonie 2017/2018 zajął PGE Orlik Opole, a nie Polonia Bytom. 

Teraz ta zmiana została poprawiona.

POLSKA HOKEJ LIGA Sezon: 2018/2019


TERMINARZ




  1. GKS Tychy


  1. TAURON KH GKS Katowice


  1. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ


  1. COMARCH Cracovia


  1. JKH GKS Jastrzębie


  1. KS UNIA Oświęcim


  1. PGE ORLIK Opole


  1. TMH POLONIA Bytom


  1. MH AUTOMATYKA Gdańsk


10.NESTA Toruń


11.ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec


12.KADRA PZHL




RUNDA 1. SEZON ZASADNICZY



4.09.2018 wtorek, termin PZHL



1


NESTA Toruń


Kadra PZHL


5.09.2018 środa, termin PZHL


2


MH AUTOMATYKA Gdańsk


Kadra PZHL


7.09.2018 piątek, 22. kolejka


128.*


ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec


TAURON KH GKS Katowice


*Mecz awansem z dnia 20.11.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego

9.09.2018

niedziela, termin PZHL

3


ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

Kadra PZHL

11.09.2018

wtorek, 1. kolejka


5.*

JKH GKS Jastrzębie

TMH POLONIA Bytom


*Mecz awansem z dnia 14.09.2018 – obchody 65. rocznicy


powstania klubu hokejowego w Jastrzębiu

11.09.2018

wtorek, termin PZHL

4


TAURON KH GKS Katowice

Kadra PZHL

12.09.2018

środa, termin PZHL

5


JKH GKS Jastrzębie

Kadra PZHL

14.09.2018

piątek, 1. kolejka


1.

GKS Tychy

pauza

2.

TAURON KH GKS Katowice

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

3.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

NESTA Toruń

4.

COMARCH Cracovia

MH AUTOMATYKA Gdańsk

5.*

JKH GKS Jastrzębie

TMH POLONIA Bytom

6.

KS UNIA Oświęcim

PGE ORLIK Opole


*Mecz awansem z dnia 14.09.2018 – obchody 65. rocznicy powstania klubu hokejowego w Jastrzębiu


16.09.2018 niedziela, 2. kolejka


7.

PGE ORLIK Opole

pauza

8.

TMH POLONIA Bytom

KS UNIA Oświęcim

9.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

JKH GKS Jastrzębie

10.

NESTA Toruń

COMARCH Cracovia

11.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

12.

GKS Tychy

TAURON KH GKS Katowice

18.09.2018 wtorek, 21. kolejka


*125. TAURON KH GKS Katowice GKS Tychy


*Mecz awansem z dnia 18.11.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego




18.09.2018 wtorek, termin PZHL

6


PGE ORLIK Opole

Kadra PZHL

19.09.2018 środa, termin PZHL

7


TMH POLONIA Bytom

Kadra PZHL

21.09.2018 piątek, 3. kolejka


13.

TAURON KH GKS Katowice

pauza

14.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

GKS Tychy

15.

COMARCH Cracovia

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

16.

JKH GKS Jastrzębie

NESTA Toruń

17.

KS UNIA Oświęcim

MH AUTOMATYKA Gdańsk

18.

TMH POLONIA Bytom

PGE ORLIK Opole

23.09.2018 niedziela, 4. kolejka


19.

TMH POLONIA Bytom

pauza

20.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

PGE ORLIK Opole

21.

NESTA Toruń

KS UNIA Oświęcim

22.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

JKH GKS Jastrzębie

23.

GKS Tychy

COMARCH Cracovia

24.

TAURON KH GKS Katowice

TATRYSKI Podhale Nowy Targ


25.09.2018 wtorek, 5. kolejka


  1. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza


26.

TAURON KH GKS Katowice

COMARCH Cracovia

27.

JKH GKS Jastrzębie

GKS Tychy

28.

KS UNIA Oświęcim

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

29.

PGE ORLIK Opole

NESTA Toruń

30.

TMH POLONIA Bytom

MH AUTOMATYKA Gdańsk

26.09.2018 środa, termin PZHL

8


KS UNIA Oświęcim

Kadra PZHL

28.09.2018 piątek, 6. kolejka


31.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

pauza

32.

NESTA Toruń

TMH POLONIA Bytom

33.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

PGE ORLIK Opole

34.

GKS Tychy

KS UNIA Oświęcim

35.

TAURON KH GKS Katowice

JKH GKS Jastrzębie

36.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

COMARCH Cracovia

30.09.2018 niedziela, 7. kolejka


37.

COMARCH Cracovia

pauza

38.

JKH GKS Jastrzębie

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

39.

TAURON KH GKS Katowice

KS UNIA Oświęcim

40.

PGE ORLIK Opole

GKS Tychy

41.

TMH POLONIA Bytom

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

42.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

NESTA Toruń

2.10.2018 wtorek, 8. kolejka


43.

NESTA Toruń

pauza

44.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

MH AUTOMATYKA Gdańsk

45.

GKS Tychy

TMH POLONIA Bytom

46.

TAURON KH GKS Katowice

PGE ORLIK Opole

47.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

KS UNIA Oświęcim

48.

COMARCH Cracovia

JKH GKS Jastrzębie

3.10.2018 środa, termin PZHL

9


GKS Tychy

Kadra PZHL

5.10.2018 piątek, 9. kolejka


49.

JKH GKS Jastrzębie

pauza

50.

KS UNIA Oświęcim

COMARCH Cracovia

51.

PGE ORLIK Opole

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

52.

TAURON KH GKS Katowice

TMH POLONIA Bytom

53.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

GKS Tychy

54.

NESTA Toruń

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

7.10.2018 niedziela, 10. kolejka


55.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

pauza

56.

GKS Tychy

NESTA Toruń

57.

TAURON KH GKS Katowice

MH AUTOMATYKA Gdańsk

58.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

TMH POLONIA Bytom

59.

COMARCH Cracovia

PGE ORLIK Opole

60.

JKH GKS Jastrzębie

KS UNIA Oświęcim

9.10.2018 wtorek, termin PZHL

10


TATRYSKI Podhale Nowy Targ

Kadra PZHL

10.10.2018 środa, termin PZHL

11


COMARCH Cracovia

Kadra PZHL

12.10.2018 piątek, 11. kolejka


61.

KS UNIA Oświęcim

pauza

62.

PGE ORLIK Opole

JKH GKS Jastrzębie

63.

TMH POLONIA Bytom

COMARCH Cracovia

64.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

65.

NESTA Toruń

TAURON KH GKS Katowice

66.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

GKS Tychy

RUNDA 2. SEZON ZASADNICZY


13.10.2018 sobota, 12. kolejka


71.* NESTA Toruń TAURON KH GKS Katowice


*Mecz przełożony z dnia 14.10.2018


14.10.2018 niedziela, 12. kolejka


67.

KS UNIA Oświęcim

pauza

68.

JKH GKS Jastrzębie

PGE ORLIK Opole

69.

COMARCH Cracovia

TMH POLONIA Bytom

70.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

MH AUTOMATYKA Gdańsk

71.*

NESTA Toruń

TAURON KH GKS Katowice

72.**

GKS Tychy

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec


*Mecz przełożony na dzień 13.10.2018


**Mecz przełożony na dzień 14.11.2018

16.10.2018 wtorek, termin PZHL

12


MH AUTOMATYKA Gdańsk

Kadra PZHL

17.10.2018 środa, termin PZHL

13


NESTA Toruń

Kadra PZHL

19.10.2018 piątek, 13. kolejka


73.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

pauza

74.

GKS Tychy

NESTA Toruń

75.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

TAURON KH GKS Katowice

76.

TMH POLONIA Bytom

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

77.

PGE ORLIK Opole

COMARCH Cracovia

78.

KS UNIA Oświęcim

JKH GKS Jastrzębie

21.10.2018 niedziela, 14. kolejka


79.

JKH GKS Jastrzębie

pauza

80.

COMARCH Cracovia

KS UNIA Oświęcim

81.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

PGE ORLIK Opole

82.

TMH POLONIA Bytom

TAURON KH GKS Katowice

83.

GKS Tychy

MH AUTOMATYKA Gdańsk

84.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

NESTA Toruń

23.10.2018 wtorek, termin PZHL

14


TAURON KH GKS Katowice

Kadra PZHL

24.10.2018 środa, termin PZHL

15


GKS Tychy

Kadra PZHL

26.10.2018 piątek, 15. kolejka


85.

NESTA Toruń

pauza

86.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

87.

KS UNIA Oświęcim

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

88.

TMH POLONIA Bytom

GKS Tychy

89.

JKH GKS Jastrzębie

COMARCH Cracovia

90.

PGE ORLIK Opole

TAURON KH GKS Katowice

28.10.2018 niedziela, 16. kolejka


91.

COMARCH Cracovia

pauza

92.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

JKH GKS Jastrzębie

93.

KS UNIA Oświęcim

TAURON KH GKS Katowice

94.

GKS Tychy

PGE ORLIK Opole

95.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

TMH POLONIA Bytom

96.

NESTA Toruń

MH AUTOMATYKA Gdańsk

30.10.2018 wtorek, 17. kolejka


97.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

pauza

98.

TMH POLONIA Bytom

NESTA Toruń

99.

PGE ORLIK Opole

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

100.

KS UNIA Oświęcim

GKS Tychy

101.

JKH GKS Jastrzębie

TAURON KH GKS Katowice

102.

COMARCH Cracovia

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

31.10.2018 środa, termin PZHL

16


ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

Kadra PZHL

2.11.2018 piątek, 18. kolejka


  1. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza


104.

COMARCH Cracovia

TAURON KH GKS Katowice

105.

GKS Tychy

JKH GKS Jastrzębie

106.

NESTA Toruń

PGE ORLIK Opole

107.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

KS UNIA Oświęcim

108.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

TMH POLONIA Bytom

4.11.2018 niedziela, 19. kolejka


109.

TMH POLONIA Bytom

pauza

110.

PGE ORLIK Opole

MH AUTOMATYKA Gdańsk

111.

KS UNIA Oświęcim

NESTA Toruń

112.

JKH GKS Jastrzębie

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

113.

COMARCH Cracovia

GKS Tychy

114.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

TAURON KH GKS Katowice

13.11.2018 wtorek, termin PZHL

17


KS UNIA Oświęcim

Kadra PZHL

14.11.2018 środa, 12. kolejka


72.**

GKS Tychy

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec


**Mecz przełożony z dnia 14.10.2018

14.11.2018 środa, termin PZHL

18


TATRYSKI Podhale Nowy Targ

Kadra PZHL

16.11.2018 piątek, 20. kolejka


115.

TAURON KH GKS Katowice

pauza

116.

GKS Tychy

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

117.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

COMARCH Cracovia

118.

NESTA Toruń

JKH GKS Jastrzębie

119.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

KS UNIA Oświęcim

120.

PGE ORLIK Opole

TMH POLONIA Bytom

18.11.2018 niedziela, 21. kolejka


121.

PGE ORLIK Opole

pauza

122.

KS UNIA Oświęcim

TMH POLONIA Bytom

123.

COMARCH Cracovia

NESTA Toruń

124.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

125.*

TAURON KH GKS Katowice

GKS Tychy

126.

JKH GKS Jastrzębie

MH AUTOMATYKA Gdańsk


*Mecz przełożony na dzień 18.09.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego


20.11.2018 wtorek, 22. kolejka


127.

GKS Tychy

pauza

128.*

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

TAURON KH GKS Katowice

129.

NESTA Toruń

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

130.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

COMARCH Cracovia

131.

TMH POLONIA Bytom

JKH GKS Jastrzębie

132.

PGE ORLIK Opole

KS UNIA Oświęcim


*Mecz przełożony na dzień 7.09.2018 – udział Tauron KH GKS


Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego

21.11.2018 środa, termin PZHL

19


JKH GKS Jastrzębie

Kadra PZHL

RUNDA 3. SEZON ZASADNICZY


23.11.2018 piątek, 23. kolejka


133.

GKS Tychy

pauza

134.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

TAURON KH GKS Katowice

135.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

NESTA Toruń

136.

COMARCH Cracovia

MH AUTOMATYKA Gdańsk

137.

JKH GKS Jastrzębie

TMH POLONIA Bytom

138.

KS UNIA Oświęcim

PGE ORLIK Opole

25.11.2018 niedziela, 24. kolejka


139.

PGE ORLIK Opole

pauza

140.

TMH POLONIA Bytom

KS UNIA Oświęcim

141.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

JKH GKS Jastrzębie

142.

NESTA Toruń

COMARCH Cracovia

143.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

144.

GKS Tychy

TAURON KH GKS Katowice

27.11.2018 wtorek, 25. kolejka


145.

TAURON KH GKS Katowice

pauza

146.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

GKS Tychy

147.

COMARCH Cracovia

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

148.

JKH GKS Jastrzębie

NESTA Toruń

149.

KS UNIA Oświęcim

MH AUTOMATYKA Gdańsk

150.

TMH POLONIA Bytom

PGE ORLIK Opole

28.11.2018 środa, termin PZHL

20


COMARCH Cracovia

Kadra PZHL

30.11.2018 piątek, 26. kolejka


151.

TMH POLONIA Bytom

pauza

152.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

PGE ORLIK Opole

153.

NESTA Toruń

KS UNIA Oświęcim

154.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

JKH GKS Jastrzębie

155.

GKS Tychy

COMARCH Cracovia

156.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

TAURON KH GKS Katowice

2.12.2018 niedziela, 27. kolejka


  1. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza


158.

COMARCH Cracovia

TAURON KH GKS Katowice

159.

JKH GKS Jastrzębie

GKS Tychy

160.

KS UNIA Oświęcim

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

161.

PGE ORLIK Opole

NESTA Toruń

162.

TMH POLONIA Bytom

MH AUTOMATYKA Gdańsk

3.12.2018 poniedziałek, termin PZHL

21


TMH POLONIA Bytom

Kadra PZHL

4.12.2018 wtorek, 28. kolejka


163.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

pauza

164.*

NESTA Toruń

TMH POLONIA Bytom

165.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

PGE ORLIK Opole

166.

GKS Tychy

KS UNIA Oświęcim

167.

JKH GKS Jastrzębie

TAURON KH GKS Katowice

168.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

COMARCH Cracovia


*Mecz przełożony na dzień 5.12.2018


5.12.2018 środa, 28. kolejka


165.*

NESTA Toruń

TMH POLONIA Bytom


*Mecz przełożony z dnia 4.12.2018

6.12.2018 czwartek, termin PZHL

22


PGE ORLIK Opole

Kadra PZHL

7.12.2018 piątek, 29. kolejka


169.

COMARCH Cracovia

pauza

170.

JKH GKS Jastrzębie

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

171.

KS UNIA Oświęcim

TAURON KH GKS Katowice

172.

PGE ORLIK Opole

GKS Tychy

173.

TMH POLONIA Bytom

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

174.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

NESTA Toruń

10.12.2018 poniedziałek, 30. kolejka


175.

NESTA Toruń

pauza

176.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

MH AUTOMATYKA Gdańsk

177.

GKS Tychy

TMH POLONIA Bytom

178.

PGE ORLIK Opole

TAURON KH GKS Katowice

179.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

KS UNIA Oświęcim

180.

COMARCH Cracovia

JKH GKS Jastrzębie

18.12.2018 wtorek, 31. kolejka


181.

JKH GKS Jastrzębie

pauza

182.

KS UNIA Oświęcim

COMARCH Cracovia

183.

PGE ORLIK Opole

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

184.

TMH POLONIA Bytom

TAURON KH GKS Katowice

185.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

GKS Tychy

186.

NESTA Toruń

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

20.12.2018 czwartek, 32. kolejka


187.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

pauza

188.

NESTA Toruń

GKS Tychy

189.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

TAURON KH GKS Katowice

190.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

TMH POLONIA Bytom

191.

COMARCH Cracovia

PGE ORLIK Opole

192.

JKH GKS Jastrzębie

KS UNIA Oświęcim

22.12.2018 sobota, 33. kolejka


193.

KS UNIA Oświęcim

pauza

194.

PGE ORLIK Opole

JKH GKS Jastrzębie

195.

TMH POLONIA Bytom

COMARCH Cracovia

196.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

197.

TAURON KH GKS Katowice

NESTA Toruń

198.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

GKS Tychy

RUNDA 4. SEZON ZASADNICZY


4.01.2019 piątek, 34. kolejka


199.

KS UNIA Oświęcim

pauza

200.

JKH GKS Jastrzębie

PGE ORLIK Opole

201.

COMARCH Cracovia

TMH POLONIA Bytom

202.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

MH AUTOMATYKA Gdańsk

203.

TAURON KH GKS Katowice

NESTA Toruń

204.

GKS Tychy

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

5.01.2019 sobota, 35. kolejka


207.*

TAURON KH GKS Katowice

MH AUTOMATYKA Gdańsk


*Mecz przełożony z dnia 6.01.2019


6.01.2019 niedziela, 35. kolejka


205.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

pauza

206.

NESTA Toruń

GKS Tychy

207.*

TAURON KH GKS Katowice

MH AUTOMATYKA Gdańsk

208.

TMH POLONIA Bytom

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

209.

PGE ORLIK Opole

COMARCH Cracovia

210.

KS UNIA Oświęcim

JKH GKS Jastrzębie


*Mecz przełożony na dzień 5.01.2019

8.01.2019 wtorek, 36. kolejka


211.

JKH GKS Jastrzębie

pauza

212.

COMARCH Cracovia

KS UNIA Oświęcim

213.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

PGE ORLIK Opole

214.

TAURON KH GKS Katowice

TMH POLONIA Bytom

215.

GKS Tychy

MH AUTOMATYKA Gdańsk

216.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

NESTA Toruń

11.01.2019 piątek, 37. kolejka


217.

NESTA Toruń

pauza

218.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

219.

KS UNIA Oświęcim

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

220.

TMH POLONIA Bytom

GKS Tychy

221.

JKH GKS Jastrzębie

COMARCH Cracovia

222.

TAURON KH GKS Katowice

PGE ORLIK Opole

13.01.2019 niedziela, 38. kolejka


223.

COMARCH Cracovia

pauza

224.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

JKH GKS Jastrzębie

225.

TAURON KH GKS Katowice

KS UNIA Oświęcim

226.

GKS Tychy

PGE ORLIK Opole

227.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

TMH POLONIA Bytom

228.

NESTA Toruń

MH AUTOMATYKA Gdańsk

15.01.2019 wtorek, 39. kolejka


229.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

pauza

230.

TMH POLONIA Bytom

NESTA Toruń

231.

PGE ORLIK Opole

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

232.

KS UNIA Oświęcim

GKS Tychy

233.

TAURON KH GKS Katowice

JKH GKS Jastrzębie

234.

COMARCH Cracovia

TATRYSKI Podhale Nowy Targ


18.01.2019 piątek, 40. kolejka


  1. TATRYSKI Podhale Nowy Targ pauza


236.

TAURON KH GKS Katowice

COMARCH Cracovia

237.

GKS Tychy

JKH GKS Jastrzębie

238.

NESTA Toruń

PGE ORLIK Opole

239.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

KS UNIA Oświęcim

240.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

TMH POLONIA Bytom

20.01.2019 niedziela, 41. kolejka


241.

TMH POLONIA Bytom

pauza

242.

PGE ORLIK Opole

MH AUTOMATYKA Gdańsk

243.

KS UNIA Oświęcim

NESTA Toruń

244.

JKH GKS Jastrzębie

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

245.

COMARCH Cracovia

GKS Tychy

246.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

TAURON KH GKS Katowice

22.01.2019 wtorek, 42. kolejka


247.

TAURON KH GKS Katowice

pauza

248.

GKS Tychy

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

249.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

COMARCH Cracovia

250.

NESTA Toruń

JKH GKS Jastrzębie

251.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

KS UNIA Oświęcim

252.

PGE ORLIK Opole

TMH POLONIA Bytom

25.01.2019 piątek, 43. kolejka


253.

PGE ORLIK Opole

pauza

254.

KS UNIA Oświęcim

TMH POLONIA Bytom

255.

COMARCH Cracovia

NESTA Toruń

256.

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

257.

TAURON KH GKS Katowice

GKS Tychy

258.

JKH GKS Jastrzębie

MH AUTOMATYKA Gdańsk

27.01.2019 niedziela, 44. kolejka


259.

GKS Tychy

pauza

260.

ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec

TAURON KH GKS Katowice

261.

NESTA Toruń

TATRYSKI Podhale Nowy Targ

262.

MH AUTOMATYKA Gdańsk

COMARCH Cracovia

263.

TMH POLONIA Bytom

JKH GKS Jastrzębie

264.

PGE ORLIK Opole

KS UNIA Oświęcim

PLAY – OFF



Runda wstępna

Pre Play - off

30.01.2019

środa

7-10, 8-9

1.02.2019

piątek

10-7, 9-8

3.02.2019

niedziela

7-10, 8-9



1. Runda


1/4 finału

Baraże

15.02.2019

piątek

1-8, 4-5


16.02.2019

sobota

2-7, 3-6


17.02.2019

niedziela


Baraż 1.kolejka

18.02.2019

poniedziałek

8-1, 5-4


19.02.2019

wtorek

7-2, 6-3


20.02.2019

środa


Baraż 2.kolejka

21.02.2019

czwartek

1-8, 4-5


22.02.2019

piątek

2-7, 3-6


23.02.2019

sobota


Baraż 3.kolejka

24.02.2019

niedziela

8-1, 5-4


25.02.2019

poniedziałek

7-2, 6-3


26.02.2019

wtorek


Baraż 4.kolejka

27.02.2019

środa

1-8, 4-5


28.02.2019

czwartek

2-7, 3-6


1.03.2019

piątek


Baraż 5.kolejka

2.03.2019

sobota

8-1, 5-4


3.03.2019

niedziela

7-2, 6-3


5.03.2019

wtorek

1-8, 4-5


6.03.2019

środa

2-7, 3-6


7.03.2019

czwartek


Baraż 6.kolejka

10.03.2019

niedziela


Baraż 7.kolejka



2. Runda


1/2 finału

Baraże

11.03.2019

poniedziałek

Półfinał nr 1


12.03.2019

wtorek

Półfinał nr 2


13.03.2019

środa


Baraż 8.kolejka

14.03.2019

czwartek

Półfinał nr 1


15.03.2019

piątek

Półfinał nr 2


16.03.2019

sobota


Baraż 9.kolejka

17.03.2019 niedziela


18.03.2019 poniedziałek


19.03.2019 wtorek


20.03.2019 środa


21.03.2019 czwartek


22.03.2019 piątek


23.03.2019 sobota


24.03.2019 niedziela


26.03.2019 wtorek


27.03.2019 środa


28.03.2019 czwartek


29.03.2019 piątek


30.03.2019 sobota

Półfinał nr 1


Półfinał nr 2


Baraż 10.kolejka


Półfinał nr 1


Półfinał nr 2


Baraż 11.kolejka


Półfinał nr 1


Półfinał nr 2


Półfinał nr 1


Półfinał nr 2


Baraż 12.kolejka


Półfinał nr 1


Półfinał nr 2



3. Runda



Finał


2.04.2019 wtorek


4.02.2019 czwartek


6.04.2019 sobota


8.04.2019 poniedziałek


10.04.2019 środa


12.04.2019 piątek


14.04.2019 niedziela


o III miejsce


2.04.2019 wtorek


4.02.2019 czwartek


6.04.2019 sobota



Powrót

Komentarze:

Co za dziady!!!!
nawet tak prostej sprawy jak terminarz nie potrafią te mądre głowy zaplanować.... najprostszą rzecz potrafią zepsuć! po akcjach na walnym pzhl zegar tyka! wasz czas niedługo minie...
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V